Főoldal » Meccsek » 2019. július 16.

Meccsek - 2019. július 16.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. július 16.)


júl. 16. 17:00
Shkendija - Nőmme Kalju
1:2 (0:1)
júl. 16. 19:30
Saburtalo - Sheriff Tiraspol
1:3 (0:3)
júl. 16. 20:00
HB Torshavn - HJK Helsinki
2:2 (1:0)
júl. 16. 20:00
Valletta - F91 Dudelange
1:1 (1:0)
júl. 16. 20:45
Crvena Zvezda - Suduva
2:1 (2:0)
júl. 16. 20:45
Feronikeli - The New Saints
0:1 (0:0)
júl. 16. 17:00
Banants - Cukaricki
0:5 (0:2)
júl. 16. 19:00
Klaksvík - Riteriai
0:0
1 mérkőzés
júl. 16. 01:00
Fluminense - Ceará
1:1 (1:1)

11 mérkőzés
júl. 16. 20:30
Stenhousemuir - Dundee United
1:2 (0:0)
júl. 16. 20:45
Peterhead - Inverness
0:0 / tizenegyesekkel 11:10
júl. 16. 20:45
Cowdenbeath - Heart of Midlothian
0:2 (0:2)
júl. 16. 20:45
Montrose - St. Johnstone
1:0 (0:0)
júl. 16. 20:45
Livingston - Ayr
2:1 (1:0)
júl. 16. 20:45
Brechin - Ross County
0:4 (0:2)
júl. 16. 20:45
Alloa - Elgin
3:3 / tizenegyesekkel 5:6 (0:1)
júl. 16. 20:45
Queen's Park - Partick Thistle
1:2 (0:2)
júl. 16. 20:45
Falkirk - Stranraer
1:0 (1:0)
júl. 16. 20:45
Greenock Morton - Dumbarton
6:1 (5:0)
júl. 16. 20:45
Queen Of The South - Annan
3:3 / tizenegyesekkel 5:4 (3:1)
júl. 16. 01:00
Cuiabá - Sport Recife
1:1 (0:0)
júl. 16. 19:00
Västeras SK - Jönköpings Södra
2:2 (1:1)
júl. 16. 02:00
Sport Boys Warnes - Always Ready
1:2 (1:0)
1 mérkőzés
3 mérkőzés
júl. 16. 12:00
Guangzhou R&F - Tianjin Teda
2:1 (2:1)
júl. 16. 13:35
Shanghai Shenhua - Henan Jianye
3:2 (2:2)
júl. 16. 14:00
Guangzhou - Dalian Aerbin
4:1 (1:1)
1 mérkőzés
júl. 16. 23:15
Presidente Hayes - River Plate
1:2 (0:0)
júl. 16. 02:30
Rionegro Águilas - Cúcuta
1:3 (0:1)
júl. 16. 20:00
Keflavík - Magni Grenivik
0:3 (0:2)
júl. 16. 20:00
Thor Akureyri - Njardvik
2:1 (1:1)
júl. 16. 21:15
Fjölnir - Fram Reykjavik
3:1 (1:0)
júl. 16. 21:15
Leiknir Reykjavik - Afturelding
3:2 (1:1)
júl. 16. 21:15
Thróttur Reykjavík - Grotta
0:1 (0:0)
júl. 16. 21:15
Vikingur Olafsvik - Haukar
2:0 (2:0)

1 mérkőzés
júl. 16. 18:15
Naft Al-Janoob - Naft Maysan
2:4 (0:2)
júl. 16. 03:08
Colorado Rapids - Arsenal
0:3 (0:2)
júl. 16. 03:08
Correcaminos - Saprissa
1:3 (0:1)
júl. 16. 09:30
AEK Athen - Stalowa Wola
1:1 (0:1)
júl. 16. 11:30
Adelaide United - NE MetroStars
3:1 (1:0)
júl. 16. 11:30
Penafiel - Santa Clara
2:2 (1:1)
júl. 16. 11:30
Odra Opole - Walsall
0:1 (0:1)
júl. 16. 12:00
Bechem United - Aduana Stars
0:2 (0:0)
júl. 16. 15:00
Oleksandria - AEL Limassol
0:2 (0:1)
júl. 16. 16:00
Balkany Zorya - Desna
0:1 (0:0)
júl. 16. 16:00
Genclerbirligi - Antalyaspor
1:1 (1:1)
júl. 16. 16:00
Paykan - Gol Gohar
0:0
júl. 16. 16:30
India - Szíria
1:1 (0:0)
júl. 16. 17:00
Chrobry Glogów - Hapoel Tel Aviv
1:3 (1:1)
júl. 16. 17:00
Top Oss - Waalwijk
0:1 (0:0)
júl. 16. 17:00
Karpaty Lviv - Kolos Kovalivka
0:1 (0:1)
júl. 16. 17:15
Roskilde - Bronshoj
4:0 (3:0)
júl. 16. 17:30
Quevilly - Boulogne
3:1 (2:0)
júl. 16. 17:50
Paris FC - Dijon
0:1 (0:0)
júl. 16. 18:00
Pinkafeld - Rapid Wien
0:9 (0:3)
júl. 16. 18:00
Guingamp - Cholet
2:1 (1:1)
júl. 16. 18:00
Metz - Sporting Charleroi
2:1 (1:1)
júl. 16. 18:00
Marítimo - Farense
0:0
júl. 16. 18:00
Wacker Innsbruck II - Genoa
0:7 (0:2)
júl. 16. 18:00
NS Drava - Nyíregyháza
0:0
júl. 16. 18:00
Slaven Belupo - Siófok
0:1 (0:1)
júl. 16. 18:00
Slovan Velvary - Bohemians 1905
1:2 (1:1)
júl. 16. 18:30
Eintracht Northeim - Paderborn
1:4 (1:2)
júl. 16. 18:30
Elversberg - Aachen
0:1 (0:0)
júl. 16. 18:30
Troyes - Nancy
1:1 (0:0)
júl. 16. 18:45
Halifax - Doncaster
1:1 (1:0)
júl. 16. 19:00
Yverdon - Grenoble
2:3 (0:2)
júl. 16. 19:00
Groningen - FC Emmen
2:2 (0:1)
júl. 16. 19:00
Heracles - Excelsior Rotterdam
0:2 (0:1)
júl. 16. 19:00
Hvidovre - Frem Kobenhavn
2:0 (1:0)
júl. 16. 19:00
Kriens - Cham
5:2 (0:0)
júl. 16. 19:00
Zulte-Waregem - KV Oostende
1:1 (1:0)
júl. 16. 19:30
Peralada - Espanyol
0:6 (0:2)
júl. 16. 19:30
Extremadura - Reading
0:1 (0:0)
júl. 16. 19:30
1. FC Köln II - Hürth
5:3 (2:1)
júl. 16. 20:00
Wimbledon - Bournemouth
2:3 (0:2)
júl. 16. 20:00
Millwall - Braga
1:2 (1:1)
júl. 16. 20:00
Chorley - Preston
0:2 (0:0)
júl. 16. 20:00
Undy Athletic - Newport
2:4 (0:0)
júl. 16. 20:20
Dynamo Dresden - Paris St. Germain
1:6 (0:3)
júl. 16. 20:30
Scunthorpe - Leicester
0:1 (0:1)
júl. 16. 20:30
Telford - Solihull Moors
0:1 (0:1)
júl. 16. 20:30
Boreham Wood - Queens Park
2:1 (1:1)
júl. 16. 20:30
Chester - Carlisle
0:0
júl. 16. 20:30
Torquay - Plymouth
3:1 (2:1)
júl. 16. 20:30
Wealdstone - Colchester
0:3 (0:1)
júl. 16. 20:30
Weston-super-Mare - Exeter
0:3 (0:1)
júl. 16. 20:30
Maidenhead - Kuvait
1:0 (1:0)
júl. 16. 20:30
Carrick Rangers - Lisburn Distillery
1:0 (0:0)
júl. 16. 20:30
Ebbsfleet - Charlton Athletic
2:1 (1:0)
júl. 16. 20:30
Harrogate Town - Guiseley
1:0 (0:0)
júl. 16. 20:30
Loughgall - Glenavon
2:3 (1:2)
júl. 16. 20:30
Matlock - Chesterfield
1:2 (1:2)
júl. 16. 20:30
Northampton - Sheffield Wednesday
0:4 (0:2)
júl. 16. 20:30
Olympiakos Pireus - Nottingham Forest
3:0 (3:0)
júl. 16. 20:30
Eastleigh - Oxford United
3:0 (2:0)
júl. 16. 20:30
Blyth Spartans - Morpeth
2:4 (1:2)
júl. 16. 20:45
Barnet - Crystal Palace
6:2 (2:2)
júl. 16. 20:45
Fylde - Blackpool
0:2 (0:0)
júl. 16. 20:45
Basingstoke - Luton
2:7 (1:4)
júl. 16. 20:45
Bath - Bristol Rovers
0:2 (0:1)
júl. 16. 20:45
Yeovil - Swansea
1:6 (1:3)
júl. 16. 20:45
Atherton Collieries - Altrincham
2:2 (1:1)
júl. 16. 20:45
Bognor Regis - Portsmouth
1:2 (0:2)
júl. 16. 20:45
Burton Albion - Sheffield United
2:1 (1:1)
júl. 16. 20:45
Barrow - Morecambe
2:0 (0:0)
júl. 16. 20:45
Bedford Town - Kettering
1:0 (1:0)
júl. 16. 20:45
Biggleswade - St. Albans
2:0 (0:0)
júl. 16. 20:45
Brackley - Milton Keynes Dons
1:5 (1:3)
júl. 16. 20:45
Curzon Ashton - Crewe
1:5 (0:2)
júl. 16. 20:45
Dartford - Gillingham
1:2 (1:2)
júl. 16. 20:45
Dover Athletic - Maidstone
3:0 (1:0)
júl. 16. 20:45
Hampton & Richmond - Chesham
1:5 (0:1)
júl. 16. 20:45
Lincoln United - Alfreton
0:1 (0:0)
júl. 16. 20:45
Longford - Warrenpoint
1:3 (0:3)
júl. 16. 20:45
Stevenage - Peterborough
1:1 (1:0)
júl. 16. 20:45
Tonbridge Angels - Sutton
1:2 (1:1)
júl. 16. 20:45
Woking - Wycombe
2:3 (2:1)
júl. 16. 20:45
Dulwich Hamlet - Bromley
1:1 (0:1)
júl. 16. 20:45
Dungannon Swifts - Portadown
0:2 (0:0)
júl. 16. 20:45
Salisbury - Swindon
1:6 (0:3)
júl. 16. 20:45
Shildon - Spennymoor
3:7 (2:2)
júl. 16. 21:30
FC Porto - Fulham
1:0 (1:0)
júl. 16. 22:00
Curicó Unido - Deportes Santa Cruz
1:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
118
11 (9%)
54 (46%)
163
117
13 (11%)
46 (39%)
157
110
10 (9%)
53 (48%)
156
   Nadin
113
10 (9%)
53 (47%)
156
117
11 (9%)
50 (43%)
155
6. Xxy
118
10 (8%)
52 (44%)
154
113
11 (10%)
49 (43%)
153
8. Sió
116
9 (8%)
50 (43%)
145
9. Rati
113
9 (8%)
49 (43%)
143
   Toni52
105
9 (9%)
49 (47%)
143

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont