Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 30. » Las Palmas II - Inter de Madrid

Las Palmas II - Inter de Madrid 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. november 17-én is volt Inter de Madrid - Las Palmas II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2018. szeptember 30. 13:00
Helyszín: Anexo Gran Canaria (Las Palmas de Gran Canaria)

Joel Del Pino ('42, 1-0), Jesús Tamayo ('78, 1-1)

Las Palmas II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább CF Internacional győzelem
Az elmúlt fél évben a Las Palmas II kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a CF Internacional egyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Las Palmas II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Las Palmas II 2 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a CF Internacional pedig idegenben egyszer nyert és egyszer kapott ki. Tehát a Las Palmas II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Las Palmas II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Navalcarnero. A CF Internacional pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Rápido de Bouzas. A Las Palmas II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Las Palmas II 2365., CF Internacional 3436. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Las Palmas II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Las Palmas II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.