Főoldal » Meccsek » 2019. február 16. » Ismaily - Nojom El Mostabel

Ismaily - Nojom El Mostabel 3:2 (1:0)

Egyiptomi Bajnokság mérkőzés, 22. forduló - 2019. február 16. 15:00
Helyszín: Gehaz El Reyada Stadium (al-Qāhirah)

Karim Bambo ('45+2, 1-0), Mahmoud Metwalli ('55, 2-0), Salah Amin ('63, 2-1), Karim Bambo ('81, 3-1), Salah Amin ('90+3, 3-2)

49%

• Az Ismaily már hat mérkőzés óta veretlen, utoljára 2018. december 22-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Cotonsport verte őket).

Ismaily győzelem:
28 tipp (77%)
5 tipp (13%)
Nojom El Mostabel győzelem:
3 tipp (8%)

Ismaily utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelem

Nojom El Mostabel utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Nojom El Mostabel győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Ismaily háromszor nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Nojom El Mostabel egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Ismaily sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Egyiptomi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ismaily 4 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Nojom El Mostabel pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Ismaily jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ismaily olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Misr Lel Makasa, az ENPPI vagy az Al-Ittihad. A Nojom El Mostabel pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Zamalek, az Al-Ittihad vagy az El Daklyeh. A Nojom El Mostabel erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Ismaily olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az El Entag El Harby, a Wadi Degla vagy a Smouha. A Nojom El Mostabel gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Haras El Hodood, a Tala'ea El Geish vagy az Al Masry. Az Ismaily csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ismaily 1046., Nojom El Mostabel 3841. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ismaily jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ismaily csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.