Főoldal » Meccsek » 2017. április 29. » La Roda - El Ejido

La Roda - El Ejido 1:2 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 36. forduló - 2017. április 29. 19:00
Helyszín: Estadio Municipal (La Roda)

Álvaro Ocana ('12, 0-1), Javi Bolo ('26, 1-1), Darío Guti ('68, 1-2)

• A La Roda az utolsó hat mérkőzését mind elveszette. A csapat nyeretlenségi sorozata már tizenhárom mérkőzés óta tart. Utoljára a San Fernando ellen sikerült győzniük 2017. január 29-én.

La Roda utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlen

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Inkább El Ejido győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a La Roda egyszer sem nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az El Ejido háromszor nyert idegenben és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az El Ejido az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a La Roda 1 győzelmet, 6 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az El Ejido pedig idegenben háromszor nyert és kilencszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben a La Roda olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Granada II. Az El Ejido pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Huelva. Az El Ejido erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a La Roda olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Mancha Real, a Córdoba II vagy a Linares Deportivo. Az El Ejido gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Mancha Real, a Córdoba II vagy a Linares Deportivo. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

La Roda 2237., El Ejido 1880. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az El Ejido jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az El Ejido nyeri ezt a találkozót.