Főoldal » Meccsek » 2018. augusztus 19.

Meccsek - 2018. augusztus 19.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. augusztus 19.)


3 mérkőzés
aug. 19. 18:15
Eibar - Huesca
1:2 (0:2)
aug. 19. 20:15
Rayo Vallecano - Sevilla
1:4 (0:3)
aug. 19. 22:15
Real Madrid - Getafe
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 19. 14:30
Manchester City - Huddersfield
6:1 (3:1)
aug. 19. 14:30
Burnley - Watford
1:3 (1:1)
5 mérkőzés
aug. 19. 18:00
Torino - AS Roma
0:1 (0:0)
aug. 19. 20:30
Sassuolo - Inter
1:0 (1:0)
aug. 19. 20:30
Parma - Udinese
2:2 (1:0)
aug. 19. 20:30
Bologna - SPAL
0:1 (0:0)
aug. 19. 20:30
Empoli - Cagliari
2:0 (1:0)
12 mérkőzés
aug. 19. 15:30
Viktoria Köln - RB Leipzig
1:3 (1:0)
aug. 19. 15:30
Steinbach - Augsburg
1:2 (0:1)
aug. 19. 15:30
Chemie Leipzig - Regensburg
2:1 (0:1)
aug. 19. 15:30
BFC Dynamo - 1. FC Köln
1:9 (1:4)
aug. 19. 15:30
Karlsruhe - Hannover 96
0:6 (0:3)
aug. 19. 15:30
Lok Stendal - Arminia Bielefeld
0:5 (0:1)
aug. 19. 15:30
TuS RW Koblenz - Fortuna Düsseldorf
0:5 (0:4)
aug. 19. 15:30
Weiche Flensburg - Bochum
1:0 (1:0)
aug. 19. 15:30
Jeddeloh - Heidenheim
2:5 (0:3)
aug. 19. 18:30
1860 München - Holstein Kiel
1:3 (1:0)
aug. 19. 18:30
Hastedt - Mönchengladbach
1:11 (0:6)
aug. 19. 18:30
Carl Zeiss Jena - Union Berlin
2:4 (2:3)
10 mérkőzés
aug. 19. 17:30
Monor - Győri ETO
2:3 (0:1)
aug. 19. 17:30
Cegléd - Nyíregyháza
0:0
aug. 19. 17:30
Budaörs - Kaposvár
2:3 (2:2)
aug. 19. 17:30
Soroksár - Dorog
1:3 (0:0)
aug. 19. 18:00
ZTE - Békéscsabai Előre
3:1 (1:1)
aug. 19. 19:00
Vasas - Csákvár
3:3 (2:0)
aug. 19. 19:00
Gyirmót - Vác
3:0 (2:0)
aug. 19. 19:00
Siófok - Budafok
0:0
3 mérkőzés
aug. 19. 15:00
Strasbourg - St. Etienne
1:1 (0:0)
aug. 19. 17:00
Toulouse - Bordeaux
2:1 (1:0)
aug. 19. 21:00
Nimes - Olympique Marseille
3:1 (1:0)

4 mérkőzés
aug. 19. 12:15
Utrecht - Zwolle
2:0 (2:0)
aug. 19. 14:30
Feyenoord - Excelsior Rotterdam
3:0 (1:0)
aug. 19. 14:30
FC Emmen - Alkmaar
1:4 (1:3)
aug. 19. 16:45
Heerenveen - Vitesse
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 19. 14:00
JOS Watergraafsmeer - Westlandia
1:2 (0:0)
aug. 19. 14:30
RKSV Bekkerveld - USV Hercules
2:4 (2:1)
aug. 19. 19:00
Mallorca - Osasuna
1:0 (1:0)
aug. 19. 19:00
Real Oviedo - Extremadura
1:1 (1:0)
aug. 19. 20:30
Zaragoza - Rayo Majadahonda
2:1 (2:0)
aug. 19. 22:00
Las Palmas - Reus Deportiu
2:0 (1:0)
aug. 19. 17:00
Kecskeméti TE - Paks II
1:0 (0:0)
aug. 19. 17:00
SZEOL - Makó
4:1 (0:0)
aug. 19. 17:00
Szentlőrinc - Budapest Honvéd II
2:1 (0:0)
aug. 19. 17:00
Dunaharaszti - Pápai Perutz
1:1 (0:0)
aug. 19. 17:00
BKV Előre - Vidi II
3:3 (0:0)
aug. 19. 17:00
ESMTK - Salgótarján
1:1 (0:0)
aug. 19. 17:00
DVTK II - Putnok
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 19. 16:00
Brentford - Sheffield Wednesday
2:0 (1:0)
aug. 19. 17:00
Rio Ave - Marítimo
3:1 (2:0)
aug. 19. 17:00
Nacional - Moreirense
1:2 (0:1)
aug. 19. 19:30
Belenenses - FC Porto
2:3 (0:1)
aug. 19. 21:30
Santa Clara - Braga
3:3 (0:3)
3 mérkőzés
aug. 19. 15:30
Sovjetov - Lokomotiv Moszkva
0:1 (0:1)
aug. 19. 18:00
Zenit Szentpétervár - FK Ural
4:1 (2:1)
aug. 19. 20:30
FK Rostov - Yenisey
4:0 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 19. 17:00
Steaua Bukarest - Sepsi
2:0 (0:0)
aug. 19. 20:00
CFR Cluj - Dinamo Bukarest
3:1 (0:0)
6 mérkőzés
aug. 19. 00:00
Corinthians - Gremio Porto Alegre
0:1 (0:0)
aug. 19. 16:00
Atlético PR - Flamengo RJ
3:0 (3:0)
aug. 19. 16:00
Internacional RS - Paraná
1:0 (0:0)
aug. 19. 21:00
EC Vitória - Palmeiras
0:3 (0:2)
aug. 19. 21:00
Botafogo - Atlético Mineiro
0:3 (0:0)
aug. 19. 21:00
Cruzeiro - Bahia
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 19. 18:15
Erzurum BB - Besiktas
1:3 (1:0)
aug. 19. 18:15
Akhisar Belediyespor - Rizespor
1:1 (0:1)
aug. 19. 20:45
Galatasaray - Göztepe Izmir
1:0 (1:0)
aug. 19. 20:45
Alanyaspor - Ankaragücü
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 19. 13:30
Kilmarnock - Rangers FC
1:3 (0:2)
aug. 19. 16:00
Hibernian - Ross
3:2 (1:1)
3 mérkőzés
aug. 19. 16:00
Desna - Karpaty Lviv
2:2 (2:0)
aug. 19. 18:30
Vorskla Poltava - Illichivets
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
aug. 19. 14:30
Royal Antwerp - Club Brugge
1:1 (0:0)
aug. 19. 18:00
Genk - Sporting Charleroi
3:1 (1:1)
aug. 19. 20:00
AS Eupen - Gent
2:3 (1:2)
17 mérkőzés
aug. 19. 16:00
Duffel - De Kempen
3:1 (0:0)
aug. 19. 16:00
Sint-Eloois-Winkel - Acren
1:5 (0:0)
aug. 19. 16:00
SW Harelbeke - VW Hamme
2:1 (0:0)
aug. 19. 16:00
Houtvenne - Charleroi-Marchienne
0:1 (0:0)
aug. 19. 16:00
Olsa Brakel - Gullegem
1:0 (0:0)
aug. 19. 16:00
Genly-Quévy - Aubel
2:1 (0:0)
aug. 19. 16:00
Cappellen - Temse
3:3 / tizenegyesekkel 1:3 (0:0)
aug. 19. 16:00
Wellen - Mandel United
0:1 (0:0)
aug. 19. 16:00
Hamoir - Aalst
1:2 (0:0)
aug. 19. 16:00
Merksem - Zepperen-Brustem
2:0 (0:0)
aug. 19. 16:00
RUS Givry - Merelbeke
1:0 (0:0)
aug. 19. 16:00
Rupel Boom - Sint-Niklaas
0:2 (0:0)
aug. 19. 16:00
Nijlen - ASV Geel
0:1 (0:0)
aug. 19. 16:00
Royal Knokke - Spouwen-Mopertingen
1:0 (0:0)
aug. 19. 16:00
Ieper - Oudenaarde
2:1 (0:0)
aug. 19. 16:00
Dessel Sport - Soliéres Sport
2:1 (0:0)
aug. 19. 16:00
Stade Brainois - Gent-Zeehaven
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 19. 17:00
Austria Wien - Admira
4:0 (2:0)
aug. 19. 17:00
LASK Linz - Rapid Wien
2:1 (0:0)
aug. 19. 17:00
Sturm Graz - Altach
1:1 (1:0)
8 mérkőzés
aug. 19. 14:00
Buochs - Grasshoppers
0:2 (0:0)
aug. 19. 14:30
Freienbach - FC Schaffhausen
0:5 (0:0)
aug. 19. 15:00
Ueberstorf - St. Gallen
0:6 (0:0)
aug. 19. 15:00
Gland - Luzern
1:9 (0:0)
aug. 19. 15:00
Dietikon - Lugano
0:4 (0:0)
aug. 19. 15:30
Fleurier - Nidau
3:1 (0:0)
aug. 19. 15:30
Klingnau - Bramois
7:0 (0:0)
aug. 19. 16:00
Yverdon - Neuchatel Xamax FC
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 19. 16:00
Sunderland AFC - Scunthorpe
3:0 (3:0)
3 mérkőzés
aug. 19. 18:00
Lech Poznan - Wisla Kraków
2:5 (2:1)
aug. 19. 18:00
Jagiellonia - Piast Gliwice
2:1 (1:0)
5 mérkőzés
aug. 19. 01:00
River Plate - Belgrano
0:0
aug. 19. 16:00
San Martín - Patronato
1:0 (0:0)
aug. 19. 18:15
Colón - Tigre
2:2 (0:0)
aug. 19. 20:30
Aldosivi - Huracán
2:1 (0:1)
aug. 19. 22:45
San Lorenzo - Lanus
2:2 (2:1)
1 mérkőzés
aug. 19. 20:10
Cipolletti - Almagro
0:2 (0:1)
8 mérkőzés
aug. 19. 01:00
Philadelphia - New York City
2:0 (0:0)
aug. 19. 01:30
Montreal Impact - Chicago Fire
2:1 (1:0)
aug. 19. 02:30
Kansas - Portland Timbers
3:0 (2:0)
aug. 19. 03:00
Houston Dynamo - Real Salt Lake
1:2 (1:0)
aug. 19. 04:00
San Jose Earthquakes - Toronto FC
1:1 (0:0)
aug. 19. 04:40
FC Dallas - Minnesota United
2:0 (1:0)
aug. 19. 22:00
Atlanta United - Columbus Crew
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 19. 18:30
Rude Zágráb - Rijeka
1:2 (1:2)
aug. 19. 21:00
Hajduk Split - NK Gorica
0:2 (0:2)
5 mérkőzés
aug. 19. 12:00
Nordsjaelland - Vejle Boldklub
2:0 (1:0)
aug. 19. 14:00
Randers - Hobro
3:0 (2:0)
aug. 19. 16:00
Aarhus - FC Kobenhavn
1:1 (1:0)
aug. 19. 18:00
Bröndby - Esbjerg
0:1 (0:0)
aug. 19. 20:00
Odense BK - Midtjylland
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 19. 15:00
Elfsborg - Norrköping
0:1 (0:0)
aug. 19. 15:00
Sundsvall - Häcken
0:2 (0:1)
aug. 19. 17:30
Brommapojkarna - AIK
0:2 (0:1)
aug. 19. 17:30
Djurgarden - Kalmar
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 19. 18:00
Ruzomberok - Slovan Bratislava
0:2 (0:0)
aug. 19. 19:00
Trencín - Dunaszerdahely
3:3 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 19. 17:00
Spartak Subotica - Radnicki Nis
1:4 (0:2)
aug. 19. 20:00
Radnik Surdulica - Macva Sabac
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 19. 15:00
Karvina - Viktoria Plzen
0:1 (0:1)
aug. 19. 18:00
Sparta Praha - Pribram
2:2 (1:1)
7 mérkőzés
aug. 19. 18:00
Kristiansund - Rosenborg
0:2 (0:0)
aug. 19. 18:00
Ranheim - Sandefjord
1:1 (0:1)
aug. 19. 18:00
Lilleström - Haugesund
1:1 (1:1)
aug. 19. 18:00
Brann - Sarpsborg 08
2:0 (1:0)
aug. 19. 18:00
Stabaek - Molde
3:1 (2:0)
aug. 19. 18:00
Stromsgodset - Start
1:1 (0:1)
aug. 19. 20:00
Valerenga - Tromso
3:0 (1:0)
aug. 19. 10:30
Lafnitz - Horn
0:2 (0:0)
aug. 19. 14:30
Kapfenberg - Vorwärts Steyr
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
aug. 19. 20:00
Cork City - St. Patricks
1:1 (0:0)
aug. 19. 12:15
Arouca - Benfica II
1:2 (1:0)
aug. 19. 17:00
Leixőes - Varzim
0:1 (0:1)
aug. 19. 18:00
Academico Viseu - UD Oliveirense
3:1 (1:0)
aug. 19. 18:00
Famalicao - Penafiel
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 19. 16:45
Kukësi - Laci
1:1 (1:0)
aug. 19. 00:00
Sampaio Correa - Guarani FC
0:2 (0:1)
aug. 19. 02:00
CSA - Sao Bento
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 19. 20:00
Ludogorets - CSKA Szófia
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 19. 12:00
HJK Helsinki - Kemi Kings
0:0
aug. 19. 18:00
Mariehamn - Honka
0:0
3 mérkőzés
aug. 19. 16:00
NS Mura - Krsko
0:1 (0:0)
aug. 19. 18:15
ND Gorica - Domzale
1:0 (1:0)
aug. 19. 20:30
Olimpija Ljubljana - Maribor
0:3 (0:1)
aug. 19. 15:00
GAIS Göteborg - Varberg
0:2 (0:0)
aug. 19. 17:30
Helsingborg - Landskrona
2:0 (1:0)
9 mérkőzés
aug. 19. 06:00
Consadole Sapporo - FC Tokyo
3:2 (0:2)
aug. 19. 11:00
V-Varen Nagasaki - Cerezo Osaka
0:2 (0:1)
aug. 19. 11:00
Nagoya Grampus - Sagan Tosu
3:0 (1:0)
aug. 19. 11:00
Shimizu - Urawa Red Diamonds
3:3 (1:1)
aug. 19. 12:00
Vegalta Sendai - Gamba Osaka
2:1 (0:1)
aug. 19. 12:00
Jubilo Iwata - Kashiwa Reysol
2:0 (2:0)
aug. 19. 12:00
Shonan Bellmare - Vissel Kobe
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 19. 19:00
Tuzla City - Zeljeznicar Sarajevo
0:2 (0:0)
aug. 19. 20:00
FK Sarajevo - Zrinjski
4:2 (2:1)
aug. 19. 13:00
Vitebsk - Luch Minsk
2:0 (0:0)
aug. 19. 15:00
Slutsk - Shakhter Soligorsk
1:3 (0:3)
aug. 19. 17:00
Dinamo Minsk - Gorodeya
0:2 (0:1)
aug. 19. 16:00
Oud-Heverlee - Beerschot-Wilrijk
1:1 (1:0)
6 mérkőzés
aug. 19. 00:00
Cruz Azul - Club León
3:0 (2:0)
aug. 19. 02:00
Pachuca - Lobos de la BUAP
3:0 (0:0)
aug. 19. 04:00
Club Necaxa - Puebla
2:2 (0:1)
aug. 19. 04:00
Querétaro - CF América
1:1 (0:1)
aug. 19. 04:06
Monterrey - UNAM Pumas
1:0 (1:0)
aug. 19. 19:00
Toluca - Club Tijuana
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
2 mérkőzés
aug. 19. 12:00
Parnu - FCI Levadia
0:4 (0:0)
aug. 19. 18:00
Flora Tallinn - Kalev Tallinn
3:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 19. 17:00
Saburtalo - Dila Gori
0:0
3 mérkőzés
aug. 19. 18:00
KA Akureyri - KR Reykjavik
0:1 (0:0)
aug. 19. 20:00
Fylkir Reykjavik - Hafnarfjördur
1:1 (0:1)
aug. 19. 20:00
UMF Grindavik - Stjarnan
2:2 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 19. 16:30
Neftchi - Qabala
2:1 (1:0)
aug. 19. 18:30
Sabah FK - Sumgayit Shekher
1:4 (1:3)
aug. 19. 15:00
Sogndal - Floro
2:3 (1:1)
aug. 19. 18:00
Jerv - Sandnes Ulf
1:1 (0:1)
aug. 19. 18:00
Kongsvinger - Notodden
2:0 (1:0)
aug. 19. 18:00
Nest-Sotra - Ham-Kam
1:0 (1:0)
aug. 19. 18:00
Tromsdalen - Aalesund
2:2 (1:1)
aug. 19. 18:00
Ullensaker/Kisa - Levanger
3:2 (2:2)
aug. 19. 18:00
Viking - Strommen
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 19. 14:00
Zhetysu - Irtysh Pavlodar
2:0 (2:0)
aug. 19. 14:00
Kaisar Kyzylorda - Ordabasy
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
1 mérkőzés
aug. 19. 17:00
Táborsko - Vlasim
2:2 (1:1)
aug. 19. 18:15
Adana Demirspor - Denizlispor
0:1 (0:0)
aug. 19. 18:15
Afjet Afyonspor - Altay Izmir
1:1 (0:0)
aug. 19. 20:45
Gazisehir Gaziantep - Istanbulspor
1:1 (1:0)
aug. 19. 20:45
Eskisehirspor - Balikesirspor
2:2 (1:1)
aug. 19. 16:00
Mondorf-les-Bains - Jeunesse Esch
0:2 (0:0)
aug. 19. 16:00
Hamm Benfica - UT Pétange
2:2 (0:0)
aug. 19. 16:00
Etzella Ettelbruck - Rumelange
2:1 (0:0)
aug. 19. 18:00
Differdange - UNA Strassen
1:3 (0:0)

aug. 19. 01:00
Guaraní - Sol de América
2:1 (1:1)
aug. 19. 21:30
Cerro Porteno - Club Olimpia
0:2 (0:1)
aug. 19. 16:30
Ilirija Ljubljana - Radomlje
1:1 (0:0)
aug. 19. 17:00
Rogaska - NS Drava
1:7 (0:0)
aug. 19.
Runavik - Skála
2:0 (1:0)
aug. 19. 16:00
Klaksvík - EB Streymur
3:0 (1:0)
aug. 19. 16:00
AB Argir - B36 Torshavn
1:1 (1:1)
aug. 19. 16:00
Vikingur Gota - 07 Vestur
1:4 (0:1)
aug. 19. 16:00
HB Torshavn - TB / FCS / Royn
4:0 (3:0)
4 mérkőzés
aug. 19. 03:00
Huancayo - Alianza Lima
1:1 (0:0)
aug. 19. 20:30
Academia Cantolao - Melgar
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 19. 15:00
Valmieras - Rigas FS
2:4 (0:2)
aug. 19. 17:00
Spartaks Jürmala - Ventspils
1:2 (0:1)
6 mérkőzés
aug. 19. 14:45
Roskilde - Silkeborg
0:1 (0:1)
aug. 19. 14:45
Viborg - Fremad Amager
2:0 (1:0)
aug. 19. 14:45
Thisted - Lyngby
4:0 (2:0)
aug. 19. 14:45
Hvidovre - Naestved
2:1 (0:0)
aug. 19. 14:45
HB Koge - Nyköbing
1:0 (0:0)
aug. 19. 14:45
Helsingor - Fredericia
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 19. 17:00
Shkupi - Pobeda
0:0
aug. 19. 17:00
Renova - Vardar Skopje
0:1 (0:0)
aug. 19. 17:00
Belasica - Akademija Pandev
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 19. 13:35
Hebei CFFC - Shanghai Shenhua
4:1 (3:0)
aug. 19. 13:35
Guangzhou - Tianjin Quanjian
5:0 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 19. 14:30
Ararat Yerevan - Shirak
0:0
aug. 19. 17:00
Gandzasar Kapan - Alashkert
0:1 (0:1)
aug. 19. 19:30
Pyunik - Ararat-Armenia
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 19. 15:30
Barry Town - Bala
3:2 (2:1)
aug. 19. 17:00
Connah's Quay - The New Saints
1:0 (0:0)
aug. 19. 02:00
UPNFM - Vida
1:1 (1:1)
aug. 19. 03:00
Real Espana - Marathón
1:1 (0:1)
aug. 19. 03:00
Real de Minas - Juticalpa
1:2 (1:0)
aug. 19. 03:15
Honduras Progreso - CD Platense
1:2 (0:0)
aug. 19. 01:30
Royal Pari - The Strongest
1:0 (1:0)
aug. 19. 21:00
Club Destroyers - San José
3:0 (3:0)
aug. 19. 22:00
Club Bolívar - Blooming
3:0 (0:0)
aug. 19. 23:15
Universitario - Sport Boys Warnes
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 19. 16:30
Zaria - Zimbru
0:1 (0:0)
aug. 19. 16:30
Sfintul Gheorghe - Petrocub
1:0 (0:0)
aug. 19. 16:30
Speranta Nisporeni - Dinamo-Auto
1:0 (1:0)
aug. 19. 04:05
Herediano - Grecia
4:2 (3:1)
aug. 19. 19:00
Cartaginés - AD San Carlos
1:1 (0:1)
aug. 19. 21:30
Carmelita - UCR
3:2 (3:0)
aug. 19. 23:00
Guadalupe - Santos Guápiles
2:1 (0:0)
aug. 19. 23:05
Limón - Alajuelense
0:1 (0:0)
aug. 19. 16:00
Fram Reykjavik - Njardvik
0:0
2 mérkőzés
aug. 19. 17:30
HIFK Helsinki - AC Kajaani
2:2 (0:0)
aug. 19. 17:30
EIF Ekenas - Klubi 04 Helsinki
5:0 (3:0)
2 mérkőzés
aug. 19. 12:00
Atlantas - Trakai
0:2 (0:1)
aug. 19. 17:00
Zalgiris Vilnius - Kauno Zalgiris
4:0 (2:0)
aug. 19. 21:30
Metropolitanos - Portuguesa FC
1:0 (0:0)
aug. 19. 22:00
Zulia - Carabobo
2:1 (0:1)
aug. 19. 23:00
Deportivo Táchira - Monagas
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 19. 16:25
Al-Sadd - Al-Gharrafa
1:1 (0:0)
aug. 19. 18:35
Al Duhail - Al-Rayyan
0:0
aug. 19. 15:00
Bloemfontein - Orlando Pirates
1:0 (1:0)
aug. 19. 15:00
AmaZulu - Free State Stars
2:1 (0:1)
aug. 19. 12:00
Jeonnam Dragons - Suwon Blue Wings
6:4 (2:3)
aug. 19. 12:00
Gangwon - Incheon
7:0 (3:0)
aug. 19. 12:00
FC Seoul - Jeonbuk
0:2 (0:1)
aug. 19. 15:00
Vita Club - Raja Casablanca
2:0 (0:0)
aug. 19. 15:00
CARA Brazzaville - WAC
3:1 (1:0)
aug. 19. 15:00
Aduana Stars - ASEC Mimosas
0:2 (0:2)
aug. 19. 15:00
Songo - Al Masry
1:1 (0:0)
aug. 19. 18:00
Gor Mahia - Rayon Sports
1:2 (1:1)
aug. 19. 18:00
Young Africans - USM Alger
2:1 (1:0)
aug. 19. 21:00
Djoliba - Enyimba
0:1 (0:0)
aug. 19. 12:00
Gwangju - Seoul E-Land
2:2 (0:1)
aug. 19. 11:00
Gifu - Roasso Kumamoto
0:2 (0:0)
aug. 19. 17:00
Bizertin - CS Sfaxien
1:1 (1:0)
aug. 19. 17:00
Ben Guerdane - Gabes
2:1 (0:1)
aug. 19. 16:45
Flamurtari - Ferizaj
1:0 (0:0)
aug. 19. 16:45
Drita Gijlan - KEK-u
5:0 (0:0)
aug. 19. 16:45
Llapi - Drenica Skënderaj
0:1 (0:0)
aug. 19. 16:45
Liria Prizren - Ballkani
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
aug. 19. 11:00
Pakisztán U23 - Nepál U23
2:1 (0:1)
aug. 19. 11:00
Japán U23 - Vietnam U23
0:1 (0:1)
aug. 19. 14:00
Banglades U23 - Katar U23
1:0 (0:0)
aug. 19. 14:00
Thaiföld U23 - Üzbegisztán U23
0:1 (0:1)
aug. 19. 14:00
Kelet-Timor U23 - Szíria U23
2:5 (1:2)
10 mérkőzés
aug. 19. 01:00
Richmond Kickers - Penn
3:2 (2:1)
aug. 19. 01:30
Louisville City - Nashville
0:0
aug. 19. 01:30
FC Cincinnati - Charleston Battery
3:0 (2:0)
aug. 19. 02:30
Rio Grande Valley - OKC Energy
2:4 (1:2)
aug. 19. 04:00
Fresno - Saint Louis
1:0 (1:0)
aug. 19. 04:00
Real Monarchs - Tulsa Roughnecks
3:2 (2:0)
aug. 19. 05:00
Las Vegas Lights - Phoenix Rising
0:2 (0:1)
aug. 19. 23:00
Swope Park Rangers - Reno 1868
3:3 (2:1)
aug. 19. 04:00
Guatemala - Kuba
1:0 (1:0)
aug. 19. 12:15
Celta Vigo II - Alondras
4:2 (2:1)
aug. 19. 13:00
CD Marino - Las Palmas Atlético
2:3 (2:1)
aug. 19. 14:00
Grúzia U17 - Lettország U17
0:1 (0:0)
aug. 19. 14:00
Litvánia U17 - Izrael U17
0:2 (0:1)
aug. 19. 16:00
Ukrajna U17 - Törökország U17
1:1 (0:0)
aug. 19. 16:30
Rouf - Kifisia
1:0 (0:0)
aug. 19. 18:00
Xanthi - Iraklis Saloniki
2:1 (1:1)
aug. 19. 18:30
Cremonese - Pro Vercelli
2:0 (1:0)
aug. 19. 19:00
Trikala - Larisa
2:1 (0:1)
aug. 19. 20:00
Espanyol II - Sabadell
1:2 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
324
42 (13%)
128 (40%)
466
327
39 (12%)
129 (39%)
453
327
36 (11%)
136 (42%)
452
327
36 (11%)
135 (41%)
450
327
36 (11%)
134 (41%)
448
321
34 (11%)
132 (41%)
434
   István1
327
34 (10%)
132 (40%)
434
326
36 (11%)
126 (39%)
432
327
38 (12%)
114 (35%)
418
325
34 (10%)
120 (37%)
410

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont