Főoldal » Meccsek » 2021. január 17. » UD Ibiza - Levante II

UD Ibiza - Levante II 1:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2021. január 17. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de Can Misses (Eivissa)

Sergio Cirio ('8, 11-esből, 1-0)

• Az UD Ibiza már tizennégy mérkőzés óta veretlen, utoljára 2020. július 18-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Cornella verte őket).

UD Ibiza győzelem:
38 tipp (88%)
3 tipp (6%)
Levante II győzelem:
2 tipp (4%)

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Levante II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereség

Inkább Levante II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UD Ibiza csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az UD Ibiza hatszor nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Levante II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az UD Ibiza sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UD Ibiza 4 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Levante II pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az UD Ibiza jobban szerepelt.

UD Ibiza 1974., Levante II 1887. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Levante II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UD Ibiza csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.