Főoldal » Meccsek » 2018. április 21. » Écija Balompié - Granada II

Écija Balompié - Granada II 3:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 35. forduló - 2018. április 21. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal San Pablo (Écija)

Écija Balompié győzelem:
16 tipp (57%)
6 tipp (21%)
Granada II győzelem:

Écija Balompié utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Granada II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Granada II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Granada II csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben az Écija Balompié háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Granada II kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Écija Balompié sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Écija Balompié 4 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Granada II pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Écija Balompié jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Écija Balompié olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Marbella, a Villanovense vagy az El Ejido. A Granada II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Mérida AD, a Betis II vagy a Lorca Deportiva. Az Écija Balompié erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Écija Balompié olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Las Palmas II, a FC Cartagena vagy a Real Murcia. A Granada II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Las Palmas II, a Badajoz vagy a Melilla. Az Écija Balompié csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Écija Balompié 2672., Granada II 1256. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Granada II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Écija Balompié csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.