Főoldal » Meccsek » 2018. október 21.

Meccsek - 2018. október 21.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. október 21.)


4 mérkőzés
okt. 21. 12:00
Rayo Vallecano - Getafe
1:2 (0:0)
okt. 21. 16:15
Eibar - Athletic Bilbao
1:1 (1:1)
okt. 21. 18:30
Huesca - Espanyol
0:2 (0:1)
okt. 21. 20:45
Betis - Valladolid
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 21. 17:00
Everton - Crystal Palace
2:0 (0:0)
6 mérkőzés
okt. 21. 12:30
Frosinone - Empoli
3:3 (1:1)
okt. 21. 15:00
Parma - Lazio
0:2 (0:0)
okt. 21. 15:00
Bologna - Torino
2:2 (0:1)
okt. 21. 15:00
Chievo - Atalanta
1:5 (0:2)
okt. 21. 18:00
Fiorentina - Cagliari
1:1 (0:0)
okt. 21. 20:30
Inter - AC Milan
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 21. 15:30
Hertha BSC - Freiburg
1:1 (1:1)
okt. 21. 18:00
Mönchengladbach - Mainz
4:0 (1:0)
10 mérkőzés
okt. 21. 14:30
Soroksár - Vasas
3:1 (0:1)
okt. 21. 14:30
Kazincbarcika - ZTE
1:1 (1:0)
okt. 21. 14:30
Dorog - Siófok
0:0
okt. 21. 14:30
Mosonmagyaróvár - Cegléd
0:2 (0:1)
okt. 21. 14:30
Budafok - Budaörs
1:2 (0:1)
okt. 21. 15:30
Kaposvár - Nyíregyháza
2:1 (1:1)
okt. 21. 17:00
Gyirmót - Monor
7:3 (4:2)
okt. 21. 17:00
Csákvár - Vác
2:2 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 21. 15:00
Montpellier HSC - Bordeaux
2:0 (1:0)
okt. 21. 17:00
St. Etienne - Stade Rennes
1:1 (1:1)
okt. 21. 21:00
Nice - Olympique Marseille
0:1 (0:1)

5 mérkőzés
okt. 21. 12:15
NAC Breda - Willem II
2:2 (1:2)
okt. 21. 14:30
Feyenoord - Zwolle
3:0 (2:0)
okt. 21. 14:30
Heracles - Groningen
4:1 (1:1)
okt. 21. 14:30
Venlo - Den Haag
2:0 (1:0)
okt. 21. 16:45
Fortuna Sittard - De Graafschap
3:1 (1:0)
okt. 21. 13:30
Hamburger SV - Bochum
0:0
okt. 21. 13:30
Regensburg - Darmstadt
1:1 (0:1)
okt. 21. 13:30
Paderborn - Union Berlin
0:0
okt. 21. 12:00
Mallorca - Extremadura
1:1 (0:0)
okt. 21. 16:00
Lugo - Gimnastic
1:0 (1:0)
okt. 21. 18:00
Albacete - Almería
1:1 (0:0)
okt. 21. 18:00
Reus Deportiu - Rayo Majadahonda
2:1 (0:0)
okt. 21. 20:00
Zaragoza - Tenerife
1:1 (0:0)
okt. 21. 20:30
Cádiz - Sporting Gijón
0:0
okt. 21. 11:00
Puskás Akadémia II. - Érd
3:3 (0:0)
okt. 21. 14:00
Nagykanizsai TE - Komárom
1:1 (0:0)
okt. 21. 14:00
Dunaharaszti - Andráshida
1:1 (0:0)
okt. 21. 14:00
Pénzügyőr - Csepel
2:0 (0:0)
okt. 21. 14:00
THSE-Szabadkikötő - Sárvár
1:0 (0:0)
okt. 21. 14:00
Pápai Perutz - Vidi II
3:0 (0:0)
okt. 21. 16:00
Ajka - BKV Előre
7:0 (0:0)
okt. 21. 14:00
Iváncsa - Kozármisleny
1:3 (0:0)
okt. 21. 14:00
Szeged 2011 - Dunaújváros
1:0 (0:0)
okt. 21. 14:00
Szekszárd - Taksony
0:2 (0:0)
okt. 21. 14:00
Pécsi MFC - FC Dabas
1:1 (0:0)
okt. 21. 14:00
Szentlőrinc - Rákosmenti KSK
3:0 (0:0)
okt. 21. 14:00
SZEOL - Hódmezővásárhely
1:0 (0:0)
okt. 21. 14:00
Makó - Paks II
2:0 (0:0)
okt. 21. 10:30
Putnok - Nyírbátor
1:1 (0:0)
okt. 21. 14:00
Cigánd - Eger
0:1 (0:0)
okt. 21. 14:00
ESMTK - Debreceni EAC
0:1 (0:0)
okt. 21. 14:00
Salgótarján - Sényő
1:1 (0:0)
okt. 21. 14:00
Jászberény - Tiszaújváros
4:2 (0:0)
okt. 21. 14:00
DVTK II - Szolnoki MÁV
1:3 (0:0)
okt. 21. 14:00
Sajóbábony - Gyöngyös
1:0 (0:0)
okt. 21. 14:00
Tállya - Füzesgyarmat
0:4 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 21. 15:00
Venezia - Hellas Verona
1:1 (0:1)
okt. 21. 15:00
Salernitana - Perugia
2:1 (0:0)
okt. 21. 21:00
Lecce - Palermo
1:2 (1:1)
25 mérkőzés
okt. 21. 14:00
Vale Formoso - Coimbrőes
4:3 (0:0)
okt. 21. 16:00
Moura - Marítimo
0:0 / tizenegyesekkel 3:4
okt. 21. 16:00
Fátima - Boavista Porto
1:4 (0:0)
okt. 21. 16:00
Armacenenses - Setúbal
1:2 (0:0)
okt. 21. 16:00
Uniao Torreense - Rio Ave
1:5 (0:0)
okt. 21. 16:00
Sao Martinho - Moreirense
0:1 (0:0)
okt. 21. 16:00
Lusitano FCV - Nacional
4:3 (0:0)
okt. 21. 16:00
Maria da Fonte - Santa Clara
1:2 (0:0)
okt. 21. 16:00
Estoril - Tondela
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
okt. 21. 16:00
Pedras Salgadas - Chaves
1:4 (0:0)
okt. 21. 16:00
Pacos de Ferreira - Gafanha
2:0 (0:0)
okt. 21. 16:00
Leixőes - Amarante
3:1 (0:0)
okt. 21. 16:00
Madeira - Uniao Santiago
2:0 (0:0)
okt. 21. 16:00
Mirandela - Feirense
1:2 (0:0)
okt. 21. 16:00
Os Limianos - Covilha
0:2 (0:0)
okt. 21. 16:00
Farense - Arouca
1:3 (0:0)
okt. 21. 16:00
Fafe - Penafiel
0:0 / tizenegyesekkel 2:4
okt. 21. 16:00
Casa Pia - Angrense
2:1 (0:0)
okt. 21. 16:00
Montalegre - Oriental
2:1 (0:0)
okt. 21. 16:00
Santa Iria - Praiense
0:2 (0:0)
okt. 21. 16:00
Agueda - Louletano
1:0 (0:0)
okt. 21. 16:00
Vilafranquense - Anadia
0:4 (0:0)
okt. 21. 16:00
Silves - Chaves II
2:1 (0:0)
okt. 21. 17:00
Sacavenense - Aves
1:3 (0:0)
okt. 21. 21:00
Felgueiras 1932 - Braga
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 21. 15:30
Szpartak Moszkva - Arsenal-Tula
2:3 (2:1)
okt. 21. 18:00
FK Krasnodar - Akhmat Grozny
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 21. 17:00
Gaz Metan Medias - Botosani
1:2 (1:0)
okt. 21. 20:00
CS U Craiova - Steaua Bukarest
2:1 (0:1)
5 mérkőzés
okt. 21. 00:00
Sao Paulo - Atlético PR
0:0
okt. 21. 00:00
Sport Recife - Vasco da Gama
2:1 (1:1)
okt. 21. 21:00
EC Vitória - Corinthians
2:2 (1:1)
okt. 21. 21:00
Fluminense - Atlético Mineiro
1:0 (0:0)
okt. 21. 21:00
Palmeiras - Ceará
2:1 (2:0)
4 mérkőzés
okt. 21. 12:30
Rizespor - Konyaspor
1:1 (1:0)
okt. 21. 15:00
Ankaragücü - Malatyaspor
1:0 (1:0)
okt. 21. 15:00
Alanyaspor - Antalyaspor
0:1 (0:1)
okt. 21. 18:00
Göztepe Izmir - Besiktas
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 21. 14:30
Hamilton - Rangers FC
1:4 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 21. 13:00
Lviv - Arsenal Kiev
1:0 (1:0)
okt. 21. 18:30
Oleksandria - Karpaty Lviv
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
okt. 21. 14:30
Anderlecht - Cercle Brugge
4:2 (2:0)
okt. 21. 18:00
KV Oostende - Gent
0:4 (0:2)
okt. 21. 20:00
Sporting Charleroi - Zulte-Waregem
3:2 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 21. 14:30
Admira - Wolfsberger
0:0
okt. 21. 14:30
Mattersburg - St. Pölten
2:0 (0:0)
okt. 21. 17:00
Austria Wien - Sturm Graz
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 21. 16:00
Basel - Neuchatel Xamax FC
1:1 (1:0)
okt. 21. 16:00
Sion - Grasshoppers
0:0
okt. 21. 16:00
Lugano - St. Gallen
3:1 (2:0)
3 mérkőzés
okt. 21. 17:15
Levadiakos - Xanthi
1:2 (0:1)
okt. 21. 18:00
Aris Saloniki - PAOK Saloniki
1:2 (1:1)
okt. 21. 19:30
OFI Heraklion - Olympiakos Pireus
1:0 (1:0)
okt. 21. 12:00
Atlético Baleares - Ontinyent
2:1 (1:0)
okt. 21. 12:00
Conquense - Espanyol II
1:1 (1:0)
okt. 21. 12:00
Peralada - Ebro
1:2 (0:1)
okt. 21. 17:00
Castellón - Valencia II
1:1 (1:1)
okt. 21. 17:00
Ejea - Cornella
0:0
okt. 21. 17:00
Alcoyano - Levante II
2:3 (2:3)
okt. 21. 17:00
Sabadell - Teruel
2:0 (0:0)
okt. 21. 17:30
Olot - Lleida Esportiu
0:1 (0:0)
okt. 21. 19:00
Hércules - Badalona
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 21. 13:00
Zwickau - Hansa Rostock
2:2 (2:0)
okt. 21. 14:00
Karlsruhe - Wehen Wiesbaden
2:5 (1:4)
2 mérkőzés
okt. 21. 15:30
Zaglebie Lubin - Wisla Plock
3:3 (1:2)
okt. 21. 18:00
Legia Warszawa - Wisla Kraków
3:3 (2:0)
4 mérkőzés
okt. 21. 01:00
Newell's Old Boys - Tigre
2:0 (1:0)
okt. 21. 18:15
Estudiantes - Atlético Tucumán
1:1 (0:0)
okt. 21. 22:45
CA Independiente - Huracán
3:1 (1:0)
11 mérkőzés
okt. 21. 21:00
Orlando City - Columbus Crew
2:1 (0:0)
okt. 21. 21:00
D.C. United - New York City
3:1 (2:0)
okt. 21. 21:00
Montreal Impact - Toronto FC
2:0 (0:0)
okt. 21. 21:00
Philadelphia - New York Red Bulls
0:1 (0:0)
okt. 21. 21:00
Atlanta United - Chicago Fire
2:1 (2:1)
okt. 21. 23:00
Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps
2:2 (2:1)
okt. 21. 23:00
Portland Timbers - Real Salt Lake
3:0 (1:0)
okt. 21. 23:00
FC Dallas - Kansas
0:3 (0:1)
okt. 21. 23:00
Houston Dynamo - Seattle Sounders
2:3 (0:1)
okt. 21. 23:00
Minnesota United - L. A. Galaxy
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 21. 15:00
Slaven Belupo - NK Gorica
0:1 (0:0)
okt. 21. 17:30
Lokomotiv Zágráb - Hajduk Split
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 21. 12:00
Vendsyssel - Horsens
0:1 (0:1)
okt. 21. 14:00
Randers - SonderjyskE
1:1 (1:0)
okt. 21. 16:00
Vejle Boldklub - FC Kobenhavn
1:3 (1:0)
okt. 21. 18:00
Aarhus - Aalborg
2:2 (1:0)
5 mérkőzés
okt. 21. 15:00
Djurgarden - AIK
0:0
okt. 21. 15:00
Häcken - Östersunds
2:0 (2:0)
okt. 21. 17:30
Elfsborg - Sundsvall
2:0 (0:0)
okt. 21. 17:30
Kalmar - Norrköping
1:2 (1:1)
okt. 21. 17:30
Trelleborg - Sirius
1:2 (1:1)
okt. 21. 14:30
Gubbio - Südtirol
0:0
okt. 21. 14:30
Fano - Sambenedettese
1:1 (1:0)
okt. 21. 14:30
Fermana - Vicenza
2:0 (1:0)
okt. 21. 14:30
Monza - Teramo
0:1 (0:1)
okt. 21. 14:30
AlbinoLeffe - Vis Pesaro
0:2 (0:1)
okt. 21. 16:30
Ravenna - Feralpisalo
1:1 (1:1)
okt. 21. 16:30
Pordenone - Renate
2:1 (0:1)
okt. 21. 18:30
Imolese - Rimini
3:1 (1:0)
okt. 21. 18:30
Virtus Verona - Giana Erminio
0:3 (0:2)
2 mérkőzés
okt. 21. 13:00
Spartak Subotica - Partizan
0:0
okt. 21. 16:00
Dinamo Vranje - Backa Palanka
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 21. 15:00
Dukla Praha - Opava
1:0 (0:0)
okt. 21. 17:00
Slovan Liberec - Slavia Praha
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
okt. 21. 18:00
Haugesund - Odd Grenland
2:0 (1:0)
okt. 21. 18:00
Lilleström - Rosenborg
0:0
okt. 21. 18:00
Tromso - Start
1:2 (0:1)
okt. 21. 18:00
Valerenga - Kristiansund
0:2 (0:0)
okt. 21. 18:00
Ranheim - Bodo/Glimt
0:0
okt. 21. 20:00
Stabaek - Brann
1:2 (0:0)
okt. 21. 14:30
Wil - Chiasso
3:1 (1:0)
okt. 21. 12:15
Varzim - FC Porto II
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
okt. 21. 14:00
Skenderbeu - Kamza
2:0 (1:0)
okt. 21.
Entella - Lucchese
elhalasztva
okt. 21. 15:30
Arzachena - Alessandria
0:1 (0:0)
okt. 21. 16:30
Aurora Pro Patria - Piacenza
1:4 (0:1)
okt. 21. 16:30
Pro Vercelli - Pontedera
0:0
okt. 21. 16:30
Pistoiese - Novara
0:2 (0:2)
okt. 21. 16:30
Juventus II - Siena
2:2 (2:1)
okt. 21. 16:30
Arezzo - Albissola
2:0 (0:0)
okt. 21. 20:30
Pro Piacenza - Cuneo
0:1 (0:0)
okt. 21. 00:00
Fortaleza - Paysandu
1:0 (0:0)
okt. 21. 02:00
Sampaio Correa - Londrina
1:2 (1:1)
okt. 21. 14:30
Siracusa - Potenza
0:1 (0:1)
okt. 21. 15:00
Viterbese Castrense - Cavese
elhalasztva
okt. 21. 16:30
Rende - Bisceglie
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
okt. 21. 16:30
Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv
1:0 (0:0)
okt. 21. 19:00
CSKA Szófia - Etar
3:0 (1:0)
6 mérkőzés
okt. 21. 13:30
HJK Helsinki - SJK
1:0 (1:0)
okt. 21. 13:30
Vaasa - Rovaniemi
1:2 (0:0)
okt. 21. 13:30
Kuopion - Turku
2:1 (0:1)
okt. 21. 13:30
Ilves - Lahti
0:1 (0:0)
okt. 21. 13:30
Inter Turku - Honka
0:2 (0:1)
okt. 21. 13:30
Kemi Kings - Mariehamn
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 21. 14:45
Celje - Krsko
2:1 (1:1)
okt. 21. 17:00
Olimpija Ljubljana - Triglav
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 21. 16:00
Nea Salamina - Omonia Nikosia
1:0 (1:0)
okt. 21. 16:30
Tudelano - Real Sociedad II
1:3 (0:1)
okt. 21. 17:00
Torrelavega - UD Logronés
0:1 (0:1)
okt. 21. 17:00
Real Unión - Arenas de Getxo
1:1 (1:1)
okt. 21. 17:00
Calahorra - Izarra
2:0 (1:0)
okt. 21. 17:00
Union Langreo - Durango
4:1 (1:1)
okt. 21. 15:00
AFC Eskilstuna - Falkenberg
1:0 (1:0)
okt. 21. 17:30
Brage - Jönköpings Södra
3:2 (0:1)
okt. 21. 12:00
Fuenlabrada - Atlético Madrid II
2:0 (0:0)
okt. 21. 12:00
Celta Vigo II - Real Madrid II
1:1 (1:0)
okt. 21. 12:00
Unión Adarve - Navalcarnero
3:2 (1:0)
okt. 21. 17:00
Burgos - Pontevedra
0:1 (0:1)
okt. 21. 18:00
Guijuelo - Coruxo
0:0
okt. 21. 14:00
Warta Poznan - Chrobry Glogów
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
2 mérkőzés
okt. 21. 13:00
Slutsk - Torpedo Zhodino
0:3 (0:1)
okt. 21. 15:00
Smolevichi - Isloch
0:1 (0:0)
okt. 21. 17:30
Dinamo Brest - Tarpeda
2:0 (2:0)
okt. 21. 01:00
Deportivo Santamarina - Temperley
0:1 (0:1)
okt. 21. 01:05
Villa Dálmine - Quilmes
1:1 (1:0)
okt. 21. 22:00
Gimnasia Mendoza - Sarmiento
0:2 (0:1)
okt. 21. 22:00
GyE Jujuy - Club Atlético Mitre
1:0 (1:0)
okt. 21. 16:00
Mechelen - Beerschot-Wilrijk
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
okt. 21. 12:00
FCI Levadia - Tulevik
2:1 (0:0)
okt. 21. 14:00
Nőmme Kalju - Tammeka
2:2 (1:0)
7 mérkőzés
okt. 21. 00:00
Querétaro - Cruz Azul
2:0 (0:0)
okt. 21. 02:00
CF América - Club Tijuana
3:0 (2:0)
okt. 21. 02:00
Pachuca - Santos Laguna
1:1 (1:0)
okt. 21. 04:00
Club Necaxa - Club León
0:2 (0:1)
okt. 21. 04:06
Monterrey - Toluca
2:1 (0:0)
okt. 21. 19:00
Lobos de la BUAP - Club Guadalajara
1:1 (1:0)
okt. 21. 23:30
UNAM Pumas - Tigres
3:3 (2:2)
2 mérkőzés
okt. 21. 20:00
Ashdod - Beitar Jerusalem
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 21. 16:00
Torpedo Kutaisi - Rustavi
2:2 (0:0)
okt. 21. 18:00
Saburtalo - Kolkheti-1913
4:1 (2:0)
2 mérkőzés
okt. 21. 15:00
Sumgayit Shekher - Sabah FK
0:1 (0:1)
okt. 21. 17:00
Kesla - Zira
1:0 (1:0)
okt. 21. 13:00
Tromsdalen - Ham-Kam
0:2 (0:0)
okt. 21. 15:00
Asane - Sogndal
1:2 (1:0)
okt. 21. 15:00
Ullensaker/Kisa - Kongsvinger
1:1 (0:0)
okt. 21. 18:00
Levanger - Floro
0:1 (0:0)
okt. 21. 18:00
Mjondalen - Jerv
1:1 (0:1)
okt. 21. 18:00
Notodden - Strommen
1:1 (1:1)
okt. 21. 18:00
Sandnes Ulf - Nest-Sotra
1:1 (0:1)
5 mérkőzés
okt. 21. 11:00
Kairat Almaty - Tobol
0:0
okt. 21. 11:00
Shakter Karaganda - Aktobe
0:1 (0:1)
okt. 21. 11:00
Kyzyl-Zhar - Zhetysu
1:1 (0:1)
okt. 21. 12:00
Atyrau - Akzhayik
2:1 (1:1)
okt. 21. 12:00
Irtysh Pavlodar - Kaisar Kyzylorda
0:1 (0:1)
okt. 21. 11:30
Sevilla Atlético - FC Cartagena
0:1 (0:0)
okt. 21. 12:00
UD Ibiza - Marbella
4:0 (2:0)
okt. 21. 12:00
Melilla - UCAM Murcia
2:2 (1:2)
okt. 21. 17:00
El Ejido - San Fernando
0:2 (0:1)
okt. 21. 18:00
Real Murcia - Talavera
1:0 (1:0)
okt. 21. 18:00
Villanovense - Granada II
1:0 (0:0)
okt. 21. 18:00
Badajoz - Linense
0:2 (0:2)
okt. 21. 18:30
Huelva - Almería II
2:0 (1:0)
okt. 21. 18:30
Atletico Sanluqueno - Don Benito
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 21. 10:15
Viktoria Zizkov - Jihlava
0:1 (0:0)
okt. 21. 15:30
Vlasim - Varnsdorf
1:1 (0:1)
3 mérkőzés

okt. 21. 01:00
Santa Fe - La Equidad
0:1 (0:0)
okt. 21. 02:45
Patriotas - Once Caldas
1:0 (0:0)
okt. 21. 21:00
Deportes Tolima - Leones
3:2 (2:1)
okt. 21. 23:00
América de Cali - Rionegro Águilas
2:1 (0:1)
okt. 21. 13:00
Hatayspor - Osmanlispor
0:0
okt. 21. 15:30
Karabükspor - Altay Izmir
0:4 (0:2)
okt. 21. 18:30
Istanbulspor - Giresunspor
3:1 (0:1)
okt. 21. 13:00
Tabor Sezana - NS Drava
3:3 (0:0)
okt. 21. 16:00
UT Pétange - Jeunesse Esch
3:2 (3:0)
okt. 21. 16:00
UNA Strassen - RFCU Luxemburg
1:2 (0:1)
okt. 21. 16:00
Mondorf-les-Bains - Rumelange
4:3 (1:1)
okt. 21. 16:00
Differdange - Victoria Rosport
3:0 (0:0)
okt. 21. 16:00
Hamm Benfica - Hostert
1:2 (1:2)
okt. 21. 16:00
Fola Esch - Etzella Ettelbruck
6:0 (2:0)
okt. 21. 22:00
Sol de América - Cerro Porteno
2:1 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 21. 15:00
Mosta - Sliema Wanderers
1:2 (1:1)
okt. 21. 17:15
Hibernians - Hamrun Spartans
2:1 (1:1)
okt. 21. 16:00
B36 Torshavn - HB Torshavn
1:3 (0:1)
okt. 21. 16:00
Klaksvík - TB / FCS / Royn
3:1 (1:1)
okt. 21. 16:00
Vikingur Gota - Runavik
0:3 (0:2)
5 mérkőzés
okt. 21. 03:00
Sport Boys - Academia Cantolao
3:1 (1:1)
okt. 21. 18:00
Sporting Cristal - Cajamarca
1:0 (1:0)
okt. 21. 23:00
Alianza Lima - Melgar
0:1 (0:1)
5 mérkőzés
okt. 21. 13:45
Fremad Amager - Helsingor
2:0 (1:0)
okt. 21. 13:45
Viborg - Silkeborg
1:1 (0:1)
okt. 21. 13:45
Nyköbing - Fredericia
0:3 (0:1)
okt. 21. 13:45
Naestved - Lyngby
1:0 (0:0)
okt. 21. 13:45
Thisted - Roskilde
3:2 (0:2)
okt. 21. 15:00
Libertas - Faetano
1:0 (0:0)
okt. 21. 15:00
Pennarossa - Tre Penne
3:2 (2:0)
okt. 21. 15:00
Virtus - San Giovanni
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
okt. 21. 12:00
Inter Club d'Escaldes - Lusitanos
2:1 (0:0)
okt. 21. 14:00
Ordino - Encamp
3:1 (0:0)
okt. 21. 16:00
FC Santa Coloma - Engordany
0:0
okt. 21. 18:00
Sant Julia - UE Santa Coloma
1:1 (0:0)
okt. 21. 02:00
UPNFM - Motagua
1:3 (1:1)
okt. 21. 03:00
Real Espana - CD Platense
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 21. 09:30
Beijing Guoan - Changchun Yatai
1:1 (0:1)
okt. 21. 13:35
Henan Jianye - Guangzhou R&F
2:0 (1:0)
5 mérkőzés
okt. 21. 14:30
Renova - Rabotnicki
0:2 (0:1)
okt. 21. 14:30
Shkupi - Sileks Kratovo
2:0 (0:0)
okt. 21. 14:30
Vardar Skopje - Shkendija
0:2 (0:1)
okt. 21. 14:30
Belasica - Pobeda
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 21. 13:00
Alashkert - Gandzasar Kapan
1:0 (1:0)
okt. 21. 16:00
Ararat-Armenia - Pyunik
0:0
2 mérkőzés
okt. 21. 16:00
Sheriff Tiraspol - Milsami
1:1 (0:0)
okt. 21. 02:00
Santos Guápiles - Limón
1:1 (0:0)
okt. 21. 03:55
Herediano - Pérez Zeledón
0:1 (0:1)
okt. 21. 19:05
Grecia - Carmelita
2:0 (1:0)
okt. 21. 21:00
Nacional Potosí - Real Potosí
2:0 (1:0)
okt. 21. 21:00
Club Aurora - Club Bolívar
0:4 (0:2)
okt. 21. 23:15
San José - Jorge Wilstermann
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 21. 12:00
Zalgiris Vilnius - Trakai
2:2 (0:1)
okt. 21. 12:00
Lietava Jonava - Suduva
1:2 (0:1)
okt. 21. 22:00
Caracas - Zamora FC
2:2 (1:2)
okt. 21. 22:00
Aragua - Zulia
0:2 (0:1)
okt. 21. 22:00
Trujillanos - Estudiantes Caracas
4:1 (2:1)
okt. 21. 22:00
Anzoátegui - Deportivo Lara
2:1 (1:1)
okt. 21. 22:00
Metropolitanos - Monagas
2:0 (2:0)
okt. 21. 22:00
Portuguesa FC - Carabobo
1:0 (0:0)
okt. 21. 15:30
Polokwane City - SuperSport United
1:1 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
okt. 21. 15:30
Kaizer Chiefs - Black Leopards
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 21. 16:25
Al Sailiya - Al Shahaniya
1:3 (1:1)
okt. 21. 18:35
Al Kharaitiyat - Al Khor
1:5 (1:1)
okt. 21. 03:00
Hamilton Wanderers - Waitakere
3:1 (0:0)
okt. 21. 03:00
Auckland City - Tasman United
3:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 21. 14:00
Al Kahrabaa - Arbil
0:1 (0:0)
okt. 21. 16:15
Naft Al-Janoob - Al Shorta
1:3 (1:1)
okt. 21. 08:30
Hoi King - Pegasus
2:6 (2:3)
okt. 21. 11:30
Kitchee - Tai Po
2:2 (2:0)
okt. 21. 15:30
Stade Tunisien - Kairouan
1:2 (0:0)
okt. 21. 15:30
Métlaoui - Ben Guerdane
1:0 (1:0)
okt. 21. 15:30
CS Sfaxien - Club Africain Tunis
2:0 (0:0)
okt. 21. 09:30
Shenzhen - Dalian Transcendence
3:1 (3:0)
okt. 21. 14:45
Gjilani - Feronikeli
1:0 (0:0)
okt. 21. 14:45
Trepca'89 - Llapi
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 21. 01:00
Pittsburgh Riverhounds - Bethlehem Steel
2:2 / tizenegyesekkel 7:8 (1:0)
okt. 21. 01:30
Louisville City - Indy Eleven
4:1 (2:0)
okt. 21. 04:00
Orange County SC - Saint Louis
4:0 (2:0)
okt. 21. 08:00
Seoul E-Land - Anyang
0:1 (0:1)
okt. 21. 08:00
Ansan Greeners - Bucheon 1995
3:1 (1:0)
okt. 21. 08:00
Daejeon Citizen - Busan I'Park
0:1 (0:0)
okt. 21. 08:00
Gwangju - Suwon City
0:2 (0:0)
okt. 21. 10:00
Asan Mugunghwa - Seongnam Ilhwa
1:0 (0:0)
okt. 21. 06:00
Montedio Yamagata - Avispa Fukuoka
2:2 (2:1)
okt. 21. 07:00
Mito Hollyhock - Roasso Kumamoto
3:2 (1:0)
okt. 21. 07:00
Tochigi - Ventforet Kofu
2:2 (1:1)
okt. 21. 07:00
Tokyo Verdy - Tokushima Vortis
2:1 (1:0)
okt. 21. 07:00
Yokohama FC - Omiya Ardija
1:1 (0:0)
okt. 21. 07:00
Matsumoto Yamaga - Gifu
0:0
okt. 21. 08:00
JEF United - Oita Trinita
2:4 (1:3)
okt. 21. 09:00
Fagiano Okayama - Machida Zelvia
1:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
399
49 (12%)
134 (34%)
513
399
50 (13%)
129 (32%)
508
399
55 (14%)
113 (28%)
501
4. AltT
398
48 (12%)
123 (31%)
486
399
42 (11%)
135 (34%)
480
399
52 (13%)
108 (27%)
476
399
39 (10%)
135 (34%)
465
8. Xxy
399
35 (9%)
142 (36%)
459
399
42 (11%)
124 (31%)
458
399
38 (10%)
133 (33%)
456

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont