Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 10.

Meccsek - 2019. augusztus 10.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. augusztus 10.)


aug. 10. 18:06
Atlético Madrid - Juventus
2:1 (2:1)
6 mérkőzés
aug. 10. 13:30
West Ham United - Manchester City
0:5 (0:1)
aug. 10. 16:00
Crystal Palace - Everton
0:0
aug. 10. 16:00
Watford - Brighton & Hove Albion
0:3 (0:1)
aug. 10. 16:00
Burnley - Southampton
3:0 (0:0)
aug. 10. 16:00
Bournemouth - Sheffield United
1:1 (0:0)
aug. 10. 18:30
Tottenham - Aston Villa
3:1 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 10. 17:00
Kaposvár - Mezőkövesd
1:2 (1:2)
aug. 10. 19:30
Diósgyőr - Újpest
1:2 (1:1)

1 mérkőzés
aug. 10. 18:30
Ascoli - Pro Vercelli
5:1 (2:1)
13 mérkőzés
aug. 10. 15:30
Aachen - Bayer Leverkusen
1:4 (0:2)
aug. 10. 15:30
Drochtersen / Assel - Schalke 04
0:5 (0:1)
aug. 10. 15:30
Kaiserslautern - Mainz
2:0 (0:0)
aug. 10. 15:30
Dassendorf - Dynamo Dresden
0:3 (0:1)
aug. 10. 15:30
Villingen - Fortuna Düsseldorf
1:3 (1:0)
aug. 10. 15:30
Magdeburg - Freiburg
0:1 (0:0)
aug. 10. 15:30
Verl - Augsburg
2:1 (2:0)
aug. 10. 15:30
Wacker Nordhausen - Aue
1:4 (1:1)
aug. 10. 18:30
Würzburger Kickers - Hoffenheim
3:3 / tizenegyesekkel 4:5 (0:1)
aug. 10. 18:30
Baunatal - Bochum
2:3 (2:1)
aug. 10. 18:30
Ulm - Heidenheim
0:2 (0:1)
aug. 10. 20:45
Atlas Delmenhorst - Werder Bremen
1:6 (1:4)
6 mérkőzés
aug. 10. 17:30
Olympique Marseille - Reims
0:2 (0:0)
aug. 10. 20:00
Angers - Bordeaux
3:1 (3:1)
aug. 10. 20:00
Nice - Amiens SC
2:1 (1:0)
aug. 10. 20:00
Dijon - St. Etienne
1:2 (1:2)
aug. 10. 20:00
Montpellier HSC - Stade Rennes
0:1 (0:1)
aug. 10. 20:00
Brest - Toulouse
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 10. 18:30
Groningen - Twente
1:3 (0:0)
aug. 10. 19:45
Ajax - FC Emmen
5:0 (1:0)
aug. 10. 20:45
Willem II - Vitesse
0:2 (0:0)

12 mérkőzés
aug. 10. 13:30
Leeds United - Nottingham Forest
1:1 (0:0)
aug. 10. 16:00
Birmingham - Bristol City
1:1 (0:0)
aug. 10. 16:00
Derby - Swansea
0:0
aug. 10. 16:00
Queens Park - Huddersfield
1:1 (0:0)
aug. 10. 16:00
Charlton Athletic - Stoke
3:1 (1:1)
aug. 10. 16:00
Fulham - Blackburn Rovers
2:0 (1:0)
aug. 10. 16:00
Middlesbrough - Brentford
0:1 (0:0)
aug. 10. 16:00
West Bromwich - Millwall
1:1 (0:0)
aug. 10. 16:00
Cardiff - Luton
2:1 (0:0)
aug. 10. 16:00
Hull - Reading
2:1 (2:0)
aug. 10. 16:00
Sheffield Wednesday - Barnsley
2:0 (1:0)
aug. 10. 16:00
Preston - Wigan
3:0 (2:0)
aug. 10. 17:30
Santa Clara - Famalicao
0:2 (0:1)
aug. 10. 20:00
Gil Vicente - FC Porto
2:1 (0:0)
aug. 10. 22:30
Benfica - Pacos de Ferreira
5:0 (2:0)
1 mérkőzés
aug. 10. 11:00
Blagoveshchensk - Sakhalin
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
aug. 10. 13:00
Gazovik Orenburg - FK Tambov
2:2 (0:1)
aug. 10. 18:00
FK Krasnodar - Rubin Kazan
1:0 (1:0)
aug. 10. 15:00
Clermont - Lens
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 10. 17:00
Gaz Metan Medias - Astra Giurgiu
1:0 (0:0)
aug. 10. 20:00
CFR Cluj - Hermannstadt
3:0 (1:0)

2 mérkőzés
aug. 10. 22:00
Sao Paulo - Santos
3:2 (0:1)
aug. 10. 22:00
Ceará - Chapecoense
4:1 (1:0)
10 mérkőzés
aug. 10. 18:30
Aywaille - Charleroi-Marchienne
0:2 (0:0)
aug. 10. 19:00
Bambrugge - Genly-Quévy
2:1 (0:0)
aug. 10. 19:00
Nijlen - Stockay-Warfusée
1:0 (0:0)
aug. 10. 19:00
RWDM - Alken
6:0 (0:0)
aug. 10. 19:30
Rupel Boom - Racing Waregem
4:0 (0:0)
aug. 10. 20:00
Hoogstraten - Stade Brainois
0:0 / tizenegyesekkel 3:5
aug. 10. 20:00
Cappellen - Thes Sport
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
aug. 10. 20:00
Tubize - Greunsjotters Vossem
2:0 (0:0)
aug. 10. 20:00
Rebecq - RC Lebbeke
0:0 / tizenegyesekkel 5:4
aug. 10. 20:00
Couvin-Mariembourg - Londerzeel
2:3 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 10. 18:00
KV Oostende - Club Brugge
0:2 (0:0)
aug. 10. 20:00
Cercle Brugge - Kortrijk
1:3 (1:0)
aug. 10. 20:00
AS Eupen - Waasland-Beveren
1:1 (0:1)
aug. 10. 20:30
Genk - Zulte-Waregem
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 10. 13:00
Motherwell - Celtic
2:5 (1:2)
aug. 10. 15:00
St. Johnstone - Livingston
2:2 (0:2)
aug. 10. 16:00
Hamilton - Kilmarnock
2:0 (1:0)
11 mérkőzés
aug. 10. 15:30
Linlithgow Rose - Preston Athletic
2:1 (0:0)
aug. 10. 16:00
Banks O' Dee - Glasgow University
5:0 (0:0)
aug. 10. 16:00
Broxburn Athletic - Tynecastle
2:0 (0:0)
aug. 10. 16:00
Camelon Juniors - Newton Stewart
4:0 (0:0)
aug. 10. 16:00
Coldstream - Jeanfield Swifts
1:9 (0:0)
aug. 10. 16:00
St. Cuthbert Wanderers - Girvan
1:7 (0:0)

3 mérkőzés
aug. 10. 16:00
Dinamo Kiev - Shakhtar Donetsk
1:2 (1:1)
aug. 10. 18:30
Oleksandria - Olimpik Donetsk
2:1 (1:0)
aug. 10. 18:30
Vorskla Poltava - Lviv
3:2 (2:1)
3 mérkőzés
aug. 10. 17:00
Salzburg - Wolfsberger
5:2 (1:2)
aug. 10. 17:00
Rapid Wien - Altach
2:1 (2:1)
aug. 10. 17:00
Admira - LASK Linz
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 10. 19:00
Basel - Servette
3:1 (2:1)
aug. 10. 19:00
St. Gallen - BSC Young Boys
2:3 (1:2)
11 mérkőzés
aug. 10. 16:00
Fleetwood - Wimbledon
2:1 (0:1)
aug. 10. 16:00
Bolton Wanderers - Coventry
0:0
aug. 10. 16:00
Gillingham - Burton Albion
1:2 (1:2)
aug. 10. 16:00
Oxford United - Peterborough
1:0 (1:0)
aug. 10. 16:00
Portsmouth - Tranmere
2:0 (1:0)
aug. 10. 16:00
Ipswich - Sunderland AFC
1:1 (1:0)
aug. 10. 16:00
Bristol Rovers - Wycombe
0:0
aug. 10. 16:00
Milton Keynes Dons - Shrewsbury
1:0 (0:0)
aug. 10. 16:00
Rotherham - Lincoln City
0:2 (0:1)
aug. 10. 16:00
Rochdale - Doncaster
1:1 (0:0)
aug. 10. 16:00
Southend - Blackpool
1:3 (0:3)
10 mérkőzés
aug. 10. 09:00
Luch-Energia - Torpedo Moszkva
0:1 (0:0)
aug. 10. 12:00
Yenisey - Neftekhimik
2:2 (1:2)
aug. 10. 14:00
Tomsk - Rotor Volgograd
0:1 (0:0)
aug. 10. 16:00
Olimpiyets - Fakel
2:1 (1:1)
aug. 10. 16:00
Tekstilshchik - Shinnik
1:1 (1:1)
aug. 10. 17:00
Khimki - Krasnodar II
3:0 (2:0)
aug. 10. 18:00
Torpedo Armavir - Chayka
2:1 (1:0)

1 mérkőzés
aug. 10. 22:00
Seattle Sounders - New England
3:3 (1:2)
3 mérkőzés
aug. 10. 15:00
Pogon Szczecin - Wisla Kraków
1:0 (0:0)
aug. 10. 17:30
Zaglebie Lubin - Arka Gdynia
2:0 (1:0)
aug. 10. 20:00
Górnik Zabrze - Rakow Czestochowa
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 10. 19:00
Inter Zapresic - Varazdin
2:2 (2:1)
aug. 10. 21:00
Lokomotiv Zágráb - Istra 1961
4:1 (2:0)
5 mérkőzés
aug. 10. 18:00
Ruzomberok - Zilina
2:3 (0:3)
aug. 10. 19:00
Trencín - Dunaszerdahely
2:1 (0:1)
aug. 10. 19:00
Slovan Bratislava - Zlate Moravce
4:0 (1:0)
aug. 10. 19:00
Nitra - Sered
3:2 (1:0)
aug. 10. 19:00
Zemplín Michalovce - FK Senica
3:0 (3:0)
2 mérkőzés
aug. 10. 16:00
Djurgarden - Sirius
4:0 (3:0)
aug. 10. 18:00
Sundsvall - Östersunds
1:1 (1:0)
aug. 10. 19:45
Excelsior Rotterdam - Utrecht II
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 10. 17:00
Backa Topola - Cukaricki
1:0 (0:0)
aug. 10. 20:00
Radnicki Nis - Vozdovac
2:1 (1:0)
aug. 10. 20:00
Rad Belgrád - Indjija
1:0 (0:0)
aug. 10. 20:00
Javor - Macva Sabac
3:1 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 10. 15:00
Banik Ostrava - Bohemians 1905
4:2 (2:1)
aug. 10. 17:00
Pribram - Budejovice
2:0 (2:0)
aug. 10. 17:00
Sigma Olomouc - Karvina
1:1 (1:0)
aug. 10. 19:30
Slavia Praha - Slovan Liberec
1:0 (1:0)

12 mérkőzés
aug. 10. 14:00
Grimsby - Bradford
1:1 (0:0)
aug. 10. 16:00
Plymouth - Colchester
1:0 (0:0)
aug. 10. 16:00
Cambridge United - Newport
0:0
aug. 10. 16:00
Mansfield - Morecambe
2:2 (1:2)
aug. 10. 16:00
Oldham - Crewe
1:2 (1:2)
aug. 10. 16:00
Port Vale - Northampton
1:1 (1:1)
aug. 10. 16:00
Stevenage - Exeter
0:1 (0:0)
aug. 10. 16:00
Swindon - Carlisle
3:2 (0:0)
aug. 10. 16:00
Walsall - Forest Green Rovers
1:1 (0:1)
aug. 10. 16:00
Cheltenham - Scunthorpe
4:1 (0:0)
aug. 10. 16:00
Crawley - Salford
2:0 (1:0)
aug. 10. 16:00
Macclesfield - Leyton
3:0 (1:0)
aug. 10. 19:00
Lausanne - Kriens
4:0 (2:0)
1 mérkőzés
aug. 10. 15:30
Rosenborg - Tromso
5:2 (3:1)
aug. 10. 12:00
Nacional - Chaves
3:0 (0:0)
aug. 10. 17:00
Varzim - UD Oliveirense
0:0
aug. 10. 19:00
Mafra - Cova Piedade
3:2 (2:0)
aug. 10. 19:00
Farense - Casa Pia
3:1 (1:1)
aug. 10. 00:15
Operário PR - Vila Nova
1:0 (0:0)
aug. 10. 02:30
Bragantino - Botafogo/SP
0:0
aug. 10. 21:30
Coritiba - Figueirense
2:0 (0:0)

3 mérkőzés
aug. 10. 16:00
St. Michaels - Glengad United
0:0 / tizenegyesekkel 7:8
aug. 10. 19:00
Crumlin United - Malahide
3:1 (3:1)
aug. 10. 20:00
Cobh Ramblers - Dundalk
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 10. 16:00
HJK Helsinki - Lahti
4:0 (3:0)
aug. 10. 16:00
Kuopion - Inter Turku
2:0 (0:0)
aug. 10. 16:00
Honka - SJK
0:0
2 mérkőzés
aug. 10. 17:00
Botev Plovdiv - Tsarsko Selo
0:2 (0:0)
aug. 10. 19:30
Levszki Szófia - Beroe
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 10. 17:30
Triglav - NS Mura
1:3 (0:2)
aug. 10. 20:15
Maribor - Tabor Sezana
4:2 (1:1)
aug. 10. 16:00
Halmstad - Dalkurd
2:0 (2:0)
aug. 10. 18:00
Norrby - Degerfors
1:0 (0:0)
7 mérkőzés
aug. 10. 11:00
Shimizu - Matsumoto Yamaga
1:0 (1:0)
aug. 10. 12:00
FC Tokyo - Vegalta Sendai
1:0 (0:0)
aug. 10. 12:00
Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima
1:1 (0:0)
aug. 10. 12:00
Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale
3:0 (2:0)
aug. 10. 12:00
Oita Trinita - Vissel Kobe
1:1 (0:1)
aug. 10. 17:45
Miedz Legnica - Chrobry Glogów
2:1 (1:1)
aug. 10. 18:00
Tychy - Odra Opole
4:1 (1:1)
aug. 10. 19:00
Belchatow - Radomiak Radom
3:0 (2:0)
aug. 10. 20:00
Nieciecza - Zaglebie Sosnowiec
2:0 (0:0)

4 mérkőzés
aug. 10. 17:30
Mladost Doboj Kakanj - Tuzla City
0:1 (0:0)
aug. 10. 19:00
Celik Zenica - Zeljeznicar Sarajevo
0:2 (0:0)
aug. 10. 17:00
Roeselare - Beerschot-Wilrijk
1:1 (1:0)
aug. 10. 16:00
FK Gomel - Slutsk
3:4 (1:3)
aug. 10. 17:45
Dnyapro Mahiljov - Dinamo Brest
0:1 (0:1)
12 mérkőzés
aug. 10. 16:00
Maidenhead - Hartlepool
0:1 (0:0)
aug. 10. 16:00
Fylde - Ebbsfleet
1:0 (1:0)
aug. 10. 16:00
Barrow - Eastleigh
2:0 (0:0)
aug. 10. 16:00
Boreham Wood - Chesterfield
2:2 (1:2)
aug. 10. 16:00
Bromley - Torquay
3:3 (2:1)
aug. 10. 16:00
Halifax - Dagenham & Redbridge
1:0 (1:0)
aug. 10. 16:00
Solihull Moors - Aldershot
2:1 (1:0)
aug. 10. 16:00
Sutton - Chorley
2:2 (1:2)
aug. 10. 16:00
Woking - Harrogate Town
1:0 (1:0)
aug. 10. 16:00
Yeovil - Stockport
1:1 (1:0)
aug. 10. 16:30
Dover Athletic - Wrexham
2:1 (0:1)
aug. 10. 18:20
Notts - Barnet
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
aug. 10. 02:00
Monarcas Morelia - Monterrey
0:1 (0:0)
aug. 10. 04:00
Veracruz - Club Atlas
1:2 (1:0)
aug. 10. 04:06
Club Tijuana - UNAM Pumas
1:0 (1:0)

aug. 10. 16:00
Dundee FC - Ayr
1:0 (0:0)
aug. 10. 16:00
Inverness - Arbroath
2:1 (1:1)
aug. 10. 16:00
Queen Of The South - Dunfermline
1:1 (0:1)
aug. 10. 16:00
Greenock Morton - Alloa
4:1 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 10. 15:00
Trans Narva - FCI Levadia
1:3 (0:2)
12 mérkőzés
aug. 10.
Rahimo - Enyimba
1:0 (0:0)
aug. 10.
Green Mamba - ZESCO
0:2 (0:0)
aug. 10. 11:00
Young Africans - Township Rollers
1:1 (0:0)
aug. 10. 14:30
Big Bullets - Platinum
0:0
aug. 10. 15:00
Green Eagles - Orlando Pirates
1:0 (0:0)
aug. 10. 15:00
African Stars - KCCA
3:2 (0:0)
aug. 10. 15:15
KMKM - 1º de Agosto
0:2 (0:0)
aug. 10. 17:00
Kano Pillars - Asante Kotoko
3:2 (0:0)
aug. 10. 18:00
Cano Sport - Mekelle 70 Enderta
2:1 (0:0)
aug. 10. 18:00
Stade Malien Bamako - Horoya
1:1 (0:0)
aug. 10. 21:00
Songo - Simba
0:0
3 mérkőzés
aug. 10. 10:15
Chrudim - Trinec
1:0 (0:0)
aug. 10. 10:15
Slavoj Vysehrad - Banik Sokolov
2:1 (0:0)
aug. 10. 17:00
Prostejov - FK Pardubice
0:0
2 mérkőzés
aug. 10. 17:00
Dila Gori - Lokomotiv Tbilisi
0:1 (0:0)
aug. 10. 19:00
WIT Georgia Tbiliszi - Dinamo Batumi
0:3 (0:2)

4 mérkőzés
aug. 10. 18:30
Cobresal - Deportes Iquique
0:1 (0:0)
aug. 10. 21:00
Universidad de Chile - Antofagasta
1:0 (0:0)
aug. 10. 23:30
Everton FC - Unión Espanola
1:0 (1:0)
aug. 10. 15:30
KFUM Oslo - Sandnes Ulf
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 10. 13:00
Okzhetpes - Zhetysu
0:1 (0:1)
aug. 10. 16:00
Atyrau - Kaisar Kyzylorda
1:3 (1:2)
1 mérkőzés
aug. 10. 16:15
Vendsyssel - Vejle Boldklub
0:3 (0:2)
aug. 10. 14:00
Bandari - Al Ahly Shendi
0:0
aug. 10. 15:00
AS Kigali - KMC
0:0
aug. 10. 15:00
Buildcon - Young Buffaloes
0:1 (0:0)
aug. 10. 15:00
Proline - Masters Security
3:0 (0:0)
aug. 10. 16:30
Pélican - Maniema Union
1:1 (0:0)
aug. 10. 17:00
Niger Tornadoes - Santoba
1:2 (0:0)
aug. 10. 17:00
Akonangui - Ashanti Gold
1:1 (0:0)
aug. 10. 19:00
SNIM - Esae
0:5 (0:0)
aug. 10. 20:00
Pyramids - Étoile du Congo
4:1 (3:0)
aug. 10. 21:45
Belouizdad - ASCOT
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 10. 15:00
Spartaks Jürmala - Valmieras
3:0 (1:0)
aug. 10. 17:00
Jelgava - FS METTA/LU Riga
1:0 (1:0)
aug. 10. 16:30
ND Gorica - Koper
1:2 (0:0)
aug. 10. 16:30
Nafta - Dravograd
4:1 (0:0)
aug. 10. 17:30
Brezice - Beltinci
2:0 (0:0)
aug. 10. 17:30
Fuzinar - Krsko
2:4 (0:0)
aug. 10. 17:30
Rogaska - Radomlje
0:2 (0:0)
aug. 10. 17:30
Jadran Dekani - Bilje
1:2 (0:0)
aug. 10. 17:30
NK Krka - Roltek Dob
2:2 (0:0)

aug. 10. 11:00
JEF United - Ehime
2:3 (2:0)
aug. 10. 12:00
Ryukyu - V-Varen Nagasaki
3:2 (1:1)
aug. 10. 12:00
Fagiano Okayama - Omiya Ardija
0:1 (0:0)
aug. 10. 12:00
Kashiwa Reysol - Renofa Yamaguchi
4:1 (1:0)
aug. 10. 12:00
Kyoto Sanga - Tochigi
2:2 (0:1)
aug. 10. 12:00
Machida Zelvia - Zweigen Kanazawa
2:3 (2:1)
aug. 10. 12:00
Tokushima Vortis - Ventforet Kofu
0:2 (0:1)
15 mérkőzés
aug. 10.
Corwen - Caernarfon Town
0:2 (0:0)
aug. 10.
Guilsfield - Llandudno
1:0 (0:0)
aug. 10.
Bala - Gresford Athletic
7:0 (0:0)
aug. 10.
Penybont - Goytre United
4:1 (0:0)
aug. 10. 15:30
Flint - Porthmadog
5:1 (0:0)
aug. 10. 15:30
Carmarthen - Cwmamman United
4:1 (0:0)
aug. 10. 15:30
Briton Ferry - Llanelli
1:1 / tizenegyesekkel 4:1 (0:0)
aug. 10. 15:30
STM Sports - Cwmbran Celtic
4:0 (0:0)
aug. 10. 15:30
Rhyl - Connah's Quay
0:2 (0:0)
aug. 10. 15:30
Cefn Druids - Prestatyn
1:2 (0:0)
aug. 10. 15:30
Cambrian & Clydach - Aberystwyth
3:4 (0:0)
aug. 10. 15:30
Haverfordwest County - Barry Town
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
aug. 10. 15:30
Newtown AFC - Ammanford
2:0 (0:0)
aug. 10. 15:30
Llantwit Major - Cardiff MU
1:2 (0:0)

1 mérkőzés
aug. 10. 17:30
Ararat-Armenia - Gandzasar Kapan
3:1 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 10. 13:35
Hebei CFFC - Shandong Luneng
0:3 (0:0)
aug. 10. 13:35
Tianjin Teda - Wuhan Zall
2:1 (0:0)
aug. 10. 21:00
Guabirá - Always Ready
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 10. 17:30
Renova - Sileks Kratovo
1:0 (1:0)
aug. 10. 17:30
Akademija Pandev - Shkendija
1:0 (0:0)
aug. 10. 17:30
Struga - Rabotnicki
2:1 (1:1)
aug. 10. 17:30
Shkupi - Borec
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 10. 16:00
MuSa - Turku
1:3 (1:1)
aug. 10. 16:00
AC Kajaani - Jaro
1:2 (0:1)
aug. 10. 16:00
Oulu - EIF Ekenas
1:2 (0:1)
aug. 10. 15:00
PSNI - Queen's University
3:1 (0:0)
aug. 10. 16:00
Loughgall - Banbridge
2:1 (0:0)
aug. 10. 16:00
Armagh City - H&W Welders
0:6 (0:0)
aug. 10. 16:00
Ballyclare Comrades - Knockbreda
7:1 (0:0)
aug. 10. 16:00
Coleraine - Cliftonville
1:1 (0:0)
aug. 10. 16:00
Crusaders - Carrick Rangers
3:0 (2:0)
aug. 10. 16:00
Linfield - Institute
3:1 (2:1)
aug. 10. 16:00
Dungannon Swifts - Ballymena
2:2 (0:1)
aug. 10. 16:00
Larne - Warrenpoint
6:0 (2:0)

2 mérkőzés
aug. 10. 17:00
Sfintul Gheorghe - Codru Lozova
1:0 (1:0)
aug. 10. 19:00
Milsami - Petrocub
0:3 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 10. 18:00
Riteriai - Atlantas
1:1 (0:1)
aug. 10. 18:30
Jordánia - Szaúd-Arábia
3:0 (0:0)
aug. 10. 21:30
Kuvait - Bahrein
0:1 (0:0)
aug. 10. 12:30
Gyeongnam - Seongnam Ilhwa
2:0 (0:0)
aug. 10. 12:30
Jeju - Sangju Sangmu
1:4 (1:2)
aug. 10. 13:00
Suwon Blue Wings - Incheon
0:1 (0:0)
aug. 10. 02:00
General Díaz - River Plate
1:1 (0:0)
aug. 10. 03:08
Correcaminos - Atlante
1:2 (0:1)
aug. 10. 15:00
Polokwane City - AmaZulu
1:0 (0:0)
aug. 10. 18:00
Cape Town City - Stellenbosch
1:0 (1:0)
aug. 10. 20:15
Kaizer Chiefs - Black Leopards
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 10. 15:00
Dinamo Samarqand - Kokand-1912
0:1 (0:1)
aug. 10. 15:00
Surkhon - Lokomotiv Tashkent
1:1 (0:0)
aug. 10. 17:00
Navbahor - AGMK
0:1 (0:1)
aug. 10. 17:00
Pakhtakor - Buxoro
5:0 (3:0)
aug. 10. 16:00
Haukar - Magni Grenivik
1:2 (0:0)

3 mérkőzés
aug. 10. 13:00
Bucheon 1995 - Gwangju
1:1 (1:1)
aug. 10. 22:00
Carabobo - Metropolitanos
1:1 (1:1)
aug. 10. 23:00
Monagas - Deportivo Lara
1:1 (0:0)
aug. 10. 12:00
Sporting Gijón - Alavés
0:0
aug. 10. 16:00
Glossop North End - Stalybridge
0:5 (0:3)
aug. 10. 16:00
Hyde - Droylsden
1:1 (1:1)
aug. 10. 16:00
Nantwich - Leek
1:2 (0:0)
aug. 10. 18:00
Eskisehirspor - Konyaspor
1:1 (1:1)
aug. 10. 18:30
Brescia - Valladolid
2:1 (1:1)
aug. 10. 18:30
Nea Salamina - Doxa Katokopia
3:0 (1:0)
aug. 10. 19:00
Sivasspor - Fenerbahce
2:1 (2:0)
aug. 10. 19:00
Besiktas - Panathinaikosz
2:2 (2:0)
aug. 10. 19:00
Tudelano - Zaragoza
1:0 (1:0)
aug. 10. 19:00
Numancia - Burgos
2:0 (0:0)
aug. 10. 19:00
Alcorcón - Fuenlabrada
0:0
aug. 10. 19:00
UCAM Murcia - Almería
4:0 (2:0)
aug. 10. 19:00
UD Logronés - Racing Santander
1:0 (0:0)
aug. 10. 19:00
Sibenik - Dugopolje
0:0
aug. 10. 19:00
Orihuela - Selección AFE
1:0 (1:0)
aug. 10. 19:00
Amorebieta - Leioa
1:2 (0:0)
aug. 10. 19:30
Real Oviedo - Alavés
1:2 (1:1)
aug. 10. 20:00
Girona - Huesca
0:2 (0:1)
aug. 10. 20:00
Lanzarote - Las Palmas
0:4 (0:1)
aug. 10. 20:00
Leganés - Albacete
3:1 (0:0)
aug. 10. 20:00
Celta Vigo - Lazio
1:2 (1:2)
aug. 10. 20:00
Cádiz - Málaga
1:0 (1:0)
aug. 10. 20:30
Real Sociedad - Eibar
1:2 (1:1)
aug. 10. 20:30
Talavera - Rayo Majadahonda
1:1 (1:0)
aug. 10. 20:30
Parma - Sampdoria
2:1 (1:1)
aug. 10. 20:45
Bologna - Villarreal
3:4 (1:1)
aug. 10. 21:00
Getafe - Atalanta
4:1 (1:0)
aug. 10. 21:00
Deportivo La Coruna - Betis
1:0 (0:0)
aug. 10. 21:00
Extremadura - Sevilla
2:2 (1:1)
aug. 10. 21:00
Mallorca - Levante
1:2 (1:0)
aug. 10. 21:30
Córdoba - Rayo Vallecano
0:0
aug. 10. 21:30
Valencia - Inter
1:1 / tizenegyesekkel 6:7 (1:0)
aug. 10. 22:00
Tenerife - Real Madrid II
3:2 (2:1)
aug. 10. 23:00
Napoli - FC Barcelona
0:4 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
358
41 (11%)
126 (35%)
457
357
32 (9%)
146 (41%)
452
358
38 (11%)
130 (36%)
450
354
32 (9%)
140 (40%)
440
5. Xxy
358
30 (8%)
141 (39%)
432
350
33 (9%)
133 (38%)
431
   Somi12
349
37 (11%)
123 (35%)
431
351
37 (11%)
122 (35%)
429
358
28 (8%)
144 (40%)
428
   Dania
358
40 (11%)
114 (32%)
428

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont