Főoldal » Meccsek » 2016. december 11. » La Hoya Lorca - Atlético Mancha Real

La Hoya Lorca - Atlético Mancha Real 3:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. május 7-én is volt Atlético Mancha Real - La Hoya Lorca mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2016. december 11. 16:00

Noguera ('29, 1-0), Chumbi ('34, 2-0), Manuel Onwu ('66, 3-0)

La Hoya Lorca utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Atlético Mancha Real utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereség

Inkább Atlético Mancha Real győzelem
Az elmúlt fél évben a La Hoya Lorca négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Mancha Real háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a La Hoya Lorca sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a La Hoya Lorca 5 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Mancha Real pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a La Hoya Lorca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a La Hoya Lorca olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Fuenlabrada, a Marbella vagy a Linense. Az Atlético Mancha Real pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Extremadura, a Córdoba II vagy a La Roda. A La Hoya Lorca erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a La Hoya Lorca olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a San Fernando, a Granada II vagy a Melilla. Az Atlético Mancha Real gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Extremadura, a Jumilla vagy a FC Cartagena. Az Atlético Mancha Real csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
La Hoya Lorca 1394., Atlético Mancha Real 3035. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a La Hoya Lorca jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a La Hoya Lorca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.