Főoldal » Meccsek » 2021. január 31. » Marbella - Tamaraceite

Marbella - Tamaraceite 1:3 (0:3)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2021. január 31. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal Antonio Lorenzo Cuevas (Marbella)

Toni Segura ('27, 11-esből, 0-1), Isma Fagir ('37, 0-2), Isma Fagir ('41, 0-3), Rafa Tresaco ('52, 1-3)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Marbella győzelem:
36 tipp (81%)
6 tipp (13%)
Tamaraceite győzelem:
2 tipp (4%)

Marbella utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Tamaraceite utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Tamaraceite győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Tamaraceite csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben a Marbella kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Tamaraceite egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Marbella sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Marbella 2 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Tamaraceite pedig idegenben négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Marbella jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Marbella olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo, a San Fernando. A Tamaraceite gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Algeciras vagy a San Fernando. A Tamaraceite csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Marbella 1015., Tamaraceite 4412. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Marbella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Marbella csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.