Főoldal » Meccsek » 2021. január 24. » La Nucía - UD Ibiza

La Nucía - UD Ibiza 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2021. január 24. 12:00
Helyszín: Estadi Olímpic Camilo Cano (La Nucia)

La Nucía utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereség

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább UD Ibiza győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UD Ibiza csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a La Nucía egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Ibiza kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UD Ibiza az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a La Nucía 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Ibiza pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent. Ez alapján az UD Ibiza szerepelt jobban.

La Nucía 3132., UD Ibiza 1954. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Ibiza jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az UD Ibiza nyeri ezt a találkozót.