Főoldal » Meccsek » 2022. április 1. » Castellón - Alcoyano

Castellón - Alcoyano 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 10-én is volt Alcoyano - Castellón mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 30. forduló - 2022. április 1. 21:00
Helyszín: Nou Estadi Castalia (Castellón de la Plana)

Castellón utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Alcoyano győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Castellón csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a Castellón kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcoyano kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Castellón 5 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcoyano pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Castellón jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Castellón olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Madrid II, az UCAM Murcia vagy az Atlético Baleares. Az Alcoyano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villarreal II, az UCAM Murcia vagy a Badajoz. A Castellón erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Castellón olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a FC Andorra, a San Fernando vagy a Linense. Az Alcoyano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linense, az Atlético Baleares vagy a Sabadell. Az Alcoyano csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Castellón 1589., Alcoyano 1068. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Castellón csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.