Főoldal » Meccsek » 2019. március 16.

Meccsek - 2019. március 16.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. március 16.)


4 mérkőzés
márc. 16. 13:00
Huesca - Alavés
1:3 (1:1)
márc. 16. 16:15
Real Madrid - Celta Vigo
2:0 (0:0)
márc. 16. 18:30
Athletic Bilbao - Atlético Madrid
2:0 (0:0)
márc. 16. 20:45
Leganés - Girona
0:2 (0:2)
3 mérkőzés
márc. 16. 16:00
Burnley - Leicester
1:2 (1:1)
márc. 16. 16:00
West Ham United - Huddersfield
4:3 (1:2)
márc. 16. 16:00
Bournemouth - Newcastle United
2:2 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 16. 13:15
Watford - Crystal Palace
2:1 (1:0)
márc. 16. 18:20
Swansea - Manchester City
2:3 (2:0)
márc. 16. 20:55
Wolverhampton - Manchester United
2:1 (0:0)

6 mérkőzés
márc. 16. 17:00
Ferencváros - Szombathelyi Haladás
2:0 (0:0)
márc. 16. 17:00
Újpest - Kisvárda
1:0 (1:0)
márc. 16. 17:00
Vidi - Mezőkövesd
1:0 (1:0)
márc. 16. 17:00
Budapest Honvéd - Paks
3:0 (2:0)
márc. 16. 17:00
Puskás Akadémia - MTK
3:2 (1:2)
márc. 16. 19:30
Debreceni VSC - Diósgyőr
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 16. 15:00
Sassuolo - Sampdoria
3:5 (1:3)
márc. 16. 18:00
SPAL - AS Roma
2:1 (1:0)
márc. 16. 20:30
Torino - Bologna
2:3 (1:2)
5 mérkőzés
márc. 16. 15:30
VfB Stuttgart - Hoffenheim
1:1 (0:1)
márc. 16. 15:30
Schalke 04 - RB Leipzig
0:1 (0:1)
márc. 16. 15:30
Wolfsburg - Fortuna Düsseldorf
5:2 (1:1)
márc. 16. 15:30
Augsburg - Hannover 96
3:1 (0:1)
márc. 16. 18:30
Hertha BSC - Borussia Dortmund
2:3 (2:1)
4 mérkőzés
márc. 16. 20:00
Caen - St. Etienne
0:5 (0:3)
márc. 16. 20:00
Guingamp - Dijon
1:0 (0:0)
márc. 16. 20:00
Nimes - Strasbourg
2:2 (0:1)
márc. 16. 20:00
Angers - Amiens SC
0:0
4 mérkőzés
márc. 16. 18:30
Heerenveen - De Graafschap
0:3 (0:1)
márc. 16. 19:45
Feyenoord - Willem II
2:3 (1:1)
márc. 16. 19:45
NAC Breda - Utrecht
0:4 (0:2)
márc. 16. 20:45
Heracles - Vitesse
3:2 (2:2)

márc. 16. 13:00
Hamburger SV - Darmstadt
2:3 (2:0)
márc. 16. 13:00
Sandhausen - St. Pauli
4:0 (2:0)
márc. 16. 13:00
Dynamo Dresden - Magdeburg
1:1 (0:1)
márc. 16. 16:00
Albacete - Extremadura
1:0 (0:0)
márc. 16. 18:00
Cádiz - Lugo
1:1 (0:0)
márc. 16. 20:30
Alcorcón - Tenerife
1:1 (1:0)
márc. 16. 20:30
Zaragoza - Elche
1:0 (1:0)
10 mérkőzés
márc. 16. 13:30
Leeds United - Sheffield United
0:1 (0:0)
márc. 16. 16:00
Brentford - West Bromwich
0:1 (0:0)
márc. 16. 16:00
Aston Villa - Middlesbrough
3:0 (2:0)
márc. 16. 16:00
Ipswich - Nottingham Forest
1:1 (1:1)
márc. 16. 16:00
Hull - Queens Park
2:2 (2:0)
márc. 16. 16:00
Preston - Birmingham
1:0 (0:0)
márc. 16. 16:00
Rotherham - Norwich
1:2 (0:1)
márc. 16. 16:00
Stoke - Reading
0:0
márc. 16. 16:00
Wigan - Bolton Wanderers
5:2 (1:0)
5 mérkőzés
márc. 16. 15:00
Benevento - Spezia
2:3 (1:1)
márc. 16. 15:00
Foggia - Cittadella
1:1 (0:0)
márc. 16. 15:00
Livorno - Salernitana
1:0 (1:0)
márc. 16. 15:00
Padova - Perugia
0:1 (0:1)
márc. 16. 18:00
Hellas Verona - Ascoli
1:1 (1:1)

márc. 16. 16:30
Belenenses - Portimonense
2:2 (0:2)
márc. 16. 16:30
Setúbal - Braga
0:1 (0:1)
márc. 16. 19:00
Guimaraes - Boavista Porto
3:1 (1:0)
márc. 16. 21:30
FC Porto - Marítimo
3:0 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 16. 09:30
Gazovik Orenburg - Dinamo Moszkva
1:0 (0:0)
márc. 16. 12:00
FK Ural - CSKA Moszkva
0:1 (0:0)
márc. 16. 14:30
Rubin Kazan - FK Rostov
0:2 (0:0)
márc. 16. 17:00
Arsenal-Tula - Yenisey
2:0 (1:0)
márc. 16. 15:00
Lorient - Brest
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 16. 12:00
Dunarea Calarasi - CSMS Iasi
1:2 (0:0)
márc. 16. 19:30
Viitorul Constanta - CFR Cluj
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
márc. 16. 11:30
Konyaspor - Rizespor
0:2 (0:1)
márc. 16. 14:00
Akhisar Belediyespor - Kasimpasa
2:3 (1:1)
márc. 16. 14:00
Erzurum BB - Trabzonspor
0:1 (0:0)
márc. 16. 17:00
Besiktas - Göztepe Izmir
1:0 (0:0)
márc. 16. 17:00
Antalyaspor - Alanyaspor
3:0 (2:0)
4 mérkőzés
márc. 16. 16:00
Rangers FC - Kilmarnock
1:1 (0:1)
márc. 16. 16:00
Aberdeen - Livingston
1:1 (1:1)
márc. 16. 16:00
Hamilton - Heart of Midlothian
1:0 (1:0)
márc. 16. 16:00
Hibernian - Motherwell
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
márc. 16. 13:00
Chernomorets Odessa - Oleksandria
0:3 (0:3)
márc. 16. 16:00
Zorya Lugansk - Shakhtar Donetsk
0:1 (0:1)

2 mérkőzés
márc. 16. 19:00
Sion - Grasshoppers
3:0*
márc. 16. 19:00
St. Gallen - Lugano
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 16. 16:15
Asteras Tripolis - Lamia
0:0
márc. 16. 18:00
Panaitolikos - PAOK Saloniki
1:2 (0:0)
márc. 16. 18:30
PAS Giannina - Larisa
0:0
6 mérkőzés
márc. 16. 14:00
Würzburger Kickers - 1860 München
2:1 (2:1)
márc. 16. 14:00
Wehen Wiesbaden - Preußen Münster
2:0 (1:0)
márc. 16. 14:00
Lotte - Kaiserslautern
0:2 (0:0)
márc. 16. 14:00
Osnabrück - Carl Zeiss Jena
3:1 (1:1)
márc. 16. 14:00
Aalen - Zwickau
1:1 (1:1)
10 mérkőzés
márc. 16. 16:00
Portsmouth - Scunthorpe
2:0 (0:0)
márc. 16. 16:00
Fleetwood - Plymouth
2:0 (0:0)
márc. 16. 16:00
Oxford United - Bradford
1:0 (0:0)
márc. 16. 16:00
Peterborough - Coventry
1:2 (0:1)
márc. 16. 16:00
Sunderland AFC - Walsall
2:1 (1:1)
márc. 16. 16:00
Burton Albion - Blackpool
3:0 (2:0)
márc. 16. 16:00
Luton - Gillingham
2:2 (1:0)
márc. 16. 16:00
Shrewsbury - Wycombe
2:1 (0:0)
márc. 16. 16:00
Southend - Wimbledon
0:1 (0:0)

márc. 16. 18:00
Barcelona II - Espanyol II
0:1 (0:1)
márc. 16. 18:00
Ejea - Levante II
0:1 (0:1)
márc. 16. 19:00
Hércules - Lleida Esportiu
0:0
márc. 16. 11:00
Tyumen - Chertanovo Moszkva
1:1 (1:0)
márc. 16. 13:00
Krasnodar II - PFC Sochi
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 16. 15:30
Jagiellonia - Korona Kielce
1:3 (0:2)
márc. 16. 18:00
Zaglebie Sosnowiec - Lechia Gdansk
0:1 (0:1)
márc. 16. 20:30
Legia Warszawa - Slask Wroclaw
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 16. 01:10
Aldosivi - Colón
3:0 (2:0)
márc. 16. 17:15
Vélez Sársfield - Atlético Tucumán
2:0 (1:0)
márc. 16. 19:30
Unión de Santa Fe - Lanus
3:0 (2:0)
márc. 16. 21:45
San Martín - Argentinos Juniors
2:3 (1:1)
5 mérkőzés
márc. 16. 18:00
Chicago Fire - Seattle Sounders
2:4 (0:2)
márc. 16. 19:00
Columbus Crew - FC Dallas
1:0 (1:0)
márc. 16. 20:00
Houston Dynamo - Vancouver Whitecaps
3:2 (2:1)
márc. 16. 21:00
Orlando City - Montreal Impact
1:3 (0:2)
2 mérkőzés
márc. 16. 15:00
Lokomotiv Zágráb - Slaven Belupo
3:1 (1:1)
márc. 16. 17:30
Hajduk Split - Rude Zágráb
3:0 (1:0)
márc. 16. 20:30
Renate - AlbinoLeffe
0:1 (0:1)

5 mérkőzés
márc. 16. 15:30
Sered - Slovan Bratislava
1:4 (0:2)
márc. 16. 17:00
Zilina - Zemplín Michalovce
4:0 (1:0)
márc. 16. 17:00
Podbrezová - Nitra
1:1 (1:0)
márc. 16. 17:00
Zlate Moravce - FK Senica
3:2 (2:1)
márc. 16. 17:00
Trencín - Trnava
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 16. 18:15
Djurgarden - Häcken
2:3 (2:1)
4 mérkőzés
márc. 16. 15:00
Partizan - Spartak Subotica
1:3 (1:1)
márc. 16. 15:00
FK Zemun - Radnicki Nis
0:1 (0:0)
márc. 16. 16:00
Radnik Surdulica - Napredak
1:0 (0:0)
márc. 16. 18:00
Macva Sabac - Proleter Novi Sad
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
márc. 16. 14:00
Banik Ostrava - Mlada Boleslav
1:1 (1:1)
márc. 16. 15:00
Slovan Liberec - Zlín
1:0 (1:0)
márc. 16. 15:00
Slovácko - Jablonec
0:0
márc. 16. 17:30
Sparta Praha - Sigma Olomouc
2:1 (0:1)
márc. 16. 17:00
Rapperswil-Jona - Servette
1:2 (1:0)
márc. 16. 17:30
FC Schaffhausen - Lausanne
0:2 (0:1)
8 mérkőzés
márc. 16. 16:00
Exeter - Colchester
3:0 (1:0)
márc. 16. 16:00
Forest Green Rovers - Carlisle
1:1 (1:0)
márc. 16. 16:00
Grimsby - Northampton
0:0
márc. 16. 16:00
Yeovil - Macclesfield
0:2 (0:2)
márc. 16. 16:00
Crewe - Crawley
6:1 (4:1)
márc. 16. 16:00
Milton Keynes Dons - Stevenage
1:1 (0:1)
márc. 16. 16:00
Notts - Morecambe
0:0
márc. 16. 16:00
Swindon - Port Vale
0:0

márc. 16. 14:30
Novara - Cuneo
1:3 (0:2)
márc. 16. 14:30
Carrarese - Arezzo
3:0 (1:0)
márc. 16. 14:30
Pro Vercelli - Arzachena
4:0 (2:0)
márc. 16. 14:30
Olbia - Pisa
0:1 (0:1)
márc. 16. 14:30
Alessandria - Entella
0:0
márc. 16. 16:30
Siena - Lucchese
1:0 (0:0)
márc. 16. 16:30
Albissola - Gozzano
1:1 (1:0)
márc. 16. 16:30
Aurora Pro Patria - Pro Piacenza
3:0 (0:0)
márc. 16. 18:30
Piacenza - Pistoiese
1:0 (0:0)
márc. 16. 20:30
Pontedera - Juventus II
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 16. 17:00
Skenderbeu - Kukësi
1:0 (1:0)
márc. 16. 12:00
Académica - Braga II
1:0 (0:0)
márc. 16. 16:00
Benfica II - Penafiel
2:1 (0:0)
márc. 16. 16:00
Mafra - Academico Viseu
2:2 (1:0)
márc. 16. 16:00
Leixőes - Arouca
1:0 (1:0)
5 mérkőzés
márc. 16. 13:30
Haka - Rovaniemi
0:1 (0:0)
márc. 16. 14:00
KTP Kotka - Ilves
0:2 (0:2)
márc. 16. 14:30
Oulu - Honka
0:1 (0:0)
márc. 16. 15:00
Kiisto - Lahti
0:5 (0:1)
márc. 16. 15:00
TPV Tampere - Mariehamn
0:2 (0:0)

márc. 16. 16:00
Amorebieta - UD Logronés
1:2 (1:2)
márc. 16. 17:00
Vitoria - Gernika
2:2 (1:1)
márc. 16. 17:00
Leioa - Real Oviedo II
2:2 (0:1)
márc. 16. 17:00
Sporting Gijón II - Durango
1:2 (1:0)
márc. 16. 16:30
Real Valladolid II - Navalcarnero
2:1 (1:1)
márc. 16. 19:00
Ponferradina - Atlético Madrid II
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 16. 12:00
Vereya - Levszki Szófia
3:4 (1:3)
márc. 16. 14:15
Ludogorets - Septemvri Szófia
6:0 (4:0)
márc. 16. 16:45
CSKA Szófia - Beroe
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 16. 14:45
Celje - Triglav
4:0 (1:0)
márc. 16. 17:00
NS Mura - Krsko
5:0 (2:0)
márc. 16. 20:30
Olimpija Ljubljana - Maribor
0:0
2 mérkőzés
márc. 16. 16:00
Nea Salamina - AEK Larnaka
1:0 (1:0)
márc. 16. 17:00
Omonia Nikosia - AEL Limassol
3:1 (1:0)
márc. 16. 16:00
Stomil Olsztyn - Wigry Suwalki
2:1 (2:0)
márc. 16. 17:00
Jastrzebie - Katowice
1:2 (0:1)
márc. 16. 17:00
Lódzki - Warta Poznan
3:0 (2:0)
márc. 16. 17:00
Sandecja Nowy Sacz - Garbarnia Krakow
0:1 (0:0)
márc. 16. 18:00
Podbeskidzie - Bytovia Bytow
3:1 (2:1)
2 mérkőzés
márc. 16. 15:00
Sloboda Tuzla - Celik Zenica
0:1 (0:1)

márc. 16. 21:05
Platense - Arsenal FC
3:0 (1:0)
márc. 16. 16:00
Mechelen - Beerschot-Wilrijk
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 16. 12:00
Gomelzheldortrans - Vitebsk
1:2 (0:0)
márc. 16. 18:30
Atletico Sanluqueno - FC Cartagena
3:1 (1:0)
márc. 16. 11:30
Ümraniyespor - Gazisehir Gaziantep
1:2 (1:1)
márc. 16. 11:30
Elazigspor - Adana Demirspor
0:2 (0:1)
márc. 16. 14:00
Giresunspor - Istanbulspor
0:0
márc. 16. 14:00
Osmanlispor - Hatayspor
1:3 (0:2)
4 mérkőzés
márc. 16. 15:00
Maccabi Tel Aviv - Hapoel Hadera
2:0 (0:0)
márc. 16. 17:00
Hapoel Ra'anana - Bnei Sakhnin
2:2 (1:0)
márc. 16. 17:15
Hapoel Tel Aviv - Ashdod
5:1 (1:0)
márc. 16. 19:30
Maccabi Haifa - Bnei Yehuda
0:2 (0:2)
3 mérkőzés
márc. 16. 12:00
Kuressaare - FCI Levadia
0:1 (0:1)
márc. 16. 12:00
Tulevik - Tammeka
0:4 (0:3)
márc. 16. 15:00
Kalev Tallinn - Trans Narva
0:4 (0:2)
10 mérkőzés
márc. 16. 16:00
Dover Athletic - Halifax
2:1 (1:0)
márc. 16. 16:00
Barnet - Hartlepool
0:0
márc. 16. 16:00
Ebbsfleet - Boreham Wood
3:2 (2:1)
márc. 16. 16:00
Aldershot - Salford
0:1 (0:1)
márc. 16. 16:00
Eastleigh - Barrow
0:1 (0:1)
márc. 16. 16:00
Harrogate Town - Maidenhead
1:0 (0:0)
márc. 16. 16:00
Havant & Waterlooville - Chesterfield
1:2 (1:0)
márc. 16. 16:00
Sutton - Gateshead
4:2 (0:1)
márc. 16. 16:00
Wrexham - Maidstone
1:0 (0:0)
márc. 16. 16:00
Solihull Moors - Braintree
2:1 (1:1)

márc. 16. 14:00
Kissamikos - Kerkyra
1:0 (0:0)
márc. 16. 14:30
Trikala - Platanias
1:0 (1:0)
márc. 16. 16:00
Falkirk - Partick Thistle
1:1 (1:1)
6 mérkőzés
márc. 16. 02:00
Woy Woy - Gerringong Breakers
1:2 (0:0)
márc. 16. 04:30
Greta Branxton - Hunter Simba
4:5 (0:0)
márc. 16. 05:00
Weston Molonglo - Canberra City
4:1 (0:0)
márc. 16. 06:00
Coogee United - Lilli Pilli
5:0 (0:0)
márc. 16. 10:00
Southside Comets - Edge Hill United
1:4 (0:0)
márc. 16. 07:35
Newcastle Jets - Central Coast Mariners
2:3 (0:0)
márc. 16. 09:50
Melbourne Victory - Brisbane Roar
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
márc. 16. 15:00
Rustavi - Chikhura
1:1 (1:1)
márc. 16. 17:00
Dinamo Batumi - Dila Gori
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 16. 02:00
Monarcas Morelia - Lobos de la BUAP
1:1 (1:1)
márc. 16. 04:00
Puebla - UNAM Pumas
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 16. 10:15
Trinec - Znojmo
1:1 (1:1)
márc. 16. 10:15
Chrudim - FK Pardubice
1:1 (0:1)
márc. 16. 15:00
Jihlava - Banik Sokolov
1:0 (1:0)
márc. 16. 14:00
Mazembe - Constantine
2:0 (1:0)
márc. 16. 14:00
Platinum - ES Tunis
1:2 (0:1)
márc. 16. 17:00
Horoya - Orlando Pirates
2:1 (0:0)
márc. 16. 17:00
Wydad Casablanca - Mamelodi Sundowns
1:0 (0:0)
márc. 16. 17:00
Lobi Stars - ASEC Mimosas
2:0 (2:0)
márc. 16. 17:00
Al Ahly - Saoura
3:0 (2:0)
márc. 16. 17:00
Simba - Vita Club
2:1 (1:1)

8 mérkőzés
márc. 16. 12:30
Grotta - Keflavík
1:1 (0:0)
márc. 16. 13:00
Vikingur Olafsvik - Fylkir Reykjavik
0:1 (0:0)
márc. 16. 13:15
Breidablik - Hafnarfjördur
1:2 (0:0)
márc. 16. 15:00
Njardvik - ÍB Vestmannaeyja
1:2 (0:0)
márc. 16. 16:15
Fram Reykjavik - Kopavogur
6:3 (0:0)
márc. 16. 17:00
Haukar - Víkingur Reykjavík
1:3 (0:0)
márc. 16. 19:15
Thor Akureyri - UMF Grindavik
1:3 (0:0)
márc. 16. 21:15
Magni Grenivik - Akranes
1:4 (0:0)
márc. 16. 01:00
Nacional Potosí - Club Destroyers
7:2 (2:2)
márc. 16. 20:00
Always Ready - The Strongest
1:2 (0:1)
márc. 16. 13:00
Bilje - Bravo
0:2 (0:0)
márc. 16. 15:00
Ilirija Ljubljana - Jadran Dekani
1:1 (0:0)
márc. 16. 15:00
Radomlje - Tabor Sezana
0:3 (0:0)
márc. 16. 15:00
NK Krka - Brda
2:2 (0:0)
márc. 16. 15:00
Roltek Dob - NS Drava
0:1 (0:0)
márc. 16. 15:00
Rogaska - Ankaran Hrvatini
1:1 (0:0)
márc. 16. 15:00
Brezice - Fuzinar
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
1 mérkőzés
márc. 16. 11:00
Pyunik - Noah
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 16. 14:00
Spartaks Jürmala - Rigas FS
2:3 (1:2)
márc. 16. 16:00
Jelgava - Ventspils
2:1 (1:0)

5 mérkőzés
márc. 16. 14:30
Akademija Pandev - Sileks Kratovo
2:0 (1:0)
márc. 16. 14:30
Shkendija - Rabotnicki
1:0 (0:0)
márc. 16. 14:30
Vardar Skopje - Shkupi
1:0 (1:0)
márc. 16. 14:30
Makedonija Gjorce Petrov - Belasica
2:1 (1:0)
márc. 16. 14:30
Pobeda - Renova
2:3 (0:2)
márc. 16. 06:00
Yokohama FC - Albirex Niigata
1:2 (1:1)
márc. 16. 06:00
Tokyo Verdy - Tochigi
2:3 (2:1)
márc. 16. 10:00
Ryukyu - Tokushima Vortis
2:1 (1:0)
márc. 16. 17:00
Al Masry - Smouha
4:2 (1:1)
1 mérkőzés
márc. 16. 17:00
Barry Town - Bala
0:2 (0:1)
15 mérkőzés
márc. 16. 06:00
Yong In University - SMCE
3:1 (0:0)
márc. 16. 06:00
Seoul United - Soongsil University
1:3 (0:0)
márc. 16. 06:00
Mokpo Christian Hospital - Hwaseong
1:6 (0:0)
márc. 16. 06:00
Honam University - Pyeongtaek Citizen
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
márc. 16. 06:00
Paju Citizen - Gwangju University
3:1 (0:0)
márc. 16. 07:00
Yangpyeong - Ulsan University
3:0 (0:0)
márc. 16. 07:00
Siheung Citizen - Jeonju
0:1 (0:0)
márc. 16. 08:00
Chungju Citizen - Dong-woo
5:0 (0:0)
márc. 16. 11:00
Cheongju - Chung-Ang University
3:0 (0:0)

márc. 16. 16:00
Ards - Warrenpoint
0:1 (0:1)
márc. 16. 16:00
Ballymena - Glentoran
0:2 (0:1)
márc. 16. 16:00
Crusaders - Cliftonville
2:0 (2:0)
márc. 16. 16:00
Glenavon - Dungannon Swifts
1:0 (0:0)
márc. 16. 16:00
Linfield - Institute
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 16. 14:00
Zimbru - Petrocub
0:1 (0:1)
márc. 16. 16:00
Sheriff Tiraspol - Speranta Nisporeni
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 16. 14:00
Stumbras - Atlantas
2:0 (0:0)
márc. 16. 16:00
Suduva - Kauno Zalgiris
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 16. 15:00
Al Sailiya - Al-Sadd
0:2 (0:1)
márc. 16. 17:25
Umm-Salal - Al Duhail
1:3 (0:0)
márc. 16. 23:00
Deportivo Cali - América de Cali
0:1 (0:1)
márc. 16. 23:30
La Equidad - Patriotas
2:2 (2:1)
3 mérkőzés
márc. 16. 23:45
Huancayo - Ayacucho
2:2 (1:0)
márc. 16. 14:00
Deportivo Capiatá - Sportivo Luqueno
1:3 (0:1)
márc. 16. 22:15
River Plate - Nacional Asunción
1:1 (1:0)
márc. 16. 06:00
Sangju Sangmu - Incheon
2:0 (0:0)
márc. 16. 08:00
FC Seoul - Jeju
0:0
márc. 16. 08:00
Seongnam Ilhwa - Suwon Blue Wings
2:1 (1:1)

márc. 16. 15:00
Chabab Rif Hoceima - Olympique Safi
1:1 (0:0)
márc. 16. 19:00
Moghreb Tétouan - FUS Rabat
0:0
márc. 16. 23:00
UCR - Grecia
2:1 (1:0)
márc. 16. 04:00
Eastern Suburbs - Southern United
3:0 (0:0)
márc. 16. 14:00
Al Hazm - Al-Ittihad
0:3 (0:1)
márc. 16. 18:30
Al Wehda - Al-Nassr
0:4 (0:1)
4 mérkőzés
márc. 16. 00:00
Charlotte Independence - Indy Eleven
2:3 (0:2)
márc. 16. 00:30
Atlanta United II - Louisville City
0:1 (0:0)
márc. 16. 22:00
Reno 1868 - Austin Bold
2:1 (0:1)
márc. 16. 15:00
Tre Fiori - Murata
5:1 (0:0)
márc. 16. 15:00
Domagnano - Pennarossa
1:2 (0:0)
márc. 16. 15:00
Fiorentino - Folgore / Falciano
2:3 (0:0)
márc. 16. 15:00
Libertas - La Fiorita
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 16. 14:00
Pakhtakor - Lokomotiv Tashkent
3:1 (0:0)
márc. 16. 14:30
Free State Stars - AmaZulu
4:1 (1:0)
márc. 16. 14:30
Scheveningen - Spakenburg
2:4 (0:0)
márc. 16. 14:30
Maassluis - De Treffers
2:0 (0:0)
márc. 16. 14:30
GVVV - Amsterdamsche
4:2 (3:1)
márc. 16. 15:30
Ijsselmeervogels - Katwijk
1:1 (1:0)
márc. 16. 15:30
Sparta Rotterdam II - Kozakken Boys
1:2 (0:1)
márc. 16. 15:30
Vitesse II - Lienden
4:2 (2:1)
márc. 16. 15:30
Hardenberg - Almere City II
2:1 (1:0)
márc. 16. 15:30
Rijnsburgse - Barendrecht
3:2 (1:1)
márc. 16. 18:00
Sint Bavo - Koninklijke
3:2 (1:1)

2 mérkőzés
márc. 16. 14:00
Sepidrood Rasht - Persepolis
1:3 (0:3)
márc. 16. 16:30
Esteghlal - Nassaji Mazandaran
1:0 (1:0)
márc. 16. 14:00
Llapi - Ballkani
1:1 (0:0)
márc. 16. 14:00
Drita Gijlan - Liria Prizren
2:0 (0:0)
márc. 16. 14:00
Drenica Skënderaj - Ferizaj
0:0
márc. 16. 05:00
Asan Mugunghwa - Bucheon 1995
3:2 (2:1)
márc. 16. 07:00
Suwon City - Ansan Greeners
2:1 (1:0)
márc. 16. 02:00
Atlante - Celaya
1:2 (1:1)
márc. 16. 07:30
R&F - Kitchee
2:3 (0:1)
márc. 16. 07:30
Southern District - Dreams
1:0 (0:0)
márc. 16. 10:30
Pegasus - Tai Po
1:2 (1:0)
márc. 16. 09:30
Tarpeda - Smolevichi
1:0 (0:0)
márc. 16. 11:00
Energetik-BGU Minsk - Isloch
2:1 (1:1)
márc. 16. 11:00
Byasen - Tiller
0:0
márc. 16. 12:00
Skeid - Grorud
2:0 (1:0)
márc. 16. 13:00
Degerfors - Nyköping
3:1 (2:1)
márc. 16. 13:00
Sandviken - Västeras SK
0:5 (0:1)
márc. 16. 13:00
Sandviken - Västeras SK
0:5 (0:1)
márc. 16. 13:30
Lida - Gorodeya
0:1 (0:1)
márc. 16. 14:00
Mjondalen - Tromso
5:1 (3:0)
márc. 16. 14:00
Asker - Kjelsas
3:1 (0:1)
márc. 16. 14:00
Sotra - Nest-Sotra
2:1 (1:1)
márc. 16. 14:30
Brommapojkarna - Sirius
0:0
márc. 16. 15:00
Gefle - Valbo
3:0 (3:0)
márc. 16. 15:00
Falkenberg - Halmstad
0:0
márc. 16. 15:00
Kalmar - Sundsvall
2:0 (1:0)
márc. 16. 15:00
Lilleström - Ham-Kam
2:0 (1:0)
márc. 16. 15:00
Varberg - IFK Göteborg
1:1 (0:0)
márc. 16. 15:00
Utsikten - GAIS Göteborg
2:3 (0:1)
márc. 16. 15:30
Jönköpings Södra - Carlstad
2:1 (2:0)
márc. 16. 16:30
HJK Helsinki - Kuopion
2:1 (0:0)
márc. 16. 16:30
Dinamo Brest - Kristiansund
0:0

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
380
42 (11%)
144 (38%)
498
378
38 (10%)
149 (39%)
488
   Ptomy
379
40 (11%)
144 (38%)
488
382
44 (12%)
132 (35%)
484
375
40 (11%)
138 (37%)
476
   Xxy
381
36 (9%)
148 (39%)
476
379
47 (12%)
119 (31%)
473
380
41 (11%)
130 (34%)
465
378
40 (11%)
132 (35%)
464
   Zozoka42
336
40 (12%)
132 (39%)
464

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont