Főoldal » Meccsek » 2015. szeptember 13. » Lealtad - Pontevedra

Lealtad - Pontevedra 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 16-án is volt Lealtad - Pontevedra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2015. szeptember 13. 16:30

Inkább Pontevedra győzelem
Az elmúlt fél évben a Lealtad egyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Pontevedra egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Lealtad sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Lealtad 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Pontevedra pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Lealtad jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Lealtad olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Oviedo vagy a Sporting Gijón. A Pontevedra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cacereno vagy a Guijuelo. A Lealtad csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Lealtad 1761., Pontevedra 1350. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Pontevedra jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Lealtad csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.