Főoldal » Meccsek » 2015. december 13. » Linares Deportivo - UCAM Murcia

Linares Deportivo - UCAM Murcia 0:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. november 1-jén is volt UCAM Murcia - Linares Deportivo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2015. december 13. 16:00

César Remón ('36, 0-1), Iván Aguilar ('79, 0-2), Jesús Rubio ('90, 0-3)

Linares Deportivo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább UCAM Murcia győzelem

Az elmúlt fél évben a Linares Deportivo egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCAM Murcia háromszor nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UCAM Murcia az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Linares Deportivo 1 győzelmet, 5 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCAM Murcia pedig idegenben ötször nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az UCAM Murcia szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Linares Deportivo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Córdoba, a Jumilla vagy a Betis II. Az UCAM Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Melilla, a La Hoya Lorca vagy a Jumilla. A Linares Deportivo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Linares Deportivo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Granada II. Az UCAM Murcia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Huelva. Az UCAM Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Linares Deportivo 2060., UCAM Murcia 1005. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az UCAM Murcia nyeri ezt a találkozót.