Főoldal » Meccsek » 2022. november 27. » La Nucía - Eldense

La Nucía - Eldense 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 4-én is volt Eldense - La Nucía mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2022. november 27. 12:00
Helyszín: Estadi Olímpic Camilo Cano (La Nucia)

Kevin Toner ('4, 1-0)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

La Nucía győzelem:
17 tipp (41%)
5 tipp (12%)
Eldense győzelem:
19 tipp (46%)

La Nucía utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Eldense utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Eldense győzelem

Az elmúlt fél évben a La Nucía egyszer nyert hazai pályán, ötször játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Eldense háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Eldense az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a La Nucía 1 győzelmet és 5 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Eldense pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Eldense szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a La Nucía olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sabadell. Az Eldense pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sabadell. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

La Nucía 2896., Eldense 2549. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Eldense jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Eldense nyeri ezt a találkozót.