Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 7.

Meccsek - 2019. augusztus 7.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. augusztus 7.)


aug. 7. 19:00
FK Krasnodar - FC Porto
0:1 (0:0)
aug. 7. 20:00
Basel - LASK Linz
1:2 (0:0)
aug. 7. 20:00
CFR Cluj - Celtic
1:1 (1:1)
aug. 7. 20:15
Maribor - Rosenborg
1:3 (0:0)
aug. 7. 20:15
Slovan Bratislava - Dundalk
1:0 (0:0)
10 mérkőzés
aug. 7. 17:30
Nyíregyháza - Dorog
0:1 (0:0)
aug. 7. 17:30
Duna Aszfalt Tiszakécske - Ajka
2:1 (1:0)
aug. 7. 19:00
Vasas - Soroksár
5:2 (1:2)
aug. 7. 19:00
Győri ETO - Gyirmót
3:0 (1:0)
aug. 7. 19:00
MTK - Budaörs
1:1 (0:1)
aug. 7. 19:00
Szombathelyi Haladás - Siófok
1:1 (1:0)
aug. 7. 19:00
Budafok - Szolnoki MÁV
3:0 (1:0)
aug. 7. 19:00
Csákvár - Vác
2:1 (0:1)

1 mérkőzés
aug. 7. 02:30
CA Independiente - Independiente
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 7. 20:30
Akhisar Belediyespor - Galatasaray
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 7. 01:30
Orlando City - Atlanta United
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 7. 17:00
Skra Czestochowa - Ruch Chorzów
1:2 (0:0)
15 mérkőzés
aug. 7. 17:00
Ronne FB - B 1908 Amager
0:2 (0:0)
aug. 7. 18:00
Holbaek - Nyköbing
1:2 (0:0)
aug. 7. 18:00
Avedore - Slagelse
0:1 (0:0)
aug. 7. 18:00
Alleso - Vejle Boldklub
0:6 (0:0)
aug. 7. 18:00
FB - KFUM Kobenhavn
3:2 (0:0)
aug. 7. 18:00
OKS - Sydvest
1:2 (0:0)
aug. 7. 18:00
Rudersdal - Hillerod
0:5 (0:0)
aug. 7. 18:00
Ringkobing - VSK Arhus
0:1 (0:0)
aug. 7. 18:00
Dalum - Kolding
0:3 (0:0)
aug. 7. 18:00
Krarup/Espe - Varde IF Elite
2:3 (0:0)
aug. 7. 18:00
Hatting/Torsted - Fredericia
0:5 (0:0)
aug. 7. 18:30
Dronninglund - Djursland
0:3 (0:0)
aug. 7. 19:00
Holstebro - Odder
3:0 (0:0)
aug. 7. 19:00
Skjold Saeby - Fremad Amager
0:1 (0:0)
aug. 7. 19:00
Skjold - Fremad Amager
0:1 (0:0)
1 mérkőzés

2 mérkőzés
aug. 7. 17:30
Náchod-Destné - Viktoria Zizkov
0:5 (0:0)
aug. 7. 18:00
Trutnov - Prepere
0:3 (0:0)
aug. 7. 00:15
Atlético GO - CRB
0:1 (0:0)
aug. 7. 02:30
América MG - Londrina
4:3 (1:2)
aug. 7. 20:45
Hamilton U21 - BSC Glasgow
4:0 (1:0)
aug. 7. 20:45
Motherwell U21 - Spartans
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 7. 18:00
FC Lelle - Tallinna Charma
0:1 (0:0)
aug. 7. 18:00
Viimsi Igiliikur - Tulevik
1:7 (0:0)
aug. 7. 18:00
Anija United - Kompanii Marjamaa
2:1 (0:0)
aug. 7. 18:00
Elva - Viimsi Lövid
7:0 (0:0)
5 mérkőzés
aug. 7. 02:00
Atlético Zacatepec - Club Atlas
3:2 (0:1)
aug. 7. 04:00
Juárez - Venados
1:1 (1:0)
aug. 7. 04:00
Monarcas Morelia - Puebla
1:0 (1:0)
aug. 7. 04:06
Mineros de Zacatecas - Querétaro
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 7. 18:30
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Haifa
1:1 (1:1)
aug. 7. 19:30
Beitar Jerusalem - Ashdod
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
aug. 7. 11:30
Sydney FC - Brisbane Roar
0:2 (0:1)
aug. 7. 11:30
Brisbane Strikers - Wellington Phoenix
2:2 / tizenegyesekkel 4:2 (1:0)

3 mérkőzés
aug. 7. 20:00
Breidablik - KA Akureyri
4:0 (2:0)
aug. 7. 21:15
Stjarnan - Víkingur Reykjavík
2:1 (0:0)
aug. 7. 21:15
Valur - Fylkir Reykjavik
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 7. 22:45
Deportes Tolima - Orsomarso
3:0 (1:0)
aug. 7. 18:30
Bahrein - Szaúd-Arábia
0:0
aug. 7. 21:30
Kuvait - Jordánia
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 7. 02:30
Saint Louis - Memphis 901
0:0
1 mérkőzés
aug. 7. 04:00
Santa Tecla - Real Estelí
1:0 (1:0)
aug. 7. 11:30
Gondomar - Sao Martinho
3:1 (1:0)
aug. 7. 11:30
Beira-Mar - Anadia
3:3 (1:1)
aug. 7. 16:30
Ankaragücü - Keciörengücü
1:2 (1:2)
aug. 7. 16:30
Osnabrück - Schwarz-Weiss Rehden
2:1 (2:0)
aug. 7. 17:00
Doxa Katokopia - AEL Limassol
3:0 (2:0)
aug. 7. 17:00
Boluspor - Adanaspor
1:1 (0:1)
aug. 7. 17:20
Veria - PAOK Youth
0:1 (0:1)
aug. 7. 17:30
PAS Giannina - Larisa
0:1 (0:0)
aug. 7. 17:30
Panathinaikosz - Keratsini
6:0 (3:0)
aug. 7. 17:30
Rouf - Fostiras
2:5 (1:5)
aug. 7. 18:00
Paralimni - Anorthosis
0:1 (0:1)
aug. 7. 18:00
Asteras Tripolis - Panachaiki
1:1 (0:0)
aug. 7. 18:15
Alanyaspor - Brescia
2:0 (0:0)
aug. 7. 18:30
Portosummaga - Pordenone
2:6 (0:4)
aug. 7. 18:30
Lucko - Lokomotiv Zágráb
2:3 (0:1)
aug. 7. 19:00
Salzburg - Real Madrid
0:1 (0:1)
aug. 7. 19:00
Málaga - Melilla
1:0 (1:0)
aug. 7. 19:00
Elche - Levante
0:2 (0:1)
aug. 7. 19:00
Barakaldo - Sporting Gijón II
2:0 (2:0)
aug. 7. 19:00
Solin - Zagora
3:0 (2:0)
aug. 7. 19:30
Mallorca - Getafe
0:0
aug. 7. 19:30
Fenerbahce - Cagliari
2:2 (2:0)
aug. 7. 19:30
La Nucía - Villarreal
0:4 (0:0)
aug. 7. 19:30
Salamanca CF UDS - Real Oviedo
0:1 (0:0)
aug. 7. 19:30
Numancia - Athletic Bilbao II
2:2 (1:2)
aug. 7. 19:30
Dessel Sport - Duffel
0:1 (0:1)
aug. 7. 19:30
Lorca Deportiva - UCAM Murcia
0:3 (0:1)
aug. 7. 19:30
Real Sociedad II - Osasuna II
3:2 (0:1)
aug. 7. 20:00
AS Roma - Athletic Bilbao
2:2 (0:1)
aug. 7. 20:00
Llagostera - Sabadell
1:2 (1:0)
aug. 7. 20:00
Calahorra - Burgos
0:2 (0:2)
aug. 7. 20:00
Valencia Mestalla - Castellón
0:1 (0:1)
aug. 7. 20:00
RSD Alcalá - Fuenlabrada
0:2 (0:0)
aug. 7. 20:00
Prat - Castelldefels
3:1 (2:0)
aug. 7. 20:00
Atlético Astorga - Leonesa
1:4 (1:2)
aug. 7. 20:00
Caldas - Loures
0:1 (0:0)
aug. 7. 20:00
Vizela - Beira-Mar
3:0 (1:0)
aug. 7. 20:00
Orihuela - Real Murcia
1:1 (0:1)
aug. 7. 20:00
San Fernando - Rayo Vallecano II
0:1 (0:1)
aug. 7. 20:30
Zaragoza - Alavés
0:0
aug. 7. 20:30
Spezia - Sampdoria
3:5 (1:2)
aug. 7. 20:30
Atlético Madrid II - Extremadura
1:3 (0:1)
aug. 7. 20:30
Yeclano - Hércules
0:0
aug. 7. 21:00
Real Madrid II - Alcorcón
3:0 (1:0)
aug. 7. 21:00
Infesta - Salgueiros
0:5 (0:1)
aug. 7. 21:30
Betis - Las Palmas
1:0 (1:0)
aug. 7. 22:00
Fafe - Felgueiras
1:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
93
11 (12%)
39 (42%)
133
93
8 (9%)
46 (49%)
132
91
9 (10%)
43 (47%)
131
4. AltT
86
8 (9%)
43 (50%)
126
   Attila87
91
8 (9%)
43 (47%)
126
   Herki
93
10 (11%)
38 (41%)
126
92
9 (10%)
40 (43%)
125
93
8 (9%)
42 (45%)
124
90
8 (9%)
40 (44%)
120
   Zozoka42
93
10 (11%)
35 (38%)
120

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont