Főoldal » Meccsek » 2018. október 20.

Meccsek - 2018. október 20.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. október 20.)


4 mérkőzés
okt. 20. 13:00
Real Madrid - Levante
1:2 (0:2)
okt. 20. 16:15
Valencia - Leganés
1:1 (0:0)
okt. 20. 18:30
Villarreal - Atlético Madrid
1:1 (0:0)
okt. 20. 20:45
FC Barcelona - Sevilla
4:2 (2:0)
8 mérkőzés
okt. 20. 13:30
Chelsea - Manchester United
2:2 (1:0)
okt. 20. 16:00
Manchester City - Burnley
5:0 (1:0)
okt. 20. 16:00
West Ham United - Tottenham
0:1 (0:1)
okt. 20. 16:00
Cardiff - Fulham
4:2 (2:2)
okt. 20. 16:00
Bournemouth - Southampton
0:0
okt. 20. 16:00
Wolverhampton - Watford
0:2 (0:2)
okt. 20. 18:30
Huddersfield - Liverpool
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
okt. 20. 17:00
Diósgyőr - Újpest
1:2 (0:0)
okt. 20. 17:00
Kisvárda - Mezőkövesd
1:2 (1:0)
okt. 20. 17:00
Szombathelyi Haladás - Vidi
0:2 (0:0)
okt. 20. 17:00
MTK - Budapest Honvéd
1:1 (0:1)
okt. 20. 17:00
Debreceni VSC - Paks
2:1 (1:0)
okt. 20. 19:30
Puskás Akadémia - Ferencváros
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 20. 15:00
AS Roma - SPAL
0:2 (0:1)
okt. 20. 18:00
Juventus - Genoa
1:1 (1:0)
okt. 20. 20:30
Udinese - Napoli
0:3 (0:1)
6 mérkőzés
okt. 20. 15:30
Wolfsburg - Bayern München
1:3 (0:1)
okt. 20. 15:30
VfB Stuttgart - Borussia Dortmund
0:4 (0:3)
okt. 20. 15:30
Augsburg - RB Leipzig
0:0
okt. 20. 15:30
Bayer Leverkusen - Hannover 96
2:2 (1:1)
okt. 20. 15:30
FC Nürnberg - Hoffenheim
1:3 (1:0)
okt. 20. 18:30
Schalke 04 - Werder Bremen
0:2 (0:1)
6 mérkőzés
okt. 20. 17:00
Paris St. Germain - Amiens SC
5:0 (2:0)
okt. 20. 20:00
Strasbourg - AS Monaco
2:1 (1:0)
okt. 20. 20:00
Caen - Guingamp
0:0
okt. 20. 20:00
Dijon - Lille
1:2 (0:2)
okt. 20. 20:00
Reims - Angers
1:1 (0:1)
okt. 20. 20:00
Nantes - Toulouse
4:0 (2:0)

4 mérkőzés
okt. 20. 18:30
PSV Eindhoven - FC Emmen
6:0 (4:0)
okt. 20. 18:30
Excelsior Rotterdam - Vitesse
2:0 (1:0)
okt. 20. 20:45
Heerenveen - Ajax
0:4 (0:2)
okt. 20. 20:45
Utrecht - Alkmaar
2:1 (1:1)
okt. 20. 13:00
Holstein Kiel - 1. FC Köln
1:1 (0:1)
okt. 20. 13:00
Heidenheim - Magdeburg
3:0 (2:0)
okt. 20. 16:00
Real Oviedo - Osasuna
2:1 (0:1)
okt. 20. 18:00
Alcorcón - Granada
1:0 (0:0)
okt. 20. 18:00
Las Palmas - Numancia
3:0 (2:0)
okt. 20. 20:00
Córdoba - Deportivo La Coruna
1:1 (0:1)
11 mérkőzés
okt. 20. 13:00
Blackburn Rovers - Leeds United
2:1 (1:1)
okt. 20. 16:00
Reading - Millwall
3:1 (2:1)
okt. 20. 16:00
Aston Villa - Swansea
1:0 (1:0)
okt. 20. 16:00
Nottingham Forest - Norwich
1:2 (1:0)
okt. 20. 16:00
Brentford - Bristol City
0:1 (0:0)
okt. 20. 16:00
Hull - Preston
1:1 (0:0)
okt. 20. 16:00
Ipswich - Queens Park
0:2 (0:2)
okt. 20. 16:00
Rotherham - Bolton Wanderers
1:1 (0:0)
okt. 20. 16:00
Stoke - Birmingham
0:1 (0:0)
okt. 20. 16:00
Wigan - West Bromwich
1:0 (0:0)
okt. 20. 18:30
Derby - Sheffield United
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
okt. 20. 15:00
Cittadella - Brescia
2:2 (2:0)
okt. 20. 15:00
Ascoli - Carpi
1:0 (0:0)
okt. 20. 15:00
Cosenza 1914 - Foggia
2:0 (1:0)
okt. 20. 18:00
Crotone - Padova
2:1 (1:0)
5 mérkőzés
okt. 20. 16:00
Valenciano - Guimaraes
0:7 (0:2)
okt. 20. 16:00
Cova Piedade - Portimonense
2:1 (2:0)
okt. 20. 16:00
Amora - Belenenses
3:4 (2:0)
okt. 20. 17:00
Espinho - Academico Viseu
3:3 / tizenegyesekkel 8:7 (1:1)
okt. 20. 21:45
Loures - Sporting CP
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 20. 13:00
FK Ural - Sovjetov
1:1 (1:0)
okt. 20. 15:30
Ufa - Rubin Kazan
0:0
okt. 20. 15:00
Brest - Lorient
3:2 (1:2)
2 mérkőzés
okt. 20. 15:00
Hermannstadt - Astra Giurgiu
0:2 (0:0)
okt. 20. 20:00
Viitorul Constanta - Sepsi
2:3 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 20. 21:00
Botafogo - Bahia
0:1 (0:0)
okt. 20. 21:00
América MG - Gremio Porto Alegre
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 20. 12:30
Kasimpasa - Akhisar Belediyespor
5:0 (0:0)
okt. 20. 15:00
Istanbul Basaksehir - Kayserispor
1:0 (1:0)
okt. 20. 18:00
Sivasspor - Fenerbahce
0:0
16 mérkőzés
okt. 20. 16:00
Cowdenbeath - Clyde
2:1 (1:0)
okt. 20. 16:00
Rothes - Annan
0:1 (0:1)
okt. 20. 16:00
Stirling Albion - Queen's Park
1:2 (0:2)
okt. 20. 16:00
Cumbernauld Colts - BSC Glasgow
1:4 (0:1)
okt. 20. 16:00
Edusport Academy - Fraserburgh
1:2 (0:0)
okt. 20. 16:00
Elgin - Whitehill Welfare
2:0 (2:0)
okt. 20. 16:00
Brora Rangers - Coldstream
6:0 (3:0)
okt. 20. 16:00
Deveronvale - Stirling University
1:2 (0:0)
okt. 20. 16:00
Cove Rangers - Auchinleck Talbot
1:1 (1:0)
okt. 20. 16:00
Beith - Linlithgow Rose
4:0 (2:0)
okt. 20. 16:00
East Kilbride - Spartans
3:1 (1:1)
okt. 20. 16:00
Albion - Formartine
0:2 (0:1)
okt. 20. 16:00
Berwick - Gretna
3:1 (1:0)
okt. 20. 16:00
Peterhead - Kelty Hearts
3:2 (1:1)
5 mérkőzés
okt. 20. 16:00
Celtic - Hibernian
4:2 (2:0)
okt. 20. 16:00
Heart of Midlothian - Aberdeen
2:1 (2:0)
okt. 20. 16:00
Livingston - Dundee FC
4:0 (2:0)
okt. 20. 16:00
Motherwell - St. Johnstone
0:1 (0:0)
okt. 20. 16:00
St. Mirren - Kilmarnock
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 20. 13:00
Illichivets - Zorya Lugansk
3:2 (2:0)
okt. 20. 16:00
Vorskla Poltava - Dinamo Kiev
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 20. 20:00
Kortrijk - Sint-Truidense
3:1 (2:1)
okt. 20. 20:00
Royal Antwerp - Lokeren
2:1 (1:0)
okt. 20. 20:30
Genk - AS Eupen
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 20. 17:00
Hartberg - Rapid Wien
3:0 (2:0)
okt. 20. 17:00
Salzburg - Wacker Innsbruck
1:1 (0:0)
okt. 20. 17:00
LASK Linz - Altach
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 20. 19:00
FC Zürich - BSC Young Boys
3:3 (2:0)
okt. 20. 19:00
Luzern - Thun
0:2 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 20. 15:00
Panathinaikosz - Panionios Athen
1:0 (0:0)
okt. 20. 17:15
PAS Giannina - Panaitolikos
0:2 (0:1)
okt. 20. 18:00
Apollon Smyrnis - AEK Athen
0:2 (0:1)
okt. 20. 19:30
Larisa - Lamia
1:2 (1:0)
10 mérkőzés
okt. 20. 14:00
Shinnik - Luch-Energia
0:0
okt. 20. 15:00
Avangard Kursk - Tomsk
0:0
okt. 20. 15:00
Khimki - Tyumen
2:1 (0:0)
okt. 20. 15:00
Rotor Volgograd - Mordovia Saransk
1:1 (0:0)
okt. 20. 15:00
Olimpiyets - Torpedo Armavir
1:0 (0:0)
okt. 20. 15:00
Fakel - FK Tambov
0:0
okt. 20. 16:00
Baltika Kaliningrad - Krasnodar II
1:4 (1:3)
okt. 20. 18:30
Barcelona II - Villarreal II
1:1 (0:1)
12 mérkőzés
okt. 20. 16:00
Blackpool - Wimbledon
2:0 (1:0)
okt. 20. 16:00
Charlton Athletic - Barnsley
2:0 (1:0)
okt. 20. 16:00
Plymouth - Burton Albion
2:3 (2:2)
okt. 20. 16:00
Portsmouth - Fleetwood
1:0 (0:0)
okt. 20. 16:00
Shrewsbury - Sunderland AFC
0:2 (0:0)
okt. 20. 16:00
Southend - Coventry
1:2 (0:1)
okt. 20. 16:00
Bradford - Rochdale
0:2 (0:0)
okt. 20. 16:00
Doncaster - Gillingham
3:3 (0:2)
okt. 20. 16:00
Luton - Walsall
2:0 (1:0)
okt. 20. 16:00
Peterborough - Accrington Stanley
0:1 (0:1)
okt. 20. 16:00
Wycombe - Scunthorpe
3:2 (1:2)
6 mérkőzés
okt. 20. 14:00
Kaiserslautern - Uerdingen
2:0 (1:0)
okt. 20. 14:00
Hallescher - Unterhaching
1:1 (0:0)
okt. 20. 14:00
Sonnenhof Großaspach - Meppen
1:0 (0:0)
okt. 20. 14:00
1860 München - Braunschweig
2:0 (0:0)
okt. 20. 14:00
Lotte - Osnabrück
0:0
okt. 20. 14:00
Fortuna Köln - Cottbus
3:1 (2:0)
3 mérkőzés
okt. 20. 15:30
Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica
3:1 (2:1)
okt. 20. 18:00
Slask Wroclaw - Arka Gdynia
1:2 (1:1)
okt. 20. 20:30
Lech Poznan - Korona Kielce
2:1 (1:0)
6 mérkőzés
okt. 20. 02:15
Colón - River Plate
1:0 (0:0)
okt. 20. 18:15
Godoy Cruz - Aldosivi
2:0 (0:0)
okt. 20. 20:30
Lanus - Patronato
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 20. 15:00
Rude Zágráb - Osijek
1:4 (1:0)
okt. 20. 17:30
Istra 1961 - Dinamo Zágráb
1:4 (1:1)
1 mérkőzés
okt. 20. 16:00
Nordsjaelland - Midtjylland
1:4 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 20. 13:00
Malmö FF - Hammarby
2:1 (0:1)
okt. 20. 16:00
Dalkurd - Örebro
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
okt. 20. 13:45
Trnava - FK Senica
4:1 (2:1)
okt. 20. 17:00
Dunaszerdahely - Podbrezová
3:2 (1:2)
okt. 20. 17:00
Slovan Bratislava - Zlate Moravce
3:1 (2:1)
okt. 20. 17:00
Trencín - Nitra
0:1 (0:1)
okt. 20. 17:00
Zilina - Zemplín Michalovce
2:2 (1:0)
okt. 20. 17:00
Sered - Ruzomberok
3:1 (0:1)
okt. 20. 20:45
Triestina - Ternana
1:1 (0:1)
5 mérkőzés
okt. 20. 16:00
Vozdovac - FK Mladost Lucani
1:1 (0:0)
okt. 20. 19:00
Crvena Zvezda - Rad Belgrád
3:1 (2:0)
okt. 20. 19:00
Radnicki Nis - FK Zemun
2:0 (2:0)
okt. 20. 19:00
Proleter Novi Sad - Macva Sabac
1:0 (0:0)
okt. 20. 19:00
Napredak - Radnik Surdulica
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 20. 15:00
Sigma Olomouc - Zlín
1:1 (0:0)
okt. 20. 17:00
Banik Ostrava - Karvina
1:1 (0:1)
okt. 20. 17:00
Pribram - Jablonec
0:6 (0:2)
okt. 20. 17:00
Slovácko - Teplice
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
okt. 20. 15:30
Molde - Sarpsborg 08
2:2 (1:2)
okt. 20. 18:00
Sandefjord - Stromsgodset
2:1 (1:0)
okt. 20. 11:00
Feröer szigetek U17 - Izrael U17
0:6 (0:0)
okt. 20. 14:30
Wacker Innsbruck II - Kapfenberg
3:0 (1:0)
12 mérkőzés
okt. 20. 16:00
Lincoln City - Cambridge United
1:1 (1:1)
okt. 20. 16:00
Yeovil - Tranmere
0:0
okt. 20. 16:00
Bury FC - Notts
4:0 (2:0)
okt. 20. 16:00
Crawley - Newport
4:1 (1:0)
okt. 20. 16:00
Forest Green Rovers - Cheltenham
1:1 (0:1)
okt. 20. 16:00
Grimsby - Exeter
0:0
okt. 20. 16:00
Macclesfield - Carlisle
2:1 (0:0)
okt. 20. 16:00
Milton Keynes Dons - Northampton
1:0 (1:0)
okt. 20. 16:00
Morecambe - Colchester
0:1 (0:1)
okt. 20. 16:00
Oldham - Port Vale
0:1 (0:1)
okt. 20. 16:00
Stevenage - Crewe
0:1 (0:0)
okt. 20. 16:00
Swindon - Mansfield
0:0
okt. 20. 17:00
Lausanne - FC Schaffhausen
2:0 (1:0)
okt. 20. 18:00
Rapperswil-Jona - Kriens
1:2 (0:1)
okt. 20. 19:00
Servette - Aarau
3:1 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 20. 14:00
Kastrioti - Kukësi
1:2 (1:0)
okt. 20. 14:00
Laci - Teuta Durres
0:3 (0:2)
okt. 20. 00:15
CRB - Goiás
2:0 (0:0)
okt. 20. 01:30
Sao Bento - Criciúma
0:0
okt. 20. 02:30
Ponte Preta - Figueirense
2:1 (1:0)
okt. 20. 21:30
Avaí - Oeste
1:1 (1:0)
okt. 20. 21:30
Vila Nova - Juventude
1:0 (1:0)
okt. 20. 21:30
Boa - Guarani FC
2:1 (1:1)
okt. 20. 14:30
Paganese - Catania
2:4 (1:3)
okt. 20. 14:30
Trapani - Rieti
3:0 (3:0)
okt. 20. 16:30
Vibonese - Sicula Leonzio
1:0 (0:0)
okt. 20. 18:30
Matera - Casertana
2:2 (1:0)
okt. 20. 20:30
Juve Stabia - Monopoli
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 20. 14:00
Slavia Szófia - Septemvri Szófia
3:1 (2:0)
okt. 20. 16:15
Botev Plovdiv - Cherno More Varna
2:1 (1:0)
okt. 20. 19:00
Ludogorets - Levszki Szófia
2:1 (2:0)
okt. 20. 16:00
Vitoria - Barakaldo
0:1 (0:0)
okt. 20. 16:30
Amorebieta - Real Oviedo II
1:2 (0:1)
okt. 20. 17:00
Athletic Bilbao II - Mirandés
1:3 (1:1)
okt. 20. 18:00
Leioa - Gernika
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 20. 16:00
Enosis - Anorthosis
1:1 (1:0)
okt. 20. 17:00
Apollon Limassol - Ermis Aradippou
5:0 (4:0)
okt. 20. 18:00
AEK Larnaka - Doxa Katokopia
3:0 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 20. 14:00
NS Mura - Rudar Velenje
2:1 (1:1)
okt. 20. 16:00
ND Gorica - Maribor
0:3 (0:1)
okt. 20. 18:00
Aluminij - Domzale
0:0
okt. 20. 16:00
Degerfors - Öster
1:3 (1:0)
okt. 20. 16:00
GAIS Göteborg - Landskrona
3:1 (1:0)
okt. 20. 15:00
Lódzki - Jastrzebie
2:0 (0:0)
okt. 20. 16:00
Bytovia Bytow - Odra Opole
1:1 (0:1)
okt. 20. 17:45
Tychy - Rakow Czestochowa
0:0
7 mérkőzés
okt. 20. 07:00
Shimizu - Sanfrecce Hiroshima
2:0 (1:0)
okt. 20. 07:00
Vegalta Sendai - Sagan Tosu
2:3 (1:2)
okt. 20. 08:00
Gamba Osaka - Yokohama F. Marinos
2:1 (0:1)
okt. 20. 12:00
FC Tokyo - Cerezo Osaka
0:1 (0:0)
okt. 20. 12:00
Kawasaki Frontale - Vissel Kobe
5:3 (2:3)
4 mérkőzés
okt. 20. 15:00
Zrinjski - Zeljeznicar Sarajevo
0:1 (0:0)
okt. 20. 15:00
Zvijezda '09 Brgule - GOSK Gabela
1:0 (1:0)
okt. 20. 15:00
Tuzla City - Mladost Doboj Kakanj
0:1 (0:1)
okt. 20. 17:00
FK Sarajevo - Sloboda Tuzla
1:0 (0:0)
okt. 20. 14:00
FK Minsk - Dinamo Minsk
3:3 (1:2)
okt. 20. 16:00
BATE Borisov - Gorodeya
3:2 (1:0)
okt. 20. 18:00
Shakhter Soligorsk - Neman Grodno
1:0 (1:0)
okt. 20. 17:00
Roeselare - Union St. Gilloise
1:1 (0:0)
okt. 20. 20:30
Tubize - Lommel
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 20. 04:00
Club Atlas - Veracruz
4:3 (2:2)
3 mérkőzés
okt. 20. 12:00
Kuressaare - Kalev Tallinn
3:3 (1:2)
okt. 20. 12:00
Paide - Parnu
2:1 (1:1)
okt. 20. 15:00
Trans Narva - Flora Tallinn
1:2 (1:2)
4 mérkőzés
okt. 20. 16:00
Dundee United - Inverness
1:1 (0:0)
okt. 20. 16:00
Alloa - Partick Thistle
1:0 (0:0)
okt. 20. 16:00
Dunfermline - Queen Of The South
0:1 (0:0)
okt. 20. 16:00
Greenock Morton - Falkirk
1:0 (0:0)
okt. 20. 16:00
Ross - Ayr
2:1 (2:0)
1 mérkőzés
okt. 20. 13:30
Sioni Bolnisi - Samtredia
4:2 (2:0)
okt. 20. 10:50
Melbourne Victory - Melbourne City
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 20. 15:00
Qabala - Neftchi
3:1 (1:0)
okt. 20. 17:00
Karabakh - Sabail
0:3*
4 mérkőzés
okt. 20. 01:00
Unión Espanola - Deportes Temuco
2:1 (0:0)
okt. 20. 17:00
O'Higgins - Colo Colo
1:1 (1:1)
okt. 20. 20:00
Curicó Unido - Palestino
0:0
okt. 20. 22:30
Unión La Calera - Huachipato
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 20. 10:15
Trinec - Chrudim
2:1 (0:0)
okt. 20. 15:30
Prostejov - Vitkovice
0:0
1 mérkőzés
okt. 20. 15:00
FK Astana - Ordabasy
1:1 (0:0)
okt. 20. 15:00
Ankaran Hrvatini - Beltinci
2:0 (0:0)
okt. 20. 15:00
Bravo - Brda
3:1 (0:0)
okt. 20. 15:00
Fuzinar - Jadran Dekani
1:1 (0:0)
okt. 20. 15:00
Brezice - Radomlje
1:4 (0:0)
okt. 20. 15:00
Bilje - Ilirija Ljubljana
1:2 (0:0)
okt. 20. 15:00
Rogaska - NK Krka
1:3 (0:0)
okt. 20. 15:00
Roltek Dob - Nafta
2:0 (0:0)
okt. 20. 18:30
Balikesirspor - Boluspor
0:1 (0:0)
okt. 20. 18:00
F91 Dudelange - Progres Niedercorn
4:1 (3:1)

2 mérkőzés
okt. 20. 15:00
Pieta Hotspurs - Valletta
0:4 (0:4)
okt. 20. 17:15
Birkirkara - Tarxien Rainbows
2:0 (1:0)
37 mérkőzés
okt. 20. 15:00
Briton Ferry - Caerau
1:0 (0:0)
okt. 20. 15:30
Llandrindod Wells - Aberbargoed Buds
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
okt. 20. 15:30
Cambrian & Clydach - Port Talbot
5:0 (0:0)
okt. 20. 15:30
Cwmamman United - Dinas Powys
4:0 (0:0)
okt. 20. 15:30
Cwmbran Celtic - Ammanford
3:0 (0:0)
okt. 20. 15:30
Cwmbran Town - Afan Lido
3:2 (0:0)
okt. 20. 15:30
Garden Village - Blaenrhondda
1:2 (0:0)
okt. 20. 15:30
Llanidloes Town - Pontypridd
1:2 (0:0)
okt. 20. 15:30
Panteg - Penybont
1:3 (0:0)
okt. 20. 15:30
Pontyclun - Llantwit Major
3:1 (0:0)
okt. 20. 15:30
Radnor Valley - Goytre
1:2 (0:0)
okt. 20. 15:30
STM Sports - Haverfordwest County
1:2 (0:0)
okt. 20. 15:30
Sully Sports - Brecon Corinthians
3:1 (0:0)
okt. 20. 15:30
Buckley - Brymbo
3:1 (0:0)
okt. 20. 15:30
Conwy Borough - Rhyl
1:2 (0:0)
okt. 20. 15:30
Trefelin - Swansea University
1:2 (0:0)
okt. 20. 15:30
Undy Athletic - Monmouth Town
4:3 (0:0)
okt. 20. 15:30
West End - Caldicot Town
0:6 (0:0)
okt. 20. 15:30
Ynysddu Welfare - Taff's Well
2:1 (0:0)
okt. 20. 15:30
Bangor City - Mold Alexandra
4:2 (0:0)
okt. 20. 15:30
Berriew - Penrhyncoch
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
okt. 20. 15:30
Caersws - Holywell
3:2 (0:0)
okt. 20. 15:30
Coedpoeth United - Ruthin Town
2:3 (0:0)
okt. 20. 15:30
Pwllheli - Porthmadog
0:3 (0:0)
okt. 20. 15:30
Prestatyn - New Brighton Villa
5:1 (0:0)
okt. 20. 15:30
Denbigh Town - Holyhead Town
9:3 (0:0)
okt. 20. 15:30
Guilsfield - Rhostyllen
2:0 (0:0)
okt. 20. 15:30
Hawarden Rangers - Llanfair United
2:3 (0:0)
okt. 20. 15:30
Holyhead Hotspur - Corwen
4:2 (0:0)
okt. 20. 15:30
Llangefni Town - Borth United
2:0 (0:0)
okt. 20. 15:30
Llanrhaeadr - Flint
1:2 (0:0)
okt. 20. 15:30
Llay Miners Welfare - Rhydymwyn
2:0 (0:0)
okt. 20. 15:30
Penycae - Airbus UK Broughton
0:4 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 20. 12:00
Riga - Jelgava
2:0 (0:0)
okt. 20. 14:00
Ventspils - Spartaks Jürmala
1:1 (1:0)
okt. 20. 16:00
Liepaja - FS METTA/LU Riga
0:1 (0:0)
okt. 20. 13:30
Iskra Danilovgrad - Zeta
1:2 (0:1)
okt. 20. 13:30
Rudar Pljevlja - Grbalj
0:0
okt. 20. 13:30
OFK Petrovac - Sutjeska Niksic
1:0 (0:0)
okt. 20. 13:30
Lovcen - Mornar Bar
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 20. 03:00
Huancayo - Ayacucho
3:3 (1:1)
okt. 20. 15:00
Domagnano - Fiorentino
0:0
okt. 20. 15:00
Juvenes/Dogana - Murata
2:2 (2:0)
okt. 20. 15:00
Tre Fiori - Folgore / Falciano
2:0 (0:0)
okt. 20. 15:00
Cailungo - Cosmos
2:1 (1:1)
5 mérkőzés
okt. 20. 13:35
Guangzhou - Guizhou Renhe
6:1 (2:0)
okt. 20. 13:35
Shandong Luneng - Tianjin Teda
2:0 (1:0)
okt. 20. 13:35
Guizhou Zhicheng - Dalian Aerbin
3:0 (1:0)
okt. 20. 16:00
Ards - Linfield
2:1 (1:0)
okt. 20. 16:00
Ballymena - Dungannon Swifts
1:1 (1:1)
okt. 20. 16:00
Cliftonville - Warrenpoint
3:1 (2:0)
okt. 20. 16:00
Coleraine - Crusaders
1:0 (0:0)
okt. 20. 16:00
Glentoran - Glenavon
1:2 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 20. 15:30
Carmarthen - Bala
1:2 (1:1)
okt. 20. 15:30
Llandudno - Aberystwyth
0:1 (0:0)
okt. 20. 15:30
Cefn Druids - Cardiff MU
1:1 (0:1)
okt. 20. 20:30
The New Saints - Connah's Quay
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 20. 12:00
Artsakh - Lori
2:3 (1:1)
okt. 20. 13:00
Shirak - Ararat Yerevan
1:0 (1:0)
okt. 20. 03:15
Honduras Progreso - Vida
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 20. 14:00
Dinamo-Auto - Speranta Nisporeni
0:1 (0:0)
okt. 20. 17:00
Zimbru - Zaria
3:1 (1:1)
okt. 20. 21:00
Universitario - Royal Pari
0:1 (0:0)
okt. 20. 23:15
The Strongest - Guabirá
6:0 (4:0)
5 mérkőzés
okt. 20. 13:00
HIFK Helsinki - KPV Kokkola
2:1 (2:1)
okt. 20. 13:00
Jyväskylä - AC Kajaani
1:2 (1:0)
okt. 20. 13:00
EIF Ekenas - Oulu
3:2 (2:1)
okt. 20. 13:00
KTP Kotka - Jaro
0:0
okt. 20. 13:00
Haka - Klubi 04 Helsinki
5:0 (2:0)
3 mérkőzés
okt. 20. 15:00
Sharjah - Ajman
1:1 (1:0)
okt. 20. 15:05
Al-Wahda - Al Dhafra
2:4 (1:3)
okt. 20. 17:45
Al Ain - Al-Jazira Club
1:2 (1:0)
okt. 20. 19:00
Al-Ittihad - Petrojet
1:1 (1:0)
okt. 20. 07:00
Daegu - Jeonnam Dragons
2:1 (0:0)
okt. 20. 07:00
Ulsan Hyundai - Gangwon
2:0 (0:0)
okt. 20. 07:00
Jeju - FC Seoul
1:0 (0:0)
okt. 20. 07:00
Suwon Blue Wings - Pohang
2:0 (0:0)
okt. 20. 07:00
Jeonbuk - Incheon
3:2 (1:2)
okt. 20. 07:00
Gyeongnam - Sangju Sangmu
2:1 (1:0)
okt. 20. 14:30
Maassluis - Kozakken Boys
0:1 (0:1)
okt. 20. 14:30
GVVV - Spakenburg
3:2 (3:0)
okt. 20. 14:30
Scheveningen - Almere City II
0:3 (0:0)
okt. 20. 15:00
Ijsselmeervogels - Koninklijke
1:0 (1:0)
okt. 20. 15:30
Rijnsburgse - Katwijk
1:2 (1:1)
okt. 20. 15:30
Hardenberg - Lienden
1:1 (1:0)
okt. 20. 18:00
Vitesse II - Barendrecht
0:1 (0:1)
okt. 20. 18:00
Sint Bavo - De Treffers
1:3 (1:1)
okt. 20. 15:30
Free State Stars - Bidvest Wits
0:1 (0:1)
okt. 20. 18:00
Mamelodi Sundowns - Bloemfontein
1:0 (0:0)
okt. 20. 20:15
Orlando Pirates - Chippa United
1:0 (0:0)
okt. 20. 20:15
Maritzburg United - Highlands Park
2:1 (0:1)
okt. 20. 20:15
Baroka - Golden Arrows
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 20. 13:00
Metalourg - Bunyodkor
1:0 (0:0)
okt. 20. 13:00
Navbahor - Buxoro
1:0 (1:0)
okt. 20. 15:00
Pakhtakor - Lokomotiv Tashkent
1:3 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 20. 16:25
Al Arabi Doha - Al Ahli Doha
0:3 (0:3)
okt. 20. 16:25
Umm-Salal - Qatar SC
1:1 (0:0)
okt. 20. 18:35
Al-Rayyan - Al-Gharrafa
1:1 (0:0)
okt. 20. 08:30
R&F - Warriors
2:1 (1:0)
okt. 20. 08:30
Southern District - Eastern
0:2 (0:0)
okt. 20. 11:30
Yuen Long - Dreams
5:1 (1:0)
okt. 20. 16:50
Al Ittifaq - Al Ahli Jeddah
6:2 (2:1)
okt. 20. 18:45
Al-Shabab Riyadh - Al-Hilal
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 20. 16:30
Sanat Naft - Tractor Sazi
2:1 (1:0)
6 mérkőzés
okt. 20. 14:00
Al Hussein - Al-Quwa Al-Jawiya
1:2 (0:0)
okt. 20. 14:00
Alsinaat Alkahrabaiya - Al Hudod
0:1 (0:0)
okt. 20. 14:00
Amanat Baghdad - Al Talaba
0:3 (0:0)
okt. 20. 16:00
Al Minaa Basra - Al Zawra'a
2:1 (0:0)
okt. 20. 16:15
Al Najaf - Naft
0:3*
okt. 20. 16:15
Naft Maysan - Al Diwaniya
4:1 (0:0)
okt. 20. 15:30
Stade Gabésien - Étoile Sahel
2:2 (1:1)
okt. 20. 15:30
Monastir - Hammam-Lif
1:2 (0:1)
okt. 20. 15:30
Tataouine - Bizertin
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 20. 04:30
Phoenix Rising - Portland Timbers II
3:0 (1:0)
okt. 20. 22:00
FC Cincinnati - Nashville
1:1 / tizenegyesekkel 6:5 (0:0)
okt. 20. 23:00
Real Monarchs - Reno 1868
0:1 (0:0)
okt. 20. 18:45
Béjaia - Ain M'lila
0:0
okt. 20. 18:45
Bordj Bou Arreridj - MC Alger
0:1 (0:0)
okt. 20. 08:00
Kyoto Sanga - Albirex Niigata
0:2 (0:0)
okt. 20. 14:45
Drenica Skënderaj - Liria Prizren
1:0 (0:0)
okt. 20. 14:45
Ferizaj - Drita Gijlan
0:2 (0:0)
okt. 20. 14:45
Ballkani - Flamurtari
1:0 (0:0)
okt. 20. 15:00
Prishtina - KEK-u
3:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
427
54 (13%)
165 (39%)
600
429
52 (12%)
167 (39%)
594
428
52 (12%)
166 (39%)
592
427
47 (11%)
171 (40%)
577
428
48 (11%)
162 (38%)
564
6. Xxy
428
38 (9%)
176 (41%)
542
422
38 (9%)
172 (41%)
534
428
42 (10%)
160 (37%)
530
9. PÁL
425
44 (10%)
152 (36%)
524
428
38 (9%)
164 (38%)
518

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont