Főoldal » Meccsek » 2015. december 13. » Llosetense - Olot

Llosetense - Olot 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. május 1-jén is volt Olot - Llosetense mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2015. december 13. 11:00

Nico Baleani ('33, 1-0)

Llosetense utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereség

Olot utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Olot győzelem

Az elmúlt fél évben a Llosetense egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Olot egyszer sem nyert idegenben, ötször játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Olot az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Llosetense 3 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Olot pedig idegenben ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Olot szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Llosetense olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Pobla Mafumet, a Huracán Valencia vagy az Olímpic de Xativa. Az Olot gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Huracán Valencia, a Reus Deportiu vagy a Villarreal II. Az Olot csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Llosetense 3136., Olot 1771. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Olot jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Olot nyeri ezt a találkozót.