Főoldal » Meccsek » 2019. február 16.

Meccsek - 2019. február 16.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. február 16.)


4 mérkőzés
febr. 16. 13:00
Celta Vigo - Levante
1:4 (0:2)
febr. 16. 16:15
Rayo Vallecano - Atlético Madrid
0:1 (0:0)
febr. 16. 18:30
Real Sociedad - Leganés
3:0 (0:0)
febr. 16. 20:45
FC Barcelona - Valladolid
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 16. 13:30
Brighton & Hove Albion - Derby
2:1 (2:0)
febr. 16. 16:00
Wimbledon - Millwall
0:1 (0:1)
febr. 16. 18:30
Newport - Manchester City
1:4 (0:0)
6 mérkőzés
febr. 16. 14:00
Debreceni VSC - Ferencváros
2:1 (0:1)
febr. 16. 17:00
Diósgyőr - Budapest Honvéd
2:1 (0:1)
febr. 16. 17:00
Kisvárda - Paks
0:0
febr. 16. 17:00
Puskás Akadémia - Újpest
0:1 (0:0)
febr. 16. 17:00
Szombathelyi Haladás - Mezőkövesd
1:2 (1:2)
febr. 16. 19:30
MTK - Vidi
1:3 (0:3)

2 mérkőzés
febr. 16. 18:00
Cagliari - Parma
2:1 (0:1)
febr. 16. 20:30
Atalanta - AC Milan
1:3 (1:1)
5 mérkőzés
febr. 16. 15:30
Schalke 04 - Freiburg
0:0
febr. 16. 15:30
VfB Stuttgart - RB Leipzig
1:3 (1:1)
febr. 16. 15:30
Hoffenheim - Hannover 96
3:0 (2:0)
febr. 16. 15:30
Wolfsburg - Mainz
3:0 (1:0)
febr. 16. 18:30
Hertha BSC - Werder Bremen
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 16. 17:00
Olympique Marseille - Amiens SC
2:0 (2:0)
febr. 16. 20:00
AS Monaco - Nantes
1:0 (1:0)
febr. 16. 20:00
Angers - Nice
3:0 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 16. 18:30
Alkmaar - Venlo
3:0 (2:0)
febr. 16. 19:45
Heerenveen - PSV Eindhoven
2:2 (2:0)
febr. 16. 19:45
Heracles - Fortuna Sittard
6:0 (1:0)
febr. 16. 20:45
Vitesse - Willem II
3:2 (1:0)
febr. 16. 13:00
Heidenheim - Hamburger SV
2:2 (1:1)
febr. 16. 13:00
Ingolstadt - Bochum
2:1 (2:0)
febr. 16. 13:00
Duisburg - Union Berlin
2:3 (1:1)
febr. 16. 13:00
St. Pauli - Aue
1:2 (1:1)
febr. 16. 16:00
Deportivo La Coruna - Gimnastic
1:1 (0:0)
febr. 16. 18:00
Elche - Extremadura
2:0 (1:0)
febr. 16. 18:00
Zaragoza - Albacete
0:0
febr. 16. 20:00
Real Oviedo - Alcorcón
1:0 (0:0)
febr. 16. 20:30
Cádiz - Tenerife
2:0 (0:0)

6 mérkőzés
febr. 16. 14:00
Rotherham - Sheffield Wednesday
2:2 (1:1)
febr. 16. 16:00
Bolton Wanderers - Norwich
0:4 (0:3)
febr. 16. 16:00
Ipswich - Stoke
1:1 (0:1)
febr. 16. 16:00
Aston Villa - West Bromwich
0:2 (0:2)
febr. 16. 16:00
Preston - Nottingham Forest
0:0
febr. 16. 16:00
Sheffield United - Reading
4:0 (3:0)
4 mérkőzés
febr. 16. 15:00
Carpi - Perugia
0:1 (0:0)
febr. 16. 15:00
Benevento - Cittadella
1:0 (1:0)
febr. 16. 15:00
Padova - Foggia
1:1 (0:1)
febr. 16. 18:00
Ascoli - Salernitana
2:4 (1:3)
febr. 16. 16:30
Nacional - Feirense
4:0 (1:0)
febr. 16. 19:00
Guimaraes - Portimonense
2:0 (1:0)
febr. 16. 21:30
FC Porto - Setúbal
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 16. 13:00
Hermannstadt - CS U Craiova
0:1 (0:0)
febr. 16. 19:00
CFR Cluj - Astra Giurgiu
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 16. 14:00
Bursaspor - Rizespor
0:2 (0:1)
febr. 16. 17:00
Fenerbahce - Konyaspor
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
febr. 16. 16:00
Rangers FC - St. Johnstone
0:0
febr. 16. 16:00
Aberdeen - St. Mirren
2:2 (1:1)
febr. 16. 16:00
Hibernian - Hamilton
2:0 (2:0)
febr. 16. 16:00
Livingston - Dundee FC
1:2 (1:0)

4 mérkőzés
febr. 16. 18:00
Kortrijk - Sporting Charleroi
1:2 (0:0)
febr. 16. 20:00
Zulte-Waregem - Sint-Truidense
1:1 (0:0)
febr. 16. 20:00
KV Oostende - AS Eupen
1:1 (1:0)
febr. 16. 20:30
Waasland-Beveren - Gent
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
febr. 16. 12:00
LASK Linz - St. Pölten
6:0 (4:0)
2 mérkőzés
febr. 16. 19:00
Luzern - Lugano
0:3 (0:1)
febr. 16. 19:00
St. Gallen - Thun
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 16. 18:00
Panathinaikosz - Asteras Tripolis
1:0 (1:0)
febr. 16. 18:30
PAS Giannina - Atromitos
0:2 (0:1)
febr. 16. 16:00
Conquense - Atlético Baleares
0:1 (0:1)
febr. 16. 19:30
Hércules - Cornella
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
febr. 16. 14:00
Karlsruhe - Kaiserslautern
0:1 (0:0)
febr. 16. 14:00
Fortuna Köln - Braunschweig
1:3 (0:0)
febr. 16. 14:00
Meppen - Cottbus
3:0 (2:0)
febr. 16. 14:00
Hallescher - Lotte
0:0
febr. 16. 14:00
Sonnenhof Großaspach - Uerdingen
3:2 (1:1)
9 mérkőzés
febr. 16. 13:30
Southend - Portsmouth
3:3 (1:3)
febr. 16. 16:00
Fleetwood - Luton
1:2 (0:1)
febr. 16. 16:00
Coventry - Walsall
3:0 (2:0)
febr. 16. 16:00
Barnsley - Wycombe
2:1 (1:0)
febr. 16. 16:00
Bradford - Plymouth
0:0
febr. 16. 16:00
Oxford United - Peterborough
0:1 (0:0)
febr. 16. 16:00
Gillingham - Scunthorpe
1:0 (1:0)
febr. 16. 16:00
Shrewsbury - Burton Albion
1:1 (1:1)

3 mérkőzés
febr. 16. 15:30
Jagiellonia - Wisla Plock
1:0 (0:0)
febr. 16. 18:00
Zaglebie Sosnowiec - Arka Gdynia
3:2 (1:2)
4 mérkőzés
febr. 16. 21:10
San Lorenzo - Newell's Old Boys
1:1 (1:0)
febr. 16. 23:20
Patronato - Aldosivi
0:0
2 mérkőzés
febr. 16. 15:00
Rijeka - Hajduk Split
0:0
febr. 16. 17:30
NK Gorica - Inter Zapresic
2:2 (1:2)
1 mérkőzés
febr. 16. 16:00
Nordsjaelland - Hobro
2:1 (1:0)
febr. 16. 14:30
Teramo - Monza
1:1 (0:0)
febr. 16. 14:30
Südtirol - Gubbio
4:0 (2:0)
febr. 16. 14:30
Ternana - Triestina
0:2 (0:0)
febr. 16. 14:30
Vis Pesaro - AlbinoLeffe
0:1 (0:0)
febr. 16. 16:30
Vicenza - Fermana
0:0
febr. 16. 16:30
Feralpisalo - Ravenna
3:0 (2:0)
febr. 16. 16:30
Renate - Pordenone
1:1 (0:1)
febr. 16. 18:30
Giana Erminio - Virtus Verona
1:1 (1:0)
febr. 16. 20:30
Rimini - Imolese
2:0 (1:0)
febr. 16. 20:45
Sambenedettese - Fano
0:0
7 mérkőzés
febr. 16. 14:00
AIK - Jönköpings Södra
1:0 (1:0)
febr. 16. 14:00
Örgryte - Norrby
2:0 (1:0)
febr. 16. 14:00
Rosengard - Brommapojkarna
1:3 (0:1)
febr. 16. 14:00
Häcken - Brage
6:1 (4:0)
febr. 16. 16:00
Örebro - GAIS Göteborg
2:1 (1:0)
febr. 16. 16:00
Östersunds - Halmstad
0:0
febr. 16. 16:00
Karlstad - Sirius
1:2 (0:1)

