Főoldal » Meccsek » 2018. március 31.

Meccsek - 2018. március 31.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. március 31.)


4 mérkőzés
márc. 31. 13:00
Girona - Levante
1:1 (0:0)
márc. 31. 16:15
Athletic Bilbao - Celta Vigo
1:1 (0:0)
márc. 31. 18:30
Las Palmas - Real Madrid
0:3 (0:2)
márc. 31. 20:45
Sevilla - FC Barcelona
2:2 (1:0)
8 mérkőzés
márc. 31. 13:30
Crystal Palace - Liverpool
1:2 (1:0)
márc. 31. 16:00
Manchester United - Swansea
2:0 (2:0)
márc. 31. 16:00
Brighton & Hove Albion - Leicester
0:2 (0:0)
márc. 31. 16:00
West Ham United - Southampton
3:0 (3:0)
márc. 31. 16:00
Newcastle United - Huddersfield
1:0 (0:0)
márc. 31. 16:00
Watford - Bournemouth
2:2 (1:1)
márc. 31. 16:00
West Bromwich - Burnley
1:2 (0:1)
márc. 31. 18:30
Everton - Manchester City
1:3 (0:3)
6 mérkőzés
márc. 31. 17:00
Újpest - Ferencváros
0:0
márc. 31. 17:00
Diósgyőr - Budapest Honvéd
1:1 (1:0)
márc. 31. 17:00
Puskás Akadémia - Vidi
0:0
márc. 31. 17:00
Mezőkövesd - Paks
2:3 (0:2)
márc. 31. 17:00
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő - Vasas
1:1 (1:0)
márc. 31. 19:30
Szombathelyi Haladás - Debreceni VSC
1:1 (0:1)
10 mérkőzés
márc. 31. 12:30
Bologna - AS Roma
1:1 (1:0)
márc. 31. 15:00
Lazio - Benevento
6:2 (1:1)
márc. 31. 15:00
Fiorentina - Crotone
2:0 (1:0)
márc. 31. 15:00
Inter - Hellas Verona
3:0 (2:0)
márc. 31. 15:00
Cagliari - Torino
0:4 (0:0)
márc. 31. 15:00
Atalanta - Udinese
2:0 (0:0)
márc. 31. 15:00
Genoa - SPAL
1:1 (1:0)
márc. 31. 18:00
Sassuolo - Napoli
1:1 (1:0)
márc. 31. 18:00
Chievo - Sampdoria
2:1 (0:1)
márc. 31. 20:45
Juventus - AC Milan
3:1 (1:1)
7 mérkőzés
márc. 31. 15:30
Hannover 96 - RB Leipzig
2:3 (0:1)
márc. 31. 15:30
Bayer Leverkusen - Augsburg
0:0
márc. 31. 15:30
Hoffenheim - 1. FC Köln
6:0 (1:0)
márc. 31. 15:30
Schalke 04 - Freiburg
2:0 (0:0)
márc. 31. 15:30
VfB Stuttgart - Hamburger SV
1:1 (1:1)
márc. 31. 18:30
Bayern München - Borussia Dortmund
6:0 (5:0)
márc. 31. 20:30
Hertha BSC - Wolfsburg
0:0
1 mérkőzés
márc. 31. 17:00
Dijon - Olympique Marseille
1:3 (0:1)

1 mérkőzés
márc. 31. 21:05
Paris St. Germain - AS Monaco
3:0 (2:0)
5 mérkőzés
márc. 31. 18:30
Zwolle - Sparta Rotterdam
2:0 (1:0)
márc. 31. 18:30
Vitesse - Roda
0:3 (0:1)
márc. 31. 19:45
PSV Eindhoven - NAC Breda
5:1 (1:0)
márc. 31. 20:45
Willem II - Utrecht
3:2 (2:2)
márc. 31. 20:45
Den Haag - Alkmaar
0:3 (0:3)
márc. 31. 13:00
Dynamo Dresden - FC Nürnberg
1:1 (1:0)
márc. 31. 13:00
Duisburg - Kaiserslautern
1:4 (0:1)
márc. 31. 13:00
Heidenheim - Ingolstadt
1:2 (0:0)
márc. 31. 16:00
Numancia - Córdoba
2:1 (2:1)
márc. 31. 16:00
Leonesa - Zaragoza
0:1 (0:1)
márc. 31. 18:00
Real Oviedo - Alcorcón
0:1 (0:0)
márc. 31. 18:00
Valladolid - Reus Deportiu
1:0 (1:0)
márc. 31. 16:00
Veszprém - Pénzügyőr
3:0 (0:0)
márc. 31. 16:00
Csepel - Érd
2:3 (0:0)
márc. 31. 16:00
Andráshida - Pápai Perutz
2:0 (0:0)
márc. 31. 16:00
Ajka - Gyirmót II
3:0 (0:0)
márc. 31. 16:00
Makó - Kozármisleny
0:0
márc. 31. 16:00
Mórahalom - Iváncsa
0:3 (0:0)
márc. 31. 16:00
Pécsi MFC - Rákosmenti KSK
1:0 (0:0)
márc. 31. 16:00
Nyírbátor - Monor
0:2 (0:0)
márc. 31. 16:00
Tiszafüred - ESMTK
0:3 (0:0)
márc. 31. 16:00
Balassagyarmat - Tállya
2:2 (0:0)
márc. 31. 16:00
Cigánd - Jászberény
3:1 (0:0)
márc. 31. 16:00
Tiszaújváros - DVTK II
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 31. 16:00
Birmingham - Ipswich
1:0 (1:0)
márc. 31. 18:30
Hull - Aston Villa
0:0
márc. 31. 17:00
Pacos de Ferreira - Chaves
2:0 (1:0)
márc. 31. 17:00
Portimonense - Moreirense
4:3 (0:2)
márc. 31. 19:15
Benfica - Guimaraes
2:0 (1:0)
márc. 31. 21:30
Braga - Sporting CP
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 31. 13:00
Amkar - Lokomotiv Moszkva
2:1 (0:1)
márc. 31. 15:30
Dinamo Moszkva - Arsenal-Tula
2:1 (0:0)
márc. 31. 18:00
Szpartak Moszkva - Ruan Tosno
2:1 (1:0)
márc. 31. 15:00
Nancy - Reims
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 31. 17:00
Voluntari - Gaz Metan Medias
1:2 (0:0)
márc. 31. 19:45
CS U Craiova - CFR Cluj
0:0
3 mérkőzés
márc. 31. 13:00
Zirka - Oleksandria
0:0
márc. 31. 13:00
Karpaty Lviv - Chernomorets Odessa
3:1 (1:1)
márc. 31. 16:00
Vorskla Poltava - Veres
0:0
3 mérkőzés
márc. 31. 12:30
Malatyaspor - Genclerbirligi
4:1 (1:1)
márc. 31. 15:00
Antalyaspor - Bursaspor
2:0 (1:0)
márc. 31. 18:00
Besiktas - Alanyaspor
1:0 (1:0)
5 mérkőzés
márc. 31. 13:30
Motherwell - Rangers FC
2:2 (2:0)
márc. 31. 16:00
Celtic - Ross
3:0 (1:0)
márc. 31. 16:00
Aberdeen - St. Johnstone
4:1 (2:0)
márc. 31. 16:00
Hibernian - Partick Thistle
2:0 (0:0)
márc. 31. 16:00
Kilmarnock - Hamilton
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
márc. 31. 16:00
Admira - LASK Linz
0:1 (0:1)
márc. 31. 18:30
Austria Wien - Altach
2:1 (1:0)
márc. 31. 18:30
St. Pölten - Sturm Graz
1:5 (1:2)
márc. 31. 18:30
Salzburg - Wolfsberger
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 31. 19:00
Grasshoppers - Thun
0:2 (0:0)
márc. 31. 19:00
Sion - FC Zürich
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
márc. 31. 14:00
Panaitolikos - PAS Giannina
1:0 (1:0)
márc. 31. 16:15
Atromitos - PAOK Saloniki
0:2 (0:1)
márc. 31. 18:30
Levadiakos - Olympiakos Pireus
1:1 (1:0)
márc. 31. 12:00
Sibir Novosibirsk - Khimki
2:0 (1:0)
márc. 31. 12:00
Yenisey - Kuban
0:2 (0:0)
márc. 31. 13:00
Tyumen - Volgar Astrakhan
3:1 (1:1)
márc. 31. 13:00
Gazovik Orenburg - Tomsk
3:0 (2:0)
márc. 31. 14:00
FK Tambov - Sovjetov
0:2 (0:1)
márc. 31. 15:00
Fakel - Avangard Kursk
0:4 (0:0)
márc. 31. 12:00
Badalona - Alcoyano
0:0
7 mérkőzés
márc. 31. 14:00
Chemnitzer - Sonnenhof Großaspach
2:3 (1:1)
márc. 31. 14:00
Aalen - Paderborn
0:5 (0:2)
márc. 31. 14:00
Osnabrück - Hansa Rostock
1:1 (0:1)
márc. 31. 14:00
Karlsruhe - Preußen Münster
3:0 (1:0)
márc. 31. 14:00
Carl Zeiss Jena - Zwickau
2:1 (1:0)
márc. 31. 14:00
Wehen Wiesbaden - Würzburger Kickers
0:2 (0:1)
márc. 31. 14:00
Fortuna Köln - Meppen
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
márc. 31. 15:30
Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sacz
2:2 (0:0)
márc. 31. 15:30
Nieciecza - Cracovia Krakow
2:0 (0:0)
márc. 31. 18:00
Korona Kielce - Lechia Gdansk
1:0 (1:0)
márc. 31. 20:30
Arka Gdynia - Legia Warszawa
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 31. 16:00
Walsall - Portsmouth
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 31. 02:00
Toronto FC - Real Salt Lake
3:1 (2:0)
márc. 31. 19:00
Orlando City - New York Red Bulls
4:3 (2:2)
márc. 31. 21:00
Columbus Crew - Vancouver Whitecaps
1:2 (1:0)
márc. 31. 21:00
L. A. Galaxy - Los Angeles FC
4:3 (0:2)
1 mérkőzés
6 mérkőzés
márc. 31. 00:00
Huracán - Banfield
1:1 (0:1)
márc. 31. 02:15
Belgrano - Racing Club
2:2 (1:1)
márc. 31. 18:15
Vélez Sársfield - Estudiantes
3:3 (1:2)
márc. 31. 18:15
Newell's Old Boys - Tigre
2:1 (2:0)
márc. 31. 20:30
Gimnasia La Plata - Argentinos Juniors
1:3 (0:0)
márc. 31. 22:45
Unión de Santa Fe - San Martín
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 31. 17:00
Hajduk Split - Rijeka
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 31. 17:30
Silkeborg - Helsingor
2:3 (2:1)
márc. 31. 14:30
Gubbio - Teramo
1:1 (1:1)
márc. 31. 14:30
Fano - AlbinoLeffe
2:0 (1:0)
márc. 31. 14:30
Renate - Mestre
1:1 (1:1)
márc. 31. 16:30
Sambenedettese - Ravenna
2:1 (1:1)
márc. 31. 16:30
Vicenza - Santarcangelo
1:2 (1:0)
márc. 31. 16:30
Feralpisalo - Bassano Virtus
2:1 (0:1)
márc. 31. 16:30
Padova - Pordenone
3:0 (0:0)
5 mérkőzés
márc. 31. 14:00
Zlate Moravce - FK Senica
2:2 (1:0)
márc. 31. 15:00
Zilina - Trencín
1:5 (1:3)
márc. 31. 17:00
Slovan Bratislava - Ruzomberok
1:0 (0:0)
márc. 31. 17:00
Podbrezová - Tatran Presov
1:1 (1:0)
márc. 31. 17:00
Zemplín Michalovce - Nitra
4:0 (1:0)
5 mérkőzés
márc. 31. 15:00
Radnicki Nis - Vojvodina
1:1 (0:0)
márc. 31. 15:00
Radnik Surdulica - Javor
1:0 (1:0)
márc. 31. 15:00
Borac Cacak - Macva Sabac
2:0 (0:0)
márc. 31. 15:00
FK Zemun - Napredak
1:1 (0:0)
márc. 31. 15:30
Backa Palanka - Partizan
1:2 (0:1)
5 mérkőzés
márc. 31. 15:00
Zbrojovka Brno - Karvina
0:0
márc. 31. 15:00
Jablonec - Bohemians 1905
2:1 (1:1)
márc. 31. 15:00
Slovácko - Slovan Liberec
0:1 (0:1)
márc. 31. 18:00
Teplice - Sparta Praha
1:1 (0:1)
márc. 31. 20:15
Viktoria Plzen - Mlada Boleslav
1:2 (0:1)
márc. 31. 19:00
FC Schaffhausen - Wohlen
4:0 (2:0)
márc. 31. 19:00
Neuchatel Xamax FC - Rapperswil-Jona
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 31. 14:00
Teuta Durres - Laci
1:0 (0:0)
márc. 31. 14:00
Vllaznia - Skenderbeu
2:1 (2:1)
márc. 31. 17:00
Flamurtari Vlorë - Kukësi
1:2 (0:0)
márc. 31. 12:15
Real SC - FC Porto II
0:0
márc. 31. 17:00
Varzim - Braga II
1:1 (1:0)
márc. 31. 17:00
Cova Piedade - Famalicao
1:0 (0:0)
márc. 31. 17:00
Sporting CP II - Nacional
2:3 (1:0)
márc. 31. 17:00
Gil Vicente - Penafiel
2:1 (2:1)
márc. 31. 17:00
Madeira - Arouca
0:0
márc. 31. 18:00
Santa Clara - Benfica II
3:2 (2:0)
márc. 31. 19:00
Académica - UD Oliveirense
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
márc. 31. 16:30
Ludogorets - Vereya
5:0 (2:0)
márc. 31. 19:00
CSKA Szófia - Botev Plovdiv
4:1 (2:0)
márc. 31. 14:30
Lecce - Siracusa
1:1 (1:1)
márc. 31. 14:30
Akragas - Virtus Francavilla
0:1 (0:1)
márc. 31. 14:30
Trapani - Matera
1:0 (0:0)
márc. 31. 14:30
Juve Stabia - Cosenza 1914
1:2 (0:1)
márc. 31. 14:30
Sicula Leonzio - Fondi
2:0 (0:0)
márc. 31. 16:30
Rende - Monopoli
0:1 (0:0)
márc. 31. 16:30
Paganese - Casertana
1:1 (1:0)
márc. 31. 16:30
Bisceglie - Fidelis Andria
1:1 (0:0)
márc. 31. 16:45
Catanzaro - Catania
0:4 (0:0)
márc. 31. 16:00
AFC Eskilstuna - Brage
0:0
márc. 31. 17:00
Cerceda - Racing Ferrol
1:1 (1:0)
márc. 31. 12:00
Sporting Gijón II - Lealtad
1:1 (1:0)
márc. 31. 16:30
Pena Sport - Burgos
2:0 (0:0)
márc. 31. 12:00
Rakow Czestochowa - Wigry Suwalki
0:1 (0:0)
márc. 31. 12:30
Górnik Leczna - Stomil Olsztyn
1:1 (1:0)
márc. 31. 15:00
Pogon Siedlce - Bytovia Bytow
1:1 (1:1)
márc. 31. 16:00
Miedz Legnica - Chrobry Glogów
1:1 (1:0)
márc. 31. 17:00
Chojniczanka Chojnice - Odra Opole
2:1 (1:0)
márc. 31. 17:45
Tychy - Ruch Chorzów
2:0 (1:0)
márc. 31. 20:15
Katowice - Zaglebie Sosnowiec
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 31. 15:00
Celje - Ankaran Hrvatini
7:1 (0:1)
márc. 31. 17:00
Krsko - Domzale
1:2 (1:1)
márc. 31. 20:30
Olimpija Ljubljana - Maribor
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
márc. 31. 16:00
Siroki Brijeg - Zrinjski
0:0
márc. 31. 16:00
Borac Banja Luka - Vitez
1:0 (0:0)
márc. 31. 16:00
GOSK Gabela - Mladost Doboj Kakanj
1:0 (0:0)
márc. 31. 16:00
Sloboda Tuzla - Celik Zenica
1:1 (0:0)
márc. 31. 18:00
FK Sarajevo - Krupa na Vrbasu
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 31. 16:00
APOEL Nikosia - AEL Limassol
3:1 (0:0)
márc. 31. 16:00
Nea Salamina - Ermis Aradippou
2:0 (0:0)
márc. 31. 17:00
Doxa Katokopia - Alki Oroklini
4:3 (2:3)
márc. 31. 18:00
AEK Larnaka - Apollon Limassol
3:0 (2:0)
márc. 31. 14:00
FK Gomel - Slutsk
0:0
márc. 31. 18:00
Dinamo Minsk - Torpedo Zhodino
2:1 (1:1)
márc. 31. 15:00
Grenoble - Lyon-Duchére
1:2 (0:0)
márc. 31. 18:30
Pau - Concarneau
4:1 (4:0)
7 mérkőzés
márc. 31. 07:00
Shimizu - Yokohama F. Marinos
0:1 (0:1)
márc. 31. 07:00
Vegalta Sendai - V-Varen Nagasaki
1:0 (1:0)
márc. 31. 08:00
FC Tokyo - Gamba Osaka
3:2 (2:1)
márc. 31. 12:00
Cerezo Osaka - Shonan Bellmare
2:1 (1:1)
márc. 31. 12:00
Sagan Tosu - Nagoya Grampus
3:2 (0:1)
márc. 31. 20:30
Brown de Adrogué - Deportivo Riestra
1:1 (1:1)
márc. 31. 22:00
Ferro Carril Oeste - Los Andes
4:1 (1:1)
3 mérkőzés
márc. 31. 12:00
Paide - Nőmme Kalju
1:4 (0:1)
márc. 31. 12:00
Parnu - Tulevik
1:1 (1:0)
márc. 31. 15:00
FCI Levadia - Trans Narva
5:0 (2:0)
2 mérkőzés
márc. 31. 03:00
Monarcas Morelia - Club Guadalajara
1:2 (0:1)
márc. 31. 05:00
Club Atlas - Santos Laguna
3:2 (2:0)
3 mérkőzés
márc. 31. 14:00
Lokomotiv Tbilisi - Chikhura
1:1 (1:0)
márc. 31. 16:30
Rustavi - Saburtalo
0:2 (0:0)
márc. 31. 18:30
Dila Gori - Sioni Bolnisi
3:2 (3:0)
márc. 31. 16:00
Dumbarton - Livingston
0:3 (0:3)
márc. 31. 16:00
Dunfermline - Queen Of The South
3:1 (2:0)
márc. 31. 16:00
Falkirk - Brechin
3:0 (2:0)
márc. 31. 16:00
Inverness - St. Mirren
2:2 (0:1)
márc. 31. 16:00
Greenock Morton - Dundee United
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 31. 11:00
Aktobe - Kairat Almaty
1:1 (1:1)
márc. 31. 11:00
Akzhayik - Irtysh Pavlodar
1:0 (0:0)
márc. 31. 12:00
Atyrau - Ordabasy
0:1 (0:0)
márc. 31. 12:00
FK Astana - Kaisar Kyzylorda
2:0 (2:0)
márc. 31. 14:00
Sparta - Kissamikos
1:3 (0:2)
márc. 31. 14:00
Panachaiki - OFI Heraklion
0:3 (0:3)
márc. 31. 15:00
Apollon Larisa - Trikala
0:1 (0:0)
márc. 31. 12:00
Marbella - Linense
1:0 (0:0)
márc. 31. 16:00
Granada II - Betis II
0:0
márc. 31. 16:00
Córdoba II - Écija Balompié
2:1 (1:0)
márc. 31. 17:00
Jumilla - Real Murcia
0:0
márc. 31. 18:00
Mérida AD - Huelva
0:0

3 mérkőzés
márc. 31. 17:30
Colo Colo - Universidad Católica
1:0 (1:0)
márc. 31. 20:30
Huachipato - Everton FC
2:0 (1:0)
márc. 31. 23:00
O'Higgins - San Luis Quillota
4:0 (2:0)
22 mérkőzés
márc. 31. 03:00
Cairnlea - Springvale White Eagles
3:1 (0:0)
márc. 31. 05:00
Mornington - Peninsula Strikers
4:1 (0:0)
márc. 31. 05:00
Mill Park - Sunshine Georgies
0:3 (0:0)
márc. 31. 05:00
Sydenham Park - Ringwood City
7:0 (0:0)
márc. 31. 05:00
Malvern City - Eltham Redbacks
1:3 (0:0)
márc. 31. 05:00
Mazenod Victory - Northcote
0:1 (0:0)
márc. 31. 05:00
Truganina Hornets - Whittlesea Ranges
2:4 (0:0)
márc. 31. 05:00
Werribee City - Avondale Heights
0:3 (0:0)
márc. 31. 06:00
St. Albans Saints - St. Kilda Celts
2:3 (0:0)
márc. 31. 06:00
Yarraville - Brandon Park
2:1 (0:0)
márc. 31. 06:00
Whittlesea United - Western Suburbs
3:2 (0:0)
márc. 31. 06:00
Preston Lions - Nunawading City
3:0 (0:0)
márc. 31. 06:00
Langwarrin - North Geelong Warriors
1:2 (0:0)
márc. 31. 06:00
Manningham United Blues - Mooroolbark
6:2 (0:0)
márc. 31. 06:00
Moreland Zebras - Berwick City
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
márc. 31. 06:00
Murray United - Ballarat City
2:1 (0:0)
márc. 31. 07:30
Point Cook - Hoppers Crossing
1:3 (0:0)
márc. 31. 08:00
Green Gully - Moreland City
3:0 (0:0)
márc. 31. 08:00
Strathmore - Brunswick City
0:2 (0:0)
márc. 31. 09:00
Port Melbourne - Pascoe Vale
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 31. 14:00
Liepaja - Riga
1:0 (0:0)
márc. 31. 14:00
Ventspils - Valmieras
3:1 (2:0)
márc. 31. 12:00
Ümraniyespor - Erzurum BB
2:1 (0:0)
márc. 31. 14:00
Boluspor - Gaziantepspor
2:0 (2:0)
márc. 31. 14:00
Giresunspor - Altinordu
0:0
1 mérkőzés
márc. 31. 13:00
Shirak - Pyunik
2:0 (0:0)
márc. 31. 16:00
Roltek Dob - NS Drava
1:2 (0:0)
márc. 31. 16:00
Jadran Dekani - Bravo
1:4 (0:0)
márc. 31. 16:00
Brda - NK Krka
1:0 (0:0)
márc. 31. 16:00
Brezice - Tabor Sezana
0:1 (0:0)
márc. 31. 16:00
Verzej - NS Mura
0:8 (0:0)
márc. 31. 15:30
Decic - Sutjeska Niksic
0:0
márc. 31. 15:30
Rudar Pljevlja - Iskra Danilovgrad
0:2 (0:0)
márc. 31. 17:00
Buducnost Podgorica - Kom Podgorica
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 31. 16:00
Cliftonville - Loughgall
4:1 (4:1)
márc. 31. 16:00
Coleraine - Larne
3:1 (0:0)
5 mérkőzés
márc. 31. 15:30
Connah's Quay - Cardiff MU
3:0 (3:0)
márc. 31. 15:30
Newtown AFC - Carmarthen
2:3 (1:2)
márc. 31. 15:30
Barry Town - Prestatyn
2:0 (1:0)
márc. 31. 15:30
Llandudno - Aberystwyth
1:0 (0:0)
márc. 31. 18:15
Bangor City - The New Saints
1:0 (1:0)
márc. 31. 16:00
Warrenpoint - Dungannon Swifts
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 31. 12:00
Kauno Zalgiris - Stumbras
0:1 (0:0)
márc. 31. 12:00
Trakai - Suduva
1:4 (1:1)
márc. 31. 16:00
Victoria Rosport - Mondorf-les-Bains
1:3 (1:2)
márc. 31. 16:00
Progres Niedercorn - F91 Dudelange
1:3 (0:1)
márc. 31. 18:00
UNA Strassen - UT Pétange
4:2 (2:1)
márc. 31. 18:00
RFCU Luxemburg - Differdange
1:1 (0:0)
márc. 31. 18:00
Hostert - Hamm Benfica
3:1 (0:0)
márc. 31. 18:30
Rodange - Jeunesse Esch
1:3 (0:1)
4 mérkőzés
márc. 31. 09:30
Changchun Yatai - Guangzhou R&F
1:2 (0:0)
márc. 31. 13:35
Shanghai Shenhua - Hebei CFFC
4:2 (0:0)
márc. 31. 13:35
Beijing Guoan - Guizhou Renhe
4:0 (1:0)
márc. 31. 13:35
Henan Jianye - Dalian Aerbin
1:1 (1:1)
márc. 31. 00:30
Atlético Junior - Leones
1:0 (0:0)
márc. 31. 22:15
Rionegro Águilas - Deportes Tolima
1:3 (0:2)
márc. 31. 02:00
The Strongest - Nacional Potosí
0:1 (0:1)
márc. 31. 21:00
Jorge Wilstermann - Guabirá
3:0 (1:0)
márc. 31. 23:15
Royal Pari - San José
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
márc. 31. 07:00
Hwaseong - Yong In University
2:3 (0:0)
márc. 31. 07:00
Gimpo Citizen - Pyeongtaek Citizen
2:1 (0:0)
márc. 31. 08:00
Pocheon - Incheon University
2:0 (0:0)
márc. 31. 08:00
Paju Citizen - Gyeongju Citizen
0:1 (0:0)
márc. 31. 18:00
Al Masry - Al-Ittihad
0:2 (0:0)
márc. 31. 07:00
Pohang - Ulsan Hyundai
2:1 (1:0)
márc. 31. 07:00
Jeju - Suwon Blue Wings
0:1 (0:1)
márc. 31. 09:00
Jeonbuk - Sangju Sangmu
1:0 (1:0)
márc. 31. 09:00
Daegu - Jeonnam Dragons
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 31. 15:30
Maritzburg United - Bloemfontein
2:1 (1:0)
márc. 31. 15:30
Ubuntu Cape Town - Free State Stars
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (1:1)
márc. 31. 20:15
Kaizer Chiefs - Baroka
1:0 (1:0)
márc. 31. 06:00
Montedio Yamagata - Renofa Yamaguchi
0:1 (0:1)
márc. 31. 08:00
Kyoto Sanga - Kamatamare Sanuki
1:1 (1:1)
márc. 31. 15:30
Stade Tunisien - Bizertin
1:2 (0:0)
márc. 31. 15:30
Kairouan - Gabes
2:0 (1:0)
márc. 31. 15:30
CS Sfaxien - ES Tunis
0:2 (0:2)
márc. 31. 17:00
Club Africain Tunis - Médenine
1:1 (1:0)
márc. 31. 14:00
Prishtina - Vëllaznimi
2:2 (0:0)
márc. 31. 14:00
Drita Gijlan - Flamurtari
3:1 (0:0)
márc. 31. 14:00
Koninklijke - Lienden
1:0 (1:0)
márc. 31. 14:30
Maassluis - Lisse
2:0 (1:0)
márc. 31. 14:30
Sparta Rotterdam II - Rijnsburgse
6:0 (1:0)
márc. 31. 15:30
GVVV - Kozakken Boys
2:1 (0:0)
márc. 31. 15:30
Katwijk - Hardenberg
6:1 (2:0)
márc. 31. 15:30
TEC - Achilles '29
4:0 (2:0)
márc. 31. 16:00
ASV De Dijk - Barendrecht
1:3 (0:0)
márc. 31. 18:00
De Treffers - Ijsselmeervogels
2:2 (1:0)
márc. 31. 18:00
Sint Bavo - Amsterdamsche
0:2 (0:2)
márc. 31. 08:30
R&F - Pegasus
1:3 (0:1)
márc. 31. 11:30
Dreams - Kitchee
1:4 (1:3)
7 mérkőzés
márc. 31. 19:00
New York RB II - Charleston Battery
5:2 (1:0)
márc. 31. 20:00
Bethlehem Steel - Nashville
0:1 (0:1)
márc. 31. 21:00
Real Monarchs - Portland Timbers II
4:2 (3:1)
márc. 31. 21:00
Louisville City - Tampa Bay Rowdies
1:0 (0:0)
márc. 31. 22:00
Tulsa Roughnecks - Orange County SC
0:5 (0:3)
márc. 31. 23:00
Richmond Kickers - North Carolina
2:1 (0:1)
márc. 31. 23:00
Saint Louis - Colorado Springs
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 31. 15:00
Olmaliq - Lokomotiv Tashkent
1:0 (0:0)
márc. 31. 15:00
Kokand-1912 - Navbahor
1:0 (0:0)
márc. 31. 17:00
Pakhtakor - Neftchi Fargona
3:0 (0:0)
márc. 31. 17:00
El Harrach - Paradou AC
2:1 (0:1)
márc. 31. 18:00
ES Sétif - MC Oran
4:1 (3:1)
márc. 31. 07:00
Busan I'Park - Ansan Greeners
1:1 (0:0)
márc. 31. 08:00
Seoul E-Land - Bucheon 1995
2:4 (2:0)
márc. 31. 08:00
Anyang - Suwon City
0:1 (0:1)
márc. 31. 16:00
Moss - FK Arendal
0:2 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
317
43 (14%)
118 (37%)
451
317
39 (12%)
119 (38%)
433
317
37 (12%)
123 (39%)
431
317
36 (11%)
123 (39%)
426
5. Sió
317
33 (10%)
129 (41%)
423
317
39 (12%)
113 (36%)
421
317
39 (12%)
111 (35%)
417
317
33 (10%)
121 (38%)
407
317
32 (10%)
123 (39%)
406
315
41 (13%)
99 (31%)
403

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont