Főoldal » Meccsek » 2019. május 19.

Meccsek - 2019. május 19.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. május 19.)


2 mérkőzés
máj. 19. 12:00
Real Madrid - Betis
0:2 (0:0)
máj. 19. 16:15
Eibar - FC Barcelona
2:2 (2:2)
6 mérkőzés
máj. 19. 17:00
Puskás Akadémia - Ferencváros
1:1 (0:0)
máj. 19. 17:00
Diósgyőr - Újpest
3:0 (1:0)
máj. 19. 17:00
Debreceni VSC - Paks
4:1 (3:1)
máj. 19. 17:00
Kisvárda - Mezőkövesd
2:1 (1:0)
máj. 19. 17:00
MTK - Budapest Honvéd
1:4 (1:1)
máj. 19. 17:00
Szombathelyi Haladás - Vidi
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
máj. 19. 12:30
Chievo - Sampdoria
0:0
máj. 19. 15:00
Parma - Fiorentina
1:0 (0:0)
máj. 19. 15:00
Empoli - Torino
4:1 (1:0)
máj. 19. 18:00
AC Milan - Frosinone
2:0 (0:0)
máj. 19. 20:30
Juventus - Atalanta
1:1 (0:1)
máj. 19. 20:30
Napoli - Inter
4:1 (1:0)

10 mérkőzés
máj. 19. 14:30
Siófok - Cegléd
2:0 (2:0)
máj. 19. 14:30
Vasas - ZTE
0:5 (0:2)
máj. 19. 14:30
Csákvár - Budaörs
0:4 (0:2)
máj. 19. 14:30
Győri ETO - Mosonmagyaróvár
2:0 (0:0)
máj. 19. 14:30
Kaposvár - Soroksár
3:1 (1:0)
máj. 19. 14:30
Monor - Budafok
2:1 (1:1)
máj. 19. 14:30
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő - Vác
4:0 (2:0)
máj. 19. 14:30
Békéscsabai Előre - Kazincbarcika
0:3 (0:2)
máj. 19. 14:30
Nyíregyháza - Gyirmót
1:1 (1:0)
máj. 19. 14:30
Duna Aszfalt Tiszakécske - Dorog
1:1 (0:0)
máj. 19. 15:30
Magdeburg - 1. FC Köln
1:1 (0:1)
máj. 19. 15:30
Hamburger SV - Duisburg
3:0 (1:0)
máj. 19. 15:30
Heidenheim - Ingolstadt
4:2 (2:0)
máj. 19. 15:30
Arminia Bielefeld - Holstein Kiel
1:0 (0:0)
máj. 19. 15:30
Bochum - Union Berlin
2:2 (1:0)
máj. 19. 15:30
Greuther Fürth - St. Pauli
2:1 (0:0)
máj. 19. 15:30
Darmstadt - Aue
1:0 (1:0)
máj. 19. 15:30
Regensburg - Sandhausen
2:2 (1:1)
máj. 19. 15:30
Dynamo Dresden - Paderborn
3:1 (2:1)
máj. 19. 12:00
Mallorca - Almería
1:0 (0:0)
máj. 19. 16:00
Real Oviedo - Numancia
1:0 (0:0)
máj. 19. 18:00
Las Palmas - Rayo Majadahonda
3:2 (0:1)
máj. 19. 18:00
Cádiz - Osasuna
0:0
máj. 19. 20:00
Lugo - Deportivo La Coruna
1:0 (0:0)
máj. 19. 20:00
Córdoba - Gimnastic
4:3 (3:0)

máj. 19. 11:00
Vidi II - Sárvár
2:0 (0:0)
máj. 19. 17:30
Érd - Nagykanizsai TE
1:1 (0:0)
máj. 19. 17:30
Csepel - Pápai Perutz
3:2 (0:0)
máj. 19. 17:30
Andráshida - Pénzügyőr
2:0 (0:0)
máj. 19. 17:30
BKV Előre - Puskás Akadémia II.
3:0 (0:0)
máj. 19. 17:30
Komárom - THSE-Szabadkikötő
6:2 (0:0)
máj. 19. 19:00
Ménfőcsanak - Ajka
3:0 (0:0)
máj. 19. 17:30
Kecskeméti TE - Pécsi MFC
1:1 (0:0)
máj. 19. 17:30
FC Dabas - Rákosmenti KSK
2:3 (0:0)
máj. 19. 17:30
Szeged 2011 - Iváncsa
2:1 (0:0)
máj. 19. 17:30
Paks II - Szekszárd
1:1 (0:0)
máj. 19. 17:30
Kozármisleny - Budapest Honvéd II
0:1 (0:0)
máj. 19. 17:30
Taksony - Szentlőrinc
2:3 (0:0)
máj. 19. 17:30
Hódmezővásárhely - Makó
2:1 (0:0)
máj. 19. 19:00
Dunaújváros - SZEOL
0:0
máj. 19. 14:00
DVTK II - ESMTK
0:4 (0:0)
máj. 19. 14:00
Debreceni EAC - Tállya
3:1 (0:0)
máj. 19. 17:30
Szolnoki MÁV - Cigánd
1:1 (0:0)
máj. 19. 17:30
Gyöngyös - Putnok
1:2 (0:0)
máj. 19. 17:30
Eger - Sajóbábony
2:1 (0:0)
máj. 19. 17:30
Nyírbátor - Jászberény
0:3 (0:0)
máj. 19. 17:30
Sényő - Tiszaújváros
2:0 (0:0)
máj. 19. 17:30
Füzesgyarmat - Salgótarján
4:1 (0:0)

máj. 19. 18:30
Tondela - Chaves
5:2 (4:2)
máj. 19. 21:00
Moreirense - Guimaraes
1:3 (1:1)
4 mérkőzés
máj. 19. 10:30
FK Ural - Lokomotiv Moszkva
2:2 (1:1)
máj. 19. 13:00
Yenisey - Dinamo Moszkva
2:2 (1:1)
máj. 19. 15:30
Arsenal-Tula - FK Krasnodar
0:3 (0:0)
máj. 19. 18:00
FK Rostov - Zenit Szentpétervár
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 19. 16:00
Voluntari - Dunarea Calarasi
0:0
máj. 19. 19:30
Steaua Bukarest - CFR Cluj
1:0 (0:0)
7 mérkőzés
máj. 19. 00:00
Atlético Mineiro - Flamengo RJ
2:1 (1:1)
máj. 19. 00:00
Palmeiras - Santos
4:0 (2:0)
máj. 19. 16:00
Sao Paulo - Bahia
0:0
máj. 19. 21:00
Atlético PR - Corinthians
0:2 (0:1)
máj. 19. 21:00
Internacional RS - CSA
2:0 (1:0)
máj. 19. 21:00
Chapecoense - Fortaleza
1:3 (1:1)
máj. 19. 21:00
Goiás - Botafogo
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 19. 15:00
Akhisar Belediyespor - Kayserispor
2:2 (1:0)
máj. 19. 15:00
Bursaspor - Göztepe Izmir
0:0
máj. 19. 18:00
Galatasaray - Istanbul Basaksehir
2:1 (0:1)
máj. 19. 18:00
Alanyaspor - Rizespor
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 19. 13:00
Oleksandria - Lviv
0:1 (0:0)
máj. 19. 16:00
Zorya Lugansk - Shakhtar Donetsk
0:1 (0:1)

3 mérkőzés
máj. 19. 16:00
Celtic - Heart of Midlothian
2:1 (1:1)
máj. 19. 16:00
Kilmarnock - Rangers FC
2:1 (1:0)
máj. 19. 16:00
Hibernian - Aberdeen
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 19. 18:00
Club Brugge - Royal Antwerp
3:2 (1:0)
máj. 19. 18:00
Gent - Anderlecht
2:1 (1:0)
máj. 19. 18:00
Genk - Standard Liege
0:0
3 mérkőzés
máj. 19. 17:00
Austria Wien - Wolfsberger
2:0 (0:0)
máj. 19. 17:00
Sturm Graz - Salzburg
1:2 (1:1)
máj. 19. 17:00
St. Pölten - LASK Linz
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 19. 14:00
Basel - Thun
2:1 (1:0)
10 mérkőzés
máj. 19. 09:00
Luch-Energia - Fakel
1:0 (0:0)
máj. 19. 09:00
SKA-Energia Khabarovsk - Olimpiyets
1:0 (1:0)
máj. 19. 11:00
Tomsk - Szpartak Moszkva II
2:1 (0:1)
máj. 19. 12:00
Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk
1:0 (0:0)
máj. 19. 12:00
Tyumen - Zenit Szentpétervár II
1:2 (0:0)
máj. 19. 14:00
FK Tambov - Rotor Volgograd
1:0 (0:0)
máj. 19. 15:00
Chertanovo Moszkva - Khimki
2:1 (0:0)
máj. 19. 18:00
Castellón - Barcelona II
2:1 (0:0)
máj. 19. 18:00
Valencia II - Espanyol II
1:1 (0:1)
máj. 19. 18:00
Badalona - Villarreal II
3:2 (3:1)
máj. 19. 18:00
Olot - Sabadell
0:2 (0:1)
máj. 19. 18:00
Cornella - Teruel
2:0 (0:0)
máj. 19. 18:00
Alcoyano - Conquense
1:1 (1:0)
máj. 19. 18:00
Ejea - Peralada
2:2 (2:1)

4 mérkőzés
máj. 19. 18:00
Lechia Gdansk - Jagiellonia
2:0 (1:0)
máj. 19. 18:00
Legia Warszawa - Zaglebie Lubin
2:2 (1:1)
máj. 19. 18:00
Piast Gliwice - Lech Poznan
1:0 (1:0)
máj. 19. 18:00
Cracovia Krakow - Pogon Szczecin
0:3 (0:1)
6 mérkőzés
máj. 19. 02:00
Minnesota United - Columbus Crew
1:0 (0:0)
máj. 19. 02:30
Kansas - Vancouver Whitecaps
1:1 (1:0)
máj. 19. 02:30
Houston Dynamo - D.C. United
2:1 (0:0)
máj. 19. 21:00
Orlando City - FC Cincinnati
5:1 (1:1)
máj. 19. 23:00
New York Red Bulls - Atlanta United
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 19. 16:30
Hajduk Split - Istra 1961
4:1 (0:1)
máj. 19. 19:00
NK Gorica - Osijek
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 19. 12:00
Nordsjaelland - Odense BK
2:2 (1:2)
máj. 19. 18:00
Esbjerg - FC Kobenhavn
4:3 (2:0)
3 mérkőzés
máj. 19. 15:00
Malmö FF - Kalmar
1:0 (0:0)
máj. 19. 15:00
Sirius - Häcken
3:4 (1:2)
máj. 19. 17:30
Djurgarden - Elfsborg
2:0 (2:0)
8 mérkőzés
máj. 19. 19:00
Crvena Zvezda - Napredak
3:0 (1:0)
máj. 19. 19:00
Partizan - Proleter Novi Sad
2:0 (1:0)
máj. 19. 19:00
Cukaricki - Vojvodina
1:1 (0:1)
máj. 19. 19:00
Spartak Subotica - Vozdovac
2:1 (1:1)
máj. 19. 19:00
Backa Palanka - Dinamo Vranje
0:1 (0:0)
máj. 19. 19:00
Radnik Surdulica - Macva Sabac
3:0 (2:0)
máj. 19. 19:00
Rad Belgrád - FK Zemun
1:1 (0:1)
máj. 19. 19:00
Radnicki Nis - FK Mladost Lucani
2:2 (1:0)

3 mérkőzés
máj. 19. 15:00
Sparta Praha - Jablonec
2:0 (1:0)
máj. 19. 15:00
Slovan Liberec - Viktoria Plzen
0:2 (0:1)
máj. 19. 17:30
Hollandia U17 - Olaszország U17
4:2 (3:0)
5 mérkőzés
máj. 19. 15:30
Carrarese - Pisa
2:2 (1:0)
máj. 19. 18:00
Arezzo - Viterbese Castrense
3:0 (1:0)
máj. 19. 18:00
Monza - Imolese
1:3 (1:1)
máj. 19. 18:30
Potenza - Catania
1:1 (0:1)
máj. 19. 20:00
Feralpisalo - Catanzaro
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
máj. 19. 18:00
Stromsgodset - Tromso
3:1 (1:1)
máj. 19. 18:00
Lilleström - Odd Grenland
0:3 (0:1)
máj. 19. 18:00
Sarpsborg 08 - Ranheim
1:3 (0:1)
máj. 19. 18:00
Haugesund - Kristiansund
0:0
máj. 19. 18:00
Rosenborg - Mjondalen
3:2 (2:1)
máj. 19. 20:00
Bodo/Glimt - Brann
1:2 (1:2)
máj. 19. 10:30
Wattens - Amstetten
3:1 (1:1)
máj. 19. 00:00
Botafogo/SP - Vila Nova
0:1 (0:1)
máj. 19. 21:00
América MG - Sport Recife
1:2 (0:0)
máj. 19. 16:00
Pacos de Ferreira - Cova Piedade
2:0 (1:0)
máj. 19. 16:00
Estoril - Famalicao
2:1 (1:1)
máj. 19. 16:00
Covilha - Mafra
1:1 (0:1)
máj. 19. 16:00
Varzim - Académica
1:0 (0:0)
máj. 19. 16:00
UD Oliveirense - Arouca
2:1 (1:1)
máj. 19. 16:00
Farense - Academico Viseu
1:0 (1:0)
máj. 19. 17:00
Penafiel - Leixőes
0:1 (0:1)

máj. 19. 18:00
Izarra - Real Sociedad II
1:0 (1:0)
máj. 19. 18:00
Racing Santander - UD Logronés
2:2 (0:1)
máj. 19. 18:00
Sporting Gijón II - Amorebieta
0:1 (0:0)
máj. 19. 18:00
Real Unión - Tudelano
1:0 (0:0)
máj. 19. 18:00
Vitoria - Athletic Bilbao II
0:0
máj. 19. 18:00
Arenas de Getxo - Mirandés
1:0 (0:0)
máj. 19. 18:00
Barakaldo - Gernika
1:2 (0:0)
máj. 19. 18:00
Calahorra - Torrelavega
1:0 (0:0)
máj. 19. 18:00
Union Langreo - Leioa
4:1 (2:0)
máj. 19. 18:00
Real Madrid II - Pontevedra
0:1 (0:0)
máj. 19. 18:00
Celta Vigo II - Salamanca CF UDS
1:2 (1:1)
máj. 19. 18:00
Leonesa - Coruxo
3:0 (1:0)
máj. 19. 18:00
Navalcarnero - S.S. Reyes
2:3 (0:0)
máj. 19. 18:00
Fuenlabrada - Burgos
1:0 (1:0)
máj. 19. 18:00
Unión Adarve - Ponferradina
1:3 (1:1)
máj. 19. 18:00
CF Internacional - Guijuelo
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 19. 13:00
Krsko - Aluminij
1:3 (0:2)
máj. 19. 15:00
Norrby - Frej
3:0 (1:0)
máj. 19. 15:00
Trelleborg - Örgryte
2:1 (1:0)
máj. 19. 17:30
Öster - Mjällby
0:1 (0:1)

2 mérkőzés
máj. 19. 18:00
AEK Larnaka - Omonia Nikosia
2:1 (0:0)
máj. 19. 18:00
Nea Salamina - Apollon Limassol
2:1 (1:0)
máj. 19. 15:00
Tarpeda - Dinamo Brest
0:1 (0:0)
máj. 19. 17:00
Slutsk - Dnyapro Mahiljov
2:2 (1:1)
máj. 19. 02:10
Independiente Rivadavia - Sarmiento
0:1 (0:0)
máj. 19. 20:30
PSM Fútbol - Unión Totoras
1:0 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
máj. 19. 20:30
Tiro Federal - Porvenir Talleres
0:5 (0:0)
máj. 19. 20:30
Central Córdoba - Timbuense
1:0 (0:0)
máj. 19. 20:30
Argentino Rosario - Sportivo Bombal
1:5 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 19. 02:00
Tigres - Monterrey
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 19. 14:30
Qabala - Sumgayit Shekher
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
máj. 19. 19:30
Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Hadera
1:0 (0:0)
máj. 19. 19:30
Maccabi Netanya - Bnei Yehuda
0:2 (0:2)
máj. 19. 19:30
Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 19. 14:00
Maardu - Kalev Tallinn
0:0
máj. 19. 10:30
Perth Glory - Sydney FC
0:0 / tizenegyesekkel 1:4

3 mérkőzés
máj. 19. 15:00
Sioni Bolnisi - Chikhura
0:5 (0:4)
máj. 19. 17:00
Lokomotiv Tbilisi - Dila Gori
1:0 (1:0)
máj. 19. 19:00
Dinamo Batumi - WIT Georgia Tbiliszi
2:0 (1:0)
máj. 19. 11:00
Sevilla Atlético - Real Murcia
2:0 (1:0)
máj. 19. 18:00
Don Benito - Granada II
1:2 (0:1)
máj. 19. 18:00
FC Cartagena - Linense
1:0 (1:0)
máj. 19. 18:00
UCAM Murcia - Talavera
2:1 (1:1)
máj. 19. 18:00
Jumilla - Marbella
1:2 (1:1)
máj. 19. 18:00
Almería II - San Fernando
1:2 (0:0)
máj. 19. 18:00
Huelva - Villanovense
1:0 (1:0)
máj. 19. 18:00
Melilla - UD Ibiza
0:1 (0:0)
máj. 19. 18:00
Atletico Sanluqueno - Badajoz
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 19. 15:00
FK Astana - Shakter Karaganda
1:2 (1:0)
máj. 19. 15:00
Kairat Almaty - Irtysh Pavlodar
2:1 (2:1)
3 mérkőzés
máj. 19. 19:00
Stjarnan - KA Akureyri
0:2 (0:0)
máj. 19. 21:15
Breidablik - Akranes
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 19. 00:30
O'Higgins - Everton FC
2:1 (0:1)
máj. 19. 21:00
Coquimbo - Deportes Iquique
1:1 (0:0)
máj. 19. 23:30
Audax Italiano - Curicó Unido
3:1 (1:0)

6 mérkőzés
máj. 19. 13:45
Fremad Amager - Silkeborg
3:4 (2:1)
máj. 19. 13:45
Hvidovre - Viborg
0:1 (0:0)
máj. 19. 13:45
Lyngby - Naestved
2:0 (0:0)
máj. 19. 13:45
Roskilde - Fredericia
3:2 (1:0)
máj. 19. 13:45
Nyköbing - Helsingor
3:3 (1:1)
máj. 19. 13:45
Thisted - HB Koge
2:3 (1:1)
5 mérkőzés
máj. 19. 16:00
HB Torshavn - Klaksvík
4:1 (3:1)
máj. 19. 16:00
EB Streymur - Runavik
1:8 (1:5)
máj. 19. 18:00
AB Argir - TB Tvoroyri
2:2 (1:2)
máj. 19. 07:00
Renofa Yamaguchi - Tokyo Verdy
2:3 (1:0)
máj. 19. 07:00
Zweigen Kanazawa - V-Varen Nagasaki
0:1 (0:1)
máj. 19. 07:00
Tokushima Vortis - Montedio Yamagata
1:1 (1:0)
máj. 19. 09:00
JEF United - Gifu
5:1 (4:0)
máj. 19. 09:00
Machida Zelvia - Kyoto Sanga
2:2 (1:1)
máj. 19. 10:00
Fagiano Okayama - Ryukyu
1:0 (0:0)

máj. 19. 17:00
Sutjeska Niksic - Grbalj
2:0 (1:0)
máj. 19. 17:00
Lovcen - Titograd Podgorica
1:3 (0:1)
máj. 19. 17:00
Rudar Pljevlja - Buducnost Podgorica
2:2 (0:1)
máj. 19. 17:00
Mornar Bar - Zeta
0:3 (0:2)
máj. 19. 17:00
OFK Petrovac - Iskra Danilovgrad
0:4 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 19. 12:00
UE Santa Coloma - Ordino
3:1 (0:0)
máj. 19. 12:00
Encamp - Lusitanos
1:0 (0:0)
máj. 19. 16:00
FC Santa Coloma - Sant Julia
3:1 (0:0)
máj. 19. 16:00
Engordany - Inter Club d'Escaldes
1:1 (0:0)
máj. 19. 02:00
Royal Pari - Guabirá
2:1 (0:0)
máj. 19. 21:00
Club Aurora - Real Potosí
3:2 (2:2)
máj. 19. 21:00
Always Ready - Oriente Petrolero
5:0 (0:0)
máj. 19. 22:00
Club Bolívar - The Strongest
1:3 (1:2)
máj. 19. 23:15
Nacional Potosí - Jorge Wilstermann
2:1 (0:1)
máj. 19. 23:15
San José - Club Destroyers
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 19. 13:00
Shirak - Ararat-Armenia
0:1 (0:1)
máj. 19. 14:00
Artsakh - Alashkert
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
máj. 19. 16:30
Belasica - Rabotnicki
0:1 (0:1)
máj. 19. 16:30
Vardar Skopje - Pobeda
6:0 (4:0)
máj. 19. 16:30
Shkupi - Renova
2:2 (1:0)
máj. 19. 16:30
Shkendija - Akademija Pandev
4:1 (1:0)

2 mérkőzés
máj. 19. 09:30
Tianjin Teda - Hebei CFFC
2:0 (0:0)
máj. 19. 13:35
Shenzhen - Dalian Aerbin
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 19. 16:00
Speranta Nisporeni - Zimbru
1:0 (1:0)
máj. 19. 18:00
Petrocub - Milsami
1:1 (0:0)
máj. 19. 16:00
F91 Dudelange - Hamm Benfica
5:3 (0:0)
máj. 19. 16:00
UNA Strassen - Hostert
3:4 (0:0)
máj. 19. 16:00
UT Pétange - Victoria Rosport
2:0 (0:0)
máj. 19. 16:00
Progres Niedercorn - Rumelange
3:0 (0:0)
máj. 19. 16:00
Fola Esch - Jeunesse Esch
2:5 (0:0)
máj. 19. 16:00
RFCU Luxemburg - Etzella Ettelbruck
0:3 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 19. 18:15
Bala - Cardiff MU
1:1 / tizenegyesekkel 1:3 (1:1)
máj. 19. 00:00
Difaa El Jadidi - Hassania Agadir
1:1 (0:0)
máj. 19. 07:00
Daegu - Incheon
2:1 (1:0)
máj. 19. 08:00
Gyeongnam - Pohang
1:2 (1:1)
máj. 19. 10:00
Seongnam Ilhwa - Gangwon
1:2 (1:1)
máj. 19. 12:00
Sangju Sangmu - FC Seoul
1:3 (1:2)
3 mérkőzés
máj. 19. 14:45
AGMK - Sogdiana
0:2 (0:1)
máj. 19. 15:40
Navbahor - Metalourg
0:0
máj. 19. 17:00
Buxoro - Dinamo Samarqand
0:0
máj. 19. 22:00
Mineros Guyana - Portuguesa FC
6:0 (5:0)
máj. 19. 22:00
Trujillanos - Zamora FC
0:3 (0:2)
máj. 19. 22:00
Zulia - Deportivo Lara
1:0 (1:0)
máj. 19. 22:00
Monagas - LALA
3:0 (1:0)
máj. 19. 22:00
Aragua - Metropolitanos
1:0 (1:0)

máj. 19. 08:30
Eastern - Kitchee
2:0 (1:0)
máj. 19. 08:30
Pegasus - R&F
2:3 (2:2)
máj. 19. 08:30
Tai Po - Dreams
3:1 (1:1)
máj. 19. 08:30
Warriors - Hoi King
0:1 (0:0)
máj. 19. 08:30
Southern District - Yuen Long
1:7 (1:5)
máj. 19. 10:00
Anyang - Asan Mugunghwa
0:1 (0:0)
máj. 19. 16:00
Flamurtari - Llapi
3:2 (0:0)
máj. 19. 16:00
Ferizaj - Gjilani
2:1 (0:0)
máj. 19. 16:00
Trepca'89 - KEK-u
4:0 (0:0)
máj. 19. 16:00
Feronikeli - Prishtina
1:0 (0:0)
máj. 19. 16:00
Ballkani - Drita Gijlan
2:0 (0:0)
máj. 19. 16:00
Liria Prizren - Drenica Skënderaj
2:3 (0:0)
15 mérkőzés
máj. 19. 01:00
Indy Eleven - Charleston Battery
1:0 (0:0)
máj. 19. 01:30
Tampa Bay Rowdies - New York RB II
2:0 (1:0)
máj. 19. 02:00
Nashville - Charlotte Independence
1:1 (1:1)
máj. 19. 02:00
Colorado Springs - New Mexico United
1:3 (0:2)
máj. 19. 02:30
Rio Grande Valley - L. A. Galaxy II
2:2 (1:1)
máj. 19. 02:30
San Antonio - Tulsa Roughnecks
1:1 (1:1)
máj. 19. 02:30
OKC Energy - Real Monarchs
1:1 (0:0)
máj. 19. 04:00
Orange County SC - Austin Bold
2:2 (1:2)
máj. 19. 04:00
Tacoma Defiance - Reno 1868
1:1 (1:0)
máj. 19. 04:30
Phoenix Rising - Las Vegas Lights
4:0 (1:0)
máj. 19. 20:00
Loudoun United - Hartford Athletic
1:2 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
322
44 (14%)
120 (37%)
460
322
46 (14%)
104 (32%)
438
316
45 (14%)
105 (33%)
435
4. Xxy
322
37 (11%)
124 (39%)
433
320
35 (11%)
126 (39%)
427
322
40 (12%)
112 (35%)
424
7. AltT
322
34 (11%)
121 (38%)
412
322
36 (11%)
112 (35%)
404
321
31 (10%)
123 (38%)
401
322
37 (11%)
106 (33%)
397

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont