Főoldal » Meccsek » 2018. március 31. » Córdoba II - Écija Balompié

Córdoba II - Écija Balompié 2:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2018. március 31. 16:00
Helyszín: Estadio Municipal de Lucena (Lucena)

Córdoba II győzelem:
21 tipp (65%)
4 tipp (12%)
Écija Balompié győzelem:
7 tipp (21%)

Córdoba II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereség

Écija Balompié utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Écija Balompié győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 3:3, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Córdoba II egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Écija Balompié egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Córdoba II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Córdoba II 4 győzelmet, 4 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Écija Balompié pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a Córdoba II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Córdoba II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Murcia. Az Écija Balompié pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Lorca Deportiva. A Córdoba II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Córdoba II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Extremadura, a San Fernando vagy a FC Cartagena. Az Écija Balompié gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Badajoz, az El Ejido vagy az Extremadura. A Córdoba II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Córdoba II 2150., Écija Balompié 2672. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Córdoba II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Córdoba II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.