Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 25.

Meccsek - 2019. augusztus 25.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. augusztus 25.)


4 mérkőzés
aug. 25. 17:00
Mallorca - Real Sociedad
0:1 (0:0)
aug. 25. 17:00
Alavés - Espanyol
0:0
aug. 25. 19:00
Leganés - Atlético Madrid
0:1 (0:0)
aug. 25. 21:00
FC Barcelona - Betis
5:2 (1:1)
3 mérkőzés
aug. 25. 15:00
Bournemouth - Manchester City
1:3 (1:2)
aug. 25. 17:30
Tottenham - Newcastle United
0:1 (0:1)
aug. 25. 17:30
Wolverhampton - Burnley
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 25. 18:00
Puskás Akadémia - Ferencváros
4:1 (1:1)

7 mérkőzés
aug. 25. 18:00
Udinese - AC Milan
1:0 (0:0)
aug. 25. 20:45
Sampdoria - Lazio
0:3 (0:1)
aug. 25. 20:45
AS Roma - Genoa
3:3 (2:2)
aug. 25. 20:45
Torino - Sassuolo
2:1 (1:0)
aug. 25. 20:45
Cagliari - Brescia
0:1 (0:0)
aug. 25. 20:45
Hellas Verona - Bologna
1:1 (1:1)
aug. 25. 20:45
SPAL - Atalanta
2:3 (2:1)
2 mérkőzés
aug. 25. 15:30
RB Leipzig - Eintracht Frankfurt
2:1 (1:0)
aug. 25. 18:00
Hertha BSC - Wolfsburg
0:3 (0:1)
8 mérkőzés
aug. 25. 17:30
Szeged 2011 - Siófok
1:3 (0:2)
aug. 25. 17:30
Dorog - Budafok
1:2 (1:2)
aug. 25. 17:30
Duna Aszfalt Tiszakécske - Vasas
1:3 (0:2)
aug. 25. 17:30
Soroksár - Vác
1:0 (1:0)
aug. 25. 19:00
Békéscsabai Előre - MTK
3:3 (2:1)
aug. 25. 19:00
Csákvár - Szombathelyi Haladás
3:1 (1:1)
aug. 25. 19:00
Győri ETO - Kazincbarcika
1:1 (0:0)
aug. 25. 19:00
Szolnoki MÁV - Gyirmót
0:3 (0:2)
3 mérkőzés
aug. 25. 15:00
AS Monaco - Nimes
2:2 (2:0)
aug. 25. 17:00
Strasbourg - Stade Rennes
0:2 (0:1)
aug. 25. 21:00
Paris St. Germain - Toulouse
4:0 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 25. 12:15
Waalwijk - Den Haag
0:3 (0:1)
aug. 25. 14:30
Utrecht - Venlo
1:2 (0:2)
aug. 25. 16:45
Zwolle - Sparta Rotterdam
2:2 (1:1)

aug. 25. 13:30
Karlsruhe - Hamburger SV
2:4 (0:2)
aug. 25. 13:30
FC Nürnberg - Osnabrück
1:0 (0:0)
aug. 25. 13:30
Heidenheim - Sandhausen
0:2 (0:0)
aug. 25. 18:00
Ponferradina - Zaragoza
1:1 (0:0)
aug. 25. 18:00
Sporting Gijón - Rayo Vallecano
1:1 (1:0)
aug. 25. 19:00
Huesca - Deportivo La Coruna
3:1 (2:0)
aug. 25. 20:00
Tenerife - Numancia
3:2 (1:0)
aug. 25. 21:00
Extremadura - Fuenlabrada
1:2 (0:1)
aug. 25. 17:00
Dabas-Gyón - Pécsi MFC
0:6 (0:0)
aug. 25. 17:00
Kecskeméti TE - Iváncsa
0:2 (0:0)
aug. 25. 17:00
Monor - Budapest Honvéd II
3:0 (2:0)
aug. 25. 17:00
Taksony - Dunaharaszti
1:0 (0:0)
aug. 25. 17:00
Kozármisleny - FC Dabas
4:0 (0:0)
aug. 25. 17:00
Szekszárd - Dunaújváros
4:1 (0:0)
aug. 25. 17:00
Szentlőrinc - Kelen
3:0 (0:0)
aug. 25. 11:00
Vidi II - Érd
0:1 (0:1)
aug. 25. 17:00
III. Kerületi TUE UPE - Hévíz
1:0 (0:0)
aug. 25. 17:00
Lipót - Balatonlelle
2:0 (0:0)
aug. 25. 17:00
Bicske - Nagykanizsai TE
1:3 (0:0)
aug. 25. 17:00
Komárom - BKV Előre
2:0 (0:0)
aug. 25. 17:00
Pápai Perutz - Sárvár
1:1 (0:0)
aug. 25. 18:30
Ménfőcsanak - Veszprém
1:1 (0:0)