6 mérkőzés
febr. 16. 14:00
Nitra - Podbrezová
1:3 (1:1)
febr. 16. 14:00
Ruzomberok - Zlate Moravce
4:0 (2:0)
febr. 16. 14:00
Trencín - FK Senica
3:0 (1:0)
febr. 16. 14:00
Zilina - Trnava
1:1 (0:0)
febr. 16. 14:00
Zemplín Michalovce - Sered
1:0 (1:0)
febr. 16. 16:00
Dunaszerdahely - Slovan Bratislava
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
febr. 16. 13:00
Backa Palanka - Partizan
0:3 (0:1)
febr. 16. 14:00
Macva Sabac - FK Mladost Lucani
0:1 (0:1)
febr. 16. 15:00
Radnicki Nis - Cukaricki
2:0 (2:0)
febr. 16. 16:00
Crvena Zvezda - Vojvodina
4:0 (2:0)
4 mérkőzés
febr. 16. 15:00
Bohemians 1905 - Sigma Olomouc
0:1 (0:1)
febr. 16. 15:00
Pribram - Zlín
3:2 (1:1)
febr. 16. 15:00
Slovácko - Karvina
2:0 (1:0)
febr. 16. 17:00
Banik Ostrava - Slovan Liberec
2:1 (0:0)
11 mérkőzés
febr. 16. 14:00
Notts - Mansfield
1:0 (1:0)
febr. 16. 16:00
Cambridge United - Tranmere
0:0
febr. 16. 16:00
Grimsby - Cheltenham
1:0 (1:0)
febr. 16. 16:00
Oldham - Crewe
1:1 (1:0)
febr. 16. 16:00
Exeter - Bury FC
0:1 (0:0)
febr. 16. 16:00
Forest Green Rovers - Yeovil
3:0 (2:0)
febr. 16. 16:00
Northampton - Crawley
0:0
febr. 16. 16:00
Carlisle - Milton Keynes Dons
2:3 (1:1)
febr. 16. 16:00
Lincoln City - Stevenage
2:2 (0:0)
febr. 16. 16:00
Macclesfield - Colchester
1:1 (1:0)
febr. 16. 16:00
Port Vale - Morecambe
0:1 (0:0)

febr. 16. 17:00
Lausanne - Rapperswil-Jona
1:0 (0:0)
febr. 16. 17:30
FC Schaffhausen - Kriens
1:2 (1:1)
febr. 16. 19:00
Servette - Wil
0:0
febr. 16. 12:00
Varzim - Benfica II
0:1 (0:1)
febr. 16. 16:00
Cova Piedade - Penafiel
1:1 (1:0)
febr. 16. 18:00
Famalicao - Academico Viseu
3:2 (1:1)
febr. 16. 16:00
Athletic Bilbao II - Real Oviedo II
4:1 (3:1)
febr. 16. 16:45
Durango - Racing Santander
0:4 (0:1)
febr. 16. 17:00
Vitoria - Amorebieta
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 16. 11:30
Botev Vratsa - Vitosha Bistritsa
1:0 (0:0)
febr. 16. 14:00
Cherno More Varna - CSKA Szófia
2:0 (1:0)
febr. 16. 16:30
Botev Plovdiv - Slavia Szófia
1:0 (1:0)
5 mérkőzés
febr. 16. 13:00
Rovaniemi - SJK
3:2 (2:1)
febr. 16. 13:00
Inter Turku - Lahti
1:2 (1:1)
febr. 16. 13:15
EIF Ekenas - KTP Kotka
1:0 (0:0)
febr. 16. 16:45
Vaasa - KPV Kokkola
0:1 (0:1)
febr. 16. 18:00
AC Kajaani - Turku
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 16. 16:00
APOEL Nikosia - AEK Larnaka
2:2 (0:0)
febr. 16. 17:00
Enosis - Paphos FC
1:1 (1:0)
febr. 16. 18:00
Alki Oroklini - Apollon Limassol
1:3 (0:1)

1 mérkőzés
febr. 16. 21:00
Los Andes - Agropecuario
0:1 (0:0)
febr. 16. 21:00
Brown de Adrogué - Temperley
0:1 (0:0)
febr. 16. 21:00
Ferro Carril Oeste - Instituto
1:1 (1:0)
febr. 16. 23:05
Sarmiento - Club Atlético Mitre
1:0 (1:0)
febr. 16. 17:00
Oud-Heverlee - Westerlo
3:0 (0:0)
febr. 16. 20:30
Union St. Gilloise - Roeselare
1:2 (0:0)
febr. 16. 20:25
Connah's Quay - Edinburgh City
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 16. 02:00
Monarcas Morelia - Monterrey
2:3 (1:1)
febr. 16. 04:00
Puebla - Pachuca
1:1 (0:1)
febr. 16. 04:06
Club Tijuana - Veracruz
3:0 (2:0)
4 mérkőzés
febr. 16. 17:00
Ashdod - Bnei Sakhnin
2:1 (0:1)
febr. 16. 17:15
Bnei Yehuda - Hapoel Haifa
4:2 (2:1)
febr. 16. 12:00
Perth Glory - Brisbane Roar
4:0 (3:0)
febr. 16. 14:00
Ergotelis - Kissamikos
1:0 (0:0)

febr. 16. 16:00
Alloa - Partick Thistle
0:2 (0:1)
febr. 16. 16:00
Dunfermline - Inverness
1:0 (0:0)
febr. 16. 16:00
Greenock Morton - Ayr
0:0
febr. 16. 16:00
Queen Of The South - Dundee United
0:1 (0:1)
12 mérkőzés
febr. 16. 16:00
Salford - Dover Athletic
1:3 (1:1)
febr. 16. 16:00
Fylde - Chesterfield
0:1 (0:1)
febr. 16. 16:00
Leyton - Maidenhead
0:1 (0:0)
febr. 16. 16:00
Solihull Moors - Barnet
2:2 (0:1)
febr. 16. 16:00
Sutton - Barrow
0:1 (0:0)
febr. 16. 16:00
Boreham Wood - Hartlepool
0:4 (0:1)
febr. 16. 16:00
Harrogate Town - Ebbsfleet
1:2 (0:1)
febr. 16. 16:00
Bromley - Maidstone
2:0 (1:0)
febr. 16. 16:00
Dagenham & Redbridge - Gateshead
0:2 (0:1)
febr. 16. 16:00
Eastleigh - Braintree
2:1 (2:1)
febr. 16. 16:00
Halifax - Aldershot
0:0
febr. 16. 16:00
Havant & Waterlooville - Wrexham
2:3 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 16. 12:00
Kesla - Sumgayit Shekher
2:1 (1:0)
febr. 16. 14:30
Zira - Neftchi
0:0
2 mérkőzés
febr. 16. 11:15
Breidablik - Grotta
3:0 (0:0)
febr. 16. 18:00
KA Akureyri - Valur
4:0 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 16. 00:30
Coquimbo - Universidad Católica
1:2 (1:2)
febr. 16. 22:30
Universidad de Chile - Cobresal
1:1 (1:0)

febr. 16. 11:30
Hatayspor - Adana Demirspor
1:1 (0:0)
febr. 16. 11:30
Ümraniyespor - Balikesirspor
2:0 (0:0)
febr. 16. 14:00
Altay Izmir - Boluspor
1:0 (0:0)
febr. 16. 15:00
Ismaily - Nojom El Mostabel
3:2 (1:0)
febr. 16. 18:00
El Entag El Harby - Al Ahly
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 16. 02:00
Alianza Lima - Sport Boys
3:0 (1:0)
febr. 16. 19:15
Universidad San Martín - Cajamarca
1:1 (0:0)
febr. 16. 23:45
Carlos Manucci - Ayacucho
4:4 (3:2)
febr. 16. 18:30
Ballymena - Linfield
0:1 (0:1)
febr. 16. 20:00
Blooming - Club Aurora
1:0 (0:0)
febr. 16. 21:00
Club Bolívar - Always Ready
2:1 (1:0)
febr. 16. 22:15
Sport Boys Warnes - Guabirá
2:2 (2:1)
3 mérkőzés
febr. 16. 15:30
Cardiff MU - Llandudno
3:0 (1:0)
febr. 16. 15:30
Newtown AFC - Caernarfon Town
3:2 (1:0)
febr. 16. 15:30
The New Saints - Barry Town
2:2 (2:1)
febr. 16. 02:00
Henderson Eels - Morobe Wawens
7:0 (0:0)
febr. 16. 04:00
Tefana - Malampa Revivors
3:3 (2:2)
febr. 16. 05:00
Lautoka - Central
2:2 (2:1)
febr. 16. 07:00
Hienghene Sport - Toti City
1:1 (1:1)

4 mérkőzés
febr. 16. 14:00
Valletta - Senglea Athletic
3:3 (2:1)
febr. 16. 14:00
St. Andrews - Hibernians
1:2 (1:0)
febr. 16. 16:00
Hamrun Spartans - Mosta
0:1 (0:0)
febr. 16. 16:15
Floriana - Qormi
0:1 (0:1)
febr. 16. 21:15
Millonarios - Atlético Huila
3:2 (3:1)
febr. 16. 23:30
Alianza Petrolera - Once Caldas
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 16. 14:00
Witbank Spurs - Golden Arrows
1:2 (0:1)
febr. 16. 19:15
Bloemfontein - Richards Bay
1:0 (0:0)
febr. 16. 20:30
Anzoátegui - Llaneros de Guanare
2:3 (2:0)
febr. 16. 21:00
Carabobo - Portuguesa FC
2:1 (1:1)
febr. 16. 22:00
Caracas - Aragua
1:1 (0:1)
febr. 16. 14:30
Maassluis - Hardenberg
0:2 (0:1)
febr. 16. 14:30
Scheveningen - Barendrecht
4:0 (2:0)
febr. 16. 14:30
Koninklijke - Vitesse II
1:0 (0:0)
febr. 16. 15:00
Kozakken Boys - Rijnsburgse
2:1 (2:0)
febr. 16. 15:00
Spakenburg - Lienden
4:2 (4:0)
febr. 16. 15:30
Sint Bavo - Katwijk
1:3 (0:2)
febr. 16. 15:30
Almere City II - GVVV
2:0 (0:0)

febr. 16. 15:00
Cailungo - Faetano
2:1 (0:0)
febr. 16. 15:00
Virtus - Tre Penne
0:4 (0:0)
febr. 16. 15:00
San Giovanni - Juvenes/Dogana
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 16. 14:45
Al Duhail - Al Sailiya
1:0 (0:0)
febr. 16. 17:10
Al-Sadd - Al Khor
6:2 (3:1)
febr. 16. 03:00
Atlético San Luis - Juárez
2:0 (1:0)
6 mérkőzés
febr. 16. 12:30
Naft - Al-Quwa Al-Jawiya
1:2 (0:0)
febr. 16. 12:30
Al Kahrabaa - Naft Al-Janoob
1:1 (0:0)
febr. 16. 12:30
Al Najaf - Amanat Baghdad
0:2 (0:0)
febr. 16. 12:30
Al Talaba - Naft Maysan
1:1 (0:0)
febr. 16. 15:00
Al Zawra'a - Al-Quwa Al-Jawiya
elhalasztva
febr. 16. 16:00
Al Shorta - Al Minaa Basra
3:0 (0:0)
febr. 16. 13:30
Ballkani - Drenica Skënderaj
2:0 (0:0)
febr. 16. 13:30
Drita Gijlan - Gjilani
3:1 (0:0)
febr. 16. 13:30
Ferizaj - Trepca'89
2:0 (0:0)
febr. 16. 07:30
Tai Po - Kitchee
3:0 (1:0)
febr. 16. 10:30
Warriors - R&F
1:3 (0:2)
1 mérkőzés
febr. 16. 22:00
Marathón - Motagua
1:0 (0:0)
febr. 16. 18:00
Saoura - Tadjenanet
2:0 (0:0)

febr. 16. 07:00
New Farm United - Oxley United
3:1 (0:1)
febr. 16. 09:00
Shakter Karaganda - Lódzki
1:2 (0:0)
febr. 16. 09:00
SHB-Da Nang - Quang Nam
0:1 (0:1)
febr. 16. 09:00
Western Spirit - North Brisbane
1:0 (0:0)
febr. 16. 10:00
Neman Grodno - Torpedo-MAZ
1:4 (0:1)
febr. 16. 10:00
UTA Arad - Soimii Lipova
2:0 (2:0)
febr. 16. 10:20
Scolar Resita - Ripensia Timisoara
1:1 (0:1)
febr. 16. 11:00
Banik Sokolov - Jiskra Domazlice
2:1 (1:0)
febr. 16. 11:00
Písek - Táborsko
0:3 (0:1)
febr. 16. 11:00
Skalica - Zbrojovka Brno
0:0
febr. 16. 11:00
Polonia Bytom - Unia Turza Slaska
1:3 (1:1)
febr. 16. 11:00
Stomil Olsztyn - Widzew Lódz
0:2 (0:0)
febr. 16. 11:30
Strogino Moszkva - Zvezda Ryazan
4:1 (2:1)
febr. 16. 12:00
HB Koge - Roskilde
1:0 (0:0)
febr. 16. 12:00
KFUM Oslo - Kjelsas
2:0 (1:0)
febr. 16. 12:00
Wolfsburg II - Werder Bremen II
1:0 (0:0)
febr. 16. 12:00
Newcastle United - CSKA Moszkva
1:1 (1:1)
febr. 16. 12:00
Dunaújváros - Érd
1:0 (0:0)
febr. 16. 12:00
Veles - Saturn
2:1 (2:1)
febr. 16. 12:00
Kotwica Kolobrzeg - Gryf Wejherowo
1:2 (0:1)
febr. 16. 12:30
FK Minsk - Slavia Mozyr
0:1 (0:1)
febr. 16. 12:30
Zelina - Dugo Selo
2:2 (1:0)
febr. 16. 13:00
Sandviken - Hudiksvall
4:1 (1:1)
febr. 16. 13:00
Landskrona - Nyköbing
1:0 (1:0)
febr. 16. 13:00
Kalmar - Dinamo Brest
2:0 (2:0)
febr. 16. 13:00
Warta Poznan - Sleza Wroclaw
4:1 (1:0)
febr. 16. 13:00
Frem Kobenhavn - Skovshoved
3:2 (2:1)
febr. 16. 13:00
Torpedo Kutaisi - Arsenal Kiev
0:2 (0:0)
febr. 16. 13:00
Chernomorets Odessa - Mikolaiv
1:1 (0:0)
febr. 16. 13:30
Ilves - Kalev Tallinn
3:2 (2:1)
febr. 16. 13:30
Kolstad - Nardo
1:13 (1:6)
febr. 16. 13:30
Kaluga - Biolog
0:3 (0:1)
febr. 16. 13:45
Sollentuna - Vasalund
0:2 (0:1)
febr. 16. 13:45
Dolgie Prudy - Sokol Saratov
2:0 (1:0)
febr. 16. 14:00
Helsingborg - Trelleborg
3:1 (3:0)
febr. 16. 14:00
Saarbrücken - Progres Niedercorn
3:3 (3:1)
febr. 16. 14:00
Atvidaberg - Assyriska IF
4:1 (0:0)
febr. 16. 14:00
Admira - Floridsdorfer AC
2:0 (1:0)
febr. 16. 14:00
Liefering - Wacker Innsbruck
1:5 (1:3)
febr. 16. 14:00
Budejovice - Blau-Weiss Linz
3:1 (1:0)
febr. 16. 14:00
Ranheim - Kristiansund
2:3 (2:1)
febr. 16. 14:00
Ried - Schalding-Heining
3:0 (1:0)
febr. 16. 14:00
Tabor Sezana - Triglav
1:1 (1:1)
febr. 16. 14:00
Viktoria Zizkov - Admira Praha
1:2 (0:1)
febr. 16. 14:00
Kickers Offenbach - Mainz II
3:3 (0:2)
febr. 16. 14:00
Elversberg - Schweinfurt
1:1 (0:1)
febr. 16. 14:00
Hohenems - Memmingen
5:0 (0:0)
febr. 16. 14:00
Wormatia Worms - Greuther Fürth II
3:0 (0:0)
febr. 16. 14:00
Ajax Lasnamäe - Flora Tallinn III
0:2 (0:1)
febr. 16. 14:00
Baerum - Frigg
1:2 (0:1)
febr. 16. 14:00
Gostivar - FK Skopje
3:3 (1:1)
febr. 16. 14:00
Sibenik - Lucko
2:0 (1:0)
febr. 16. 14:00
Kvik Halden - Moss
4:1 (2:1)
febr. 16. 14:00
Bayern München II - Ulm
1:2 (0:0)
febr. 16. 14:00
Gorodeya - Dnipro-1
1:1 (0:1)
febr. 16. 14:00
Mladost Zdralovi - Vrbovec
1:1 (1:0)
febr. 16. 14:30
F91 Dudelange - Homburg
4:1 (3:1)
febr. 16. 14:30
Aluminij - Rudar Velenje
0:2 (0:1)
febr. 16. 14:30
Sturm Graz - Domzale
1:1 (1:0)
febr. 16. 14:30
Rakow Czestochowa - Volyn Lutsk
2:0 (2:0)
febr. 16. 14:45
Capljina - GOSK Gabela
0:1 (0:0)
febr. 16. 15:00
Mattersburg - Austria Klagenfurt
1:2 (0:0)
febr. 16. 15:00
Altach - TSG Balingen
2:4 (1:2)
febr. 16. 15:00
Cliftonville - Longford
2:1 (2:0)
febr. 16. 15:00
Wolfsberger - Celje
4:1 (1:0)
febr. 16. 15:00
Karpaty Lviv - Kairat Almaty
1:1 (0:0)
febr. 16. 15:00
Rubin Kazan - Gazovik Orenburg
0:1 (0:1)
febr. 16. 15:30
ND Gorica - Jadran Dekani
2:0 (0:0)
febr. 16. 15:30
Tychy - Belchatow
0:1 (0:0)
febr. 16. 15:30
Bytovia Bytow - Dinamo Batumi
1:2 (0:1)
febr. 16. 16:00
Hamburger SV II - Viborg
6:2 (5:0)
febr. 16. 16:30
Stabaek - Strommen
2:1 (1:0)
febr. 16. 17:00
Rosenborg - Sundsvall
5:1 (4:1)
febr. 16. 18:00
Asane - Sotra
2:2 (0:2)
febr. 16. 18:30
FS METTA/LU Riga - Kuressaare
7:2 (2:1)
febr. 16. 23:00
Colorado Rapids - Las Vegas Lights
2:2 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
330
39 (12%)
119 (36%)
433
325
32 (10%)
133 (41%)
426
3. Xxy
326
31 (10%)
131 (40%)
417
318
35 (11%)
119 (37%)
413
331
34 (10%)
119 (36%)
408
6. AltT
328
34 (10%)
116 (35%)
402
330
34 (10%)
115 (35%)
400
328
27 (8%)
130 (40%)
395
317
33 (10%)
112 (35%)
389
10. Dania
316
35 (11%)
106 (34%)
387

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont