Főoldal » Meccsek » 2018. június 23. » Belgium - Tunézia

Belgium - Tunézia 5:2 (3:1)

VB mérkőzés, G csoport - 2018. június 23. 14:00
Helyszín: Otkrytiye Arena (Moskva), 44.200 néző

Eden Hazard ('6, 11-esből, 1-0), Romelu Lukaku ('16, 2-0), Dylan Bronn ('18, 2-1), Romelu Lukaku ('45+3, 3-1), Eden Hazard ('51, 4-1), Michy Batshuayi ('90, 5-1), Wahbi Khazri ('90+3, 5-2)

51%

• A két csapat 4 éve és 17 napja nem találkozott egymással, utoljára 2014. június 7-én.
  • Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

Belgium utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Tunézia utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Tunézia győzelem
Az elmúlt fél évben Belgium négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint Tunézia kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján Belgium sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a VB mérkőzésein nyújtott teljesítményt nézzük, Belgium 1 győzelmet könyvelhetett el. A másik csapat, Tunézia pedig egyszer kapott ki. Tehát Belgium jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben Belgium olyan csapatokat győzött le, mint pl. a Japán, az Egyiptom vagy a Costa Rica. A Tunézia pedig olyan csapatokat vert, mint pl. az Irán, az Egyiptom vagy a Costa Rica. Belgium erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Belgium 1011., Tunézia 1211. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Belgium jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján Belgium győzelmében bíznak.

A Focikatalógus Belgium válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.