Főoldal » Meccsek » 2023. szeptember 16. » Málaga - Granada II

Málaga - Granada II 3:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 27-én is volt Granada II - Málaga mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2023. szeptember 16. 21:30
Helyszín: Estadio La Rosaleda (Málaga)

José Maslloren ('9, öngól, 1-0), Dioni ('21, 2-0), Juan Hernández ('82, 3-0)

Málaga utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Granada II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelem
2023. szept. 9. 18:00