Főoldal » Meccsek » 2015. december 6. » L'Hospitalet - Olot

L'Hospitalet - Olot 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 7-én is volt Olot - L'Hospitalet mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2015. december 6. 11:00

Jorge Rojas ('73, 0-1), Boris Garrós ('83, 1-1)

L'Hospitalet utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Olot utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Olot győzelem
Az elmúlt fél évben a L'Hospitalet kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Olot egyszer sem nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a L'Hospitalet sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a L'Hospitalet 2 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Olot pedig idegenben négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a L'Hospitalet jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a L'Hospitalet olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Pobla Mafumet, az Olímpic de Xativa vagy a Villarreal II. Az Olot gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Huracán Valencia, a Reus Deportiu vagy a Villarreal II. Az Olot csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

L'Hospitalet 1992., Olot 1771. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Olot jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.