Főoldal » Meccsek » 2019. november 30. » PAE Chania - Apollon Larisa

PAE Chania - Apollon Larisa 1:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. április 18-án is volt PAE Chania - Apollon Larisa mérkőzés!

Görög Másodosztály mérkőzés, 7. forduló - 2019. november 30. 14:00
Helyszín: Dimotiko Stadio Perivolion (Perivolia)

Paschalis Kassos ('45+1, 1-0), Dimitrios Litainas ('87, 1-1), Dimitris Tasioulis ('90+2, 1-2)

PAE Chania utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Apollon Larisa utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Apollon Larisa győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Kissamikos csapatának kedvez (11:3).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Kissamikos stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Kissamikos csapatának kedvez (8:1).

Az elmúlt fél évben a Kissamikos egyszer sem nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Apollon Larisa egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Apollon Larisa az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Görög Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Kissamikos 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Apollon Larisa pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Apollon Larisa szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Kissamikos olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Apollon Smyrnis vagy a PAS Giannina. Az Apollon Larisa gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Giorgos Karaiskakis, az Al-Wasl Dubai. A Kissamikos csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Kissamikos 1706., Apollon Larisa 2007. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Kissamikos jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Kissamikos csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.