Főoldal » Meccsek » 2015. szeptember 12. » Atlético Astorga - Arandina

Atlético Astorga - Arandina 1:2 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. január 31-én is volt Arandina - Atlético Astorga mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2015. szeptember 12. 17:00

Nico ('28, 0-1), Carlos Portero ('41, 0-2), Borja Plaza ('62, öngól, 1-2)

Inkább Arandina győzelem

Az elmúlt fél évben az Atlético Astorga egyszer sem nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arandina egyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Arandina az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Astorga 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arandina pedig idegenben egyszer kapott ki.

Az elmúlt egy évben az Atlético Astorga olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Getafe II. Az Arandina gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Coruxo. Az Arandina csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Astorga 2947., Arandina 2260. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Arandina jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Arandina nyeri ezt a találkozót.