Főoldal » Meccsek » 2019. május 18.

Meccsek - 2019. május 18.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. május 18.)


8 mérkőzés
máj. 18. 13:00
Levante - Atlético Madrid
2:2 (2:0)
máj. 18. 16:15
Sevilla - Athletic Bilbao
2:0 (1:0)
máj. 18. 16:15
Valladolid - Valencia
0:2 (0:1)
máj. 18. 16:15
Getafe - Villarreal
2:2 (1:1)
máj. 18. 16:15
Espanyol - Real Sociedad
2:0 (0:0)
máj. 18. 20:45
Alavés - Girona
2:1 (1:0)
máj. 18. 20:45
Celta Vigo - Rayo Vallecano
2:2 (0:1)
máj. 18. 20:45
Huesca - Leganés
2:1 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 18. 18:00
Manchester City - Watford
6:0 (2:0)
3 mérkőzés
máj. 18. 15:00
Udinese - SPAL
3:2 (3:0)
máj. 18. 18:00
Genoa - Cagliari
1:1 (0:1)
máj. 18. 20:30
Sassuolo - AS Roma
0:0

9 mérkőzés
máj. 18. 15:30
Bayern München - Eintracht Frankfurt
5:1 (1:0)
máj. 18. 15:30
Mönchengladbach - Borussia Dortmund
0:2 (0:1)
máj. 18. 15:30
Hertha BSC - Bayer Leverkusen
1:5 (1:2)
máj. 18. 15:30
Schalke 04 - VfB Stuttgart
0:0
máj. 18. 15:30
Mainz - Hoffenheim
4:2 (0:2)
máj. 18. 15:30
Wolfsburg - Augsburg
8:1 (3:0)
máj. 18. 15:30
Werder Bremen - RB Leipzig
2:1 (1:0)
máj. 18. 15:30
Freiburg - FC Nürnberg
5:1 (2:0)
máj. 18. 15:30
Fortuna Düsseldorf - Hannover 96
2:1 (0:0)
10 mérkőzés
máj. 18. 21:00
Paris St. Germain - Dijon
4:0 (3:0)
máj. 18. 21:00
Lyon - Caen
4:0 (0:0)
máj. 18. 21:00
AS Monaco - Amiens SC
2:0 (1:0)
máj. 18. 21:00
Bordeaux - Reims
0:1 (0:1)
máj. 18. 21:00
Lille - Angers
5:0 (2:0)
máj. 18. 21:00
St. Etienne - Nice
3:0 (1:0)
máj. 18. 21:00
Montpellier HSC - Nantes
1:1 (0:1)
máj. 18. 21:00
Guingamp - Nimes
2:2 (2:0)
máj. 18. 21:00
Strasbourg - Stade Rennes
0:2 (0:1)
máj. 18. 21:00
Toulouse - Olympique Marseille
2:5 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 18. 18:30
Heracles - Utrecht
0:2 (0:2)
máj. 18. 20:45
Groningen - Vitesse
2:1 (1:0)

máj. 18. 16:00
Alcorcón - Extremadura
0:1 (0:0)
máj. 18. 20:30
Elche - Tenerife
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 18. 21:00
Hellas Verona - Perugia
4:1 (1:0)
máj. 18. 16:30
Feirense - Aves
2:1 (0:1)
máj. 18. 16:30
Marítimo - Boavista Porto
0:1 (0:1)
máj. 18. 16:30
Setúbal - Rio Ave
1:3 (0:0)
máj. 18. 19:30
FC Porto - Sporting CP
2:1 (0:0)
máj. 18. 19:30
Benfica - Santa Clara
4:1 (3:0)
3 mérkőzés
máj. 18. 13:00
Ufa - Gazovik Orenburg
0:2 (0:1)
máj. 18. 15:30
CSKA Moszkva - Akhmat Grozny
1:0 (0:0)
máj. 18. 18:00
Sovjetov - Szpartak Moszkva
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
máj. 18. 14:30
CSMS Iasi - Hermannstadt
1:1 (0:0)
máj. 18. 17:00
Concordia Chiajna - Dinamo Bukarest
0:2 (0:0)
máj. 18. 20:00
CS U Craiova - Viitorul Constanta
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 18. 18:00
Trabzonspor - Besiktas
2:1 (0:0)
máj. 18. 18:00
Antalyaspor - Malatyaspor
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 18. 23:00
Fluminense - Cruzeiro
4:1 (1:0)
3 mérkőzés
máj. 18. 13:30
Hamilton - St. Johnstone
2:0 (1:0)
máj. 18. 13:30
Dundee FC - St. Mirren
2:3 (1:0)
máj. 18. 13:30
Motherwell - Livingston
3:2 (3:0)
4 mérkőzés
máj. 18. 13:00
Vorskla Poltava - Arsenal Kiev
2:0 (1:0)
máj. 18. 16:00
Dinamo Kiev - Illichivets
2:1 (1:0)
máj. 18. 16:00
Karpaty Lviv - Desna
2:0 (0:0)

3 mérkőzés
máj. 18. 17:00
Mattersburg - Rapid Wien
1:0 (1:0)
máj. 18. 17:00
Altach - Hartberg
3:1 (1:0)
máj. 18. 17:00
Admira - Wacker Innsbruck
3:2 (2:0)
10 mérkőzés
máj. 18. 13:30
Kaiserslautern - Meppen
4:2 (4:2)
máj. 18. 13:30
Karlsruhe - Hallescher
2:3 (1:1)
máj. 18. 13:30
Carl Zeiss Jena - 1860 München
4:0 (2:0)
máj. 18. 13:30
Zwickau - Preußen Münster
2:0 (0:0)
máj. 18. 13:30
Osnabrück - Unterhaching
1:4 (0:3)
máj. 18. 13:30
Aalen - Hansa Rostock
1:1 (0:0)
máj. 18. 13:30
Braunschweig - Cottbus
1:1 (1:0)
máj. 18. 13:30
Lotte - Würzburger Kickers
1:2 (1:0)
máj. 18. 13:30
Uerdingen - Wehen Wiesbaden
2:3 (1:2)
máj. 18. 18:00
Levante II - Ebro
1:2 (0:1)
máj. 18. 19:00
Hércules - Atlético Baleares
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 18. 15:30
Korona Kielce - Górnik Zabrze
0:3 (0:0)
máj. 18. 15:30
Wisla Kraków - Miedz Legnica
4:5 (1:1)
máj. 18. 15:30
Slask Wroclaw - Arka Gdynia
4:0 (2:0)
3 mérkőzés
máj. 18. 21:00
Real Salt Lake - Toronto FC
3:0 (2:0)
máj. 18. 21:30
San Jose Earthquakes - Chicago Fire
4:1 (1:0)

2 mérkőzés
máj. 18. 16:30
Inter Zapresic - Dinamo Zágráb
2:3 (2:2)
máj. 18. 19:00
Rijeka - Lokomotiv Zágráb
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 18. 16:00
Randers - Aarhus
2:1 (2:1)
6 mérkőzés
máj. 18. 17:00
Ruzomberok - Dunaszerdahely
1:0 (1:0)
máj. 18. 17:00
Sered - Zilina
2:3 (1:3)
máj. 18. 17:00
FK Senica - Zlate Moravce
3:1 (2:0)
máj. 18. 17:00
Nitra - Trnava
0:1 (0:0)
máj. 18. 17:00
Trencín - Podbrezová
4:0 (2:0)
1 mérkőzés
máj. 18. 16:00
AFC Eskilstuna - Helsingborg
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 18. 17:00
Dukla Praha - Slovácko
0:0
máj. 18. 17:00
Karvina - Bohemians 1905
0:1 (0:1)
máj. 18. 17:00
Opava - Pribram
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 18. 20:45
Sligo Rovers - Derry City
0:0
5 mérkőzés
máj. 18. 16:30
Kukësi - Skenderbeu
0:3 (0:2)
máj. 18. 16:30
KF Tiranë - Kastrioti
0:0
máj. 18. 16:30
Teuta Durres - Partizani Tirana
2:0 (1:0)
máj. 18. 16:30
Flamurtari Vlorë - Laci
1:0 (1:0)
máj. 18. 12:00
Guimaraes II - FC Porto II
2:2 (1:0)
máj. 18. 12:00
Braga II - Benfica II
5:1 (2:1)

máj. 18. 00:15
Atlético GO - Criciúma
3:1 (1:0)
máj. 18. 02:30
Ponte Preta - Operário PR
1:0 (0:0)
máj. 18. 16:00
Londrina - Bragantino
1:0 (0:0)
máj. 18. 21:30
Paraná - Guarani FC
0:0
máj. 18. 21:30
EC Vitória - Sao Bento
1:3 (1:0)
1 mérkőzés
máj. 18. 15:00
SJK - Honka
1:2 (1:0)
3 mérkőzés
máj. 18. 14:30
Cherno More Varna - Botev Plovdiv
1:0 (1:0)
máj. 18. 17:00
Ludogorets - Levszki Szófia
1:1 (0:0)
máj. 18. 19:30
Beroe - CSKA Szófia
0:1 (0:1)
máj. 18. 18:00
Durango - Real Oviedo II
1:3 (0:2)
4 mérkőzés
máj. 18. 15:15
Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana
1:2 (1:0)
máj. 18. 17:30
Maribor - Triglav
3:3 (1:1)
máj. 18. 20:00
NS Mura - ND Gorica
3:0 (2:0)
máj. 18. 20:15
Domzale - Celje
1:1 (0:1)
máj. 18. 16:00
Varberg - Halmstad
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 18. 17:00
APOEL Nikosia - AEL Limassol
4:0 (1:0)
máj. 18. 18:00
Anorthosis - Doxa Katokopia
0:3 (0:1)
máj. 18. 18:00
Enosis - Alki Oroklini
3:2 (1:1)
6 mérkőzés
máj. 18. 07:00
FC Tokyo - Consadole Sapporo
2:0 (0:0)
máj. 18. 07:00
Jubilo Iwata - Vegalta Sendai
2:0 (2:0)
máj. 18. 07:00
Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe
4:1 (1:0)
máj. 18. 08:00
Kashima Antlers - Matsumoto Yamaga
5:0 (1:0)
máj. 18. 09:00
Oita Trinita - Shimizu
1:1 (0:1)
máj. 18. 12:00
Gamba Osaka - Cerezo Osaka
1:0 (0:0)

máj. 18. 17:30
Katowice - Bytovia Bytow
1:2 (1:1)
máj. 18. 17:30
Jastrzebie - Sandecja Nowy Sacz
5:0 (3:0)
máj. 18. 17:30
Nieciecza - Warta Poznan
1:0 (0:0)
máj. 18. 17:30
Odra Opole - Lódzki
3:3 (0:3)
máj. 18. 17:30
Chrobry Glogów - Podbeskidzie
1:1 (0:1)
máj. 18. 17:30
Stomil Olsztyn - Stal Mielec
2:5 (0:1)
máj. 18. 17:30
Rakow Czestochowa - Wigry Suwalki
1:2 (0:1)
6 mérkőzés
máj. 18. 17:00
FK Sarajevo - Zvijezda '09 Brgule
4:0 (4:0)
máj. 18. 17:00
Zeljeznicar Sarajevo - Celik Zenica
1:2 (0:1)
máj. 18. 17:00
Siroki Brijeg - Radnik Bijeljina
2:1 (2:0)
máj. 18. 17:00
Sloboda Tuzla - Mladost Doboj Kakanj
0:1 (0:0)
máj. 18. 17:00
Zrinjski - Tuzla City
5:1 (4:0)
máj. 18. 17:00
Krupa na Vrbasu - GOSK Gabela
4:0 (0:0)
máj. 18. 15:00
Isloch - Vitebsk
3:0 (1:0)
máj. 18. 16:45
FK Gomel - Torpedo Zhodino
2:3 (1:1)
máj. 18. 18:30
Shakhter Soligorsk - Dinamo Minsk
3:0 (0:0)
máj. 18. 18:00
Atlético Malagueno - El Ejido
1:1 (0:0)
máj. 18. 20:30
Argentino San Carlos - Central San Carlos
1:1 / tizenegyesekkel 1:2 (0:0)
máj. 18. 15:30
Karabükspor - Gazisehir Gaziantep
1:6 (1:3)
máj. 18. 15:30
Genclerbirligi - Adana Demirspor
1:2 (0:1)
máj. 18. 15:30
Istanbulspor - Denizlispor
2:5 (1:2)
máj. 18. 15:30
Adanaspor - Osmanlispor
1:4 (1:1)
máj. 18. 15:30
Giresunspor - Altinordu
3:1 (0:1)

2 mérkőzés
máj. 18. 15:00
Flora Tallinn - Trans Narva
2:2 (1:1)
máj. 18. 18:00
Paide - Tammeka
2:1 (1:1)
8 mérkőzés
máj. 18. 15:00
Znojmo - Vitkovice
0:3 (0:0)
máj. 18. 15:00
Zbrojovka Brno - Trinec
5:0 (2:0)
máj. 18. 15:00
Táborsko - Banik Sokolov
0:1 (0:1)
máj. 18. 15:00
Prostejov - Chrudim
0:0
máj. 18. 15:00
Viktoria Zizkov - Vlasim
2:0 (0:0)
máj. 18. 15:00
Budejovice - Varnsdorf
3:0 (2:0)
máj. 18. 15:00
Usti nad Labem - Jihlava
2:3 (0:3)
4 mérkőzés
máj. 18. 13:00
Zhetysu - Aktobe
1:1 (1:0)
máj. 18. 13:00
Okzhetpes - Kaisar Kyzylorda
1:2 (1:1)
máj. 18. 13:00
Tobol - Atyrau
3:0 (1:0)
máj. 18. 14:00
Ordabasy - Taraz
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
máj. 18. 20:00
Cabinteely - Drogheda
0:5 (0:2)
máj. 18. 20:00
Cobh Ramblers - Limerick
2:3 (0:2)
máj. 18. 16:00
Brda - Brezice
0:0
máj. 18. 16:00
Ankaran Hrvatini - Tabor Sezana
0:4 (0:1)
máj. 18. 16:00
NS Drava - Bravo
0:1 (0:0)
máj. 18. 16:00
Beltinci - Fuzinar
1:3 (0:3)
máj. 18. 16:00
Jadran Dekani - Bilje
0:3 (0:1)
máj. 18. 16:00
Radomlje - Rogaska
3:1 (1:0)
máj. 18. 16:00
Ilirija Ljubljana - Roltek Dob
2:0 (0:0)
máj. 18. 16:00
NK Krka - Nafta
1:3 (0:2)

3 mérkőzés
máj. 18. 00:00
Unión La Calera - Unión Espanola
1:2 (1:0)
máj. 18. 02:30
Universidad Católica - Antofagasta
5:1 (1:1)
máj. 18. 18:00
Universidad de Chile - Colo Colo
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 18. 17:10
Ventspils - Valmieras
2:2 (0:0)
máj. 18. 17:30
BFC Daugavpils - Riga
0:3 (0:2)
1 mérkőzés
máj. 18. 17:30
Banants - Gandzasar Kapan
0:5 (0:4)
máj. 18. 07:00
Avispa Fukuoka - Ventforet Kofu
0:3 (0:1)
máj. 18. 07:00
Albirex Niigata - Ehime
2:3 (2:0)
máj. 18. 07:00
Omiya Ardija - Tochigi
0:0
máj. 18. 08:00
Kagoshima - Yokohama FC
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 18. 09:30
Guangzhou R&F - Guizhou Renhe
3:1 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 18. 16:00
EIF Ekenas - MyPa Kouvola
7:2 (3:1)
2 mérkőzés
máj. 18. 16:00
Codru Lozova - Sfintul Gheorghe
1:2 (0:2)
máj. 18. 18:00
Sheriff Tiraspol - Dinamo-Auto
3:0 (2:0)
1 mérkőzés
máj. 18. 17:00
Balzan - Valletta
4:4 / tizenegyesekkel 5:4 (2:1)
3 mérkőzés
máj. 18. 03:00
Melgar - Sport Boys
1:1 (1:1)
máj. 18. 18:00
Unión Comercio - Cajamarca
4:0 (2:0)
máj. 18. 22:30
Real Atlético Garcilaso - Ayacucho
3:0 (2:0)

3 mérkőzés
máj. 18. 16:00
Panevezys - Kauno Zalgiris
1:1 (1:0)
máj. 18. 17:00
Palanga - Riteriai
1:3 (1:1)
máj. 18. 18:00
Suduva - Stumbras
2:0 (1:0)
máj. 18. 21:00
Deportivo Pasto - Millonarios
1:1 (1:0)
máj. 18. 22:30
Unión Magdalena - América de Cali
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 18. 19:00
Kaizer Chiefs - TS Galaxy
0:1 (0:0)
máj. 18. 00:00
Wydad Casablanca - Ittihad Tanger
2:2 (0:0)
máj. 18. 10:00
Suwon Blue Wings - Ulsan Hyundai
1:3 (1:1)
máj. 18. 12:00
Jeonbuk - Jeju
3:1 (2:1)
máj. 18. 00:30
Deportivo Santaní - Libertad
0:3 (0:2)
máj. 18. 23:00
Club Olimpia - Guaraní
2:0 (1:0)
máj. 18. 20:45
Tre Penne - Tre Fiori
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 18. 17:00
Nasaf Qarshi - Kokand-1912
2:0 (0:0)
máj. 18. 17:00
Qizilqum - Surkhon
1:3 (0:2)
máj. 18. 16:00
Monastir - Gabes
3:1 (2:0)
máj. 18. 16:00
Stade Gabésien - Ben Guerdane
1:0 (1:0)
máj. 18. 16:00
Stade Tunisien - Bizertin
3:0 (1:0)
máj. 18. 16:00
Kairouan - Métlaoui
0:0
máj. 18. 16:00
Hammam-Lif - CS Sfaxien
0:0
máj. 18. 16:00
Club Africain Tunis - Tataouine
2:0 (0:0)
máj. 18. 16:00
Étoile Sahel - ES Tunis
0:0

máj. 18. 18:00
Thor Akureyri - Grotta
2:3 (1:3)
máj. 18. 18:00
Fjölnir - Magni Grenivik
4:1 (2:0)
máj. 18. 18:00
Spakenburg - Sparta Rotterdam II
1:2 (1:1)
máj. 18. 18:00
Barendrecht - Maassluis
0:4 (0:1)
máj. 18. 18:00
Vitesse II - GVVV
3:0 (1:0)
máj. 18. 18:00
Katwijk - Scheveningen
1:2 (0:1)
máj. 18. 18:00
Rijnsburgse - Hardenberg
3:1 (2:1)
máj. 18. 18:00
De Treffers - Almere City II
2:0 (1:0)
máj. 18. 18:00
Amsterdamsche - Sint Bavo
2:0 (0:0)
máj. 18. 18:00
Kozakken Boys - Koninklijke
1:2 (0:2)
máj. 18. 18:00
Lienden - Ijsselmeervogels
2:3 (1:3)
máj. 18. 21:30
Anzoátegui - Carabobo
0:1 (0:0)
máj. 18. 22:00
Caracas - Llaneros de Guanare
5:0 (3:0)
máj. 18. 23:00
Marathón - Motagua
2:2 (2:0)
máj. 18. 10:00
Daejeon Citizen - Jeonnam Dragons
1:2 (1:0)
máj. 18. 12:00
Ansan Greeners - Suwon City
2:3 (2:2)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
234
20 (9%)
104 (44%)
308
235
20 (9%)
99 (42%)
298
231
23 (10%)
89 (39%)
293
231
19 (8%)
98 (42%)
291
   Xxy
232
19 (8%)
98 (42%)
291
235
20 (9%)
94 (40%)
288
235
19 (8%)
88 (37%)
271
233
12 (5%)
101 (43%)
262
234
21 (9%)
78 (33%)
261
235
18 (8%)
84 (36%)
258

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont