Főoldal » Meccsek » 2017. január 15. » Llagostera - Ebro

Llagostera - Ebro 3:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. november 2-án is volt Llagostera - Ebro mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2017. január 15. 11:00

Manel Martínez ('6, 1-0), Manel Martínez ('61, 2-0), Marc Fernández ('89, 3-0)

Korábbi Llagostera - Ebro mérkőzések:

Llagostera győzelem

Ebro győzelem

2016. aug. 28. 0:2 (1:0)

Llagostera utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Ebro győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Ebro csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Llagostera egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ebro egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ebro az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Llagostera 3 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ebro pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Llagostera jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Llagostera olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, a Cornella vagy az Atlético Baleares. Az Ebro pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sabadell, az Espanyol II vagy a Gava. A Llagostera erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Llagostera olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Reus Deportiu, a Barcelona II vagy a Girona. Az Ebro gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a L'Hospitalet, az Alcoyano vagy a Zaragoza. A Llagostera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Llagostera 1125., Ebro 1328. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Llagostera jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Llagostera csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.