Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 9.

Meccsek - 2019. augusztus 9.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. augusztus 9.)


1 mérkőzés
aug. 9. 21:00
Liverpool - Norwich
4:1 (4:0)
3 mérkőzés
aug. 9. 20:45
Uerdingen - Borussia Dortmund
0:2 (0:0)
aug. 9. 20:45
Sandhausen - Mönchengladbach
0:1 (0:1)
aug. 9. 20:45
Ingolstadt - FC Nürnberg
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 9. 20:45
AS Monaco - Lyon
0:3 (0:2)

1 mérkőzés
aug. 9. 20:00
Sparta Rotterdam - Venlo
4:1 (0:1)
aug. 9. 21:30
Portimonense - Belenenses
0:0
1 mérkőzés
aug. 9. 15:00
Irtysh Omsk - Dinamo Barnaul
3:0 (2:0)
aug. 9. 20:00
Ajaccio - Caen
1:2 (0:2)
aug. 9. 20:00
Guingamp - US Orléans
1:0 (1:0)
aug. 9. 20:00
Nancy - Lorient
1:1 (0:0)
aug. 9. 20:00
Chambly - Grenoble
0:0
aug. 9. 20:00
Sochaux - Auxerre
1:0 (0:0)
aug. 9. 20:00
Rodez - Paris FC
2:1 (1:1)
aug. 9. 20:00
Troyes - Le Havre
1:2 (0:1)
aug. 9. 20:00
Chamois Niortais - Chateauroux
3:0 (1:0)
aug. 9. 20:00
Le Mans - Valenciennes
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 9. 20:00
CSMS Iasi - Dinamo Bukarest
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
aug. 9. 20:30
Anderlecht - Mechelen
0:0
1 mérkőzés
aug. 9. 01:00
New York City - Houston Dynamo
3:2 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 9. 20:30
Lech Poznan - Slask Wroclaw
1:3 (1:3)

1 mérkőzés
aug. 9. 20:00
Osijek - Dinamo Zágráb
0:0
2 mérkőzés
aug. 9. 18:00
FC Kobenhavn - Lyngby
2:0 (0:0)
aug. 9. 20:00
Odense BK - Randers
1:0 (0:0)
aug. 9. 20:00
Roda - Almere City
1:1 (0:1)
aug. 9. 20:00
De Graafschap - Cambuur
2:0 (1:0)
aug. 9. 20:00
Nijmegen - Eindhoven
1:2 (1:1)
aug. 9. 20:00
Dordrecht - NAC Breda
0:2 (0:1)
aug. 9. 20:00
Top Oss - Ajax II
2:1 (1:0)
aug. 9. 20:00
Helmond - Volendam
1:1 (0:0)
aug. 9. 20:00
Go Ahead Eagles - MVV
3:2 (2:1)
1 mérkőzés
aug. 9. 20:00
Crvena Zvezda - FK Mladost Lucani
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
aug. 9. 18:00
Zlín - Teplice
1:0 (0:0)
aug. 9. 20:00
Grasshoppers - FC Schaffhausen
0:1 (0:0)
aug. 9. 19:10
Lafnitz - Liefering
2:0 (1:0)
aug. 9. 19:10
Grazer - Horn
0:0
aug. 9. 19:10
Juniors OÖ - Kapfenberg
1:0 (0:0)
aug. 9. 19:10
Vorwärts Steyr - Blau-Weiss Linz
0:1 (0:0)
8 mérkőzés
aug. 9. 20:00
Cobh Wanderers - Limerick
0:1 (0:0)
aug. 9. 20:45
St. Patricks - Bray Wanderers
2:1 (0:1)
aug. 9. 20:45
Derry City - Wexford Youths
1:0 (0:0)
aug. 9. 20:45
Bohemian - Shelbourne
3:2 (0:0)
aug. 9. 20:45
Cabinteely - Cork City
2:2 / tizenegyesekkel 4:5 (0:1)
aug. 9. 20:45
Glebe North - Sligo Rovers
0:8 (0:2)
aug. 9. 20:45
Drogheda - Avondale
2:1 (1:0)
aug. 9. 21:00
Shamrock Rovers - Finn Harps
1:0 (1:0)

aug. 9. 02:30
Oeste - Brasil de Pelotas
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
1 mérkőzés
aug. 9. 17:30
HIFK Helsinki - KPV Kokkola
3:2 (0:2)
1 mérkőzés
aug. 9. 17:30
Bravo - Aluminij
0:1 (0:0)
aug. 9. 19:00
Varberg - Frej
2:2 (0:1)
aug. 9. 20:00
Béziers - Bourg-Péronnas
2:1 (0:1)
aug. 9. 20:00
Boulogne - Laval
1:1 (1:1)
aug. 9. 20:00
Gazélec Ajaccio - Avranches
0:1 (0:0)
aug. 9. 20:00
Lyon-Duchére - Pau
0:0
aug. 9. 20:00
Quevilly - Dunkerque
1:3 (1:1)
aug. 9. 20:00
Red Star FC 93 - Toulon
1:1 (0:0)
aug. 9. 20:00
Cholet - Villefranche/Saone
1:1 (1:0)
aug. 9. 20:00
Bastia-Borgo - Concarneau
2:0 (0:0)
aug. 9. 20:00
Le Puy - Créteil
2:3 (0:2)
aug. 9. 20:30
Westerlo - Oud-Heverlee
1:0 (0:0)
aug. 9. 17:00
Torpedo Zhodino - Slavia Mozyr
1:1 (0:0)

2 mérkőzés
aug. 9. 18:00
Kuressaare - Kalev Tallinn
0:1 (0:0)
aug. 9. 18:30
Flora Tallinn - Tammeka
0:1 (0:0)
aug. 9. 20:05
Partick Thistle - Dundee United
1:2 (1:0)
aug. 9. 19:00
Sandefjord - Start
0:0
3 mérkőzés
aug. 9. 18:00
Jihlava - Dukla Praha
1:0 (0:0)
aug. 9. 18:00
Hradec Králové - Varnsdorf
8:0 (4:0)
aug. 9. 19:00
Zbrojovka Brno - Usti nad Labem
2:2 (1:1)
aug. 9. 17:30
SONIDEP - USM Alger
1:2 (0:0)
aug. 9. 21:45
Kabylie - Al Merreikh
1:0 (0:0)
aug. 9. 02:30
Oriente Petrolero - San José
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 9. 13:35
Dalian Aerbin - Jiangsu Suning
2:2 (2:2)
aug. 9. 14:35
Henan Jianye - Guizhou Renhe
2:1 (1:0)
aug. 9. 19:15
Klaksvík - Vikingur Gota
2:0 (0:0)
aug. 9. 17:30
Zeta - Sutjeska Niksic
0:0

2 mérkőzés
aug. 9. 15:00
FC Yerevan - Noah
0:2 (0:0)
aug. 9. 17:30
Ararat Yerevan - Shirak
2:1 (0:0)
aug. 9. 23:30
Nacional Asunción - Libertad
1:0 (0:0)
aug. 9. 21:00
Paradou AC - CI Kamsar
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 9. 17:30
MyPa Kouvola - Haka
0:4 (0:2)
aug. 9. 20:45
Glenavon - Glentoran
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
3 mérkőzés
aug. 9. 02:00
San Francisco FC - Alianza
0:1 (0:0)
aug. 9. 02:00
Antigua GFC - Forge
0:0
aug. 9. 04:00
Marathón - Comunicaciones
1:1 (0:0)
aug. 9. 21:15
Grotta - Keflavík
4:3 (1:2)
aug. 9. 21:15
Afturelding - Fram Reykjavik
3:0 (1:0)
aug. 9. 21:15
Njardvik - Fjölnir
1:1 (1:0)

aug. 9. 09:10
Karmiotissa - Olympiakos Nicosia
1:1 (1:1)
aug. 9. 10:30
Bursaspor - Difaa El Jadidi
1:0 (0:0)
aug. 9. 15:45
Manisaspor - Fethiyespor
2:1 (2:1)
aug. 9. 16:00
Sakaryaspor - Hacettepe
1:0 (1:0)
aug. 9. 17:00
Wisla Plock - Pafos FC
4:0 (1:0)
aug. 9. 18:30
Altay Izmir - Denizlispor
3:1 (1:0)
aug. 9. 19:00
Genclerbirligi - Ankaragücü
2:0 (1:0)
aug. 9. 19:00
Red Star Penzing - First Vienna
1:3 (1:1)
aug. 9. 19:00
Schwechat - Stadlau
4:3 (1:2)
aug. 9. 19:30
Real Sociedad - Osasuna
2:0 (0:0)
aug. 9. 20:00
Gimnastic - Girona
1:1 (0:1)
aug. 9. 20:30
Lugo - Ponferradina
1:1 (1:1)
aug. 9. 20:30
Navalcarnero - Toledo
1:0 (1:0)
aug. 9. 20:45
Marine - Witton Albion
1:1 (0:1)
aug. 9. 20:45
Brighouse - Belper
1:2 (0:1)
aug. 9. 21:00
Granada - Sevilla
2:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
113
18 (16%)
38 (34%)
166
2. AltT
105
19 (18%)
35 (33%)
165
113
17 (15%)
39 (35%)
163
113
14 (12%)
42 (37%)
154
113
13 (12%)
44 (39%)
153
108
16 (15%)
35 (32%)
150
7. BeZo
114
15 (13%)
37 (32%)
149
   Herki
114
11 (10%)
47 (41%)
149
113
16 (14%)
34 (30%)
148
10. Rati
113
14 (12%)
38 (34%)
146

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont