Főoldal » Meccsek » 2018. április 21.

Meccsek - 2018. április 21.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. április 21.)


1 mérkőzés
ápr. 21. 21:30
Sevilla - FC Barcelona
0:5 (0:3)
2 mérkőzés
ápr. 21. 13:00
Eibar - Getafe
0:1 (0:1)
ápr. 21. 16:15
Celta Vigo - Valencia
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 21. 18:15
Manchester United - Tottenham
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 21. 13:30
West Bromwich - Liverpool
2:2 (0:1)
ápr. 21. 16:00
Watford - Crystal Palace
0:0
6 mérkőzés
ápr. 21. 17:00
Ferencváros - Paks
2:2 (0:1)
ápr. 21. 17:00
Diósgyőr - Puskás Akadémia
0:1 (0:1)
ápr. 21. 17:00
Budapest Honvéd - Újpest
0:0
ápr. 21. 17:00
Vasas - Mezőkövesd
0:0
ápr. 21. 19:30
Vidi - Debreceni VSC
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 21. 15:00
SPAL - AS Roma
0:3 (0:1)
ápr. 21. 18:00
Sassuolo - Fiorentina
1:0 (1:0)
ápr. 21. 20:45
AC Milan - Benevento
0:1 (0:1)

6 mérkőzés
ápr. 21. 15:30
Hannover 96 - Bayern München
0:3 (0:0)
ápr. 21. 15:30
RB Leipzig - Hoffenheim
2:5 (0:3)
ápr. 21. 15:30
Eintracht Frankfurt - Hertha BSC
0:3 (0:0)
ápr. 21. 15:30
Hamburger SV - Freiburg
1:0 (0:0)
ápr. 21. 15:30
VfB Stuttgart - Werder Bremen
2:0 (1:0)
ápr. 21. 18:30
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen
4:0 (1:0)
5 mérkőzés
ápr. 21. 17:00
Olympique Marseille - Lille
5:1 (4:0)
ápr. 21. 20:00
Guingamp - AS Monaco
3:1 (2:0)
ápr. 21. 20:00
Metz - Caen
1:1 (0:0)
ápr. 21. 20:00
Toulouse - Angers
2:0 (1:0)
ápr. 21. 20:00
Amiens SC - Strasbourg
3:1 (1:0)
ápr. 21. 13:00
Sandhausen - Darmstadt
1:1 (1:0)
ápr. 21. 13:00
Union Berlin - Heidenheim
1:1 (0:0)
ápr. 21. 13:00
Regensburg - St. Pauli
3:1 (2:0)
ápr. 21. 16:00
Zaragoza - Almería
2:1 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Gimnastic - Numancia
0:0
ápr. 21. 18:00
Tenerife - Huesca
2:4 (2:1)
ápr. 21. 18:00
Albacete - Reus Deportiu
0:1 (0:0)
ápr. 21. 16:30
Kozármisleny - SZEOL
1:1 (1:0)
ápr. 21. 16:30
Duna Aszfalt Tiszakécske - FC Dabas
5:2 (4:1)
ápr. 21. 16:30
Rákosmenti KSK - Mórahalom
3:1 (2:1)
ápr. 21. 16:30
Szentlőrinc - Vecsés
2:0 (1:0)
ápr. 21. 18:00
Dunaújváros - Makó
2:2 (0:0)
ápr. 21. 16:30
Pénzügyőr - Kaposvár
0:2 (0:1)
ápr. 21. 16:30
Ajka - III. Kerületi TUE UPE
5:0 (3:0)
ápr. 21. 16:30
Érd - BKV Előre
2:0 (0:0)
ápr. 21. 16:30
Csorna - Veszprém
1:0 (0:0)
ápr. 21. 16:30
Pápai Perutz - Dunaharaszti
4:2 (2:0)
ápr. 21. 16:30
Debreceni EAC - Cigánd
0:1 (0:0)
ápr. 21. 16:30
Gyöngyös - Balassagyarmat
1:0 (0:0)
ápr. 21. 16:30
Tállya - Putnok
1:1 (0:0)
11 mérkőzés
ápr. 21. 16:00
Bolton Wanderers - Wolverhampton
0:4 (0:2)
ápr. 21. 16:00
Brentford - Queens Park
2:1 (1:1)
ápr. 21. 16:00
Bristol City - Hull
5:5 (2:1)
ápr. 21. 16:00
Derby - Middlesbrough
1:2 (0:1)
ápr. 21. 16:00
Ipswich - Aston Villa
0:4 (0:1)
ápr. 21. 16:00
Leeds United - Barnsley
2:1 (1:1)
ápr. 21. 16:00
Sheffield Wednesday - Reading
3:0 (1:0)
ápr. 21. 16:00
Sunderland AFC - Burton Albion
1:2 (1:0)
ápr. 21. 16:00
Preston - Norwich
0:0
ápr. 21. 16:00
Birmingham - Sheffield United
2:1 (1:1)
ápr. 21. 20:45
Cardiff - Nottingham Forest
2:1 (1:0)
8 mérkőzés
ápr. 21. 15:00
Brescia - Cesena
0:0
ápr. 21. 15:00
Cremonese - Ascoli
1:2 (1:1)
ápr. 21. 15:00
Palermo - Avellino
3:0 (1:0)
ápr. 21. 15:00
Salernitana - Cittadella
1:3 (0:2)
ápr. 21. 15:00
Entella - Pro Vercelli
3:2 (0:1)
ápr. 21. 15:00
Foggia - Bari
1:1 (1:1)
ápr. 21. 15:00
Parma - Carpi
2:1 (1:0)
ápr. 21. 15:00
Novara - Venezia
1:3 (1:1)
ápr. 21. 17:00
Pacos de Ferreira - Belenenses
1:1 (1:0)
ápr. 21. 19:15
Feirense - Guimaraes
2:1 (1:1)
ápr. 21. 21:30
Estoril - Benfica
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 21. 15:30
Rubin Kazan - FK Rostov
1:1 (1:0)
ápr. 21. 18:00
Anzhi - FK Ural
0:1 (0:0)
ápr. 21. 15:00
Nancy - Auxerre
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
ápr. 21. 17:00
Concordia Chiajna - Voluntari
0:1 (0:1)
ápr. 21. 19:45
Viitorul Constanta - Steaua Bukarest
2:2 (2:1)
1 mérkőzés
ápr. 21. 21:00
Bahia - Santos
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 21. 12:30
Karabükspor - Bursaspor
1:4 (1:2)
ápr. 21. 12:30
Genclerbirligi - Osmanlispor
0:3 (0:1)
ápr. 21. 15:00
Trabzonspor - Sivasspor
0:2 (0:1)
ápr. 21. 18:00
Alanyaspor - Galatasaray
2:3 (1:2)
5 mérkőzés
ápr. 21. 13:30
Hibernian - Celtic
2:1 (1:0)
ápr. 21. 15:00
Kilmarnock - Aberdeen
0:2 (0:1)
ápr. 21. 15:00
Dundee FC - St. Johnstone
2:1 (1:0)
ápr. 21. 15:00
Partick Thistle - Hamilton
2:1 (0:1)
ápr. 21. 15:00
Ross - Motherwell
0:0
3 mérkőzés
ápr. 21. 13:00
Stal Kamjanske - Zirka
1:1 (0:0)
ápr. 21. 13:00
Chernomorets Odessa - Oleksandria
1:3 (0:2)
ápr. 21. 16:00
Shakhtar Donetsk - Vorskla Poltava
4:2 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 21. 20:30
Genk - Anderlecht
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
ápr. 21. 16:00
Wolfsberger - Sturm Graz
2:1 (1:1)
ápr. 21. 18:30
Mattersburg - St. Pölten
1:1 (0:1)
ápr. 21. 18:30
LASK Linz - Austria Wien
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 21. 19:00
Grasshoppers - Lugano
4:3 (1:1)
ápr. 21. 19:00
St. Gallen - Thun
0:1 (0:0)
ápr. 21. 12:00
Sibir Novosibirsk - Tyumen
0:2 (0:1)
ápr. 21. 13:00
Yenisey - Tomsk
3:2 (1:0)
ápr. 21. 15:00
Fakel - Olimpiyets
4:1 (1:0)
ápr. 21. 16:00
Rotor Volgograd - Luch-Energia
4:2 (2:0)
ápr. 21. 16:00
Zenit Szentpétervár II - Sovjetov
0:2 (0:1)
ápr. 21. 11:30
Alcoyano - Pena Deportiva
3:0 (1:0)
6 mérkőzés
ápr. 21. 14:00
Magdeburg - Fortuna Köln
2:0 (2:0)
ápr. 21. 14:00
Paderborn - Unterhaching
3:0 (3:0)
ápr. 21. 14:00
Werder Bremen II - Carl Zeiss Jena
2:4 (2:0)
ápr. 21. 14:00
Erfurt - Sonnenhof Großaspach
0:6 (0:4)
ápr. 21. 14:00
Hansa Rostock - Wehen Wiesbaden
2:0 (1:0)
11 mérkőzés
ápr. 21. 16:00
Wimbledon - Oldham
2:2 (1:0)
ápr. 21. 16:00
Doncaster - Oxford United
0:1 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Fleetwood - Wigan
0:4 (0:2)
ápr. 21. 16:00
Gillingham - Blackpool
0:3 (0:2)
ápr. 21. 16:00
Northampton - Plymouth
2:0 (1:0)
ápr. 21. 16:00
Portsmouth - Charlton Athletic
0:1 (0:1)
ápr. 21. 16:00
Rochdale - Bradford
1:1 (1:0)
ápr. 21. 16:00
Rotherham - Bristol Rovers
2:0 (1:0)
ápr. 21. 16:00
Scunthorpe - Walsall
1:0 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Shrewsbury - Bury FC
1:1 (1:0)
ápr. 21. 16:00
Southend - Milton Keynes Dons
4:0 (2:0)
3 mérkőzés
ápr. 21. 18:00
Górnik Zabrze - Wisla Plock
0:1 (0:1)
ápr. 21. 20:30
Korona Kielce - Jagiellonia
0:3 (0:0)
6 mérkőzés
ápr. 21. 00:00
Argentinos Juniors - Olimpo
1:0 (1:0)
ápr. 21. 02:15
Estudiantes - Belgrano
0:1 (0:0)
ápr. 21. 18:15
San Martín - Lanus
1:1 (1:1)
ápr. 21. 18:15
Temperley - Vélez Sársfield
2:4 (1:2)
ápr. 21. 20:30
Talleres Córdoba - Gimnasia La Plata
2:0 (0:0)
ápr. 21. 22:45
Banfield - Godoy Cruz
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 21. 03:00
Kansas - Vancouver Whitecaps
6:0 (3:0)
ápr. 21. 19:00
Montreal Impact - Los Angeles FC
3:5 (3:1)
ápr. 21. 21:00
Houston Dynamo - Toronto FC
5:1 (2:0)
ápr. 21. 21:30
New York Red Bulls - Chicago Fire
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 21. 19:00
Rijeka - Osijek
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 21. 16:00
FC Kobenhavn - Horsens
4:1 (3:0)
1 mérkőzés
ápr. 21. 16:00
Östersunds - Örebro
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 21. 14:45
Ruzomberok - Trnava
0:0
ápr. 21. 17:00
FK Senica - Podbrezová
1:0 (1:0)
ápr. 21. 17:00
Zlate Moravce - Zemplín Michalovce
2:2 (2:0)
3 mérkőzés
ápr. 21. 17:00
Rad Belgrád - Radnik Surdulica
2:1 (1:0)
ápr. 21. 17:00
Javor - FK Zemun
1:0 (0:0)
ápr. 21. 19:00
Radnicki Nis - Crvena Zvezda
1:3 (1:1)
5 mérkőzés
ápr. 21. 15:00
Sigma Olomouc - Banik Ostrava
1:0 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Bohemians 1905 - Jihlava
1:1 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Slovácko - Dukla Praha
2:0 (2:0)
ápr. 21. 18:00
Mlada Boleslav - Zlín
0:1 (0:0)
ápr. 21. 20:15
Zbrojovka Brno - Viktoria Plzen
1:3 (0:2)
1 mérkőzés
ápr. 21. 18:00
Brann - Stabaek
3:0 (2:0)
11 mérkőzés
ápr. 21. 16:00
Barnet - Newport
2:0 (1:0)
ápr. 21. 16:00
Carlisle - Luton
1:1 (1:0)
ápr. 21. 16:00
Crewe - Morecambe
1:0 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Exeter - Crawley
2:2 (1:1)
ápr. 21. 16:00
Forest Green Rovers - Chesterfield
4:1 (1:1)
ápr. 21. 16:00
Lincoln City - Colchester
2:1 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Mansfield - Port Vale
1:1 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Notts - Yeovil
4:1 (1:0)
ápr. 21. 16:00
Wycombe - Accrington Stanley
0:4 (0:2)
ápr. 21. 16:00
Cambridge United - Cheltenham
4:3 (1:2)
ápr. 21. 16:00
Swindon - Grimsby
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 21. 20:45
Sligo Rovers - St. Patricks
0:0
ápr. 21. 17:00
Académica - Real SC
1:0 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Madeira - Covilha
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 21. 16:00
Vllaznia - Luftëtari Gjirokastër
0:2 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Kamza - Lushnja
2:1 (0:0)
ápr. 21. 00:15
Juventude - Oeste
1:1 (1:0)
ápr. 21. 01:30
Sao Bento - CSA
2:1 (0:1)
ápr. 21. 02:30
Paysandu - Londrina
1:0 (1:0)
ápr. 21. 21:30
Guarani FC - Sampaio Correa
2:0 (1:0)
ápr. 21. 21:30
Avaí - Brasil de Pelotas
2:2 (1:1)
ápr. 21. 21:30
Goiás - Figueirense
0:2 (0:1)
ápr. 21. 21:30
CRB - Vila Nova
0:1 (0:1)
ápr. 21. 14:30
Arzachena - Livorno
2:3 (1:2)
ápr. 21. 14:30
Gavorrano - Alessandria
0:1 (0:0)
ápr. 21. 14:30
Lucchese - Olbia
3:0 (2:0)
ápr. 21. 14:30
Siena - Cuneo
1:0 (1:0)
ápr. 21. 20:30
Carrarese - Pistoiese
1:1 (0:1)
ápr. 21. 20:30
Monza - Giana Erminio
1:1 (0:0)
ápr. 21. 20:30
Piacenza - Pro Piacenza
2:0 (0:0)
ápr. 21. 20:30
Prato - Arezzo
0:0
3 mérkőzés
ápr. 21. 14:00
Levszki Szófia - Vereya
2:0 (1:0)
ápr. 21. 16:30
Botev Plovdiv - Ludogorets
2:4 (2:4)
ápr. 21. 19:00
Beroe - CSKA Szófia
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 21. 15:00
SJK - Honka
2:0 (2:0)
ápr. 21. 15:00
Inter Turku - Turku
1:2 (0:2)
ápr. 21. 15:00
HJK Helsinki - Kuopion
1:2 (1:1)
ápr. 21. 15:00
Lahti - Ilves
2:0 (1:0)
ápr. 21. 16:00
Real Sociedad II - Mirandés
0:1 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Amorebieta - Barakaldo
2:2 (0:0)
ápr. 21. 18:00
Leioa - Arenas de Getxo
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 21. 16:50
Aluminij - Maribor
0:2 (0:0)
ápr. 21. 19:00
ND Gorica - Krsko
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 21. 17:00
Omonia Nikosia - AEL Limassol
1:2 (1:0)
ápr. 21. 17:00
Nea Salamina - Doxa Katokopia
4:1 (2:0)
ápr. 21. 18:00
Ermis Aradippou - Paphos FC
0:1 (0:0)
ápr. 21. 14:00
Örgryte - Halmstad
2:0 (2:0)
ápr. 21. 16:00
Degerfors - Landskrona
2:1 (0:1)
ápr. 21. 12:30
Stomil Olsztyn - Puszcza Niepolomice
2:0 (1:0)
ápr. 21. 17:45
Chrobry Glogów - Katowice
0:2 (0:1)
ápr. 21. 18:00
Bytovia Bytow - Rakow Czestochowa
1:0 (1:0)
8 mérkőzés
ápr. 21. 06:00
Shimizu - FC Tokyo
0:1 (0:0)
ápr. 21. 07:00
Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu
1:0 (0:0)
ápr. 21. 07:00
Vegalta Sendai - Jubilo Iwata
0:3 (0:0)
ápr. 21. 09:00
Kawasaki Frontale - Kashima Antlers
4:1 (1:0)
ápr. 21. 09:00
Vissel Kobe - Nagoya Grampus
3:0 (1:0)
ápr. 21. 09:00
Yokohama F. Marinos - Shonan Bellmare
4:4 (3:4)
ápr. 21. 12:00
Gamba Osaka - Cerezo Osaka
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 21. 16:30
Radnik Bijeljina - Zrinjski
1:2 (1:1)
ápr. 21. 17:00
Celik Zenica - Borac Banja Luka
1:1 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Vitez - Mladost Doboj Kakanj
1:2 (1:2)
ápr. 21. 13:00
Luch Minsk - Slutsk
0:3 (0:2)
ápr. 21. 15:00
Dinamo Minsk - FK Gomel
2:1 (1:1)
ápr. 21. 17:00
Torpedo Zhodino - FK Minsk
2:1 (1:0)
ápr. 21. 20:30
Nueva Chicago - Brown de Adrogué
0:2 (0:1)
ápr. 21. 15:00
Béziers - Laval
5:1 (3:0)
3 mérkőzés
ápr. 21. 12:00
Tulevik - Flora Tallinn
0:6 (0:0)
ápr. 21. 12:00
Kuressaare - Nőmme Kalju
0:3 (0:1)
ápr. 21. 15:00
Trans Narva - Kalev Tallinn
2:2 (2:1)
2 mérkőzés
ápr. 21. 02:00
Puebla - CF América
3:1 (1:0)
ápr. 21. 04:00
Club Atlas - Club Guadalajara
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 21. 16:45
Ironi Kiryat Shmona - Bnei Sakhnin
2:0 (2:0)
ápr. 21. 17:00
Maccabi Petach-Tikva - Maccabi Haifa
0:1 (0:1)
ápr. 21. 19:00
Hapoel Ashkelon - Hapoel Acre
0:2 (0:1)
ápr. 21. 19:30
Maccabi Tel Aviv - Bnei Yehuda
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 21. 15:00
Skallagrímur - Reynir
0:9 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Magni Grenivik - KF
5:0 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Fram Reykjavik - GG
10:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 21. 14:30
Sioni Bolnisi - Dinamo Tbilisi
1:2 (0:0)
ápr. 21. 18:00
Dila Gori - Rustavi
2:2 (1:0)
ápr. 21. 16:00
Dumbarton - Falkirk
2:5 (1:1)
ápr. 21. 16:00
Inverness - Dunfermline
2:2 (1:1)
ápr. 21. 16:00
Livingston - Brechin
3:0 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Queen Of The South - Dundee United
3:0 (2:0)
ápr. 21. 16:00
St. Mirren - Greenock Morton
2:1 (1:1)

ápr. 21. 16:00
Kissamikos - OFI Heraklion
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 21. 14:00
Kesla - Zira
2:1 (0:1)
ápr. 21. 17:00
Betis II - FC Cartagena
1:2 (0:0)
ápr. 21. 17:30
Lorca Deportiva - Jumilla
1:2 (0:0)
ápr. 21. 18:00
UCAM Murcia - Mérida AD
1:1 (0:0)
ápr. 21. 18:00
Écija Balompié - Granada II
3:1 (0:0)
ápr. 21. 18:00
El Ejido - Marbella
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 21. 01:00
Unión Espanola - Huachipato
2:1 (1:0)
ápr. 21. 17:00
Deportes Iquique - Palestino
2:1 (1:0)
ápr. 21. 22:30
Colo Colo - Deportes Temuco
2:0 (1:0)
ápr. 21. 00:30
Deportes Tolima - Millonarios
1:0 (1:0)
ápr. 21. 22:15
Patriotas - La Equidad
0:0
ápr. 21. 12:00
Elazigspor - Adanaspor
2:3 (2:2)
ápr. 21. 14:00
Gaziantepspor - Eskisehirspor
1:4 (0:1)
ápr. 21. 14:00
Boluspor - Istanbulspor
3:1 (2:1)
ápr. 21. 14:00
Ilirija Ljubljana - Nafta
0:4 (0:0)
ápr. 21. 15:00
NS Drava - Rogaska
3:0 (0:0)
ápr. 21. 16:00
NK Krka - Bravo
3:0 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Radomlje - Verzej
3:2 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Zarica - Brda
1:4 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Tabor Sezana - Roltek Dob
0:0
ápr. 21. 01:45
General Díaz - Club Olimpia
1:2 (0:2)
ápr. 21. 23:50
Cerro Porteno - 3 de Febrero
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 21. 20:30
Longford - UC Dublin
0:2 (0:0)
ápr. 21. 20:45
Cobh Ramblers - Drogheda
1:5 (0:4)
4 mérkőzés
ápr. 21. 16:00
Birkirkara - Hamrun Spartans
4:2 (1:2)
ápr. 21. 16:00
Valletta - Gzira
2:1 (1:0)
ápr. 21. 16:00
Lija Athletic - Floriana
2:6 (0:2)
ápr. 21. 16:00
Hibernians - Balzan
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 21. 19:30
FC Santa Coloma - Sant Julia
0:1 (0:0)
ápr. 21. 15:00
La Fiorita - Juvenes/Dogana
2:0 (1:0)
ápr. 21. 20:45
Folgore / Falciano - Tre Penne
0:1 (0:1)
ápr. 21. 16:30
Zeta - Kom Podgorica
0:2 (0:0)
ápr. 21. 16:30
Grbalj - Decic
1:1 (0:0)
ápr. 21. 16:30
Iskra Danilovgrad - Sutjeska Niksic
0:1 (0:1)
ápr. 21. 16:30
OFK Petrovac - Rudar Pljevlja
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 21. 18:00
Jelgava - Riga
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 21. 15:30
Cardiff MU - Bala
4:3 (3:1)
ápr. 21. 15:30
Llandudno - Barry Town
2:3 (0:0)
ápr. 21. 15:30
Newtown AFC - Prestatyn
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 21. 15:00
Shirak - Ararat Yerevan
4:1 (3:0)
3 mérkőzés
ápr. 21. 09:30
Hebei CFFC - Guizhou Renhe
0:0
ápr. 21. 13:35
Guangzhou R&F - Shandong Luneng
2:4 (1:0)
ápr. 21. 13:35
Guizhou Zhicheng - Changchun Yatai
2:5 (1:3)
ápr. 21. 16:00
Crusaders - Cliftonville
1:1 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Glenavon - Ballymena
0:0
ápr. 21. 16:00
Linfield - Coleraine
2:2 (2:0)
ápr. 21. 16:00
Ards - Ballinamallard
1:1 (1:1)
ápr. 21. 16:00
Dungannon Swifts - Warrenpoint
4:2 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Glentoran - Carrick Rangers
1:2 (1:0)
ápr. 21. 21:00
Guabirá - Club Bolívar
4:1 (3:0)
ápr. 21. 23:15
The Strongest - Sport Boys Warnes
3:0 (1:0)
ápr. 21. 01:00
Trujillanos - Zulia
2:0 (1:0)
ápr. 21. 21:30
Anzoátegui - Estudiantes Caracas
1:1 (0:0)
ápr. 21. 21:30
Aragua - Deportivo Lara
1:0 (0:0)
ápr. 21. 21:30
Caracas - Deportivo La Guaira
2:1 (2:1)
1 mérkőzés
ápr. 21. 20:15
Kaizer Chiefs - Free State Stars
0:2 (0:2)
ápr. 21. 18:00
Tanta - Al Masry
1:2 (0:0)
ápr. 21. 18:00
Smouha - El Daklyeh
1:0 (0:0)
ápr. 21. 18:00
Wadi Degla - El Entag El Harby
2:1 (1:1)
ápr. 21. 20:15
Nasr - ENPPI
1:2 (1:1)
ápr. 21. 14:30
Barendrecht - Achilles '29
2:1 (1:0)
ápr. 21. 15:00
Kozakken Boys - Koninklijke
1:2 (0:1)
ápr. 21. 15:30
Hardenberg - Sint Bavo
1:2 (0:1)
ápr. 21. 15:30
Ijsselmeervogels - ASV De Dijk
4:3 (3:1)
ápr. 21. 15:30
Amsterdamsche - Lisse
4:2 (2:0)
ápr. 21. 15:30
Lienden - Maassluis
0:1 (0:0)
ápr. 21. 15:30
Sparta Rotterdam II - GVVV
4:0 (2:0)
ápr. 21. 15:30
Rijnsburgse - TEC
2:0 (1:0)
ápr. 21. 18:00
De Treffers - Katwijk
2:0 (1:0)
ápr. 21. 07:00
FC Seoul - Daegu
3:0 (1:0)
ápr. 21. 07:00
Jeonnam Dragons - Gangwon
1:4 (0:3)
ápr. 21. 09:00
Pohang - Sangju Sangmu
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 21. 16:00
Al-Wahda - Ajman
2:3 (2:1)
ápr. 21. 16:00
Al-Nasr Dubai - Al Ain
0:4 (0:2)
ápr. 21. 18:30
Al-Jazira Club - Sharjah
3:1 (2:0)
2 mérkőzés
ápr. 21. 15:00
Kokand-1912 - Nasaf Qarshi
0:0
ápr. 21. 17:00
Lokomotiv Tashkent - Sogdiana
2:0 (1:0)
ápr. 21. 16:00
Gjilani - Trepca'89
2:0 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Feronikeli - Liria Prizren
0:0
ápr. 21. 07:00
Busan I'Park - Anyang
3:0 (1:0)
ápr. 21. 08:00
Gwangju - Suwon City
5:0 (4:0)
ápr. 21. 08:00
Daejeon Citizen - Seongnam Ilhwa
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 21. 20:00
Ottawa Fury - North Carolina
1:1 (0:1)
ápr. 21. 08:00
Tokyo Verdy - Mito Hollyhock
3:0 (1:0)
ápr. 21. 08:00
Kyoto Sanga - Roasso Kumamoto
1:2 (1:0)
ápr. 21. 11:00
Ehime - Ventforet Kofu
0:0
ápr. 21. 12:00
Fagiano Okayama - Gifu
0:0

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
297
29 (10%)
116 (39%)
377
297
31 (10%)
109 (37%)
373
297
22 (7%)
126 (42%)
362
297
28 (9%)
111 (37%)
362
297
26 (9%)
115 (39%)
360
297
22 (7%)
123 (41%)
356
293
31 (11%)
99 (34%)
353
293
24 (8%)
116 (40%)
352
9. Xxy
297
20 (7%)
124 (42%)
348
10. AltT
293
26 (9%)
108 (37%)
346

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont