Főoldal » Meccsek » 2018. augusztus 19. » Monor - Győri ETO

Monor - Győri ETO 2:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 10-én is volt Győri ETO - Monor mérkőzés!

NB II. mérkőzés, 4. forduló - 2018. augusztus 19. 17:30
Helyszín: Hévízi úti Stadion (Budapest), 500 néző

Szánthó Regő ('25, 0-1), Tóth Barna ('53, 1-1), Tajthy Tamás ('83, 1-2), Tóth Barna ('90+3, 11-esből, 2-2), Kovács Krisztián ('90+4, 2-3)

Monor utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Győri ETO utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Győri ETO győzelem
Az elmúlt fél évben a Monor hétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Győri ETO kétszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. A statisztika alapján a Monor sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a NB II. mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Monor 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Győri ETO pedig idegenben négyszer nyert és ötször kapott ki. Tehát a Monor jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Monor olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a MTK, a Siófok vagy a Tiszaújváros. A Győri ETO pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Békéscsabai Előre, a Kazincbarcika vagy a Cegléd. A Monor erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Monor 594., Győri ETO 91. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Győri ETO jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Monor csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.