Főoldal » Meccsek » 2020. július 12.

Meccsek - 2020. július 12.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. július 12.)


4 mérkőzés
júl. 12. 14:00
Espanyol - Eibar
0:2 (0:2)
júl. 12. 17:00
Levante - Athletic Bilbao
1:2 (0:2)
júl. 12. 19:30
Leganés - Valencia
1:0 (1:0)
júl. 12. 22:00
Sevilla - Mallorca
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
júl. 12. 13:00
Wolverhampton - Everton
3:0 (1:0)
júl. 12. 15:15
Aston Villa - Crystal Palace
2:0 (1:0)
júl. 12. 17:30
Tottenham - Arsenal
2:1 (1:1)
júl. 12. 20:00
Bournemouth - Leicester
4:1 (0:1)
6 mérkőzés
júl. 12. 17:15
Genoa - SPAL
2:0 (1:0)
júl. 12. 19:30
Fiorentina - Hellas Verona
1:1 (0:1)
júl. 12. 19:30
Udinese - Sampdoria
1:3 (1:1)
júl. 12. 19:30
Parma - Bologna
2:2 (0:2)
júl. 12. 19:30
Cagliari - Lecce
0:0
júl. 12. 21:45
Napoli - AC Milan
2:2 (1:1)

júl. 12. 17:00
Deportivo La Coruna - Extremadura
2:3 (1:0)
júl. 12. 19:30
Lugo - Girona
2:2 (1:1)
júl. 12. 19:30
Numancia - Ponferradina
1:0 (0:0)
júl. 12. 21:45
Zaragoza - Real Oviedo
2:4 (0:2)
2 mérkőzés
júl. 12. 14:30
Swansea - Leeds United
0:1 (0:0)
júl. 12. 14:30
Stoke - Birmingham
2:0 (2:0)
5 mérkőzés
júl. 12. 15:30
Lokomotiv Moszkva - Ufa
1:1 (0:1)
júl. 12. 17:30
CSKA Moszkva - Rubin Kazan
1:1 (0:0)
júl. 12. 17:30
Dinamo Moszkva - Sovjetov
2:0 (2:0)
júl. 12. 17:30
Gazovik Orenburg - FK Rostov
0:0
júl. 12. 19:30
FK Krasnodar - FK Ural
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 12. 17:00
Dinamo Bukarest - CSMS Iasi
1:1 (1:0)
júl. 12. 20:00
CS U Craiova - Steaua Bukarest
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
júl. 12. 17:30
Ankaragücü - Galatasaray
1:0 (0:0)
júl. 12. 20:00
Fenerbahce - Sivasspor
1:2 (1:2)
júl. 12. 20:00
Antalyaspor - Alanyaspor
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
júl. 12. 16:00
Illichivets - Olimpik Donetsk
1:4 (0:3)
júl. 12. 18:30
Desna - Shakhtar Donetsk
2:4 (1:2)
júl. 12. 18:30
Oleksandria - Dinamo Kiev
2:2 (1:0)
3 mérkőzés
júl. 12. 16:00
Luzern - Lugano
3:3 (0:2)
júl. 12. 16:00
Servette - St. Gallen
1:1 (0:1)
júl. 12. 16:00
Thun - Neuchatel Xamax FC
3:0 (2:0)

2 mérkőzés
júl. 12. 19:00
Panathinaikosz - AEK Athen
1:3 (1:2)
júl. 12. 20:45
Olympiakos Pireus - PAOK Saloniki
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 12. 02:45
Atlanta United - New York Red Bulls
0:1 (0:1)
júl. 12. 05:20
FC Cincinnati - Columbus Crew
0:4 (0:2)
3 mérkőzés
júl. 12. 12:30
Slask Wroclaw - Pogon Szczecin
2:2 (2:1)
júl. 12. 15:00
Piast Gliwice - Jagiellonia
2:0 (2:0)
júl. 12. 17:30
Lech Poznan - Lechia Gdansk
3:2 (3:1)
2 mérkőzés
júl. 12. 18:55
Slaven Belupo - Lokomotiv Zágráb
1:1 (0:0)
júl. 12. 21:05
Dinamo Zágráb - Hajduk Split
2:3 (1:1)
3 mérkőzés
júl. 12. 14:00
Nordsjaelland - Aalborg
0:0
júl. 12. 18:00
FC Kobenhavn - Bröndby
0:0
júl. 12. 20:00
Aarhus - Midtjylland
3:0 (1:0)
4 mérkőzés
júl. 12. 14:30
Helsingborg - AIK
2:0 (0:0)
júl. 12. 14:30
Örebro - Varberg
1:0 (0:0)
júl. 12. 17:30
IFK Göteborg - Djurgarden
1:2 (0:2)
júl. 12. 17:30
Mjällby - Häcken
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 12. 17:00
Slovan Liberec - Mlada Boleslav
2:0 (0:0)
júl. 12. 10:30
Ried - Liefering
2:2 (0:1)
6 mérkőzés
júl. 12. 18:00
Mjondalen - Valerenga
0:1 (0:1)
júl. 12. 18:00
Aalesund - Bodo/Glimt
1:6 (1:3)
júl. 12. 18:00
Sarpsborg 08 - Start
1:0 (1:0)
júl. 12. 18:00
Viking - Odd Grenland
1:2 (0:1)
júl. 12. 18:00
Kristiansund - Stabaek
1:2 (1:1)
júl. 12. 20:30
Brann - Sandefjord
3:1 (3:1)

júl. 12. 15:30
Energetik-BGU Minsk - Ruh Brest
1:8 (0:4)
júl. 12. 17:30
Dinamo Minsk - FK Minsk
1:0 (1:0)
júl. 12. 19:30
Vitebsk - Neman Grodno
0:0
1 mérkőzés
júl. 12. 17:30
Honka - Kuopion
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
júl. 12. 20:00
CSKA Szófia - Beroe
5:0 (2:0)
júl. 12. 20:00
Levszki Szófia - Lokomotiv Plovdiv
1:2 (1:1)
júl. 12. 20:00
Slavia Szófia - Ludogorets
3:1 (3:0)
7 mérkőzés
júl. 12. 11:00
Yokohama FC - Vegalta Sendai
1:1 (1:0)
júl. 12. 11:00
Shimizu - Gamba Osaka
1:2 (0:1)
júl. 12. 12:00
Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers
1:0 (0:0)
júl. 12. 12:00
Cerezo Osaka - Nagoya Grampus
0:2 (0:1)
júl. 12. 12:30
Yokohama F. Marinos - FC Tokyo
1:3 (1:2)
júl. 12. 14:30
Umea FC - Halmstad
0:1 (0:0)
júl. 12. 17:30
AFC Eskilstuna - Brage
1:2 (1:0)
júl. 12. 17:30
Västeras SK - Ljungskile
2:1 (1:0)
júl. 12. 12:40
Radomiak Radom - Olimpia Grudziadz
2:0 (1:0)
júl. 12. 15:10
Belchatow - Nieciecza
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 12. 18:00
Triglav - Tabor Sezana
1:2 (0:1)
júl. 12. 20:15
Maribor - Celje
1:2 (0:2)
júl. 12. 20:30
Olimpija Ljubljana - Aluminij
0:1 (0:1)

júl. 12. 16:30
Adanaspor - Hatayspor
1:2 (0:0)
júl. 12. 16:30
Altay Izmir - Erzurum BB
0:1 (0:0)
júl. 12. 16:30
Altinordu - Giresunspor
3:1 (2:1)
júl. 12. 16:30
Boluspor - Akhisar Belediyespor
0:1 (0:1)
júl. 12. 16:30
Istanbulspor - Osmanlispor
1:0 (0:0)
júl. 12. 16:30
Bursaspor - Menemen Belediye Spor
2:2 (2:1)
júl. 12. 16:30
Ümraniyespor - Adana Demirspor
2:3 (0:2)
júl. 12. 16:30
Keciörengücü - Fatih Karagümrük
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
júl. 12. 15:00
Nőmme Kalju - Kalev Tallinn
2:0 (2:0)
júl. 12. 18:00
FCI Levadia - TJK Legion
4:0 (2:0)
2 mérkőzés
júl. 12. 19:00
Grotta - Akranes
0:4 (0:4)
júl. 12. 21:15
Kopavogur - Víkingur Reykjavík
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
júl. 12. 14:30
Roskilde - Skive
2:2 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 12. 17:30
Jaro - MP Mikkeli
3:0 (2:0)
júl. 12. 16:00
Vestri - Thróttur Reykjavík
1:0 (0:0)
júl. 12. 18:00
ÍB Vestmannaeyja - UMF Grindavik
1:1 (0:1)
júl. 12. 18:00
Keflavík - Thor Akureyri
2:1 (2:0)
júl. 12. 12:00
Gangwon - Gwangju
4:1 (2:1)
júl. 12. 12:00
Daegu - Ulsan Hyundai
1:3 (0:1)

júl. 12. 16:00
B36 Torshavn - Klaksvík
6:2 (3:1)
júl. 12. 16:00
Fuglafjordur - Skála
3:0 (0:0)
júl. 12. 16:00
TB Tvoroyri - Runavik
0:1 (0:1)
júl. 12. 16:00
Vikingur Gota - AB Argir
2:1 (1:0)
júl. 12. 20:00
EB Streymur - HB Torshavn
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
júl. 12. 15:00
Tukums 2000 - Riga
1:5 (0:2)
júl. 12. 17:00
FS METTA/LU Riga - Rigas FS
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
júl. 12. 11:00
UE Santa Coloma - Carroi
0:1 (0:0)
júl. 12. 11:00
Atlétic Club d'Escaldes - Ordino
4:0 (0:0)
júl. 12. 19:30
Sant Julia - FC Santa Coloma
1:1 (0:0)
júl. 12. 19:30
Engordany - Inter Club d'Escaldes
2:3 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 12. 17:00
Dinamo-Auto - Dacia-Buiucani
1:0 (0:0)
júl. 12. 19:30
Zimbru - Sfintul Gheorghe
1:3 (1:1)
1 mérkőzés
júl. 12. 16:00
Zalgiris Vilnius - Suduva
4:0 (1:0)
6 mérkőzés
júl. 12. 01:00
Indy Eleven - Saint Louis
2:0 (0:0)
júl. 12. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Atlanta United II
2:1 (0:1)
júl. 12. 02:00
Colorado Springs - New Mexico United
1:2 (1:1)
júl. 12. 04:00
Phoenix Rising - L. A. Galaxy II
4:0 (3:0)
2 mérkőzés
júl. 12. 16:00
Andijan - Surkhon
0:1 (0:1)
júl. 12. 17:00
Metalourg - Sogdiana
2:0 (1:0)
júl. 12. 17:00
Gjilani - Drenica Skënderaj
2:0 (0:0)
júl. 12. 18:00
Prishtina - Drita Gijlan
1:1 (0:0)
júl. 12. 12:00
Anyang - Jeonnam Dragons
0:0
júl. 12. 12:00
Ansan Greeners - Daejeon Citizen
0:2 (0:0)
júl. 12. 04:00
CF América - Cruz Azul
1:4 (1:1)
júl. 12. 17:00
Slovan Velvary - Admira Praha
2:2 (0:1)
júl. 12. 19:00
Le Havre - Paris St. Germain
0:9 (0:5)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
142
20 (14%)
38 (27%)
176
141
14 (10%)
49 (35%)
168
141
17 (12%)
41 (29%)
167
4. Xxy
132
16 (12%)
42 (32%)
164
142
15 (11%)
43 (30%)
161
   Zozoka42
142
15 (11%)
43 (30%)
161
141
14 (10%)
45 (32%)
160
140
16 (11%)
39 (28%)
158
   Zalanbest
141
12 (9%)
49 (35%)
158
10. Ptomy
131
13 (10%)
46 (35%)
157

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Unatkozol? Gyere játszani!