Főoldal » Meccsek » 2019. november 2. » Llagostera - Ebro

Llagostera - Ebro 2:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2019. november 2. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal de Llagostera (Llagostera)

Noel Carbonell ('21, 1-0), Jesús Rubio ('50, 11-esből, 1-1), Kuku ('90+1, 2-1)

Llagostera utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Ebro győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Llagostera csapatának kedvez (4:2).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Llagostera stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Llagostera csapatának kedvez (4:2).

Az elmúlt fél évben a Llagostera egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ebro egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ebro az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Llagostera 1 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ebro pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Ebro szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Llagostera olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hércules. Az Ebro pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Badalona. A Llagostera erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Llagostera olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sabadell vagy a Villarreal II. Az Ebro gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Olot, a Zaragoza. A Llagostera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Llagostera 1208., Ebro 1303. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Llagostera jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Llagostera csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.