Főoldal » Meccsek » 2023. március 26. » Intercity - Amorebieta

Intercity - Amorebieta 0:0

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2023. március 26. 12:00
Helyszín: Ciudad Deportiva Antonio Solana (Alicante)

Intercity utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Amorebieta győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Amorebieta csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Intercity háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Amorebieta háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Amorebieta az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Intercity 5 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Amorebieta pedig idegenben háromszor nyert, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Intercity jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Intercity olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Mirandés, az Alcoyano vagy az Athletic Bilbao II. Az Amorebieta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Numancia, a Cornella vagy az Atlético Baleares. Az Amorebieta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Intercity olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Unión, a Cornella vagy a Gimnastic. Az Amorebieta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Saguntino, a Castellón vagy a Real Unión. Az Intercity csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Intercity 3660., Amorebieta 1141. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Amorebieta jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Amorebieta nyeri ezt a találkozót.