Főoldal » Meccsek » 2018. február 11. » Lorca Deportiva - El Ejido

Lorca Deportiva - El Ejido 0:2 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. január 24-én is volt El Ejido - Lorca Deportiva mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 25. forduló - 2018. február 11. 17:00
Helyszín: Estadio Francisco Artés Carrasco (Lorca)

Lorca Deportiva utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelem

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább El Ejido győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az El Ejido csapatának kedvez (5:1).
Az elmúlt fél évben a Lorca Deportiva kétszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az El Ejido egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Lorca Deportiva sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Lorca Deportiva 2 győzelmet, 4 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az El Ejido pedig idegenben ötször játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Lorca Deportiva jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Lorca Deportiva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Écija Balompié, a Córdoba II vagy a Badajoz. Az El Ejido gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Betis II, a Badajoz vagy a Linense. Az El Ejido csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Lorca Deportiva 3137., El Ejido 1880. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az El Ejido jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az El Ejido nyeri ezt a találkozót.