Főoldal » Meccsek » 2020. július 3.

Meccsek - 2020. július 3.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. július 3.)


1 mérkőzés
júl. 3. 22:00
Atlético Madrid - Mallorca
3:0 (2:0)
júl. 3. 19:30
Girona - Zaragoza
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 3. 21:15
Charlton Athletic - Millwall
0:1 (0:0)

10 mérkőzés
júl. 3. 18:45
Pisa - Cittadella
2:0 (1:0)
júl. 3. 21:00
Entella - Chievo
1:1 (1:0)
júl. 3. 21:00
Crotone - Benevento
3:0 (2:0)
júl. 3. 21:00
Venezia - Empoli
0:2 (0:0)
júl. 3. 21:00
Salernitana - Juve Stabia
2:1 (1:0)
júl. 3. 21:00
Trapani - Livorno
2:1 (0:0)
júl. 3. 21:00
Cremonese - Pescara
1:0 (1:0)
júl. 3. 21:00
Cosenza 1914 - Ascoli
0:1 (0:0)
júl. 3. 21:00
Perugia - Pordenone
1:2 (1:2)
júl. 3. 21:00
Frosinone - Spezia
2:1 (1:0)
júl. 3. 20:15
Santa Clara - Marítimo
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 3. 19:00
Gaz Metan Medias - CS U Craiova
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
júl. 3. 20:00
Denizlispor - Gazisehir Gaziantep
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 3. 18:00
Lviv - Vorskla Poltava
2:2 (0:1)
2 mérkőzés
júl. 3. 18:30
Portsmouth - Oxford United
1:1 (1:1)
júl. 3. 20:30
Fleetwood - Wycombe
1:4 (1:3)
2 mérkőzés
júl. 3. 18:00
Lódzki - Wisla Kraków
1:2 (1:1)
júl. 3. 20:30
Korona Kielce - Arka Gdynia
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 3. 19:00
Esbjerg - Horsens
1:2 (1:1)
júl. 3. 18:15
FC Vaduz - Grasshoppers
2:3 (2:0)
júl. 3. 18:15
Stade Lausanne-Ouchy - Winterthur
2:2 (1:1)
júl. 3. 20:30
Aarau - Lausanne
5:4 (1:2)

júl. 3. 18:30
Liefering - Austria Lustenau
4:2 (1:1)
júl. 3. 18:30
Blau-Weiss Linz - Horn
1:3 (1:1)
júl. 3. 20:25
Vorwärts Steyr - Ried
0:1 (0:1)
5 mérkőzés
júl. 3. 21:45
Cork City - Bohemian
elhalasztva
júl. 3. 21:45
Dundalk - St. Patricks
elhalasztva
júl. 3. 21:45
Shelbourne - Waterford
elhalasztva
júl. 3. 21:45
Derry City - Sligo Rovers
elhalasztva
júl. 3. 22:00
Shamrock Rovers - Finn Harps
elhalasztva
júl. 3. 16:00
Slavia Mozyr - Slutsk
3:1 (2:1)
júl. 3. 18:00
Smolevichi-STI - Dinamo Brest
3:3 (0:2)
júl. 3. 19:00
Trelleborg - Sundsvall
1:1 (1:0)
júl. 3. 19:00
Jönköpings Södra - Akropolis
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
júl. 3. 18:00
Bravo - Celje
1:2 (1:0)
júl. 3. 20:00
Domzale - Tabor Sezana
2:1 (0:0)
júl. 3. 18:00
KFUM Oslo - Jerv
2:1 (0:1)
júl. 3. 18:00
Grorud - Lilleström
0:1 (0:0)
júl. 3. 18:00
Tromso - Raufoss
1:0 (1:0)
júl. 3. 18:00
Ullensaker/Kisa - Strommen
4:0 (3:0)
júl. 3. 18:00
Asane - Sogndal
1:4 (1:1)
júl. 3. 18:00
Stjördals-Blink - Ranheim
2:3 (0:1)
júl. 3. 18:00
Sandnes Ulf - Öygarden
4:3 (1:2)
júl. 3. 20:30
Ham-Kam - Kongsvinger
2:3 (1:0)

1 mérkőzés
júl. 3. 22:00
Valur - Akranes
1:4 (0:3)
1 mérkőzés
júl. 3. 19:00
Dinamo Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi
4:0 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 3. 18:00
Chrudim - FK Pardubice
1:3 (0:2)
1 mérkőzés
júl. 3. 18:30
Naestved - Kolding
0:1 (0:0)
júl. 3. 21:15
Keflavík - Leiknir Reykjavik
1:2 (1:0)
júl. 3. 21:15
Fram Reykjavik - Afturelding
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 3. 17:00
Tukums 2000 - FS METTA/LU Riga
1:3 (0:3)
júl. 3. 19:00
Valmieras - Spartaks Jürmala
2:2 (0:1)
2 mérkőzés
júl. 3. 17:00
Zalgiris Vilnius - Banga
0:0
júl. 3. 19:00
Panevezys - Kauno Zalgiris
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 3. 17:00
Dinamo-Auto - Floresti
3:1 (2:0)
júl. 3. 17:00
Vushtrria - Flamurtari
2:2 (0:0)
júl. 3. 20:00
Prishtina - Drenica Skënderaj
1:0 (0:0)
júl. 3. 14:00
Strogino Moszkva - Volga Tver
1:2 (0:0)
júl. 3. 16:00
Sioni Bolnisi - Gagra
0:1 (0:0)
júl. 3. 17:00
Gyirmót - Monor
4:2 (2:0)
júl. 3. 17:00
Minyor Pernik - Marek Dupnitza
2:1 (2:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
59
8 (14%)
30 (51%)
100
71
9 (13%)
24 (34%)
93
71
9 (13%)
22 (31%)
89
72
7 (10%)
26 (36%)
87
70
10 (14%)
18 (26%)
86
6. Abcd
65
10 (15%)
16 (25%)
82
70
7 (10%)
23 (33%)
81
67
8 (12%)
20 (30%)
80
   Nadin
70
8 (11%)
20 (29%)
80
10. Akoska
67
8 (12%)
19 (28%)
78

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont