Főoldal » Meccsek » 2020. július 4.

Meccsek - 2020. július 4.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. július 4.)


3 mérkőzés
júl. 4. 17:00
Celta Vigo - Betis
1:1 (1:0)
júl. 4. 19:30
Valladolid - Alavés
1:0 (0:0)
júl. 4. 22:00
Granada - Valencia
2:2 (0:0)
5 mérkőzés
júl. 4. 13:30
Norwich - Brighton & Hove Albion
0:1 (0:1)
júl. 4. 16:00
Manchester United - Bournemouth
5:2 (3:1)
júl. 4. 16:00
Leicester - Crystal Palace
3:0 (0:0)
júl. 4. 18:30
Wolverhampton - Arsenal
0:2 (0:1)
júl. 4. 21:00
Chelsea - Watford
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
júl. 4. 17:15
Juventus - Torino
4:1 (2:1)
júl. 4. 19:30
Sassuolo - Lecce
4:2 (1:1)
júl. 4. 21:45
Lazio - AC Milan
0:3 (0:2)

1 mérkőzés
júl. 4. 20:00
Bayer Leverkusen - Bayern München
2:4 (0:2)
júl. 4. 17:00
Racing Santander - Elche
1:2 (1:0)
júl. 4. 17:00
Numancia - Extremadura
1:0 (1:0)
júl. 4. 19:30
Almería - Tenerife
1:2 (1:1)
júl. 4. 21:45
Cádiz - Real Oviedo
2:0 (1:0)
júl. 4. 21:45
Fuenlabrada - Mirandés
2:2 (0:0)
8 mérkőzés
júl. 4. 13:30
Derby - Nottingham Forest
1:1 (0:1)
júl. 4. 16:00
Blackburn Rovers - Leeds United
1:3 (0:2)
júl. 4. 16:00
Brentford - Wigan
3:0 (1:0)
júl. 4. 16:00
Bristol City - Cardiff
0:1 (0:0)
júl. 4. 16:00
Fulham - Birmingham
1:0 (0:0)
júl. 4. 16:00
Stoke - Barnsley
4:0 (3:0)
júl. 4. 16:00
Huddersfield - Preston
0:0
júl. 4. 16:00
Luton - Reading
0:5 (0:3)
júl. 4. 18:00
Setúbal - Pacos de Ferreira
2:3 (2:0)
júl. 4. 20:15
Portimonense - Guimaraes
0:1 (0:0)
júl. 4. 22:15
Benfica - Boavista Porto
3:1 (3:0)
júl. 4. 22:30
Braga - Aves
4:0 (0:0)
5 mérkőzés
júl. 4. 15:30
Dinamo Moszkva - Arsenal-Tula
0:1 (0:1)
júl. 4. 17:30
Szpartak Moszkva - FK Tambov
2:3 (1:0)
júl. 4. 17:30
Sovjetov - FK Rostov
0:0
júl. 4. 19:30
Akhmat Grozny - CSKA Moszkva
0:4 (0:0)

1 mérkőzés
júl. 4. 19:00
Steaua Bukarest - Botosani
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
júl. 4. 17:30
Ankaragücü - Alanyaspor
1:4 (0:0)
júl. 4. 20:00
Fenerbahce - Göztepe Izmir
2:1 (2:0)
júl. 4. 20:00
Antalyaspor - Istanbul Basaksehir
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 4. 18:30
Dinamo Kiev - Shakhtar Donetsk
2:3 (0:2)
3 mérkőzés
júl. 4. 17:00
St. Pölten - Altach
2:0 (0:0)
júl. 4. 17:00
Austria Wien - Mattersburg
1:0 (0:0)
júl. 4. 17:00
Swarovski Tirol - Admira
0:0
2 mérkőzés
júl. 4. 18:15
Basel - Neuchatel Xamax FC
2:0 (1:0)
júl. 4. 20:30
FC Zürich - Servette
2:0 (1:0)
10 mérkőzés
júl. 4. 14:00
Waldhof Mannheim - Zwickau
0:0
júl. 4. 14:00
Meppen - Braunschweig
4:3 (3:1)
júl. 4. 14:00
1860 München - Ingolstadt
0:2 (0:0)
júl. 4. 14:00
Kaiserslautern - Bayern München II
1:0 (0:0)
júl. 4. 14:00
Würzburger Kickers - Hallescher
2:2 (1:1)
júl. 4. 14:00
Magdeburg - Preußen Münster
2:2 (0:0)
júl. 4. 14:00
Duisburg - Unterhaching
4:0 (1:0)
júl. 4. 14:00
Chemnitzer - Hansa Rostock
4:2 (0:0)
júl. 4. 14:00
Uerdingen - Viktoria Köln
1:1 (1:0)

2 mérkőzés
júl. 4. 18:15
Asteras Tripolis - Volos NFC
4:0 (2:0)
júl. 4. 20:30
OFI Heraklion - PAOK Saloniki
2:2 (2:1)
3 mérkőzés
júl. 4. 15:00
Rakow Czestochowa - Zaglebie Lubin
1:2 (0:2)
júl. 4. 17:30
Lech Poznan - Legia Warszawa
2:1 (2:0)
júl. 4. 20:00
Lechia Gdansk - Cracovia Krakow
0:3 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 4. 18:55
Istra 1961 - NK Gorica
2:2 (1:0)
júl. 4. 21:05
Lokomotiv Zágráb - Inter Zapresic
3:1 (1:0)
júl. 4. 21:05
Varazdin - Slaven Belupo
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 4. 14:30
Silkeborg - Lyngby
2:0 (0:0)
júl. 4. 18:00
SonderjyskE - Odense BK
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
júl. 4. 18:00
Dunaszerdahely - Zilina
2:0 (0:0)
júl. 4. 18:00
Trnava - Ruzomberok
2:0 (1:0)
júl. 4. 18:00
Nitra - Pohronie
0:2 (0:0)
júl. 4. 18:00
Trencín - Sered
3:2 (2:2)
júl. 4. 18:00
FK Senica - Zlate Moravce
0:0
1 mérkőzés
júl. 4. 20:00
Mlada Boleslav - Bohemians 1905
3:0 (1:0)
júl. 4. 18:15
Chiasso - FC Schaffhausen
1:1 (1:0)
júl. 4. 20:30
Wil - Kriens
2:0 (0:0)
júl. 4. 15:00
Dornbirn - Lafnitz
0:3 (0:3)
júl. 4. 20:25
Austria Klagenfurt - Juniors OÖ
3:0 (1:0)

2 mérkőzés
júl. 4. 18:00
Start - Viking
1:1 (0:0)
júl. 4. 20:30
Valerenga - Aalesund
2:2 (0:1)
júl. 4. 15:00
BATE Borisov - Energetik-BGU Minsk
0:1 (0:1)
júl. 4. 17:00
Gorodeya - Vitebsk
2:2 (1:1)
júl. 4. 19:00
Neman Grodno - Isloch
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 4. 17:00
Levszki Szófia - Slavia Szófia
1:2 (1:0)
9 mérkőzés
júl. 4. 11:00
Gamba Osaka - Cerezo Osaka
1:2 (0:1)
júl. 4. 11:00
Yokohama FC - Consadole Sapporo
1:2 (1:1)
júl. 4. 11:00
Shimizu - Nagoya Grampus
1:2 (1:2)
júl. 4. 11:30
Oita Trinita - Sagan Tosu
2:0 (0:0)
júl. 4. 12:00
Kashiwa Reysol - FC Tokyo
0:1 (0:0)
júl. 4. 12:00
Shonan Bellmare - Vegalta Sendai
0:1 (0:1)
júl. 4. 12:00
Kawasaki Frontale - Kashima Antlers
2:1 (2:1)
júl. 4. 12:30
Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima
0:3 (0:1)
júl. 4. 15:00
Dalkurd - Degerfors
1:2 (0:1)
júl. 4. 15:00
Umea FC - Öster
0:0
júl. 4. 17:30
Brage - Halmstad
0:0
júl. 4. 17:30
Örgryte - AFC Eskilstuna
2:1 (2:1)
júl. 4. 17:30
Norrby - Ljungskile
2:2 (0:0)
júl. 4. 12:40
Miedz Legnica - Tychy
2:2 (1:1)
júl. 4. 15:10
Stal Mielec - Odra Opole
1:1 (0:0)
júl. 4. 17:40
Warta Poznan - Puszcza Niepolomice
1:2 (0:1)

1 mérkőzés
júl. 4. 20:00
Rudar Velenje - Aluminij
1:3 (1:2)
júl. 4. 19:00
Bursaspor - Altinordu
1:0 (0:0)
júl. 4. 19:00
Menemen Belediye Spor - Adanaspor
4:2 (2:1)
1 mérkőzés
júl. 4. 15:00
Flora Tallinn - Trans Narva
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
júl. 4. 19:45
Beitar Jerusalem - Hapoel Tel Aviv
3:0 (2:0)
júl. 4. 19:45
Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Haifa
3:1 (1:0)
júl. 4. 20:00
Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
júl. 4. 16:00
Chikhura - Dila Gori
0:2 (0:2)
júl. 4. 19:00
Telavi - Samtredia
3:1 (2:1)
3 mérkőzés
júl. 4. 16:00
Fjölnir - Fylkir Reykjavik
1:2 (0:1)
júl. 4. 16:00
Grotta - Kopavogur
4:4 (2:1)
5 mérkőzés
júl. 4. 17:00
Slavoj Vysehrad - Zbrojovka Brno
2:7 (0:2)
júl. 4. 17:00
Lisen - Dukla Praha
2:3 (2:1)
júl. 4. 17:00
Jihlava - Prostejov
3:2 (0:1)
júl. 4. 17:00
Viktoria Zizkov - Vlasim
0:1 (0:0)
júl. 4. 17:00
Hradec Králové - Usti nad Labem
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 4. 15:00
Vendsyssel - Fremad Amager
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
júl. 4. 15:00
EIF Ekenas - Vaasa
0:0
júl. 4. 16:00
MuSa - AC Kajaani
0:2 (0:0)
júl. 4. 16:00
MyPa - Oulu
1:2 (0:0)
júl. 4. 16:00
SJK Akatemia - KTP Kotka
0:3 (0:2)

júl. 4. 11:00
Matsumoto Yamaga - Ventforet Kofu
1:1 (0:1)
júl. 4. 11:00
Albirex Niigata - Zweigen Kanazawa
3:5 (2:4)
júl. 4. 12:00
Avispa Fukuoka - V-Varen Nagasaki
1:2 (0:0)
júl. 4. 12:00
Tokushima Vortis - Kyoto Sanga
1:1 (0:0)
júl. 4. 12:00
Omiya Ardija - Thespa Kusatsu
2:0 (1:0)
júl. 4. 12:00
Giravanz Kitakyushu - Ryukyu
4:0 (0:0)
júl. 4. 12:00
Mito Hollyhock - JEF United
0:3 (0:1)
júl. 4. 16:00
Vestri - UMF Grindavik
2:3 (0:1)
júl. 4. 11:00
Ulsan Hyundai - Incheon
4:1 (3:1)
júl. 4. 12:00
Gangwon - Busan I'Park
2:4 (1:1)
júl. 4. 13:00
Suwon Blue Wings - FC Seoul
3:3 (3:1)
3 mérkőzés
júl. 4. 15:00
Ventspils - Liepaja
2:1 (1:0)
júl. 4. 17:00
Riga - BFC Daugavpils
3:1 (0:0)
júl. 4. 19:00
Rigas FS - Jelgava
1:0 (0:0)
júl. 4. 16:00
Fuglafjordur - HB Torshavn
1:2 (1:1)
júl. 4. 18:00
AB Argir - B36 Torshavn
0:4 (0:1)
júl. 4. 18:00
Skála - Vikingur Gota
0:4 (0:4)
júl. 4. 18:30
Klaksvík - TB Tvoroyri
2:1 (0:1)
júl. 4. 20:00
Runavik - EB Streymur
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 4. 17:00
Sfintul Gheorghe - Codru Lozova
5:1 (2:0)
júl. 4. 19:30
Milsami - Petrocub
0:0

Unatkozol? Gyere játszani!
1 mérkőzés
júl. 4. 18:00
Suduva - Riteriai
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 4. 17:45
Tractor Sazi - Sanat Naft
2:0 (2:0)
júl. 4. 18:15
Zob Ahan - Paykan
1:4 (1:1)
júl. 4. 18:30
Persepolis - Shahin Bushehr
1:0 (0:0)
júl. 4. 17:00
Feronikeli - Gjilani
0:2 (0:0)
júl. 4. 17:00
Dukagjini - Ballkani
1:5 (0:0)
júl. 4. 11:00
Jeonnam Dragons - Ansan Greeners
4:0 (1:0)
júl. 4. 12:00
Seoul E-Land - Suwon City
0:3 (0:0)
júl. 4. 04:10
CF América - Toluca
2:0 (2:0)
júl. 4. 10:00
Lokomotiv Szófia - Sportist Svoge
1:0 (0:0)
júl. 4. 10:00
Kluczbork - Ruch Zdzieszowice
3:0 (0:0)
júl. 4. 10:00
Siófok - Kozármisleny
1:0 (1:0)
júl. 4. 10:30
Vranov - Slavoj Trebisov
1:1 (0:0)
júl. 4. 10:30
Tesla Stropkov - Snina
2:4 (2:1)
júl. 4. 10:30
Liptovsky Mikulás - Dolny Kubin
4:3 (2:0)
júl. 4. 11:00
Mosonmagyaróvár - Pápai Perutz
5:0 (2:0)
júl. 4. 11:00
Győri ETO - Lipót
2:1 (1:0)
júl. 4. 11:30
Budafok - Pécsi MFC
2:0 (1:0)
júl. 4. 13:00
Guangzhou - Guangzhou R&F
2:0 (1:0)
júl. 4. 13:00
Kvik Halden - Baerum
2:1 (0:0)
júl. 4. 13:00
Podbrezová - Salgótarján
10:0 (3:0)
júl. 4. 13:30
St. Margarethen - Ferlach
2:9 (1:7)
júl. 4. 15:00
Varsenare - KV Oostende
0:7 (0:3)
júl. 4. 15:00
Brattvag - Levanger
1:1 (1:1)
júl. 4. 15:00
Fredrikstad - Fram Larvik
6:2 (3:2)
júl. 4. 16:00
Zulte-Waregem - Cercle Brugge
2:2 (0:2)
júl. 4. 16:00
Standard Liege - Kortrijk
3:2 (1:0)
júl. 4. 16:00
Szpartak Moszkva II - Khimki
0:3 (0:1)
júl. 4. 18:00
Gradina Srebrenik - Tuzla City
0:4 (0:1)
júl. 4. 18:30
Lyon - Nice
1:0 (1:0)
júl. 4. 18:30
Backa Topola - Indjija
1:1 (0:1)

Szúnyogriasztó

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
167
13 (8%)
86 (51%)
237
190
13 (7%)
79 (42%)
223
3. Sió
186
21 (11%)
58 (31%)
221
185
19 (10%)
62 (34%)
219
171
12 (7%)
79 (46%)
218
186
17 (9%)
66 (35%)
217
165
20 (12%)
58 (35%)
216
8. Tila
190
13 (7%)
74 (39%)
213
192
16 (8%)
66 (34%)
212
166
17 (10%)
63 (38%)
211

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Gyertek csajok!