Főoldal » Meccsek » 2022. április 23. » Llagostera - Alcoyano

Llagostera - Alcoyano 0:3 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 33. forduló - 2022. április 23. 17:00
Helyszín: Estadio Nou Municipal de Palamós (Palamós)

Juanan ('50, 0-1), Ángel López ('90+3, 0-2), Dani Vega ('90+4, 0-3)

• A Llagostera már tíz mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2022. február 20-án sikerült ellenfelet legyőzniük (a Castellón csapatát).
  • Az Alcoyano már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2022. március 12-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Linares Deportivo verte őket).

Llagostera utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Alcoyano győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Llagostera csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Llagostera egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcoyano háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Alcoyano az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Llagostera 2 győzelmet, 5 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcoyano pedig idegenben ötször nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez alapján az Alcoyano szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Llagostera olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Gimnastic vagy a Castellón. Az Alcoyano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villarreal II, a Real Madrid II. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Llagostera olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Betis II, az Algeciras vagy a Linares Deportivo. Az Alcoyano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linense, az Atlético Baleares vagy a Sabadell. Az Alcoyano csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Llagostera 1233., Alcoyano 1061. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Alcoyano nyeri ezt a találkozót.