Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 6.

Meccsek - 2019. augusztus 6.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. augusztus 6.)


aug. 6. 19:00
PAOK Saloniki - Ajax
2:2 (2:1)
aug. 6. 19:00
APOEL Nikosia - Karabakh
1:2 (0:0)
aug. 6. 20:00
Dinamo Zágráb - Ferencváros
1:1 (1:0)
aug. 6. 20:30
Club Brugge - Dinamo Kiev
1:0 (1:0)
aug. 6. 20:45
Crvena Zvezda - FC Kobenhavn
1:1 (1:0)
aug. 6. 17:00
Ararat-Armenia - Saburtalo
1:2 (1:0)
aug. 6. 18:00
Riga - HJK Helsinki
1:1 (0:1)
aug. 6. 20:15
Sutjeska Niksic - Linfield
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 6. 20:45
Portsmouth - Birmingham
3:0 (2:0)

1 mérkőzés
aug. 6. 20:30
Reggina - Vicenza
3:2 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 6. 01:00
Gremio Porto Alegre - Chapecoense
3:3 (2:2)
2 mérkőzés
aug. 6. 02:10
Godoy Cruz - Arsenal FC
0:2 (0:1)
aug. 6. 02:10
CA Independiente - Newell's Old Boys
elhalasztva
1 mérkőzés
aug. 6. 19:00
Olimpia Elblag - Energetyk ROW
2:1 (0:0)
20 mérkőzés
aug. 6. 17:30
Marstal/Rise - Kolding II
5:3 (0:0)
aug. 6. 18:00
Herlev - Karlslunde
4:1 (0:0)
aug. 6. 18:00
Eskilstrup - Roskilde
0:12 (0:0)
aug. 6. 18:00
Herstedoster - Taastrup
1:0 (0:0)
aug. 6. 18:00
Norresundby - Lyseng
2:1 (0:0)
aug. 6. 18:00
Aarhus Fremad - Brabrand
2:3 (0:0)
aug. 6. 18:00
Sunshine - Frem Kobenhavn
0:3 (0:0)
aug. 6. 18:00
BK Union - B.93 Kobenhavn
1:0 (0:0)
aug. 6. 18:00
Vildbjerg - Vejgaard B
2:3 (0:0)
aug. 6. 18:00
Saedding/G - Tarup-Paarup
1:6 (0:0)
aug. 6. 18:00
Harby / Flemlose - Otterup
1:2 (0:0)
aug. 6. 18:15
Helsingor - AB Kobenhavn
0:2 (0:0)
aug. 6. 18:30
Jammerbugt - Viborg
1:2 (0:0)
aug. 6. 18:30
Marienlyst - Hedensted
3:1 (0:0)
aug. 6. 18:30
Jaegersborg - Hellerup
1:2 (0:0)
aug. 6. 18:30
Fuglebakken KFUM - Vatanspor
3:1 (0:0)
aug. 6. 18:30
BK Chang - Sonderborg
4:5 (0:0)
aug. 6. 18:30
SfB-Oure - Middelfart
0:1 (0:0)
aug. 6. 18:30
Naestved - LSF
0:8 (0:0)
aug. 6. 18:30
FC77 Naestved - LSF
0:8 (0:0)

aug. 6. 18:00
Al Duhail - Al-Sadd
1:1 (1:1)
aug. 6. 18:40
Al Ahli Jeddah - Al-Hilal
2:4 (2:1)
aug. 6. 19:00
Örgryte - Halmstad
3:1 (3:1)
10 mérkőzés
aug. 6. 20:30
Fraserburgh - Ross County U21
2:3 (1:1)
aug. 6. 20:45
Hibernian U21 - Elgin
3:4 (2:3)
aug. 6. 20:45
Livingston U21 - Formartine
1:3 (0:2)
aug. 6. 20:45
Albion - Heart of Midlothian U21
1:4 (1:2)
aug. 6. 20:45
Kelty Hearts - Kilmarnock U21
4:0 (2:0)
aug. 6. 20:45
Queen's Park - Celtic U21
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (1:2)
aug. 6. 20:45
Brora Rangers - Aberdeen U21
6:0 (1:0)
aug. 6. 20:45
St. Johnstone U21 - Cove Rangers
1:4 (1:1)
aug. 6. 20:45
Berwick - Rangers FC U21
1:2 (0:2)
aug. 6. 20:45
St. Mirren U21 - East Kilbride
1:0 (1:0)
9 mérkőzés
aug. 6. 18:00
TJK Legion - Trans Narva
0:7 (0:0)
aug. 6. 18:00
FCI Levadia - Zenit Tallinn
7:0 (0:0)
aug. 6. 18:00
Viimsi MRJK - Raplamaa
2:0 (0:0)
aug. 6. 18:00
Nőmme United - Tammeka
1:3 (0:0)
aug. 6. 18:00
Parnu - Tallinna Kalev III
2:3 (0:0)
aug. 6. 19:00
Kristiine - Paide
0:10 (0:0)
aug. 6. 19:00
Elbato - Maardu
0:3 (0:0)
aug. 6. 19:30
Hell Hunt - Kalev Tallinn
0:1 (0:0)

2 mérkőzés
12 mérkőzés
aug. 6. 20:45
Maidenhead - Chesterfield
1:1 (0:0)
aug. 6. 20:45
Halifax - Hartlepool
2:0 (0:0)
aug. 6. 20:45
Sutton - Barnet
1:1 (0:1)
aug. 6. 20:45
Barrow - Harrogate Town
0:3 (0:1)
aug. 6. 20:45
Bromley - Ebbsfleet
3:1 (2:0)
aug. 6. 20:45
Fylde - Chorley
0:0
aug. 6. 20:45
Notts - Stockport
1:1 (1:0)
aug. 6. 20:45
Solihull Moors - Torquay
3:0 (3:0)
aug. 6. 20:45
Yeovil - Eastleigh
1:0 (1:0)
aug. 6. 20:45
Woking - Aldershot
0:1 (0:1)
aug. 6. 20:45
Boreham Wood - Wrexham
2:2 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 6. 19:00
Rustavi - Chikhura
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 6. 21:15
Hafnarfjördur - Akranes
1:0 (0:0)
aug. 6. 21:15
KR Reykjavik - UMF Grindavik
5:2 (1:0)
aug. 6. 21:00
Real Potosí - Always Ready
1:2 (1:0)
aug. 6. 21:30
Club Bolívar - Club Destroyers
3:0 (2:0)
aug. 6. 01:15
Libertad - Club Olimpia
2:0 (1:0)
aug. 6. 19:30
Bidvest Wits - Baroka
0:1 (0:1)

aug. 6. 11:30
Bentleigh Greens - Melbourne City
0:3 (0:1)
aug. 6. 11:30
Oriental - Casa Pia
0:1 (0:0)
aug. 6. 15:30
Fatih Karagümrük - Sakaryaspor
5:0 (4:0)
aug. 6. 17:30
Göztepe Izmir - Difaa El Jadidi
1:0 (0:0)
aug. 6. 18:00
Csehország U19 - Grúzia U19
3:1 (1:1)
aug. 6. 18:00
Liefering - Al-Wasl Dubai
0:2 (0:1)
aug. 6. 18:00
Bursaspor - Manisa BBSK
1:1 (1:1)
aug. 6. 18:00
Tirsense - Varzim
3:0 (2:0)
aug. 6. 18:00
Vojvodina - Proleter Novi Sad
0:1 (0:0)
aug. 6. 18:00
Románia U19 - Izrael U19
3:1 (0:0)
aug. 6. 18:30
First Vienna - Admira II
1:3 (0:1)
aug. 6. 19:00
Espanyol II - Gimnastic
2:1 (1:1)
aug. 6. 19:00
Al Arabi Doha - Selección AFE
2:2 (1:0)
aug. 6. 19:00
Würmla - Donau Linz
0:3 (0:2)
aug. 6. 20:00
Celta Vigo - Tenerife
0:1 (0:0)
aug. 6. 20:00
Cádiz - Al-Rayyan
1:0 (0:0)
aug. 6. 20:00
Katwijk - Waalwijk
0:1 (0:0)
aug. 6. 20:15
Dollingstown - Glenavon
3:0 (0:0)
aug. 6. 20:30
Xerez - Atletico Sanluqueno
0:1 (0:1)
aug. 6. 20:30
Camas - La Palma
3:1 (1:1)
aug. 6. 20:30
Leca - Gil Vicente
0:2 (0:0)
aug. 6. 20:45
Mossley - Stalybridge
0:2 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
83
12 (14%)
34 (41%)
128
83
11 (13%)
31 (37%)
117
83
8 (10%)
35 (42%)
110
82
5 (6%)
39 (48%)
103
   Pelya
84
5 (6%)
39 (46%)
103
83
7 (8%)
33 (40%)
101
7. Rati
84
6 (7%)
35 (42%)
100
83
7 (8%)
32 (39%)
99
   Nadin
83
9 (11%)
27 (33%)
99
10. Ptomy
84
4 (5%)
39 (46%)
98

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont