Főoldal » Meccsek » 2016. november 27. » La Roda - Atlético Mancha Real

La Roda - Atlético Mancha Real 2:3 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. április 23-án is volt Atlético Mancha Real - La Roda mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2016. november 27. 11:15

Sergio ('12, 1-0), Elady Zorrilla ('40, 1-1), Airam Benito ('73, 1-2), Buitrago ('75, 2-2), Airam Benito ('89, 2-3)

• A La Roda már hét mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2016. október 16-án sikerült ellenfelet legyőzniük (az Extremadura csapatát).

La Roda utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Atlético Mancha Real utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Atlético Mancha Real győzelem

Az elmúlt fél évben a La Roda egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Mancha Real kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlético Mancha Real az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a La Roda 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Mancha Real pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Atlético Mancha Real szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a La Roda olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo, a San Fernando vagy a Marbella. Az Atlético Mancha Real gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Extremadura, a Jumilla vagy a FC Cartagena. Az Atlético Mancha Real csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
La Roda 2237., Atlético Mancha Real 3035. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a La Roda jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Atlético Mancha Real nyeri ezt a találkozót.