aug. 25. 17:00
Gyöngyös - ESMTK
1:4 (0:0)
aug. 25. 17:00
Putnok - Tiszaújváros
0:1 (0:0)
aug. 25. 17:00
Debreceni EAC - Hatvan
3:0 (0:0)
aug. 25. 17:00
DVSC-DEAC - Jászberény
3:3 (0:0)
aug. 25. 17:00
Füzesgyarmat - Eger
2:1 (0:0)
aug. 25. 17:00
Tállya - Balassagyarmat
3:2 (0:0)
aug. 25. 17:00
DVTK II - Cegléd
1:3 (0:0)
aug. 25. 17:00
Ózd - Sényő
0:0
1 mérkőzés
aug. 25. 13:00
Swansea - Birmingham
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 25. 18:00
Empoli - Juve Stabia
2:1 (1:0)
aug. 25. 21:00
Perugia - Chievo
2:1 (1:1)
aug. 25. 17:00
Marítimo - Tondela
2:3 (0:1)
aug. 25. 17:00
Santa Clara - Belenenses
0:0
aug. 25. 19:30
Portimonense - Sporting CP
1:3 (1:2)
aug. 25. 21:30
Gil Vicente - Braga
1:1 (0:1)
aug. 25. 22:00
Guimaraes - Famalicao
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 25. 15:30
CSKA Moszkva - Akhmat Grozny
3:0 (1:0)
aug. 25. 18:00
FK Rostov - Rubin Kazan
2:1 (1:1)
aug. 25. 18:00
Sovjetov - Szpartak Moszkva
1:2 (1:0)
aug. 25. 20:30
Arsenal-Tula - Gazovik Orenburg
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 25. 17:00
Viitorul Constanta - Voluntari
4:0 (1:0)
aug. 25. 20:00
Gaz Metan Medias - Steaua Bukarest
4:0 (1:0)

4 mérkőzés
aug. 25. 18:15
Trabzonspor - Malatyaspor
2:1 (1:0)
aug. 25. 18:15
Rizespor - Sivasspor
2:1 (0:0)
aug. 25. 20:45
Galatasaray - Konyaspor
1:1 (0:0)
aug. 25. 20:45
Antalyaspor - Denizlispor
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
aug. 25. 21:00
Santos - Fortaleza
3:3 (3:0)
aug. 25. 21:00
Vasco da Gama - Sao Paulo
2:0 (0:0)
aug. 25. 21:00
Goiás - Internacional RS
2:1 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 25. 13:15
St. Mirren - Rangers FC
0:1 (0:0)
aug. 25. 16:00
Celtic - Heart of Midlothian
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 25. 16:00
Karpaty Lviv - Zorya Lugansk
0:1 (0:0)
aug. 25. 18:30
Shakhtar Donetsk - Illichivets
5:1 (3:0)
2 mérkőzés
aug. 25. 18:00
Standard Liege - Kortrijk
2:1 (0:1)
aug. 25. 20:00
Mouscron-Péruwelz - AS Eupen
2:0 (1:0)
6 mérkőzés
aug. 25. 16:00
Duffel - Royal Knokke
2:1 (0:0)
aug. 25. 16:00
Rupel Boom - Vosselaar
4:2 (0:0)
aug. 25. 16:00
Cappellen - VW Hamme
1:0 (0:0)
aug. 25. 16:00
Rebecq - Cité Sport
2:1 (1:1)
aug. 25. 16:00
Borinage - Torhout
6:1 (0:0)
aug. 25. 16:00
Ronse - Wijgmaal
4:2 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 25. 17:00
Salzburg - Admira
5:0 (3:0)
aug. 25. 17:00
Sturm Graz - Wattens
2:0 (1:0)
aug. 25. 17:00
Hartberg - Austria Wien
2:2 (1:0)

3 mérkőzés
aug. 25. 16:00
Sion - Luzern
2:1 (1:0)
aug. 25. 16:00
St. Gallen - Lugano
3:2 (0:1)
aug. 25. 16:00
Thun - Servette
0:4 (0:2)
4 mérkőzés
aug. 25. 17:45
Atromitos - Larisa
1:1 (1:1)
aug. 25. 18:15
Panionios Athen - Volos NFC
1:2 (0:1)
aug. 25. 19:00
PAOK Saloniki - Panaitolikos
2:1 (1:0)
aug. 25. 21:00
AEK Athen - Xanthi
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 25. 13:00
Waldhof Mannheim - Duisburg
4:3 (2:2)
aug. 25. 14:00
Unterhaching - Hallescher
0:3 (0:1)
17 mérkőzés
aug. 25. 15:00
Pallixouriakos - Xenophon Krestena
0:1 (0:0)
aug. 25. 15:00
Pellana - Atromitos Agios Georgios
2:0 (0:0)
aug. 25. 15:30
Thinaliakos - Potamia
2:1 (0:0)
aug. 25. 16:00
Panserraikos - Orfeas Xanthi
1:1 / tizenegyesekkel 6:5 (0:0)
aug. 25. 16:00
Edessaikos - Thermaikos
1:2 (0:0)
aug. 25. 16:00
Elassona - Souli Paramythia
0:0 / tizenegyesekkel 4:2
aug. 25. 16:00
Atalanti - Meteora
2:0 (0:0)
aug. 25. 16:00
Kalamata - Atromitos Patras
elhalasztva
aug. 25. 16:00
Korinthos - Leonidio
2:0 (0:0)
aug. 25. 16:00
Nea Artaki - Ethnikos Piräus
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
aug. 25. 16:00
Episkopi - Atsalenios
1:0 (0:0)
aug. 25. 16:00
Acharnaikos - AEEK INKA
0:3 (0:0)
aug. 25. 16:00
Paone - Karitsa
0:4 (0:0)
aug. 25. 16:00
Apollo Efpaliou - Omiros Neochori
3:0 (0:0)
aug. 25. 16:00
Pansamiakos Vathyllou - Aiolikos
elhalasztva

aug. 25. 12:00
Espanyol II - FC Andorra
2:0 (0:0)
aug. 25. 12:00
Ejea - Orihuela
4:0 (1:0)
aug. 25. 18:00
Badalona - Barcelona II
0:2 (0:1)
aug. 25. 18:00
Olot - Ebro
1:0 (0:0)
aug. 25. 18:30
Valencia II - Lleida Esportiu
1:2 (0:2)
aug. 25. 19:00
Sabadell - Castellón
0:2 (0:2)
aug. 25. 19:00
Gimnastic - Llagostera
1:3 (1:2)
aug. 25. 19:00
La Nucía - Cornella
1:0 (1:0)
aug. 25. 13:00
Chertanovo Moszkva - Tomsk
1:1 (0:0)
aug. 25. 15:00
Neftekhimik - Krasnodar II
1:0 (0:0)
aug. 25. 16:00
Mordovia Saransk - Olimpiyets
0:1 (0:0)
aug. 25. 16:00
Shinnik - Khimki
0:1 (0:0)
aug. 25. 17:00
Torpedo Moszkva - Yenisey
2:0 (2:0)
aug. 25. 17:00
Fakel - Avangard Kursk
0:0
aug. 25. 18:00
Chayka - Tekstilshchik
3:0 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 25. 15:00
Górnik Zabrze - Korona Kielce
3:0 (2:0)
aug. 25. 17:30
Lódzki - Legia Warszawa
2:3 (1:0)
aug. 25. 17:30
Zaglebie Lubin - Piast Gliwice
0:3 (0:1)
5 mérkőzés
aug. 25. 01:00
CA Independiente - Colón
2:0 (1:0)
aug. 25. 16:00
Godoy Cruz - Estudiantes
2:1 (0:1)
aug. 25. 18:15
Unión de Santa Fe - Lanus
1:2 (0:1)
aug. 25. 22:45
River Plate - Talleres Córdoba
0:1 (0:0)

6 mérkőzés
aug. 25. 01:00
New York City - New York Red Bulls
2:1 (1:1)
aug. 25. 01:30
Toronto FC - Montreal Impact
2:1 (0:0)
aug. 25. 01:30
New England - Chicago Fire
2:1 (1:1)
aug. 25. 01:30
Philadelphia - D.C. United
3:1 (3:0)
aug. 25. 04:00
Real Salt Lake - Colorado Rapids
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 25. 16:00
Inter Zapresic - Lokomotiv Zágráb
1:2 (0:1)
aug. 25. 18:00
NK Gorica - Istra 1961
1:1 (0:1)
aug. 25. 20:00
Osijek - Hajduk Split
1:0 (1:0)
aug. 25. 15:00
Carpi - Cesena
4:1 (1:1)
aug. 25. 15:00
Vis Pesaro - Südtirol
1:2 (0:2)
aug. 25. 16:30
Triestina - Gubbio
2:1 (1:1)
aug. 25. 17:30
Fermana - Ravenna
2:1 (2:0)
aug. 25. 17:30
Modena - Vicenza
0:0
aug. 25. 17:30
Rimini - Imolese
2:1 (2:0)
aug. 25. 17:30
Virtus Verona - Padova
1:3 (0:1)
aug. 25. 17:30
Fano - Sambenedettese
1:3 (1:1)
5 mérkőzés
aug. 25. 12:00
Lyngby - Randers
2:0 (1:0)
aug. 25. 14:00
Esbjerg - Silkeborg
2:2 (1:1)
aug. 25. 16:00
SonderjyskE - Midtjylland
0:2 (0:1)
aug. 25. 18:00
Bröndby - Aarhus
0:3 (0:0)
aug. 25. 20:00
FC Kobenhavn - Nordsjaelland
3:1 (1:1)

2 mérkőzés
aug. 25. 17:30
Slovan Bratislava - Zilina
1:1 (1:0)
aug. 25. 19:15
Nitra - Dunaszerdahely
1:2 (1:1)
4 mérkőzés
aug. 25. 15:00
Norrköping - Helsingborg
5:0 (2:0)
aug. 25. 15:00
Östersunds - AIK
1:3 (0:0)
aug. 25. 15:00
AFC Eskilstuna - Häcken
0:2 (0:0)
aug. 25. 17:30
Malmö FF - Djurgarden
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 25. 18:30
Radnicki Nis - Spartak Subotica
2:1 (0:0)
aug. 25. 20:00
Backa Topola - Indjija
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
aug. 25. 16:30
Viktoria Plzen - Opava
4:0 (2:0)
aug. 25. 16:30
Mlada Boleslav - Budejovice
4:2 (2:2)
aug. 25. 19:00
Slovan Liberec - Sparta Praha
3:1 (1:0)
aug. 25. 16:00
Chiasso - FC Vaduz
2:2 (2:1)
aug. 25. 15:00
Avellino - Catania
3:6 (1:2)
aug. 25. 16:30
Catanzaro - Teramo
2:1 (2:0)
aug. 25. 16:30
Virtus Francavilla - Reggina
1:1 (1:0)
aug. 25. 17:30
Sicula Leonzio - Bari
0:2 (0:1)
aug. 25. 17:30
Potenza - Casertana
1:0 (0:0)
aug. 25. 17:30
Rende - Bisceglie
0:1 (0:1)
aug. 25. 18:30
Monopoli - Vibonese
1:0 (0:0)
aug. 25. 18:30
Viterbese Castrense - Paganese
2:1 (1:0)
aug. 25. 20:45
Cavese - Picerno
1:1 (0:1)

6 mérkőzés
aug. 25. 18:00
Molde - Odd Grenland
2:2 (1:1)
aug. 25. 18:00
Brann - Tromso
2:3 (1:1)
aug. 25. 18:00
Haugesund - Lilleström
0:2 (0:0)
aug. 25. 18:00
Kristiansund - Mjondalen
4:0 (2:0)
aug. 25. 18:00
Viking - Ranheim
2:2 (0:0)
aug. 25. 20:00
Stromsgodset - Sarpsborg 08
2:1 (0:0)
aug. 25. 15:00
Pistoiese - AlbinoLeffe
1:2 (0:2)
aug. 25. 15:00
Pro Vercelli - Pianese
2:0 (0:0)
aug. 25. 15:00
Siena - Olbia
1:2 (1:1)
aug. 25. 17:30
Arezzo - Lecco
3:1 (3:0)
aug. 25. 17:30
Aurora Pro Patria - Monza
1:2 (1:1)
aug. 25. 17:30
Alessandria - Gozzano
2:2 (0:1)
aug. 25. 17:30
Como - Pergolettese
2:0 (0:0)
aug. 25. 17:30
Giana Erminio - Renate
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 25. 15:00
Crumlin United - Lucan
3:1 (3:0)
aug. 25. 12:15
Farense - FC Porto II
1:3 (0:1)
aug. 25. 17:00
Nacional - Mafra
0:0
aug. 25. 19:15
Varzim - Leixőes
0:1 (0:0)
aug. 25. 19:15
Casa Pia - Estoril
0:1 (0:0)
aug. 25. 00:00
Ponte Preta - Sport Recife
2:2 (0:0)
aug. 25. 00:00
Figueirense - CRB
2:2 (1:1)
aug. 25. 16:00
América MG - Guarani FC
3:2 (1:1)

2 mérkőzés
aug. 25. 17:30
Mariehamn - SJK
1:0 (0:0)
aug. 25. 17:30
Rovaniemi - Lahti
3:0 (3:0)
2 mérkőzés
aug. 25. 17:00
Dunav Ruse - CSKA Szófia
1:1 (1:0)
aug. 25. 12:00
CD Alavés II - UD Logronés
1:1 (0:1)
aug. 25. 18:00
Haro Deportivo - Athletic Bilbao II
1:4 (1:1)
aug. 25. 18:30
Tudelano - Osasuna II
2:1 (0:1)
aug. 25. 18:30
Real Valladolid II - Izarra
4:1 (3:0)
aug. 25. 19:00
Salamanca CF UDS - Arenas de Getxo
3:1 (1:0)
aug. 25. 11:00
CF Internacional - Celta Vigo II
2:2 (2:1)
aug. 25. 12:00
Melilla - Getafe II
1:0 (0:0)
aug. 25. 12:00
S.S. Reyes - Racing Ferrol
2:0 (0:0)
aug. 25. 12:00
Union Langreo - Atlético Baleares
0:1 (0:0)
aug. 25. 12:00
Pena Deportiva - Real Oviedo II
4:3 (3:1)
aug. 25. 12:00
Las Rozas - Real Madrid II
1:1 (0:0)
aug. 25. 13:00
Las Palmas II - UD Ibiza
3:2 (1:2)
3 mérkőzés
aug. 25. 16:00
Triglav - Celje
0:6 (0:3)
aug. 25. 18:00
Rudar Velenje - Tabor Sezana
2:2 (1:1)
aug. 25. 20:10
Maribor - Bravo
4:0 (1:0)
aug. 25. 13:00
Frej - Degerfors
2:3 (2:1)
aug. 25. 15:00
Mjällby - Dalkurd
3:2 (0:0)
aug. 25. 15:00
Öster - Örgryte
1:3 (0:1)
aug. 25. 17:30
GAIS Göteborg - Brommapojkarna
2:0 (1:0)

1 mérkőzés
aug. 25. 18:00
AEL Limassol - Anorthosis
0:0
aug. 25. 14:45
Zaglebie Sosnowiec - Tychy
1:2 (0:1)
aug. 25. 16:00
Warta Poznan - Jastrzebie
1:1 (0:0)
aug. 25. 17:00
Sandecja Nowy Sacz - Belchatow
2:1 (0:1)
aug. 25. 19:00
Wigry Suwalki - Nieciecza
1:0 (1:0)
aug. 25. 19:00
Agropecuario - Belgrano
1:0 (0:0)
aug. 25. 20:30
Almagro - Gimnasia Mendoza
0:1 (0:1)
aug. 25. 20:30
All Boys - Brown de Adrogué
0:3 (0:0)
aug. 25. 21:00
Platense - Estudiantes Río Cuarto
3:1 (1:1)
aug. 25. 15:45
Torpedo Zhodino - Gorodeya
1:1 (0:1)
aug. 25. 17:45
Shakhter Soligorsk - FK Gomel
3:1 (2:1)
aug. 25. 19:45
BATE Borisov - Slavia Mozyr
4:0 (1:0)
aug. 25. 18:30
Cádiz II - Real Murcia
2:1 (0:1)
aug. 25. 20:00
Talavera - Marbella
1:1 (1:0)
aug. 25. 20:00
Algeciras - Villarrubia
0:0
aug. 25. 20:00
Mérida AD - Don Benito
1:1 (0:1)
aug. 25. 20:30
FC Cartagena - Badajoz
0:0
aug. 25. 21:30
Córdoba - Granada II
2:1 (1:1)

aug. 25. 16:00
Ümraniyespor - Giresunspor
4:1 (2:0)
aug. 25. 18:15
Menemen Belediye Spor - Hatayspor
0:4 (0:1)
aug. 25. 20:45
Adanaspor - Eskisehirspor
3:2 (1:1)
aug. 25. 20:45
Bursaspor - Akhisar Belediyespor
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
2 mérkőzés
aug. 25. 14:00
Paide - Maardu
5:0 (3:0)
aug. 25. 17:30
Tulevik - Kalev Tallinn
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 25. 19:00
Dinamo Tbilisi - Rustavi
2:2 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 25. 16:45
Sabah FK - Kesla
0:1 (0:1)
aug. 25. 19:00
Karabakh - Qabala
3:0 (0:0)
5 mérkőzés
aug. 25. 00:00
Querétaro - Club León
0:4 (0:1)
aug. 25. 02:00
Pachuca - Club Atlas
3:1 (2:0)
aug. 25. 02:00
Cruz Azul - Puebla
1:1 (0:0)
aug. 25. 04:05
Tigres - CF América
1:1 (1:0)
aug. 25. 19:00
Toluca - Club Tijuana
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 25. 10:15
Viktoria Zizkov - Varnsdorf
3:0 (2:0)
aug. 25. 17:00
Vlasim - Usti nad Labem
0:1 (0:0)
15 mérkőzés
aug. 25. 14:00
Mekelle 70 Enderta - Cano Sport
1:1 (0:0)
aug. 25. 15:00
Gor Mahia - Aigle Noir
5:1 (0:0)
aug. 25. 16:30
Elect-Sport - Cercle Mbéri
2:0 (0:0)
aug. 25. 17:00
Pamplemousses - Fosa Juniors
1:1 (0:0)
aug. 25. 17:00
Asante Kotoko - Kano Pillars
2:0 (0:0)
aug. 25. 17:00
Petro de Luanda - Matlama
2:0 (1:0)
aug. 25. 18:00
Kara - Buffles
1:0 (0:0)
aug. 25. 18:00
Horoya - Stade Malien Bamako
1:0 (0:0)
aug. 25. 19:00
Nouadhibou - SOA
1:0 (0:0)
aug. 25. 21:00
Simba - Songo
1:1 (0:0)
aug. 25. 21:45
USM Alger - SONIDEP
3:1 (0:0)
aug. 25. 22:00
Al-Nasr - Tempete Mocaf
3:1 (0:0)
aug. 25. 22:00
Vita Club - UMS de Loum
1:0 (0:0)
aug. 25. 22:00
Enyimba - Rahimo
5:0 (0:0)

aug. 25. 15:00
Ham-Kam - Notodden
1:2 (1:1)
aug. 25. 18:00
Raufoss - Start
1:2 (1:0)
aug. 25. 18:00
Nest-Sotra - Sandefjord
1:1 (0:0)
aug. 25. 18:00
Sogndal - Kongsvinger
2:1 (1:0)
aug. 25. 18:00
KFUM Oslo - Ullensaker/Kisa
5:1 (2:0)
aug. 25. 18:00
Strommen - Tromsdalen
0:4 (0:2)
aug. 25. 18:00
Jerv - Skeid
5:1 (1:1)
2 mérkőzés
4 mérkőzés
aug. 25. 15:00
FK Astana - Taraz
5:0 (1:0)
aug. 25. 15:00
Kaisar Kyzylorda - Zhetysu
0:2 (0:1)
aug. 25. 16:00
Kairat Almaty - Okzhetpes
0:1 (0:1)
aug. 25. 16:00
Aktobe - Irtysh Pavlodar
1:1 (0:0)
aug. 25. 17:00
Brda - Bilje
1:3 (0:0)
aug. 25. 17:00
NK Krka - Krsko
3:1 (0:0)
aug. 25. 01:30
Guabirá - Club Destroyers
1:1 (0:0)
aug. 25. 21:00
Club Aurora - Club Bolívar
0:1 (0:0)
aug. 25. 21:00
The Strongest - Jorge Wilstermann
2:0 (0:0)
aug. 25. 23:15
Nacional Potosí - Oriente Petrolero
2:3 (2:1)
5 mérkőzés
aug. 25. 13:45
Hvidovre - Roskilde
3:2 (0:0)
aug. 25. 14:00
Fredericia - Kolding
4:3 (4:2)
aug. 25. 14:00
HB Koge - Fremad Amager
3:1 (2:1)
aug. 25. 15:00
Viborg - Nyköbing
3:0 (2:0)
aug. 25. 15:00
Vejle Boldklub - Skive
2:1 (1:0)

5 mérkőzés
aug. 25. 00:00
Everton FC - Coquimbo
0:2 (0:0)
aug. 25. 02:30
Curicó Unido - Audax Italiano
2:2 (2:1)
aug. 25. 23:30
Huachipato - Antofagasta
4:3 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 25. 15:00
Shirak - Pyunik
3:1 (1:0)
aug. 25. 17:00
FC Yerevan - Ararat-Armenia
1:2 (0:2)
3 mérkőzés
aug. 25. 15:00
Jelgava - BFC Daugavpils
2:2 (1:2)
aug. 25. 17:00
Spartaks Jürmala - Riga
2:4 (1:3)
4 mérkőzés
aug. 25. 17:00
Shkendija - Makedonija Gjorce Petrov
1:1 (1:1)
aug. 25. 17:00
Struga - Sileks Kratovo
2:1 (1:0)
aug. 25. 17:00
Shkupi - Renova
2:2 (1:1)
aug. 25. 17:00
Akademija Pandev - Borec
2:0 (1:0)
aug. 25. 11:00
Gifu - Kashiwa Reysol
0:4 (0:3)
aug. 25. 12:00
Ehime - Omiya Ardija
5:1 (2:1)
aug. 25. 12:00
Fagiano Okayama - Machida Zelvia
0:3 (0:1)
aug. 25. 19:00
Buducnost Podgorica - Zeta
1:1 (0:1)
aug. 25. 16:00
HB Torshavn - Vikingur Gota
3:1 (0:1)
aug. 25. 16:00
Fuglafjordur - TB Tvoroyri
1:1 (1:1)
aug. 25. 16:00
Skála - Runavik
1:2 (0:1)
aug. 25. 16:00
EB Streymur - Klaksvík
0:1 (0:1)
aug. 25. 18:00
AB Argir - B36 Torshavn
1:2 (1:1)

aug. 25. 14:00
St. Louis Suns United - TS Galaxy
0:1 (0:0)
aug. 25. 15:00
Maniema Union - Pélican
1:1 (0:0)
aug. 25. 15:45
Galaxy - Bolton City
1:0 (0:0)
aug. 25. 16:30
Stade Renard - Motema Pembe
0:2 (0:0)
aug. 25. 17:30
Étoile du Congo - Pyramids
0:1 (0:1)
aug. 25. 17:30
LISCR - Maranatha Fiokpo
0:0
aug. 25. 18:00
Al-Ittihad - USGN
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 25. 17:00
Codru Lozova - Petrocub
0:1 (0:1)
aug. 25. 17:00
Dinamo-Auto - Speranta Nisporeni
3:4 (2:1)
1 mérkőzés
aug. 25. 17:00
Palanga - Atlantas
0:2 (0:0)
aug. 25. 16:00
Hostert - RFCU Luxemburg
0:3 (0:0)
aug. 25. 16:00
Jeunesse Esch - Victoria Rosport
2:1 (0:0)
aug. 25. 16:00
Blue Boys Muhlenbach - Fola Esch
3:2 (0:0)
aug. 25. 18:00
UNA Strassen - Differdange
1:3 (0:0)
aug. 25. 00:00
Atlético Junior - Once Caldas
0:1 (0:0)
aug. 25. 00:30
Cúcuta - La Equidad
2:1 (1:1)
aug. 25. 02:45
Millonarios - Deportivo Cali
2:1 (0:1)
aug. 25. 20:45
Patriotas - Atlético Bucaramanga
0:1 (0:0)

6 mérkőzés
aug. 25. 00:45
Huancayo - Deportivo Municipal
4:2 (1:0)
aug. 25. 03:00
Alianza Lima - Academia Cantolao
3:2 (1:0)
aug. 25. 20:30
Unión Comercio - Sporting Cristal
2:1 (1:1)
aug. 25. 22:30
Alianza Universidad - Cajamarca
2:1 (1:0)
aug. 25. 23:00
Carlos Manucci - Universitario
1:0 (0:0)
aug. 25. 00:30
Guaraní - Sportivo San Lorenzo
3:1 (2:0)
aug. 25. 22:00
General Díaz - Libertad
1:0 (1:0)
aug. 25. 17:30
Rude Zágráb - Sibenik
0:1 (0:1)
aug. 25. 17:30
Hajduk Split II - Kustosija
4:0 (2:0)
aug. 25. 12:00
Jeju - FC Seoul
1:1 (0:1)
aug. 25. 12:00
Pohang - Incheon
5:3 (2:1)
9 mérkőzés
aug. 25. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Memphis 901
5:0 (2:0)
aug. 25. 02:00
Nashville - Charleston Battery
2:1 (0:1)
aug. 25. 02:00
Swope Park Rangers - New York RB II
1:5 (1:3)
aug. 25. 02:30
San Antonio - New Mexico United
5:0 (2:0)
aug. 25. 03:00
OKC Energy - Austin Bold
4:2 (4:0)
aug. 25. 04:00
Orange County SC - Real Monarchs
3:1 (2:0)
aug. 25. 04:30
Fresno - Colorado Springs
2:1 (0:0)

aug. 25. 03:00
Alajuelense - Santos Guápiles
2:2 (0:1)
aug. 25. 19:00
Cartaginés - Grecia
4:1 (2:0)
aug. 25. 23:00
Guadalupe - Jicaral
1:1 (0:1)
aug. 25. 23:05
Limón - Saprissa
1:1 (1:0)
aug. 25. 23:55
Pérez Zeledón - UCR
1:0 (1:0)
aug. 25. 19:00
Monastir - CS Sfaxien
2:1 (1:0)
aug. 25. 17:00
Drita Gijlan - Flamurtari
3:0 (0:0)
aug. 25. 17:00
Vushtrria - Trepca'89
1:1 (0:0)
aug. 25. 00:00
Motagua - Vida
3:1 (0:0)
aug. 25. 23:00
Real Sociedad - Honduras Progreso
0:1 (0:0)
aug. 25. 13:00
Busan I'Park - Anyang
1:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
409
52 (13%)
154 (38%)
568
409
38 (9%)
168 (41%)
526
407
47 (12%)
143 (35%)
521
389
52 (13%)
130 (33%)
520
408
46 (11%)
144 (35%)
518
6. Xxy
409
37 (9%)
166 (41%)
517
391
44 (11%)
143 (37%)
506
409
34 (8%)
165 (40%)
500
408
33 (8%)
162 (40%)
489
384
41 (11%)
134 (35%)
473

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont