Főoldal » Meccsek » 2019. július 17.

Meccsek - 2019. július 17.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. július 17.)


júl. 17. 03:00
Fiorentina - Club Guadalajara
2:1 (1:1)
júl. 17. 18:30
Riga - Dundalk
0:0 / tizenegyesekkel 4:5
júl. 17. 19:00
Rosenborg - Linfield
4:0 (1:0)
júl. 17. 19:00
AIK - Ararat-Armenia
3:1 (0:0)
júl. 17. 19:00
Karabakh - Partizani Tirana
2:0 (0:0)
júl. 17. 19:30
Ludogorets - Ferencváros
2:3 (1:2)
júl. 17. 20:00
CFR Cluj - FK Astana
3:1 (2:1)
júl. 17. 20:00
Piast Gliwice - BATE Borisov
1:2 (1:0)
júl. 17. 20:15
Maribor - Valur
2:0 (2:0)
júl. 17. 20:15
Sutjeska Niksic - Slovan Bratislava
1:1 / tizenegyesekkel 3:2 (0:0)
júl. 17. 20:45
Celtic - FK Sarajevo
2:1 (1:0)

júl. 17. 18:00
Chikhura - Fola Esch
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 17. 02:30
La Equidad - Royal Pari
2:1 (0:1)
5 mérkőzés
júl. 17. 20:45
Cove Rangers - Dundee FC
0:0 / tizenegyesekkel 2:3
júl. 17. 20:45
St. Mirren - Edinburgh City
1:0 (0:0)
júl. 17. 20:45
Clyde - Hamilton
1:3 (0:1)
júl. 17. 20:45
Dunfermline - Albion
6:0 (5:0)
júl. 17. 20:45
Stirling Albion - Arbroath
1:6 (0:2)
1 mérkőzés
júl. 17. 02:10
Gimnasia Mendoza - River Plate
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
júl. 17. 21:00
Tunézia - Nigéria
0:1 (0:1)
júl. 17. 00:15
Coritiba - Sao Bento
2:1 (0:1)
júl. 17. 02:30
Ponte Preta - Atlético GO
0:0
5 mérkőzés
júl. 17. 13:35
Beijing Guoan - Guizhou Renhe
2:1 (1:0)
júl. 17. 13:35
Shanghai East Asia - Hebei CFFC
3:0 (1:0)
júl. 17. 13:35
Shandong Luneng - Tianjin Quanjian
2:1 (2:0)
júl. 17. 13:35
Shenzhen - Chongqing Dangdai Lifan
0:2 (0:0)
júl. 17. 13:35
Wuhan Zall - Jiangsu Suning
1:1 (0:1)

1 mérkőzés
júl. 17. 17:00
Karosta - Cargo / DFA
4:1 (2:0)
2 mérkőzés
júl. 17. 01:45
1 de Marzo - Sportivo Luqueno
0:3 (0:0)
júl. 17. 23:15
Porvenir - Sol de América
1:4 (0:0)
júl. 17. 04:40
San Jose Earthquakes - Valladolid
1:1 (0:1)
júl. 17. 10:00
Teleoptik - Bezanija
3:0 (0:0)
júl. 17. 11:00
Gyirmót - Ajka
2:0 (1:0)
júl. 17. 11:00
Komarno - Győri ETO
3:1 (1:0)
júl. 17. 11:30
Mafra - Cova Piedade
0:0
júl. 17. 12:00
Newcastle United - Wolverhampton
0:4 (0:3)
júl. 17. 13:00
Manchester United - Leeds United
4:0 (2:0)
júl. 17. 14:30
Manchester City - West Ham United
4:1 (2:1)
júl. 17. 15:00
Gazisehir Gaziantep - Rapid Bukarest
1:2 (0:0)
júl. 17. 15:00
Boluspor - Qabala
1:2 (0:1)
júl. 17. 15:30
Hoffenheim - Regensburg
3:2 (1:2)
júl. 17. 16:30
Wigry Suwalki - Olimpia Zambrów
0:2 (0:0)
júl. 17. 17:00
MTK - Diósgyőr
1:0 (1:0)
júl. 17. 17:00
Mainz - Rayo Vallecano
2:0 (1:0)
júl. 17. 17:00
Sandhausen - Saarbrücken
4:3 (3:1)
júl. 17. 17:00
Kisvárda - Kaposvár
3:2 (0:1)
júl. 17. 17:00
Al Ahli Jeddah - Rudar Velenje
1:0 (0:0)
júl. 17. 17:00
Békéscsabai Előre - Füzesgyarmat
2:2 (0:0)
júl. 17. 17:00
Adana Demirspor - Concordia Chiajna
1:0 (0:0)
júl. 17. 17:00
Pogon Siedlce - Hapoel Kfar Saba
0:2 (0:1)
júl. 17. 17:00
Ripensia Timisoara - Scolar Resita
0:1 (0:1)
júl. 17. 17:00
Caen - Quevilly
2:2 (2:1)
júl. 17. 17:00
SPAL - NK Gorica
3:1 (0:0)
júl. 17. 17:00
Gloria Buzau - Hapoel Haifa
1:3 (0:1)
júl. 17. 17:00
BKV Előre - Iváncsa
1:2 (0:2)
júl. 17. 17:30
Al-Hilal - Budafok
2:1 (1:0)
júl. 17. 17:40
Besiktas - Pendikspor
2:1 (1:0)
júl. 17. 17:45
Ironi Kiryat Shmona - Szolnoki MÁV
1:0 (1:0)
júl. 17. 18:00
Aue - Hertha BSC
4:1 (3:0)
júl. 17. 18:00
Grasshoppers - Baden
6:1 (2:1)
júl. 17. 18:00
Rio Ave - Guimaraes
0:1 (0:1)
júl. 17. 18:00
Covilha - Sertanense
1:0 (0:0)
júl. 17. 18:00
UD Oliveirense - Tondela
0:0
júl. 17. 18:00
Schalke 04 II - Schermbeck
5:1 (2:0)
júl. 17. 18:00
MVV - Standard Liege
3:3 (2:1)
júl. 17. 18:00
Feirense - Arouca
3:1 (2:0)
júl. 17. 18:00
Hutnik Nowa Huta - Bochenski
2:2 (2:1)
júl. 17. 18:00
Iskra Danilovgrad - Krupa na Vrbasu
0:2 (0:1)
júl. 17. 18:00
Rude Zágráb - Brezice
1:5 (0:0)
júl. 17. 18:00
SK 1923 Gabcíkovo - Győri ETO
1:2 (1:1)
júl. 17. 18:00
Viktoria Plzen II - Králuv Dvur
2:3 (1:0)
júl. 17. 18:30
Oberhausen - Heracles
0:1 (0:0)
júl. 17. 18:30
Eindhoven - Borussia Dortmund II
1:1 (0:1)
júl. 17. 18:30
Brest - Lorient
2:1 (1:1)
júl. 17. 18:30
Willem II - Sparta Rotterdam
0:3 (0:2)
júl. 17. 18:30
Ginsheim - Wehen Wiesbaden
2:5 (2:3)
júl. 17. 19:00
PSV Eindhoven - Wolfsburg
0:2 (0:2)
júl. 17. 19:00
First Vienna - Union Berlin
1:4 (0:3)
júl. 17. 19:00
Amorebieta - Eibar
1:3 (0:2)
júl. 17. 19:00
Lens - Waasland
3:0 (2:0)
júl. 17. 19:00
Bochum - Barnsley
1:2 (0:1)
júl. 17. 19:00
Fortuna Düsseldorf II - FC Bocholt
3:0 (2:0)
júl. 17. 19:00
Kolding - Thisted
2:1 (0:1)
júl. 17. 19:00
NAC Breda - Lokeren
0:1 (0:1)
júl. 17. 19:00
Pacos de Ferreira - Penafiel
2:2 (2:1)
júl. 17. 19:00
Sint-Truidense - Lommel
1:2 (0:2)
júl. 17. 19:00
US Orléans - Angers
0:1 (0:1)
júl. 17. 19:30
Heist - Westerlo
1:2 (0:0)
júl. 17. 19:30
VfB 03 Hilden - Ennepetal
4:0 (1:0)
júl. 17. 20:00
Feyenoord - Panathinaikosz
0:3 (0:2)
júl. 17. 20:00
Wrexham - Stoke
1:3 (1:1)
júl. 17. 20:00
Shrewsbury - Newport
0:1 (0:0)
júl. 17. 20:00
York - Hartlepool
2:1 (0:1)
júl. 17. 20:00
Llanelli - Port Talbot
1:1 (0:1)
júl. 17. 20:00
Vasas - Rákosmenti KSK
5:2 (3:1)
júl. 17. 20:30
Bradford Park Avenue - Rotherham
1:5 (0:5)
júl. 17. 20:30
Chaves - Compostela
2:0 (0:0)
júl. 17. 20:30
Gent - Alkmaar
2:0 (1:0)
júl. 17. 20:30
Mansfield - Blackburn Rovers
1:3 (0:1)
júl. 17. 20:30
Port Vale - Fleetwood
1:0 (0:0)
júl. 17. 20:30
Yate - Forest Green
1:6 (1:1)
júl. 17. 20:30
H&W Welders - Glenavon
2:7 (0:5)
júl. 17. 20:30
Larne - Ards
5:0 (3:0)
júl. 17. 20:30
Boston United - Scunthorpe
4:2 (3:1)
júl. 17. 20:45
Stalybridge - Burnley
3:1 (3:1)
júl. 17. 20:45
Hereford FC - Cheltenham
2:2 (1:2)
júl. 17. 20:45
Rochdale - Huddersfield
1:3 (1:1)
júl. 17. 20:45
Hornchurch - Leyton
0:1 (0:0)
júl. 17. 20:45
Grays - Billericay
2:7 (1:4)
júl. 17. 20:45
Bala - Southport
0:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
104
15 (14%)
51 (49%)
177
2. Xxy
104
14 (13%)
44 (42%)
158
104
11 (11%)
50 (48%)
155
   Rati
104
9 (9%)
55 (53%)
155
104
9 (9%)
54 (52%)
153
103
11 (11%)
47 (46%)
149
104
10 (10%)
48 (46%)
146
102
13 (13%)
40 (39%)
145
104
6 (6%)
57 (55%)
144
93
12 (13%)
41 (44%)
142

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont