Főoldal » Meccsek » 2020. július 11.

Meccsek - 2020. július 11.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. július 11.)


3 mérkőzés
júl. 11. 17:00
Osasuna - Celta Vigo
2:1 (1:1)
júl. 11. 19:30
Valladolid - FC Barcelona
0:1 (0:1)
júl. 11. 22:00
Atlético Madrid - Betis
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
júl. 11. 13:30
Norwich - West Ham United
0:4 (0:2)
júl. 11. 13:30
Watford - Newcastle United
2:1 (0:1)
júl. 11. 16:00
Liverpool - Burnley
1:1 (1:0)
júl. 11. 18:30
Sheffield United - Chelsea
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
júl. 11. 17:15
Lazio - Sassuolo
1:2 (1:0)
júl. 11. 19:30
Brescia - AS Roma
0:3 (0:0)
júl. 11. 21:45
Juventus - Atalanta
2:2 (0:1)

júl. 11. 18:15
Ingolstadt - FC Nürnberg
3:1 (0:0)
júl. 11. 17:00
Racing Santander - Huesca
1:0 (1:0)
júl. 11. 19:30
Las Palmas - Mirandés
1:0 (0:0)
júl. 11. 21:45
Cádiz - Fuenlabrada
0:1 (0:0)
8 mérkőzés
júl. 11. 13:30
Charlton Athletic - Reading
0:1 (0:1)
júl. 11. 13:30
Derby - Brentford
1:3 (1:1)
júl. 11. 16:00
Blackburn Rovers - West Bromwich
1:1 (0:1)
júl. 11. 16:00
Middlesbrough - Bristol City
1:3 (0:2)
júl. 11. 16:00
Preston - Nottingham Forest
1:1 (1:1)
júl. 11. 16:00
Barnsley - Wigan
0:0
júl. 11. 16:00
Hull - Millwall
0:1 (0:1)
júl. 11. 16:00
Queens Park - Sheffield Wednesday
0:3 (0:2)
júl. 11. 20:15
Belenenses - Moreirense
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 11. 15:00
Arsenal-Tula - FK Tambov
2:1 (1:0)
júl. 11. 17:30
Akhmat Grozny - Zenit Szentpétervár
1:1 (1:1)
júl. 11. 19:30
PFC Sochi - Szpartak Moszkva
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 11. 16:30
Hermannstadt - Voluntari
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 11. 20:00
Göztepe Izmir - Genclerbirligi
1:3 (0:2)
2 mérkőzés
júl. 11. 16:00
Kolos Kovalivka - Zorya Lugansk
0:2 (0:2)
júl. 11. 18:30
Dnipro-1 - Lviv
3:2 (1:2)

1 mérkőzés
júl. 11. 17:00
Austria Wien - Hartberg
2:3 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 11. 20:30
Basel - BSC Young Boys
3:2 (1:0)
5 mérkőzés
júl. 11. 18:15
Lamia - Larisa
0:0
júl. 11. 18:15
Xanthi - Asteras Tripolis
1:2 (0:1)
júl. 11. 18:15
Panionios Athen - Panaitolikos
0:2 (0:1)
júl. 11. 18:15
Volos NFC - Atromitos
2:3 (0:3)
júl. 11. 20:30
OFI Heraklion - Aris Saloniki
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
3 mérkőzés
júl. 11. 15:00
Arka Gdynia - Lódzki
3:2 (3:0)
júl. 11. 17:30
Legia Warszawa - Cracovia Krakow
2:0 (1:0)
júl. 11. 20:00
Wisla Kraków - Korona Kielce
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
júl. 11. 18:55
Inter Zapresic - Rijeka
0:1 (0:0)
júl. 11. 21:05
Osijek - Istra 1961
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 11. 18:00
Randers - Odense BK
2:1 (0:1)
6 mérkőzés
júl. 11. 18:00
Ruzomberok - Dunaszerdahely
0:1 (0:0)
júl. 11. 18:00
Slovan Bratislava - Trnava
0:0
júl. 11. 18:00
Zilina - Zemplín Michalovce
5:0 (2:0)
júl. 11. 18:00
Trencín - Nitra
0:3 (0:0)
júl. 11. 18:00
Pohronie - FK Senica
1:0 (1:0)
júl. 11. 18:00
Zlate Moravce - Sered
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 11. 15:00
Hammarby - Sirius
0:0
júl. 11. 15:00
Falkenberg - Östersunds
0:1 (0:0)

júl. 11. 18:15
Chiasso - Kriens
2:4 (0:2)
júl. 11. 20:30
Aarau - Winterthur
2:3 (1:3)
júl. 11. 14:30
Austria Lustenau - Vorwärts Steyr
3:1 (0:1)
júl. 11. 15:00
Juniors OÖ - Dornbirn
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
júl. 11. 18:00
Haugesund - Molde
0:3 (0:2)
júl. 11. 20:30
Rosenborg - Stromsgodset
3:0 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 11. 17:45
Laci - Luftëtari Gjirokastër
3:1 (2:0)
júl. 11. 20:45
Skenderbeu - Vllaznia
2:1 (1:0)
júl. 11. 20:45
Kukësi - Teuta Durres
3:0 (3:0)
júl. 11. 15:30
Belshina - Torpedo Zhodino
2:1 (1:1)
júl. 11. 17:30
BATE Borisov - Slavia Mozyr
1:1 (0:0)
júl. 11. 19:30
Shakhter Soligorsk - Gorodeya
4:1 (3:0)
1 mérkőzés
júl. 11. 16:00
Inter Turku - Ilves
5:1 (3:0)
1 mérkőzés
júl. 11. 19:00
Cherno More Varna - Botev Plovdiv
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 11. 12:00
Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol
3:1 (2:0)
júl. 11. 12:00
Oita Trinita - Vissel Kobe
1:1 (1:1)
júl. 11. 17:30
Örgryte - Sundsvall
0:2 (0:0)
júl. 11. 17:30
Jönköpings Södra - Degerfors
0:1 (0:1)

júl. 11. 12:40
Jastrzebie - Podbeskidzie
0:3 (0:1)
júl. 11. 15:10
Tychy - Puszcza Niepolomice
0:1 (0:0)
júl. 11. 17:40
Stomil Olsztyn - Miedz Legnica
1:2 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 11. 20:00
Domzale - Bravo
1:1 (0:0)
júl. 11. 19:00
Balikesirspor - Eskisehirspor
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
júl. 11. 12:00
Tulevik - Trans Narva
0:1 (0:0)
júl. 11. 15:00
Flora Tallinn - Paide
3:1 (0:0)
júl. 11. 18:00
Kuressaare - Tammeka
2:4 (2:3)
1 mérkőzés
júl. 11. 19:00
Dila Gori - Merani Tbilisi
4:0 (0:0)
8 mérkőzés
júl. 11. 17:00
Dukla Praha - Varnsdorf
2:1 (1:0)
júl. 11. 17:00
Vitkovice - Hradec Králové
1:4 (0:3)
júl. 11. 17:00
Prostejov - Zbrojovka Brno
0:0
júl. 11. 17:00
Banik Sokolov - Chrudim
3:0 (1:0)
júl. 11. 17:00
FK Pardubice - Slavoj Vysehrad
4:1 (1:1)
júl. 11. 17:00
Vlasim - Jihlava
2:3 (1:1)
júl. 11. 17:00
Usti nad Labem - Viktoria Zizkov
1:0 (0:0)
júl. 11. 17:00
Lisen - Trinec
6:2 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 11. 14:00
Nyköbing - HB Koge
0:1 (0:1)
júl. 11. 17:15
Kolding - Hvidovre
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
júl. 11. 00:00
FK Astana - Okzhetpes
elhalasztva
júl. 11. 00:00
Kairat Almaty - Tobol
elhalasztva
júl. 11. 00:00
Kaisar Kyzylorda - Zhetysu
elhalasztva
júl. 11. 00:00
Kyzyl-Zhar - Shakter Karaganda
elhalasztva
júl. 11. 00:00
Ordabasy - Kaspiy Aktau
elhalasztva

5 mérkőzés
júl. 11. 15:00
KTP Kotka - MuSa
0:0
júl. 11. 15:30
Vaasa - MyPa
1:0 (0:0)
júl. 11. 16:00
KPV Kokkola - EIF Ekenas
2:2 (2:0)
júl. 11. 16:00
AC Kajaani - Gnistan
1:1 (1:0)
júl. 11. 16:00
Oulu - SJK Akatemia
1:0 (0:0)
júl. 11. 12:00
Incheon - Sangju Sangmu
1:1 (0:0)
júl. 11. 12:00
Pohang - Suwon Blue Wings
1:1 (0:1)
júl. 11. 12:00
Jeonbuk - Seongnam Ilhwa
2:2 (0:2)
júl. 11. 16:00
Fram Reykjavik - Leiknir Reykjavik
2:5 (0:2)
júl. 11. 16:00
Magni Grenivik - Vikingur Olafsvik
1:2 (1:1)
10 mérkőzés
júl. 11. 11:00
Ventforet Kofu - Zweigen Kanazawa
2:1 (2:0)
júl. 11. 11:00
Albirex Niigata - Matsumoto Yamaga
1:0 (1:0)
júl. 11. 11:30
Kyoto Sanga - Avispa Fukuoka
2:0 (2:0)
júl. 11. 11:30
Ryukyu - Tokushima Vortis
1:3 (0:1)
júl. 11. 12:00
V-Varen Nagasaki - Ehime
2:0 (0:0)
júl. 11. 12:00
Omiya Ardija - Tokyo Verdy
1:0 (1:0)
júl. 11. 12:00
Montedio Yamagata - Mito Hollyhock
1:1 (0:0)
júl. 11. 12:00
Jubilo Iwata - Renofa Yamaguchi
2:1 (1:0)
júl. 11. 12:00
JEF United - Tochigi
0:1 (0:1)
júl. 11. 12:00
Thespa Kusatsu - Machida Zelvia
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 11. 17:00
Floresti - Petrocub
0:4 (0:2)
júl. 11. 19:30
Sheriff Tiraspol - Codru Lozova
6:0 (5:0)

2 mérkőzés
júl. 11. 14:00
Kauno Zalgiris - Banga
2:0 (1:0)
júl. 11. 17:00
Panevezys - Riteriai
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 11. 22:00
Real Monarchs - San Diego Loyal
0:1 (0:1)
5 mérkőzés
júl. 11. 18:00
Shahr Khodrou - Saipa
1:1 (1:0)
júl. 11. 18:15
Sepahan - Pars Jam Bushehr
1:1 (1:0)
júl. 11. 18:30
Esteghlal - Tractor Sazi
0:0
júl. 11. 18:30
Paykan - Gol Gohar
2:0 (1:0)
júl. 11. 18:30
Sanat Naft - Nassaji Mazandaran
1:1 (1:1)
júl. 11. 12:00
Suwon City - Chungnam Asan
1:1 (0:0)
júl. 11. 12:00
Gyeongnam - Seoul E-Land
1:2 (1:0)
júl. 11. 07:15
Glenorchy Knights - Northern Rangers
5:0 (2:0)
júl. 11. 09:00
Slivnishki Geroy - Botev Ihtiman
2:1 (1:1)
júl. 11. 10:00
CSKA Szófia - Kariana Erden
1:1 (0:0)
júl. 11. 10:00
Snina - Vranov
3:2 (1:1)
júl. 11. 10:00
Pelikan Lowicz - Kutno
1:3 (1:2)
júl. 11. 10:00
Sokol Brozany - Admira Praha
1:1 (1:0)
júl. 11. 10:30
Reichenau - Union Innsbruck
7:2 (5:1)
júl. 11. 10:30
Debreceni EAC - Békéscsabai Előre
2:0 (0:0)
júl. 11. 10:30
Liptovsky Mikulás - Tatran Presov
4:1 (3:1)
júl. 11. 10:30
Szeged 2011 - Kecskeméti TE
4:1 (3:0)
júl. 11. 11:00
Budapest Honvéd - Siófok
1:2 (0:0)
júl. 11. 11:00
Gyirmót - Ajka
2:0 (1:0)
júl. 11. 11:00
Győri ETO - Budafok
0:2 (0:1)
júl. 11. 11:00
Vasas - Csákvár
3:1 (3:0)
júl. 11. 11:00
Hutnik Nowa Huta - Siarka Tarnobrzeg
3:2 (1:1)
júl. 11. 11:00
Slovan Rosice - Blansko
2:3 (1:2)
júl. 11. 11:00
Zivanice - Jihlava II
2:1 (1:1)
júl. 11. 11:00
Wisla Pulawy - Mazur Karczew
4:0 (2:0)
júl. 11. 11:00
Vrbové - Myjava
2:5 (1:4)
júl. 11. 11:00
Szekszárd - Majos
4:2 (2:1)
júl. 11. 12:00
Anderlecht - Sint-Truidense
3:0 (2:0)
júl. 11. 15:00
Kortrijk - Cercle Brugge
0:1 (0:1)
júl. 11. 15:00
Standard Liege - Oud-Heverlee
1:2 (1:1)
júl. 11. 16:00
Zulte-Waregem - Waasland
5:0 (2:0)
júl. 11. 16:00
Borac Banja Luka - Spartak Subotica
4:2 (2:2)
júl. 11. 16:00
Atom Novovoronezh - Avangard Kursk
0:2 (0:1)
júl. 11. 16:30
ESMTK - Soproni VSE
5:3 (0:2)
júl. 11. 17:00
Chambly - Boulogne
1:1 (1:0)
júl. 11. 18:00
Proleter Novi Sad - Spartak Subotica
1:1 (1:1)
júl. 11. 18:00
Club Brugge - Mechelen
6:0 (4:0)
júl. 11. 18:00
Bischofshofen - Stadl-Paura
3:1 (2:0)
júl. 11. 18:00
Napredak - FK Mladost Lucani
0:6 (0:1)
júl. 11. 18:00
Vozdovac - Sloga Kraljevo
1:0 (1:0)
júl. 11. 18:00
Metalac - Rad Belgrád
1:0 (0:0)
júl. 11. 18:08
Siroki Brijeg - Posusje
1:1 (1:1)

Unatkozol? Gyere játszani!

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. AltT
156
19 (12%)
51 (33%)
197
165
19 (12%)
51 (31%)
197
157
15 (10%)
56 (36%)
187
146
17 (12%)
48 (33%)
181
   Zozoka42
165
15 (9%)
53 (32%)
181
6. Xxy
148
12 (8%)
60 (41%)
180
165
17 (10%)
45 (27%)
175
148
15 (10%)
48 (32%)
171
   Ptomy
149
13 (9%)
53 (36%)
171
10. Nadin
152
16 (11%)
45 (30%)
170

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Mindegy milyen állatod van