Főoldal » Meccsek » 2018. június 23.

Meccsek - 2018. június 23.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. június 23.)


3 mérkőzés
jún. 23. 14:00
Belgium - Tunézia
5:2 (3:1)
jún. 23. 17:00
Dél-Korea - Mexikó
1:2 (0:1)
jún. 23. 20:00
Németország - Svédország
2:1 (0:1)
1 mérkőzés
jún. 23. 23:00
Philadelphia - Vancouver Whitecaps
4:0 (1:0)
1 mérkőzés
jún. 23. 18:00
Molde - Stabaek
3:0 (2:0)
jún. 23. 23:30
Coritiba - Figueirense
1:1 (1:0)
jún. 23. 18:30
Villarreal II - Elche
2:1 (0:0)
jún. 23. 15:45
Smolevichi - Neman Grodno
0:1 (0:0)
jún. 23. 17:45
FK Minsk - FK Gomel
0:2 (0:2)

jún. 23. 20:00
Tiro Federal - Jorge Newbery VT
4:3 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
jún. 23. 20:00
9 de Julio Rafaela - Atlético Sastre
0:2 / tizenegyesekkel 1:3 (0:0)
3 mérkőzés
jún. 23. 16:00
Samtredia - Chikhura
0:1 (0:0)
jún. 23. 18:00
Dinamo Tbilisi - Sioni Bolnisi
2:1 (1:0)
jún. 23. 19:00
Torpedo Kutaisi - Saburtalo
1:2 (0:2)
5 mérkőzés
jún. 23. 14:00
Tobol - Aktobe
2:3 (0:1)
jún. 23. 14:00
Shakter Karaganda - Atyrau
3:0 (1:0)
jún. 23. 14:00
Zhetysu - Kyzyl-Zhar
2:1 (1:0)
jún. 23. 15:00
Irtysh Pavlodar - Kaisar Kyzylorda
0:1 (0:0)
jún. 23. 15:00
Ordabasy - Akzhayik
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
jún. 23. 02:00
Curicó Unido - Barnechea
0:1 (0:0)
jún. 23. 22:30
Cobreloa - San Marcos Arica
6:0 (2:0)
jún. 23. 19:30
TB / FCS / Royn - HB Torshavn
1:4 (1:2)

1 mérkőzés
jún. 23. 12:30
Hellenic Athletic - Verdi
9:0 (0:0)
2 mérkőzés
jún. 23. 12:00
Trakai - Suduva
0:3 (0:1)
jún. 23. 12:00
Kupiskis - Kauno Zalgiris
1:7 (1:3)
jún. 23. 11:00
Tokyo Verdy - Tochigi
3:0 (3:0)
jún. 23. 11:00
Gifu - Renofa Yamaguchi
2:2 (0:1)
jún. 23. 11:00
Kamatamare Sanuki - Fagiano Okayama
1:0 (0:0)
jún. 23. 11:00
Matsumoto Yamaga - JEF United
4:2 (1:2)
jún. 23. 11:00
Kyoto Sanga - Omiya Ardija
0:3 (0:1)
jún. 23. 12:00
Montedio Yamagata - Tokushima Vortis
3:2 (2:1)
jún. 23. 12:00
Ehime - Mito Hollyhock
0:1 (0:0)
jún. 23. 12:00
Oita Trinita - Avispa Fukuoka
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
jún. 23. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Penn
1:2 (1:0)
jún. 23. 10:00
Karvina - Cracovia Krakow
2:4 (0:2)
jún. 23. 10:00
Hradec Králové - Bohemians 1905
2:7 (1:4)
jún. 23. 10:00
Lech Poznan - Warta Poznan
2:0 (2:0)
jún. 23. 10:00
Skalica - FC Petrzalka
1:1 (0:0)
jún. 23. 10:30
Podbrezová - Poprad
1:2 (0:1)
jún. 23. 10:30
Slavoj Trebisov - Lokomotíva Kosice
0:2 (0:1)
jún. 23. 10:30
Wals-Grünau - Buchbach
2:4 (1:1)
jún. 23. 11:00
Slovan Liberec - Usti nad Labem
1:2 (0:1)
jún. 23. 11:00
Banik Ostrava - Ruzomberok
1:0 (0:0)
jún. 23. 11:00
Sigma Olomouc - Liptovsky Mikulás
3:1 (1:0)
jún. 23. 11:00
Sparta Praha - Trencín
1:2 (1:1)
jún. 23. 11:00
Budejovice - Pribram
2:1 (2:1)
jún. 23. 11:00
Jihlava - FK Pardubice
1:1 (0:0)
jún. 23. 11:00
Korona Kielce - Rakow Czestochowa
2:0 (0:0)
jún. 23. 11:00
Nitra - Inter Bratislava
2:2 (2:1)
jún. 23. 11:00
1. FC Köln II - Fortuna Köln
1:1 (0:0)
jún. 23. 11:00
Jagiellonia - Wisla Plock
1:3 (1:0)
jún. 23. 11:00
Celje - Sampion Celje
5:0 (3:0)
jún. 23. 11:00
Zlate Moravce - Komarno
2:1 (1:0)
jún. 23. 12:00
Randers - Silkeborg
1:4 (0:0)
jún. 23. 12:00
Horsens - SonderjyskE
2:0 (0:0)
jún. 23. 12:00
Odra Opole - Puszcza Niepolomice
1:0 (1:0)
jún. 23. 12:15
Mlada Boleslav - Slovan Bratislava
2:2 / tizenegyesekkel 6:5 (0:1)
jún. 23. 12:30
Nordsjaelland - Nyköbing
4:0 (3:0)
jún. 23. 13:00
Wolfsburg II - Hertha BSC II
0:2 (0:0)
jún. 23. 13:00
Nieciecza - Podbeskidzie
5:2 (1:1)
jún. 23. 14:00
Aalborg - Viborg
2:3 (1:1)
jún. 23. 14:00
Bazenheid - St. Gallen
1:1 (1:1)
jún. 23. 14:00
Tarup-Paarup - Odense BK
0:3 (0:2)
jún. 23. 14:30
Klatovy - Viktoria Plzen
0:6 (0:3)
jún. 23. 14:30
Crusaders - Connah's Quay
1:2 (1:1)
jún. 23. 15:00
Sint Bavo - Ajax
0:7 (0:5)
jún. 23. 15:00
Aarhus - Midtjylland
1:3 (1:0)
jún. 23. 15:00
Opava - Vitkovice
2:1 (1:1)
jún. 23. 15:00
Volyn Lutsk - Arsenal Kiev
2:1 (2:0)
jún. 23. 15:00
Stadlau - Horn
1:5 (1:1)
jún. 23. 15:00
Freising - 1860 München
2:3 (2:0)
jún. 23. 15:30
Schalding-Heining - Vorwärts Steyr
2:1 (0:0)
jún. 23. 16:00
Luzern - Winterthur
3:1 (1:1)
jún. 23. 16:00
Piast Gliwice - Belchatow
0:2 (0:1)
jún. 23. 16:00
Garching - Holzkirchen
1:1 (1:1)
jún. 23. 16:30
Stranraer - Glenavon
0:1 (0:1)
jún. 23. 17:00
Grasshoppers - Aarau
1:2 (1:1)
jún. 23. 17:00
Voitsberg - Sturm Graz
2:3 (1:1)
jún. 23. 17:00
Botev Plovdiv - Botev Galabovo
4:0 (2:0)
jún. 23. 17:00
Putnok - Vasas
2:8 (0:4)
jún. 23. 17:00
Szíria - Rudar Velenje
1:2 (0:1)
jún. 23. 17:30
FC Zürich - Rapperswil-Jona
1:2 (0:1)
jún. 23. 17:30
Ludogorets - Karabakh
1:1 (1:0)
jún. 23. 17:30
CSKA Szófia - V-Varen Nagasaki
3:0 (2:0)
jún. 23. 17:30
Dunav Ruse - Etar
1:1 (1:1)
jún. 23. 17:30
Wellen - Sint-Truidense
0:6 (0:3)
jún. 23. 17:30
Wacker Innsbruck - Akhmat Grozny
2:0 (2:0)
jún. 23. 18:00
Blau-Weiss Linz - Dunaszerdahely
1:2 (1:1)
jún. 23. 18:00
Domzale - Shkendija
1:1 (1:0)
jún. 23. 18:00
Opava - Zilina
1:0 (1:0)
jún. 23. 18:00
Thun - Neuchatel Xamax FC
1:2 (0:0)
jún. 23. 18:00
LASK Linz - Apollon Limassol
2:1 (2:0)
jún. 23. 18:00
Maribor - FK Ural
3:0 (1:0)
jún. 23. 18:00
Dinamo Zágráb - Rabotnicki
4:0 (3:0)
jún. 23. 18:00
Tägerwilen - Wil
0:8 (0:3)
jún. 23. 18:45
Osijek - Vidi
2:1 (1:0)
jún. 23. 19:00
Heist - Anderlecht
1:1 (0:1)
jún. 23. 19:00
Sprimont-Comblain - Standard Liege
2:5 (0:4)
jún. 23. 19:00
Jiangsu Suning - Guangzhou
0:4 (0:3)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
88
10 (11%)
40 (45%)
130
2. Xxy
95
8 (8%)
44 (46%)
128
84
11 (13%)
33 (39%)
121
87
8 (9%)
38 (44%)
116
92
9 (10%)
35 (38%)
115
81
8 (10%)
37 (46%)
114
88
6 (7%)
41 (47%)
112
88
7 (8%)
38 (43%)
111
   Réhef
89
9 (10%)
33 (37%)
111
88
6 (7%)
40 (45%)
110

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont