Főoldal » Meccsek » 2021. február 7. » La Nucía - Levante II

La Nucía - Levante II 2:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2021. február 7. 12:00
Helyszín: Estadi Olímpic Camilo Cano (La Nucia)

Cristian Fernández ('45+1, 1-0), Cristian Fernández ('65, 11-esből, 2-0), Raúl Alcaina ('86, 2-1)

La Nucía utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Levante II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Inkább Levante II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Levante II csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a La Nucía egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Levante II egyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Levante II az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a La Nucía 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Levante II pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján a Levante II szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a La Nucía olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UD Ibiza, a Villarreal II vagy az Elche. A Levante II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az UD Ibiza, a Valencia II vagy az Alcoyano. A La Nucía csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

La Nucía 3067., Levante II 1857. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Levante II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Levante II nyeri ezt a találkozót.