Főoldal » Meccsek » 2019. március 15.

Meccsek - 2019. március 15.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. március 15.)


1 mérkőzés
márc. 15. 21:00
Real Sociedad - Levante
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 15. 20:30
Cagliari - Fiorentina
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 15. 20:30
Mönchengladbach - Freiburg
1:1 (1:1)

2 mérkőzés
márc. 15. 19:00
Nice - Toulouse
1:1 (1:0)
márc. 15. 20:45
Lille - AS Monaco
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 15. 20:00
Fortuna Sittard - FC Emmen
3:1 (3:0)
márc. 15. 18:30
Heidenheim - Union Berlin
2:1 (0:1)
márc. 15. 18:30
Holstein Kiel - Aue
5:1 (2:1)
1 mérkőzés
márc. 15. 21:00
Pescara - Cosenza 1914
1:1 (0:0)
márc. 15. 21:30
Sporting CP - Santa Clara
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 15. 17:30
Anzhi - Sovjetov
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
márc. 15. 01:00
Atlético PR - Jorge Wilstermann
4:0 (2:0)
márc. 15. 03:00
Emelec - Huracán
0:0
márc. 15. 20:00
Béziers - Auxerre
1:0 (0:0)
márc. 15. 20:00
Chateauroux - Paris FC
0:1 (0:0)
márc. 15. 20:00
Grenoble - Nancy
1:0 (0:0)
márc. 15. 20:00
Sochaux - Troyes
0:0
márc. 15. 20:00
Le Havre - Ajaccio
3:1 (2:0)
márc. 15. 20:00
Chamois Niortais - Metz
0:3 (0:1)
márc. 15. 20:00
Red Star FC 93 - Clermont
0:4 (0:1)
márc. 15. 20:00
Valenciennes - US Orléans
1:4 (0:2)
1 mérkőzés
márc. 15. 19:30
Sepsi - CS U Craiova
0:1 (0:1)

1 mérkőzés
márc. 15. 01:30
Vasco da Gama - Avaí
3:2 (1:1)
1 mérkőzés
márc. 15. 18:30
Fenerbahce - Sivasspor
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 15. 19:00
Uerdingen - Fortuna Köln
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
márc. 15. 20:45
Doncaster - Barnsley
0:0
2 mérkőzés
márc. 15. 18:00
Wisla Plock - Pogon Szczecin
0:2 (0:1)
márc. 15. 20:30
Lech Poznan - Górnik Zabrze
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 15. 23:00
Gimnasia La Plata - Newell's Old Boys
1:0 (0:0)
márc. 15. 01:00
Kansas - Independiente
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 15. 18:00
Inter Zapresic - Istra 1961
3:1 (1:1)
márc. 15. 20:00
Oss - Ajax II
2:1 (0:0)
márc. 15. 20:00
Nijmegen - Den Bosch
5:0 (3:0)
márc. 15. 20:00
Twente - Volendam
5:0 (4:0)
márc. 15. 20:00
Almere City - Sparta Rotterdam
1:3 (1:1)
márc. 15. 20:00
Utrecht II - Eindhoven
1:3 (1:2)
márc. 15. 20:00
Dordrecht - Roda
3:2 (1:1)
márc. 15. 20:00
MVV - Waalwijk
1:4 (0:1)
márc. 15. 20:00
Telstar - Alkmaar II
1:0 (0:0)
márc. 15. 20:00
Helmond - Go Ahead Eagles
1:1 (0:1)
márc. 15. 20:00
Cambuur - PSV Eindhoven II
3:1 (2:0)

1 mérkőzés
márc. 15. 18:00
Backa Palanka - Dinamo Vranje
5:1 (4:0)
2 mérkőzés
márc. 15. 18:00
Teplice - Viktoria Plzen
2:1 (2:0)
márc. 15. 18:00
Dukla Praha - Karvina
2:1 (2:1)
márc. 15. 19:10
Liefering - Ried
2:6 (2:1)
márc. 15. 19:10
Horn - Lafnitz
2:0 (0:0)
márc. 15. 19:10
Pasching - Austria Lustenau
4:2 (2:0)
márc. 15. 19:10
Amstetten - Blau-Weiss Linz
2:0 (2:0)
márc. 15. 19:10
Austria Wien II - Wiener Neustadt
3:1 (2:0)
márc. 15. 20:00
Kriens - FC Vaduz
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 15. 20:45
Newport - Cheltenham
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
márc. 15. 20:45
Cork City - Bohemian
2:0 (1:0)
márc. 15. 20:45
Derry City - Dundalk
0:2 (0:1)
márc. 15. 20:45
UC Dublin - Finn Harps
3:0 (0:0)
márc. 15. 20:45
Waterford - St. Patricks
2:0 (1:0)
márc. 15. 21:00
Shamrock Rovers - Sligo Rovers
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 15. 16:30
Botev Plovdiv - Botev Vratsa
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
márc. 15. 18:00
VJS - KPV Kokkola
0:3 (0:1)
márc. 15. 18:00
Gnistan - Vaasa
1:3 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 15. 16:00
Ermis Aradippou - Enosis
1:2 (0:0)

márc. 15. 18:00
Tychy - Stal Mielec
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
márc. 15. 11:00
Slutsk - Dinamo Minsk
1:0 (0:0)
márc. 15. 15:30
Belshina - Shakhter Soligorsk
0:1 (0:0)
márc. 15. 20:00
Le Mans - Boulogne
2:3 (2:1)
márc. 15. 20:00
Dunkerque - Bourg-Péronnas
1:4 (0:1)
márc. 15. 20:00
Marignane Gignac - Lyon-Duchére
1:2 (0:1)
márc. 15. 20:00
Entente SSG - Cholet
1:3 (1:1)
márc. 15. 20:00
Tours - Concarneau
1:0 (0:0)
márc. 15. 20:00
Pau - Quevilly
3:0 (2:0)
márc. 15. 20:00
Villefranche/Saone - Rodez
1:1 (0:1)
márc. 15. 20:00
Avranches - Drancy
elhalasztva
márc. 15. 21:30
Gimnasia Mendoza - Agropecuario
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 15. 02:00
Juárez - Veracruz
2:2 / tizenegyesekkel 3:1 (2:1)
márc. 15. 09:50
Adelaide United - Perth Glory
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 15. 17:00
Saburtalo - Torpedo Kutaisi
3:0 (3:0)
4 mérkőzés
márc. 15. 13:00
Sabah FK - Sumgayit Shekher
1:1 (0:1)
márc. 15. 13:00
Zira - Kesla
2:0 (0:0)
márc. 15. 13:45
Sabail - Karabakh
1:2 (1:1)
márc. 15. 16:00
Neftchi - Qabala
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 15. 19:00
Leiknir Reykjavik - Stjarnan
3:3 (0:0)

4 mérkőzés
márc. 15. 20:45
Bray Wanderers - Athlone
0:1 (0:1)
márc. 15. 20:45
Drogheda - Cabinteely
1:4 (0:0)
márc. 15. 20:45
Limerick - Cobh Ramblers
3:1 (3:1)
márc. 15. 20:45
Shelbourne - Wexford Youths
3:0 (0:0)
6 mérkőzés
márc. 15. 10:00
Ordabasy - Aktobe
1:0 (0:0)
márc. 15. 10:00
Atyrau - Irtysh Pavlodar
1:3 (1:3)
márc. 15. 11:00
Kaisar Kyzylorda - Zhetysu
0:1 (0:1)
márc. 15. 12:00
Tobol - Taraz
4:1 (1:0)
márc. 15. 13:45
Kairat Almaty - Shakter Karaganda
2:1 (1:0)
márc. 15. 14:30
FK Astana - Okzhetpes
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 15. 22:00
Curicó Unido - Cobresal
3:1 (1:1)
márc. 15. 17:00
Eskisehirspor - Altinordu
2:4 (1:2)
1 mérkőzés
márc. 15. 21:30
Deportivo Binacional - Cajamarca
4:1 (2:0)
márc. 15. 17:00
El Entag El Harby - Nojom El Mostabel
1:1 (1:1)
márc. 15. 19:30
Jeunesse Esch - F91 Dudelange
0:3 (0:0)
márc. 15. 20:00
UT Pétange - Fola Esch
2:1 (0:0)
márc. 15. 20:00
RFCU Luxemburg - Differdange
3:3 (0:0)
márc. 15. 20:00
Progres Niedercorn - Hamm Benfica
1:0 (0:0)
márc. 15. 20:00
Rumelange - Hostert
0:4 (0:0)
márc. 15. 20:00
UNA Strassen - Mondorf-les-Bains
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 15. 17:00
FS METTA/LU Riga - Riga
1:2 (1:1)

1 mérkőzés
márc. 15. 20:45
Connah's Quay - Newtown AFC
2:0 (1:0)
márc. 15. 20:45
Newry City FC - Coleraine
1:4 (0:1)
márc. 15. 01:30
Guabirá - Royal Pari
3:1 (1:1)
1 mérkőzés
márc. 15. 13:00
Gandzasar Kapan - Shirak
0:0
1 mérkőzés
márc. 15. 06:00
Sangji University - Dankook University
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 15. 17:15
Al-Wahda - Baniyas
4:1 (1:1)
2 mérkőzés
márc. 15. 01:00
Bogotá FC - Santa Fe
2:2 (1:0)
márc. 15. 01:30
Cúcuta - Alianza Petrolera
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 15. 18:30
Zalgiris Vilnius - Riteriai
1:1 (0:0)
márc. 15. 19:00
SuperSport United - Kaizer Chiefs
1:1 (1:1)
márc. 15. 19:00
Bloemfontein - Bidvest Wits
2:4 (1:0)

2 mérkőzés
márc. 15. 15:00
Al-Rayyan - Al Khor
1:0 (1:0)
márc. 15. 17:25
Al Arabi Doha - Al-Gharrafa
1:2 (1:1)
márc. 15. 02:00
CD Olimpia - Marathón
3:0 (3:0)
2 mérkőzés
márc. 15. 12:30
Foolad Khuzestan - Sepahan
1:1 (0:0)
márc. 15. 15:15
Pars Jam Bushehr - Machine Sazi
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 15. 17:00
Al Zawra'a - Al-Quwa Al-Jawiya
elhalasztva
márc. 15. 14:00
Al Raed - Al Baten
1:0 (1:0)
márc. 15. 18:00
Al Ittifaq - Al-Shabab Riyadh
1:1 (1:1)
márc. 15. 09:30
Luch Minsk - Volyn Lutsk
1:1 (1:1)
márc. 15. 13:00
Brann - Bodo/Glimt
0:2 (0:1)
márc. 15. 13:00
Turku - SJK
1:0 (1:0)
márc. 15. 13:15
Valerenga - Stromsgodset
1:1 (1:0)
márc. 15. 14:00
Odd Grenland - Haugesund
4:0 (1:0)
márc. 15. 15:00
Elfsborg - Örebro
2:0 (1:0)
márc. 15. 15:00
Jerv - FK Arendal
2:1 (0:0)
márc. 15. 15:00
Torpedo Zhodino - Torpedo Moszkva
1:0 (1:0)
márc. 15. 16:00
Norrköping - Malmö FF
4:1 (3:1)
márc. 15. 17:00
Tromsdalen - Senja
0:1 (0:0)
márc. 15. 18:00
Norrby - FC Trollhättan
2:0 (1:0)
márc. 15. 18:30
Öster - Oskarshamns
3:2 (0:1)
márc. 15. 19:00
Baerum - Elverum
3:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
137
15 (11%)
56 (41%)
187
137
14 (10%)
54 (39%)
178
130
15 (12%)
50 (38%)
175
136
14 (10%)
52 (38%)
174
5. BeZo
135
16 (12%)
46 (34%)
172
135
13 (10%)
53 (39%)
171
136
11 (8%)
56 (41%)
167
135
10 (7%)
58 (43%)
166
135
12 (9%)
52 (39%)
164
10. Somi12
135
13 (10%)
49 (36%)
163

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont