Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 24.

Meccsek - 2019. augusztus 24.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. augusztus 24.)


4 mérkőzés
aug. 24. 17:00
Osasuna - Eibar
0:0
aug. 24. 19:00
Real Madrid - Valladolid
1:1 (0:0)
aug. 24. 21:00
Celta Vigo - Valencia
1:0 (1:0)
aug. 24. 21:00
Getafe - Athletic Bilbao
1:1 (1:1)
6 mérkőzés
aug. 24. 13:30
Norwich - Chelsea
2:3 (2:2)
aug. 24. 16:00
Manchester United - Crystal Palace
1:2 (0:1)
aug. 24. 16:00
Sheffield United - Leicester
1:2 (0:1)
aug. 24. 16:00
Watford - West Ham United
1:3 (1:1)
aug. 24. 18:30
Liverpool - Arsenal
3:1 (1:0)
5 mérkőzés
aug. 24. 18:00
Budapest Honvéd - Debreceni VSC
2:3 (1:1)
aug. 24. 18:00
Paks - Vidi
0:2 (0:1)
aug. 24. 18:00
Diósgyőr - Mezőkövesd
0:3 (0:0)
aug. 24. 18:00
Kaposvár - ZTE
0:4 (0:2)
aug. 24. 18:00
Kisvárda - Újpest
2:0 (1:0)

2 mérkőzés
aug. 24. 18:00
Parma - Juventus
0:1 (0:1)
aug. 24. 20:45
Fiorentina - Napoli
3:4 (1:2)
6 mérkőzés
aug. 24. 15:30
Hoffenheim - Werder Bremen
3:2 (0:1)
aug. 24. 15:30
Mainz - Mönchengladbach
1:3 (1:1)
aug. 24. 15:30
Paderborn - Freiburg
1:3 (1:2)
aug. 24. 15:30
Augsburg - Union Berlin
1:1 (0:0)
aug. 24. 18:30
Schalke 04 - Bayern München
0:3 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 24. 20:00
Angers - Metz
3:0 (2:0)
aug. 24. 20:00
Dijon - Bordeaux
0:2 (0:1)
aug. 24. 20:00
Brest - Reims
1:0 (0:0)
aug. 24. 20:00
Amiens SC - Nantes
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 24. 18:30
Willem II - FC Emmen
2:1 (1:0)
aug. 24. 19:45
Heracles - Vitesse
1:1 (0:0)
aug. 24. 20:45
Heerenveen - Twente
0:0
aug. 24. 13:00
Hannover 96 - Greuther Fürth
1:1 (0:1)
aug. 24. 13:00
Regensburg - Arminia Bielefeld
1:3 (0:1)
aug. 24. 13:00
Bochum - Wehen Wiesbaden
3:3 (0:3)
aug. 24. 18:00
Racing Santander - Almería
1:1 (1:0)
aug. 24. 18:00
Real Oviedo - Lugo
1:1 (1:0)
aug. 24. 19:00
Mirandés - Cádiz
1:2 (0:0)
aug. 24. 20:00
Alcorcón - Elche
1:2 (1:0)
aug. 24. 21:00
Málaga - Las Palmas
1:1 (0:0)

6 mérkőzés
aug. 24. 18:00
Crotone - Cosenza 1914
0:0
aug. 24. 18:00
Salernitana - Pescara
3:1 (1:0)
aug. 24. 21:00
Ascoli - Trapani
3:1 (1:0)
aug. 24. 21:00
Cittadella - Spezia
0:3 (0:0)
aug. 24. 21:00
Venezia - Cremonese
1:2 (0:0)
aug. 24. 21:00
Entella - Livorno
1:0 (1:0)
11 mérkőzés
aug. 24. 13:30
Derby - West Bromwich
1:1 (1:0)
aug. 24. 16:00
Huddersfield - Reading
0:2 (0:0)
aug. 24. 16:00
Stoke - Leeds United
0:3 (0:1)
aug. 24. 16:00
Barnsley - Luton
1:3 (0:3)
aug. 24. 16:00
Charlton Athletic - Brentford
1:0 (1:0)
aug. 24. 16:00
Fulham - Nottingham Forest
1:2 (0:1)
aug. 24. 16:00
Hull - Bristol City
1:3 (1:1)
aug. 24. 16:00
Middlesbrough - Millwall
1:1 (0:0)
aug. 24. 16:00
Queens Park - Wigan
3:1 (0:1)
aug. 24. 16:00
Preston - Sheffield Wednesday
2:1 (1:0)
aug. 24. 20:00
Benfica - FC Porto
0:2 (0:1)
aug. 24. 22:30
Boavista Porto - Pacos de Ferreira
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
aug. 24. 13:00
FK Tambov - Dinamo Moszkva
0:2 (0:1)
aug. 24. 15:30
Ufa - Zenit Szentpétervár
1:0 (0:0)
aug. 24. 18:00
FK Krasnodar - Lokomotiv Moszkva
1:1 (1:1)

aug. 24. 15:00
Troyes - Lens
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 24. 14:30
Academica Clinceni - Sepsi
1:1 (1:1)
aug. 24. 20:00
CFR Cluj - Botosani
4:1 (3:0)
3 mérkőzés
aug. 24. 18:15
Ankaragücü - Kayserispor
1:1 (0:0)
aug. 24. 20:45
Alanyaspor - Kasimpasa
4:1 (1:1)
aug. 24. 20:45
Istanbul Basaksehir - Fenerbahce
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 24. 16:00
Atlético Mineiro - Bahia
0:1 (0:1)
aug. 24. 22:00
Gremio Porto Alegre - Atlético PR
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 24. 16:00
Kilmarnock - Aberdeen
0:0
aug. 24. 16:00
Hamilton - Motherwell
1:3 (1:2)
aug. 24. 16:00
Hibernian - St. Johnstone
2:2 (1:0)
aug. 24. 16:00
Ross County - Livingston
1:4 (1:3)
8 mérkőzés
aug. 24. 16:00
Beerschot-Wilrijk - Dikkelvenne
6:1 (0:0)
aug. 24. 17:00
Dessel Sport - Excelsior Virton
3:1 (0:0)
aug. 24. 19:00
Seraing United - Roeselare
1:0 (0:0)
aug. 24. 19:30
Onhaye - Aalst
0:1 (0:0)
aug. 24. 20:00
Heist - Lokeren
0:4 (0:0)
aug. 24. 20:00
Mandel United - Gullegem
1:0 (0:0)
aug. 24. 20:00
Lommel - Temse
4:0 (0:0)
aug. 24. 20:00
La Louviére Centre - Westerlo
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 24. 18:00
Sporting Charleroi - Club Brugge
elhalasztva
aug. 24. 20:00
Cercle Brugge - Waasland-Beveren
1:0 (0:0)
aug. 24. 20:30
KV Oostende - Mechelen
2:1 (0:0)

3 mérkőzés
aug. 24. 13:00
Kolos Kovalivka - Vorskla Poltava
0:3 (0:1)
aug. 24. 16:00
Oleksandria - Desna
0:3 (0:0)
aug. 24. 18:30
Dinamo Kiev - Olimpik Donetsk
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 24. 17:00
Rapid Wien - LASK Linz
1:2 (0:1)
aug. 24. 17:00
Mattersburg - St. Pölten
0:1 (0:1)
aug. 24. 17:00
Wolfsberger - Altach
5:2 (3:1)
2 mérkőzés
aug. 24. 19:00
Neuchatel Xamax FC - Basel
0:3 (0:0)
aug. 24. 19:00
BSC Young Boys - FC Zürich
4:0 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 24. 18:00
Lamia - Panathinaikosz
1:1 (1:1)
aug. 24. 20:00
Aris Saloniki - OFI Heraklion
1:1 (0:1)
aug. 24. 20:30
Olympiakos Pireus - Asteras Tripolis
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 24. 16:00
Tylikratis Lefkada - Sellana
3:1 (0:0)
6 mérkőzés
aug. 24. 14:00
Magdeburg - 1860 München
5:1 (3:1)
aug. 24. 14:00
Bayern München II - Chemnitzer
2:2 (0:0)
aug. 24. 14:00
Braunschweig - Würzburger Kickers
5:2 (2:2)
aug. 24. 14:00
Preußen Münster - Uerdingen
1:1 (0:0)
aug. 24. 14:00
Meppen - Carl Zeiss Jena
3:0 (0:0)
11 mérkőzés
aug. 24. 13:30
Doncaster - Lincoln City
2:1 (1:0)
aug. 24. 13:30
Portsmouth - Rotherham
elhalasztva
aug. 24. 16:00
Bristol Rovers - Oxford United
3:1 (2:1)
aug. 24. 16:00
Bolton Wanderers - Ipswich
0:5 (0:1)
aug. 24. 16:00
Coventry - Gillingham
1:0 (1:0)
aug. 24. 16:00
Fleetwood - Accrington Stanley
2:0 (1:0)
aug. 24. 16:00
Milton Keynes Dons - Peterborough
0:4 (0:3)
aug. 24. 16:00
Rochdale - Blackpool
0:0
aug. 24. 16:00
Shrewsbury - Burton Albion
0:0
aug. 24. 16:00
Sunderland AFC - Wimbledon
3:1 (1:1)
aug. 24. 16:00
Wycombe - Southend
4:3 (1:2)

aug. 24. 19:00
Villarreal II - Levante II
2:1 (1:1)
aug. 24. 19:45
Prat - Hércules
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 24. 15:00
Cracovia Krakow - Arka Gdynia
3:1 (2:0)
aug. 24. 17:30
Lechia Gdansk - Slask Wroclaw
1:1 (0:1)
aug. 24. 20:00
Rakow Czestochowa - Lech Poznan
2:3 (0:2)
4 mérkőzés
aug. 24. 02:00
Arsenal FC - San Lorenzo
0:2 (0:2)
aug. 24. 22:45
Rosario Central - Patronato
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 24. 02:00
Orlando City - Atlanta United
0:1 (0:0)
aug. 24. 04:00
Portland Timbers - Seattle Sounders
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 24. 19:00
Slaven Belupo - Varazdin
1:1 (0:0)
aug. 24. 20:45
Reggio Audace - Feralpisalo
4:1 (2:0)
3 mérkőzés
aug. 24. 19:00
Ruzomberok - Trnava
0:1 (0:1)
aug. 24. 19:00
Pohronie - Trencín
0:4 (0:2)
aug. 24. 19:00
Zemplín Michalovce - Sered
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 24. 16:00
Sirius - Örebro
3:4 (0:3)
6 mérkőzés
aug. 24.
Crvena Zvezda - Cukaricki
elhalasztva
aug. 24.
Radnik Surdulica - Partizan
elhalasztva
aug. 24. 20:00
Vozdovac - FK Mladost Lucani
2:0 (1:0)
aug. 24. 20:00
Javor - Napredak
2:2 (1:0)
aug. 24. 20:00
Proleter Novi Sad - Vojvodina
0:1 (0:1)
aug. 24. 20:00
Rad Belgrád - Macva Sabac
2:0 (1:0)

3 mérkőzés
aug. 24. 17:00
Zlín - Karvina
1:4 (0:1)
aug. 24. 17:00
Pribram - Jablonec
4:0 (2:0)
aug. 24. 19:30
Slavia Praha - Bohemians 1905
4:0 (1:0)
12 mérkőzés
aug. 24. 16:00
Cambridge United - Oldham
1:2 (1:1)
aug. 24. 16:00
Plymouth - Walsall
3:0 (1:0)
aug. 24. 16:00
Bradford - Forest Green Rovers
0:1 (0:0)
aug. 24. 16:00
Colchester - Northampton
1:0 (0:0)
aug. 24. 16:00
Leyton - Crawley
2:3 (1:1)
aug. 24. 16:00
Carlisle - Salford
2:2 (2:2)
aug. 24. 16:00
Cheltenham - Swindon
2:2 (2:2)
aug. 24. 16:00
Grimsby - Port Vale
5:2 (1:1)
aug. 24. 16:00
Macclesfield - Scunthorpe
1:0 (0:0)
aug. 24. 16:00
Mansfield - Stevenage
0:0
aug. 24. 16:00
Newport - Crewe
1:0 (0:0)
aug. 24. 16:00
Morecambe - Exeter
2:3 (1:2)
aug. 24. 17:30
Wil - Kriens
2:0 (0:0)
aug. 24. 19:00
Lausanne - Aarau
5:1 (1:0)
aug. 24. 20:45
Rieti - Ternana
1:3 (1:2)
1 mérkőzés
aug. 24. 18:00
Rosenborg - Stabaek
3:2 (1:1)
aug. 24. 18:00
Dornbirn - Kapfenberg
6:1 (3:0)

aug. 24. 20:45
Pontedera - Carrarese
3:1 (1:1)
4 mérkőzés
aug. 24. 16:00
Vllaznia - Laci
1:0 (1:0)
aug. 24. 19:00
Skenderbeu - Flamurtari Vlorë
1:0 (0:0)
aug. 24. 19:00
Teuta Durres - Bylis Ballsh
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 24. 18:00
Glengad United - Waterford
0:2 (0:0)
aug. 24. 21:00
Sligo Rovers - Limerick
6:2 (3:2)
aug. 24. 12:00
Académica - Chaves
1:2 (1:1)
aug. 24. 19:15
Penafiel - Cova Piedade
3:0 (2:0)
aug. 24. 19:15
Covilha - Vilafranquense
1:0 (1:0)
aug. 24. 02:30
Cuiabá - Botafogo/SP
2:0 (1:0)
aug. 24. 16:00
Paraná - Criciúma
0:0
aug. 24. 21:30
Oeste - Vila Nova
1:1 (0:1)
aug. 24. 21:30
EC Vitória - Operário PR
0:0
aug. 24. 21:30
Londrina - Sao Bento
2:4 (1:3)
2 mérkőzés
aug. 24. 12:00
Honka - HJK Helsinki
0:1 (0:0)
aug. 24. 16:00
Kuopion - Vaasa
5:0 (4:0)
aug. 24. 18:00
Leioa - Guijuelo
0:1 (0:0)
aug. 24. 19:30
Real Sociedad II - Burgos
1:1 (1:0)
aug. 24. 20:00
Leonesa - Amorebieta
1:1 (1:1)
aug. 24. 20:30
Calahorra - Real Unión
2:0 (1:0)

aug. 24. 20:30
Pontevedra - Coruxo
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 24. 17:00
Botev Plovdiv - Vitosha Bistritsa
2:1 (1:1)
aug. 24. 19:30
Levszki Szófia - Lokomotiv Plovdiv
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 24. 20:15
Olimpija Ljubljana - NS Mura
1:1 (0:0)
aug. 24. 16:00
Syrianska FC - Västeras SK
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 24. 18:00
Doxa Katokopia - Omonia Nikosia
0:2 (0:1)
6 mérkőzés
aug. 24. 06:00
Consadole Sapporo - FC Tokyo
1:1 (0:1)
aug. 24. 11:00
Nagoya Grampus - Yokohama F. Marinos
1:5 (0:2)
aug. 24. 12:00
Jubilo Iwata - Cerezo Osaka
0:2 (0:2)
aug. 24. 12:00
Kawasaki Frontale - Shimizu
2:2 (1:1)
aug. 24. 12:00
Vegalta Sendai - Shonan Bellmare
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
aug. 24. 17:00
Celik Zenica - Tuzla City
0:0
aug. 24. 18:00
FK Sarajevo - Velez Mostar
2:1 (0:1)
aug. 24. 20:00
Siroki Brijeg - Zeljeznicar Sarajevo
3:3 (3:1)
aug. 24. 20:00
Zrinjski - Borac Banja Luka
4:0 (0:0)

aug. 24. 00:05
Atlético Rafaela - Tigre
1:2 (0:1)
aug. 24. 18:05
Temperley - Nueva Chicago
1:1 (0:0)
aug. 24. 20:30
Atlanta - Club Atlético Mitre
1:0 (1:0)
aug. 24. 20:30
Deportivo Morón - Guillermo Brown
1:0 (0:0)
aug. 24. 20:30
Barracas Central - Alvarado
2:2 (1:2)
aug. 24. 22:00
San Martín - Estudiantes Caseros
0:1 (0:0)
aug. 24. 22:40
GyE Jujuy - Chacarita Juniors
2:1 (1:0)
aug. 24. 15:00
Vitebsk - Neman Grodno
0:0
aug. 24. 19:45
Dinamo Brest - Energetik-BGU Minsk
6:2 (5:1)
aug. 24. 20:30
Sevilla Atlético - Yeclano
0:0
aug. 24. 21:00
San Fernando - Huelva
2:1 (0:0)
aug. 24. 21:00
Villarrobledo - Linense
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 24. 13:00
ReUnited - Molycorp Silmet
5:2 (0:0)
aug. 24. 15:30
Keciörengücü - Osmanlispor
1:0 (0:0)
aug. 24. 20:45
Balikesirspor - Erzurum BB
2:1 (1:0)
aug. 24. 20:45
Altinordu - Fatih Karagümrük
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
aug. 24. 17:00
Maccabi Haifa - Hapoel Ra'anana
4:3 (2:2)
aug. 24. 18:00
Hapoel Hadera - Ashdod
1:1 (0:1)
12 mérkőzés
aug. 24. 16:00
Sutton - Dover Athletic
1:2 (1:1)
aug. 24. 16:00
Chesterfield - Barrow
2:2 (1:2)
aug. 24. 16:00
Chorley - Hartlepool
0:0
aug. 24. 16:00
Yeovil - Maidenhead
1:2 (0:0)
aug. 24. 16:00
Eastleigh - Dagenham & Redbridge
1:1 (0:1)
aug. 24. 16:00
Ebbsfleet - Notts
2:2 (1:1)
aug. 24. 16:00
Halifax - Fylde
4:1 (2:1)
aug. 24. 16:00
Harrogate Town - Stockport
2:1 (0:0)
aug. 24. 16:00
Woking - Solihull Moors
2:0 (2:0)
aug. 24. 16:00
Wrexham - Barnet
1:1 (1:1)
aug. 24. 16:00
Bromley - Boreham Wood
1:0 (1:0)
aug. 24. 18:20
Torquay - Aldershot
2:0 (1:0)

2 mérkőzés
aug. 24. 15:00
Nőmme Kalju - FCI Levadia
2:1 (2:1)
aug. 24. 17:30
Trans Narva - Flora Tallinn
0:1 (0:0)
aug. 24. 16:00
Dundee FC - Inverness
0:0
aug. 24. 16:00
Dunfermline - Dundee United
0:2 (0:2)
aug. 24. 16:00
Alloa - Arbroath
0:1 (0:1)
aug. 24. 16:00
Ayr - Queen Of The South
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 24. 15:00
Chikhura - Lokomotiv Tbilisi
3:2 (1:1)
aug. 24. 18:00
Dila Gori - Torpedo Kutaisi
2:2 (1:2)
1 mérkőzés
aug. 24. 17:00
Sumgayit Shekher - Sabail
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
aug. 24. 02:00
Veracruz - Atlético San Luis
1:2 (1:1)
aug. 24. 04:00
Monarcas Morelia - UNAM Pumas
2:0 (1:0)
aug. 24. 04:00
Santos Laguna - Monterrey
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
aug. 24. 10:15
FK Pardubice - Banik Sokolov
4:0 (2:0)
aug. 24. 10:15
Slavoj Vysehrad - Dukla Praha
1:3 (0:2)
aug. 24. 17:00
Prostejov - Trinec
2:2 (0:1)
11 mérkőzés
aug. 24. 15:00
Platinum - Big Bullets
3:2 (2:1)
aug. 24. 15:00
ZESCO - Green Mamba
1:0 (1:0)
aug. 24. 15:30
Township Rollers - Young Africans
0:1 (0:1)
aug. 24. 18:00
1º de Agosto - KMKM
2:0 (1:0)
aug. 24. 18:30
Al Merreikh - Kabylie
3:2 (1:0)
aug. 24. 19:00
Mamelodi Sundowns - Otoho d'Oyo
4:0 (4:0)
aug. 24. 20:00
Étoile Sahel - Hafia
7:1 (1:0)
aug. 24. 20:00
Génération Foot - LPRC Oilers
3:0 (1:0)
aug. 24. 21:00
Raja Casablanca - Brikama United
4:0 (1:0)
aug. 24. 21:00
Zamalek - Dekedaha
6:0 (1:0)
aug. 24. 21:00
Orlando Pirates - Green Eagles
1:1 (0:0)

aug. 24. 15:30
Sandnes Ulf - Aalesund
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 24. 15:00
Ordabasy - Shakter Karaganda
3:2 (1:0)
aug. 24. 15:00
Tobol - Atyrau
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 24. 18:00
Akranes - ÍB Vestmannaeyja
2:1 (1:0)
aug. 24. 17:00
Fuzinar - Radomlje
0:2 (0:0)
aug. 24. 17:00
Jadran Dekani - Rogaska
3:1 (0:0)
aug. 24. 17:00
ND Gorica - Roltek Dob
3:3 (0:0)
aug. 24. 17:00
Nafta - NS Drava
2:1 (0:0)
aug. 24. 17:00
Brezice - Koper
0:1 (0:0)
aug. 24. 17:00
Beltinci - Dravograd
3:0 (0:0)
aug. 24. 21:00
Sport Boys Warnes - Royal Pari
1:1 (1:0)
aug. 24. 23:15
San José - Real Potosí
3:2 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 24. 13:15
Naestved - Vendsyssel
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
aug. 24. 01:30
Unión Espanola - O'Higgins
0:1 (0:0)
aug. 24. 18:30
Cobresal - Unión La Calera
1:0 (0:0)
aug. 24. 21:30
Palestino - Colo Colo
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 24. 15:00
Lori - Noah
1:0 (1:0)
aug. 24. 17:30
Banants - Gandzasar Kapan
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 24. 18:00
Liepaja - Ventspils
1:2 (0:1)

aug. 24. 11:00
JEF United - Ventforet Kofu
0:3 (0:0)
aug. 24. 11:00
Mito Hollyhock - Tokyo Verdy
1:2 (0:2)
aug. 24. 11:00
Yokohama FC - Kagoshima
5:1 (3:1)
aug. 24. 12:00
Albirex Niigata - Zweigen Kanazawa
2:3 (1:1)
aug. 24. 12:00
Kyoto Sanga - Avispa Fukuoka
1:1 (1:0)
aug. 24. 12:00
Montedio Yamagata - Tochigi
2:0 (2:0)
aug. 24. 12:00
Tokushima Vortis - Ryukyu
6:1 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 24. 17:00
Vardar Skopje - Rabotnicki
2:0 (0:0)
aug. 24. 17:00
Grbalj - OFK Petrovac
1:2 (0:1)
aug. 24. 17:00
Iskra Danilovgrad - Rudar Pljevlja
2:0 (1:0)
aug. 24. 20:30
Titograd Podgorica - Kom Podgorica
3:1 (2:1)
3 mérkőzés
aug. 24. 16:00
AC Kajaani - Oulu
3:1 (0:1)
aug. 24. 16:00
EIF Ekenas - Turku
0:0
aug. 24. 16:00
Jaro - MyPa Kouvola
2:0 (1:0)
aug. 24. 15:00
Young Buffaloes - Buildcon
1:1 (0:1)
aug. 24. 15:00
Malindi - Mogadishu City
1:0 (0:0)
aug. 24. 17:00
Esae - SNIM
2:0 (1:0)
aug. 24. 17:00
Ashanti Gold - Akonangui
3:0 (3:0)
aug. 24. 18:00
CI Kamsar - Paradou AC
1:0 (1:0)
aug. 24. 21:00
Azam - Fasil Kenema
3:1 (2:1)

2 mérkőzés
aug. 24. 17:00
Milsami - Zimbru
1:1 (0:0)
aug. 24. 16:00
Ballymena - Glentoran
1:2 (0:0)
aug. 24. 16:00
Carrick Rangers - Cliftonville
0:1 (0:0)
aug. 24. 16:00
Coleraine - Institute
0:0
aug. 24. 16:00
Crusaders - Larne
2:2 (1:1)
aug. 24. 16:00
Dungannon Swifts - Glenavon
2:1 (2:0)
aug. 24. 16:00
Linfield - Warrenpoint
elhalasztva
3 mérkőzés
aug. 24. 18:30
Tarxien Rainbows - Mosta
0:4 (0:1)
aug. 24. 19:00
Gudja United - Hibernians
1:1 (0:0)
aug. 24. 20:30
Balzan - Sliema Wanderers
2:1 (1:0)
aug. 24. 22:15
Deportivo Pasto - Unión Magdalena
2:0 (1:0)
aug. 24. 18:30
UT Pétange - Rodange
4:1 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 24. 03:00
Melgar - Real Atlético Garcilaso
2:1 (1:0)
aug. 24. 22:15
Deportivo Binacional - Ayacucho
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 24. 01:00
River Plate - Sportivo Luqueno
1:1 (1:0)
aug. 24. 17:00
Orijent 1919 - Dinamo Zágráb II
2:2 (1:0)
aug. 24. 17:30
Cibalia Vinkovci - Dubrava
3:1 (1:1)
aug. 24. 17:30
Dugopolje - Croatia Zmijavci
0:2 (0:1)

aug. 24. 12:00
Jeonbuk - Seongnam Ilhwa
1:1 (0:0)
aug. 24. 12:00
Ulsan Hyundai - Sangju Sangmu
5:1 (2:1)
aug. 24. 12:30
Daegu - Gangwon
3:1 (3:0)
aug. 24. 15:00
Black Leopards - Highlands Park
1:1 (0:1)
aug. 24. 15:00
Golden Arrows - Chippa United
2:1 (1:0)
aug. 24. 18:00
Kaizer Chiefs - SuperSport United
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
aug. 24. 04:30
Phoenix Rising - Sacramento Republic
2:1 (2:1)
aug. 24. 20:00
Ottawa Fury - Saint Louis
2:1 (2:0)
aug. 24. 21:00
Louisville City - North Carolina
1:0 (0:0)
aug. 24. 17:50
Al Fateh - Al-Shabab Riyadh
1:2 (0:1)
aug. 24. 18:05
Al Faisaly - Al Feiha
0:0
aug. 24. 19:50
Al Wehda - Al Ittifaq
0:2 (0:0)
aug. 24. 17:00
Ferizaj - Gjilani
0:3 (0:0)
aug. 24. 17:00
Ballkani - Feronikeli
3:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 24. 17:45
Shahin Bushehr - Sepahan
0:3 (0:0)
aug. 24. 17:30
Kairouan - Slimane
1:2 (1:1)
aug. 24. 17:30
Tataouine - ES Tunis
0:1 (0:0)
aug. 24. 14:30
Volendam II - Maassluis
4:1 (2:1)
aug. 24. 14:30
Scheveningen - Katwijk
0:2 (0:1)
aug. 24. 14:30
Koninklijke - Hardenberg
3:1 (0:0)
aug. 24. 14:30
Amsterdamsche - GVVV
1:1 (1:0)
aug. 24. 15:00
Kozakken Boys - TEC
0:1 (0:0)
aug. 24. 15:00
Rijnsburgse - De Treffers
2:1 (1:0)
aug. 24. 15:00
Ido-Ambacht - Spakenburg
1:1 (0:0)
aug. 24. 15:30
Quick Boys - Noordwijk
1:1 (1:0)

aug. 24. 18:00
Thor Akureyri - Leiknir Reykjavik
1:1 (1:0)
aug. 24. 18:00
Njardvik - Magni Grenivik
2:1 (0:0)
aug. 24. 21:00
Chlef - Hussein Dey
0:0
aug. 24. 22:00
ES Sétif - MC Oran
1:1 (0:0)
aug. 24. 17:00
Metropolitanos - Zulia
3:0 (2:0)
aug. 24. 22:00
LALA - Portuguesa FC
0:2 (0:2)
aug. 24. 12:00
Bucheon 1995 - Jeonnam Dragons
0:3 (0:0)
aug. 24. 12:00
Seoul E-Land - Ansan Greeners
1:3 (1:1)
aug. 24. 01:00
Atlante - Potros UAEM
2:2 (1:1)
aug. 24. 02:00
Mineros de Zacatecas - Celaya
0:1 (0:0)
aug. 24. 03:08
Correcaminos - Loros Universidad
2:2 (1:1)
aug. 24. 23:00
Marathón - Real Espana
3:1 (1:1)
aug. 24. 23:30
Real de Minas - CD Platense
3:1 (3:1)
aug. 24. 08:15
Leopards - Wazito
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
363
44 (12%)
129 (36%)
478
357
42 (12%)
125 (35%)
460
   Xxy
357
40 (11%)
130 (36%)
460
357
34 (10%)
129 (36%)
428
362
29 (8%)
139 (38%)
423
6. Sió
365
35 (10%)
122 (33%)
419
365
38 (10%)
114 (31%)
418
357
38 (11%)
111 (31%)
412
356
33 (9%)
122 (34%)
409
356
33 (9%)
120 (34%)
405

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont